Poirters Centrum Moergestel op de schop? Zonovergoten 30e Jaarmarkt! MOEDERDAG Ivo Denissen van de Bienekebolders winnaar in landelijke poëziewedstrijd Modehuis A.S. VRIJDAG EN ZATERDAG: Moederdagactie Moergestelse winkeliers! In Doe mee en maak uw Moederdag extra feestelijk!!! Zaterdag om 17.15 uur vindt de trekking plaats waarna de gewonnen prijzen weer bij de winnaars aan huis worden afgeleverd. De prijzen bestaan uit 'n aantal goed gevulde manden waarmee u op Moederdag de tafel extra feestelijk aan kunt kleden! u.s. Vrijdag en zaterdag krijgt u bij elke aankoop 'n bewijs van deelname. Dit bewijs vult u vervolgens in en levert u meteen op vrijdag of zaterdag in bij een van de 31 deelnemende winkeliers. De manden zijn mogelijk gemuukt door: Slijterij In den Korenmaaier, Bloem Groen Creaties, Bakkerij Verkooijen, Gebackerij van Halten, Slagerij van Zon, Slagerij Ketelaars, Novy Van Wezel en B&E Groenten- en Fruitspeciaalzaak. Gemeente Oisterwijk gaat voor kwaliteit winkeliers weer ’n leuke actie bedacM! I Raadhuisstraat 17 - 5066 AP Moergestel Verras moeder eens met een vlotte rok of blouse Als opvallende positieve punten noemde de jury: de gemeentelijke website, de interactie ve beleidsvorming en het werken met klan tenpanels. De scheidend gemeentesecretaris Piet Sennema zei er bijzonder trots op te zijn dat met inzet van alle medewerkers en het bestuur dit eind resultaat is behaald. Hij voegde daaraan toe: trots mag en moet je zijn..maar morgen moe ten we weer de berg op! De drukbezochte bijeenkomst werd feestelijk De kinderen van basisschool de Bienekebolders hebben afgelopen jaar meegedaan aan de poë ziewedstrijd van Stichting Kinderen en Poëzie. “Jouw tijd, mijn tijd” was het thema van de wed strijd. In totaal werden er 20.000 gedichten ingestuurd. Uit dit grote aantal werden door een kinderju ry en een schrijversjury 100 gedichten uitge kozen. Ivo was een van de gelukkige winnaars. Op 2 mei j.l. reikte drs. W.J. Deetman als voorzitter van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten de onderscheiding uit van het Instituut Nederlandse Kwaliteit. Het is de eerste gemeente in Nederland die op dit punt een onderschei ding krijgt na een uitvoerige en intensieve kwaliteitsmeting door een deskundi ge externe jury. Zo’n 200 gemeenten zijn inmiddels bezig met een kwaliteitsme ting. De heer Deetman benadrukte in zijn toespraak dat het belangrijk is dat de gemeentebesturen de klant weer als uitgangspunt nemen: de burgers zijn de basis voor de bedrijfsvoering. De werkprocessen moeten helder en toegankelijk zijn. idee om er wellicht eens bij stil te staan, ’n Dag met z’n allen de schouders eronder en de pen ningmeester krijgt ’n lach van oor-tot-oor. Neem bij het uitstekende weer ook nog eens de gezelligheid van sfeerorkesten als ‘De Böllekes’, ‘De Krieltjes’, de nog erg jeugdige maar zeer enthousiaste ‘Belleblaozers’, en ‘d’Ambiejans’ en het zonovergoten feest kon niet meer stuk. Proficiat Dorstvlegels! ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 9 MEI 2007 Zijn gedicht wordt uitgegeven in de poëziebun del “Jouw tijd, mijn tijd”. Zaterdag 21 april mocht Ivo naar de prijsuit reiking in Rotterdam. Deze dag was een groot succes. Alle kinderen deden mee aan verschil lende poëzieworkshops. Het Jeugdjournaal kwam langs om deze bijzondere dag te filmen. Voor meer info en een link naar de uitzending van het jeugdjournaal: www.skep.nl in Tiliander afgesloten. Intussen woonde een delegatie van ons bestuur, aangevuld met enke le actieve ondernemers een interactieve bij eenkomst bij over het centrumplan Moergestel. Wij vinden die aanpak in elk geval positief en hopen op spoedige verbeterresultaten vooral op het gebied van veiligheid, parkeren en een aan trekkelijk St. Jansplein en directe omgeving. Jan Vriens, voorzitter Ondernemend Moergestel Duizenden en nog eens duizenden bezoekers afgelopen dag tijdens de 30e Jaarmarkt georga niseerd door C.V. De Dorstvlegels. De terras sen zaten vol, er werd gretig gekocht en nóg reikhalzender gekeken.Het was een gezellig feest waarop het elk jaar nog plezieriger wordt om er te vertoeven. De plaatselijke verenigin gen hebben hun steentje weer bijgedragen en de omzet weer binnengehaald. Voor toekom stige organisaties van bijv, evenementen ook een ■PTS? f PAGINA 3 ■•'t W

Weekblad Moergestels Nieuws | 2007 | | pagina 3