moorman a I ir 11 Geef je op: recordwedstrijden krijgen steeds meer vorm! L je ba iB flnsi .5 I van de Ven r 1 Ta a^&eiA/ iX^igtu Kwekerij r Ll RE/MAX Tevreden cliënten De Runne/Thebe "Ti* zzX4"*xx Niet pandgericht, maar klantgericht! Smullen van langste frikadel-speciaal Uk. by 3 of - l/Gt t: ,-<r AUTOMOBIELBEDRIJF Onderhoud en reparatie van alle merken. Verkoop van nieuwe en gebruikte auto’s 3 K ik- tuin- en perkplanten AANMELDEN OF INFO Als je mee wilt doen of meer info wilt stuur dan ‘n mailtje of telefoontje naar: Mark van Daelen, Oisterwijkseweg 27a, tel. 513 2064 (e-mail: fam.daelen@home.nl) of Peter Swinkels, Oisterwijkseweg 5, tel. 513 4285 (e-mail: p-swinkels@home.nl) Deelname aan eender welk onderdeel van de recordpogingen geschiedt geheel op eigen risi co van de deelnemer zelf. Onder alle deelnemers aan de recordpogingen wordt ’n gratis ballon vaart verloot! (voor kinderen t/m 12 jaar wordt dat ’n vervangende prijs omdat de minimum leeftijd voor ’n ballonvaart 12 jaar is). 30^ aantal personen tegelijk aan één ontbijt. Opgave voor dit onderdeel is niet mogelijk. Wordt door de jarige buurtvereniging zelf neergezet. 15. Paalzitten: Wie zit het langst op de paal? (Opgave is niet meer mogelijk. Poging is al volgeboekt). Deelname 3 personen ouder dan 16 jaar. Elke 2 uur mag de deelnemer 10 minuten pauzeren. Elke niet benutte pauze of deel daarvan levert extra tijd op. Het verlaten van de paal kost (buiten de toe- gestane runsttijd) dubbele straftijd. Elke deelnemer mag een eigen coach meene men. 16. Spiraal: Wie kan het snelst de lengte van de elektrische spiraal afleggen? Opgave is vooraf mogelijk of tijdens het evenement. Groepsindeling: kinderen t/m 12 jaar en personen vanaf 13 jaar en ouder. Zoemer van het spel mag niet afgaan. Elke deelnemer mag 3 pogingen doen. 17. Suikerkontjes stapelen: Wie stapelt de hoogste toren van suikerklontjes? Opgave is vooraf mogelijk of tijdens het evenement. Deelname voor alle leeftijden. Stapel mag maar 1 suikerklontje breed zijn. Toren moet 2 seconden blijven staan. 18. Toonblazen: Wie houdt het langst een toon aan op een blokfluit? Opgave is vooraf mogelijk of tijdens het evenement. Deelname voor kinderen t/m 12 jaar. 19. Toonblazen: Wie houdt het langst een toon aan op een sousafoon? Opgave is vooraf mogelijk of tijdens het evenement. Deelname voor personen vanaf 13 jaar en ouder. 20. Ver-knikkeren. Opgave hiervoor is niet meer mogelijk. Record wordt door de stich ting WieKentKunst neergezet. Vision Makelaardij sonen van 16 jaar en ouder. Maximaal aan tal pogingen is 3 maal. Snelheid word digi taal bepaald. 7. Kalkzandstenen tillen: Wie kan de mees te kalkzandstenen tillen? Opgave is alleen vooraf mogelijk. 8. Kanon van Gèèsel: Wie schiet een voet bal het hardst? Opgave is vooraf mogelijk of tijdens het evenement. Groepsindeling: kinderen t/m 10 jaar; kinderen van 11 t/m 15 jaar; per sonen van 16 jaar en ouder. Maximaal aan tal pogingen is 3 maal. Snelheid word digi taal bepaald. 9. Kluunen: Wie “kluunt” het snelst over een afstand van 50 meter? Opgave is vooraf mogelijk of tijdens het evenement. Groepsindeling: kinderen t/m 12 jaar en personen vanaf 13 jaar en ouder. 10. Kurkentrekken: Wie houdt het langst ’n gewicht van 500 kg omhoog? Opgave is vooraf mogelijk of tijdens het evenement. Groepsindeling: 4 personen vanaf 16 jaar en ouder. Gewicht moet mini maal 15 cm. hoog getild worden. 11. Langzaam fietsen: Wie fietst het langst over een afstand van 25 meter. Opgave is vooraf mogelijk of tijdens het evenement. Groepsindeling: kinderen t/m 12 jaar en personen vanaf 13 jaar en ouder. Fiets is alleen voorzien van terugtraprem. Er mag niet in tegengestelde richting wor den gefietst. Voeten mogen de grond niet raken. 12. Latjetrap: Wie raakt de lat het meeste in 10 pogingen? Opgave is vooraf mogelijk of tijdens het evenement. Groepsindeling: kinderen t/m 12 jaar en personen vanaf 13 jaar en ouder. Elke deelnemer krijgt 3 pogingen 13. Legpuzzel: Wie maakt de puzzel het snelst? Opgave is vooraf mogelijk of tijdens het evenement. Groepsindeling: kinderen t/m 6 jaar en kinderen vanaf 7 t/m 12 jaar. 14. Grootste ontbijt: Wie brengt het grootst 21. Vrachtauto duwen: Welke groep duwt een vrachtauto het snelst over een afstand van 50 meter. Opgave is vooraf mogelijk of tijdens het evenement. Groep bestaat uit 5 personen. Deelnemers moeten 16 jaar of ouder zijn. De vrachtauto beschikt over twee assen en heeft een vooraf vastgesteld gewicht. De tijd stopt wanneer de voorwielen de einds treep zijn gepasseerd. 22. Vrachtauto trekken: Wie trekt een vracht auto het snelst over een afstand van 50 meter. Opgave is vooraf mogelijk of tijdens het evenement. Deelnemers moeten 16 jaar of ouder zijn. De vrachtauto beschikt over twee assen en heeft een vooraf vastgesteld gewicht. De tijd stopt wanneer de voorwie len de eindstreep zijn gepasseerd. 23. WC-rollenslinger: Wie maakt de langste wc-rollenslinger? Opgave hiervoor is niet meer mogelijk. Record wordt door de kinderen van ‘De Vurhaai’ neergezet. De Runne/Thebe, leverancier van zowel zorg binnen zorgcentra als van thuiszorg, heeft samen met haar cliëntenraad een kwaliteits onderzoek onder de thuiszorgcliënten laten verrichten. Het onderzoek, dat is uitgevoerd door Stichting Cliënt Kwaliteit, laat zien dat cliënten het cijfer 8,2 geven voor de bejege ning door medewerkers. Ook op alle andere fronten van het onderzoek zijn de resultaten positief te noemen. Cliënten zijn bevraagd op verschillende aspecten. Onder de kop bejegening is gevraagd naar onder andere: vriendelijke omgang, respectvolle benadering, het serieus nemen van bijvoorbeeld levensbeschouwing, geloofsovertuiging of levenswijze en persoon lijke aandacht. Op deze onderdelen kregen de thuiszorgmedewerkers een 8,2 van hun cliën ten. Op het onderwerp deskundigheid werd een vrijwel even hoog cijfer gegeven. Hierbij werd niet alleen de deskundigheid van de medewer ker beoordeeld, maar is ook gekeken naar hygië ne bij de verzorging en het resultaat van schoon- maakwerkzaamheden. Ander punten die zeer positief uit de bus kwamen, waren onder ande re het werken op de afgesproken tijd en de kwa liteit van de geleende hulpmiddelen. Het onderzoek geeft voor De Runne/Thebe aanleiding om een aantal punten opnieuw kri tisch te bekijken en zoveel mogelijk te verbe teren. Dat geldt voor de aandachtsgebieden waarop de hoogste cijfers werden behaald, maar nog meer voor de gebieden waar de cijfers net iets lager liggen, bijvoorbeeld informatievoor ziening en de vervanging in de vakantieperio de en rondom feestdagen. Hiervoor kreeg De Runne/Thebe een 7,5 van haar cliënten. J 2. S-tU-feS Zondagmiddag 17 juni in de loop van de middag wordt op de Oisterwijkseweg de record-frikadel-speciaal geserveerd! Zo’n 340 frikadellen moeten voor een tota le lengte in één bak gaan zorgen van 50 meter. En daarmee wordt het eerste Moergestelse frikadel-speciaal-record in de boeken geschreven. Nadat de officië le waarneming is gedaan en vastgesteld wordt de frikadel in stukjes gesneden en mag er gratis gesmikkeld worden... De diverse recordonderdelen die er verder nog plaats zullen vinden die middag zijn de volgen de: 1. Automeppen: Welke groep mept een auto het laagst bij de grond? Opgave is vooraf mogelijk of (als er nog plaats is) tijdens het evenement. Elke groep bestaat uit 4 personen. Deelnemers moeten 16 jaar of ouder zijn. Spelduur is 20 minu ten. Er mag 1 persoon tegelijk meppen bin nen het hekwerk. Deelnemers zijn verplicht helm, bril en handschoenen te dragen. Hoogste punt van de auto is de maat. 2. Bal hoog houden: Wie kan een voetbal zo lang mogelijk hooghouden? Opgave is vooraf mogelijk of tijdens het evenement. Groepsindeling: kinderen t/m 12 jaar en personen vanaf 13 jaar en ouder. Aantal balcontacten telt. Bal mag tussentijds de grond of wand niet raken. Handen en armen mogen niet worden gebruikt. 3. Eierdopjes stapelen: Wie stapelt de hoog ste toren met bierdopjes? Opgave is vooraf mogelijk of tijdens het evenement. Deelname voor alle leeftijden. Stapel mag maar 1 bierdopje breed zijn. Toren moet 2 seconden blijven staan. Bierdopjes mogen niet van vorm veran derd worden. 4. Bierkrat stapelen: Wie stapelt het groot ste aantal bierkratten op elkaar? Opgave is vooraf mogelijk of tijdens het evenement. Groepsindeling: 4 personen vanaf 16 jaar en ouder. Elke groep mag 2 pogingen doen. Stapel mag maar 1 krat breed zijn. Stapel moet 2 seconden vrij staan. Kratten moeten van onderaf inge voegd worden. 5. Duurrecord darten: dit duurrecord is door voorinschrijving al volgeboekt. 6. Handbal kanonWie gooit een handbal het hardst? Opgave is vooraf mogelijk of tijdens het evenement. Groepsindeling: kinderen t/m 10 jaar; kinderen van 11 t/m 15 jaar; per- I»/' H 'i I - PAGINA 5 Xr?> 1 29w‘ Oisterwijk makelaars o.g. Pieter Burgers Erik Welten I Industrieweg 9a - Tel. 013 - 513 1611 www.ambm.nl ZATERDAG NA 12.00 UUR GESLOTEN! S3 VI -I 3 vwti) Gilzerbaan 34 5037 KV Tilburg Telefoon (013) 592 0080 Telefax (013) 468 8259 T.' ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 9 MEI 2007 Kijk voor ons actuele huizenaanbod op: www.remax.nl/vision e-mail: vision@remax.nl IW. Persoonlijk contact, nauwe betrokkenheid en uiterst professionele aanpak! Aankoop- en verkoopbegeleiding; 24 uur per dag, 7 dagen per week! --J* Heusdensebaan 93 a Oisterwijk tel: 06 - 51109744 www.kwekerijvandeven.nl Openingstijden: Ma t/m Do 9.00 - 18.00 u Vrij 9.00 - 20.00 u Za. 9.00 - 17.00 u Zondag 13 mei en Hemelvaartsdag geopend van 11.00 tot 17.00 uur! - ff SJff - z ■£■■■-

Weekblad Moergestels Nieuws | 2007 | | pagina 5