Stichting Theaters Oisterwijk en Moergestel zoekt bestuursleden rw Michiels Woonstijl Over ‘Den Boogaard’... Michiels Woonstijl maakt het mooi in ieder huis! HEMELVAARTDAG OPEN!!! 'I Voor mijn lieve schat Cjief en ‘Betsie de Cort-van den Oord Harrie en Cor Wolfs-van den Broek x h Voor derde maal vlooienmarkt in Moergestel rrj 3 - 1 Van je liefhebbende echtgenoot (totdat je dit gelezen hebt) Een onafhankelijke commissie selecteert de kandidaten, de benoeming vindt plaats door het bestuur. Op woensdag 23 mei a.s. vieren hun gouden huwelijksfeest. uur Maandag 21 mei 2007 zijn wij 50 jaar getrouwd Harrie en Cor Wolfs-van den Broek TO Wij hoeven vandaag geen bloemen, we hebben al ’n oude struik! Uit dankbaarheid zal er om 15.00 uur een viering worden opgedragen in de parochiekerkgan St. Jans Onthoofding te Moergestel. We beginnen deze feestelijke dag om 14.00 uur met een Heilige Mis in de parochiekerk St. Jans Onthoofding te Moergestel. Graag nodigen wij u van harte uit voor de receptie van 19.30 uur tot 22.30 uur in de Tapperij de Schouw, Rootven 43 te Moergestel. 't Vunderke 10 5066 XV Moergestel Je zult het niet geloven, maar ik leg ze nog steeds met de mooie kant naar boven! Nu je de halve eeuw passeert, word je door Abraham geëerd! ’t Is heftig, maar dit meisje is vèftig! Paniek, paniek, Dinette is half antiek! schrijven voor deze vlooienmarkt. De huur van een marktkraam bedraagt 17,50. De vlooienmarkt is geopend van 09.00 tot 16.00 uur en de entree bedraagt 1,00. Voor verdere inlichtingen kunt u contact opnemen met T. Moorman, tel. 513 3732 of J. Moorman, tel. 06-50906935. Graag bellen na 18.00 uur. Solliciteren Heeft u interesse, dan kunt u uw sollicitatie voor 7 juni 2007 richten aan: De Stichting Theaters Oisterwijk en Moergestel beheert en exploiteert de cultuurcentra Tiliander in Oisterwijk en Den Boogaard in Moergestel. Deze accommodaties bieden ruimte aan sociaal-culturele activiteiten van verenigingen en organisaties in de gemeente Oisterwijk. Ook worden in de centra professionele podiumkunsten georganiseerd en vinden er commerciële activiteiten plaats. Het bestuur van de stichting is samengesteld uit zeven onafhankelijke personen met bestuurlijke kwaliteiten en specifieke deskundigheden op terreinen die betrekking hebben op de exploitatie van cultuurcentra. Meer informatie Meer informatie over deze vacatures kunt u opvragen bij de heer M. Wolfs, bestuurslid, telefoonnummer: 013 513 26 70. De Stichting is de enige aandeelhouder van de aandelen in de verschillende BVs die voor de exploitatie zijn opgericht. De dagelijks leiding van de BVs is toevertrouwd aan een directeur of beheerder. Bestuursleden worden geselecteerd op grond van de volgende kwaliteiten: bestuurlijke ervaring verbinding met de doelstelling van de Stichting belangstelling voor sociaal-culturele activiteiten verbondenheid met de Oisterwijkse en Moergestelse gemeenschap inzicht in de bestuurlijk-politieke verhoudingen in de gemeenschap Bij de samenstelling van het bestuur wordt ook gestreefd naar een goede afspiegeling van de bewoners in de gemeente. Vacatures De Stichting Theaters Oisterwijk en Moergestel zoekt per direct drie nieuwe bestuursleden: secretaris penningmeester marketing en communicatie Jjamens mijn ouders, (Bertie en Jos gemeente Oisterwijk Afdeling Maatschappelijke Ontwikkeling Postbus 10101 5060 GA Oisterwijk U bent van harte welkom op onze receptie van 17.30 tot 19.00 in de zaal van Café ‘t Stokske, Zandstraat 1 te Moergestel. f J 1 van zo veel mogelijk Moergestelse verenigin gen, gaat ‘Den Boogaard’ zich immers ook sterk maken voor leuke, gezellige, culturele invulling. Hebt u daar ook zo uw idee over? Stuur uw voorstellen/ideeën per mail naar frans- debruijn@denboogaard.nl of post naar Den Boogaard, p/a De Roozendries, Pr. Margrietstraat 1,5066 BD Moergestel. Zo mogelijk wordt u uitgenodigd om samen met ons kort in ‘n klein groepsverband van gedach ten te wisselen. Sprendlingenpark 40-42 5061 JV Oisterwijk T 01 3 - 52 12 044 www.michielswoonstijl.nl C.V. de Dorstvlegels organiseert op zondag 10 juni voor de derde maal een Vlooienmarkt op het St. Jansplein. Een echte ouderwetse vlooienmarkt waar uitsluitend tweedehands goederen te koop aangeboden mogen wor den. Voor wie dus pas voorjaarsopruiming heeft gehouden of nog wat oude spullen kwijt wil is dit een mooie kans om zich nu al in te Van tijd tot tijd gaan we onder deze kop nieuws en/of nieuwtjes melden rond ons nieuwe cul tuurcentrum dat in september a.s. haar deuren gaat openen. Vandaag de eerste aanzet onder deze titel: “Meten is weten” Oproep aan iedereen in Moergestel om ideeën aan te dragen voor de invulling van de cultu rele programma’s in ‘Den Boogaard’. Wat wilt u graag? Wat verwacht u? Naast ons eerste doel, het terug huisvesten 'MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG16 MEI 2007 PAGINA 3 1“": im«: i» ui ui MUI IM I WWW

Weekblad Moergestels Nieuws | 2007 | | pagina 3