RF/14ÜK VAN 18.00 TOT 20.00 UUR Rode Kruis vakantieweek Someren MAANDAG 16 APRIL in Moergestel Showroom en fabriek: Industrieweg 20, Moergestel Industrieterrein "Stokeind" Tel.: (013)513 36 15 Vision i. Zorggroepmanager benoemd voor De Runne Prijswinnaars BoerenBond Agenda Vision Voor derde maal vlooienmarkt in Moergestel Pieregeblèr classics Moergestel - Eindhoven - 's-Hertogenbosch - Breda - Utrecht DE STAPPERT 28 A MOERGESTEL 275.000,- KK Kom de productie bekijken en inspiratie opdoen in onze showroom! Laat u onder het genot van een hapje en drankje overtuigen van de kwaliteit van onze kunststof kozijnen, ramen en deuren uit eigen fabriek tegen een scherpe prijs. Zaterdag 14 april van 10.00 - 16.00 uur RE/MAX A. op 't Hoog B.V. Beleef de lente al vroeg in april! De ontluikende lente is al merkbaar. De bos wachter Frans Kapteijns neemt u graag mee voor een wandeling door dit gebied. Hij zal u vertellen over de flora en fauna maar ook over alle activiteiten die er ondernomen worden om De heer Dick Dam treedt per 1 mei 2007 in dienst als zorggroepmanager De Runne in Goirle, een werkmaatschappij van Zorggroep West- en Midden-Brabant. De Runne is een intra- en extra murale zorgorganisatie met zorgcentra in de kernen Goirle, Hilvarenbeek, Moergestel en Oisterwijk. De heer Dam volgt de heer Ad van Esch op die vanaf april 2006 als interim-direc- teur de leiding had bij De Runne. De heer Dick Dam (47 jaar) heeft ruime werkervaring als manager in de intra- en extramurale zorgsector en in interim- en adviesfuncties bij een zorgkantoor, zorgverzekeraar, indicatieorgaan en de thuiszorg. Nationaal Park de Loonse en Drunense Duinen Het Nationaal park de Loonse en Drunense Duinen bestaat voor een deel uit een droog stuifzandgebied. Dit stuifzandgebied beslaat ongeveer een derde van het totale gebied en bestaat voornamelijk uit kale zandruggen en - heuvels. De rest is begroeid met naaldbossen en struiken. In het door de wind bewegende zand kunnen onder meer buntgras en zandzeg ge zich wel redelijk in stand houden. Insecten zoals krekels, graafwespen en aardhommels voelen zich in dit zanderig gebied thuis, even als hun belagers de levendbarende hagedis en de boomleeuwerik. DE LOOYAKKER 50 MOERGESTEL 269.000,- KK Na 4 dagen openingsspektakel met allerlei fes tiviteiten, waaronder de actie ‘lever uw kas sabon in’ en maak kans op mooie prijzen waar onder een schitterende tuinset is de uitslag bekend. De gelukkige winnaar van de tuinset is de fami lie van Loon, de Wolf grasmaaimachine ging naar de familie Vugts, en het konijnenhok com pleet met konijn werd gewonnen door de fami lie Jonkers. Namens de medewerkers van Boerenbond Moergestel gefeliciteerd met de gewonnen prijs. Graag willen wij U er op wijzen dat onze win keltijden gewijzigd zijn. Voortaan is de BoerenBond ook tussen de middag geopend. Zaterdag 14 april 2007 Lentewandeling Op zaterdag 14 april 2007 organiseert Natuurmonumenten een wandeling in het Nationaal Park de Loonse en Drunense Duinen. De wandeling, onder leiding van bos wachter Frans Kapteijns begint om 14.00 uur en duurt tot 16.00 uur. Hij leidt u door het bos naar heide en stuifzand en wijst u op allerlei interessante zaken die u alleen niet zouden zijn opgevallen; sporen van dieren, geluiden, vraat, en laat u kennis maken met dit uitzonderlijk mooie gebied. Wie weet wat u allemaal tegen komt! De excursie kost voor leden van Natuur monumenten 4,-, kinderen 2,- en voor niet-leden is de prijs 7,-. Graag vooraf reser veren bij Bezoekerscentrum Oisterwijk, tel. 521 9209, waar meteen de vertrekplaats bekend wordt gemaakt. Tip: trek goede wandelschoe nen aan want de wandeling gaat door het losse zand. PASTOOR VAN DOORENSTRAAT 3 MOERGESTEL 307.000,- KK Gilzerbaan 34, 5037 KV Tilburg Telefoon (013) 5920080 www.remax.nl vision(Q)remax.nl Donderdag 12 april: Open inloop, 19:00 - 23:00 uur Vrijdag 13 april: afterschool, 15:30— 17:30 uur open inloop, 19:00 - 01:00 uur Zaterdag 14 april: Filmmiddag 14:00- 16:00 uur/entree 1,20, vanaf 6 jaar, een rat door de wc gespoeld Dinsdag 17 april: Afterschool, 15:30- 17:30 uur Open inloop, 19:00 - 23:00 uur Woensdag 18 april: Fietstocht, 13:30 - 15:30 uur entree 1,20, vanaf 8 jaar, neem wel je eigen fiets mee afterschool, 15:30- 17:30 uur een meer gevarieerd bos te krijgen. Kan het zand wel blijven bewegen? Ook over de bijzon dere historie van het gebied valt veel te vertel len. De wandelaar krijgt tijdens deze tocht een goed beeld van het natuurgebied en het beheer van Natuurmonumenten. Wie weet wat u alle maal tegenkomt! C.V. de Dorstvlegels organiseert op zondag 10 juni voor de derde maal een Vlooienmarkt op het St. Jansplein. Een echte ouderwetse vlooienmarkt waar uitsluitend tweedehands goederen te koop aangeboden mogen worden. Voor wie dus pas voorjaarsopruiming heeft gehouden of nog wat oude spullen kwijt wil is dit een mooie kans om zich nu al in te schrij ven voor deze vlooienmarkt. De huur van een marktkraam bedraagt 17,50. De vlooienmarkt is geopend van 09.00 tot 16.00 uur en de entree bedraagt 1,00. Voor verdere inlichtingen kunt u contact opne men met T. Moorman, tel. 513 3732 of J. Moorman, tel. 06-50906935. Graag bellen na 18.00 uur. Alarmnummer 1 1 2 voor als het écht nodig is... In alle andere gevallen: 0900 - 8844 Niet pandgericht, maar klantgericht! Evenals voorgaande jaren kon de Nederlandse Rode Kruis afdeling Oisterwijk-Haaren ook in dit vroege voorjaar in de week van 26 tot en met 31 maart gebruik maken van de vakantie bungalow te Someren. Deze bungalow gele gen in een bosrijk heidegebied, werd gereali seerd op initiatief van mw. H. van Riemsdijk- Philips en biedt al ruim veertig jaren een vakan tieverblijf voor chronisch zieken. Daarbij zijn verpleging, verzorging en begeleiding uitste kend geregeld. In deze week werd middels een gevarieerd programma, bestaand uit huiselij ke kaartmiddagen, handvaardigheidswerkjes, een directe omgevingsverkenning en bezoe ken aan het religieus museum te Uden en het klokkenmuseum te Asten, aan negen gasten in een gemoedelijke sfeer een aangename en ont spannen week geboden. Ook een bezoek aan het pannenkoekenhuis vormde een welkome afwis seling en op de woensdag werd de avond opge luisterd door het muzikaal gezelschap “los zand “uit Helvoirt. Met als besluit, van deze voor velen onvergetelijke week, een uitgebreid diner. Dit mede door de inzet van de vrijwilligers, die garant stonden voor een optimale zorg en bege leiding, waarop de deelnemers met genoegen terug kunnen kijken. Horeca Moergestel (vereniging van samenwer kende horecaondernemers in Moergestel) orga niseert zaterdag 28 april m.m.v. C.V. De Pierewaaiers een Pieregeblèr classics. Dit weekend voor koninginnedag staat op het St. Jansplein een gigantische tent waar op zater dagavond vele bekende artiesten van het wel bekende Pieregeblèr zullen optreden. In dezelfde gezellige sfeer (zoals gebruikelijk met het Piergeblèr) zul je onder het genot van een drankje en het kijken en luisteren naar de live optredens veel plezier beleven. Het Pieregeblèr bestaat rond deze tijd 12*/2 jaar, in dit tijdsbestek hebben al vele verschillende groepen op het podium gestaan. U kunt dus weer genieten van artiesten van het allereerste uur zoals de Engelandvaarders, Clapopp om maar een paar oudgedienden te noemen. Maar ook kunt u luisteren naar het nummer dat iedereen nog een keer zou willen horen, het nummer dat eigenlijk had moeten winnen! Daarom nodig ik hierbij iedereen uit om op zaterdagavond te komen luisteren en genieten van Moergestels talent. Kaarten zijn verkrijgbaar bij alle horecabedrij ven en kosten 5,00 in de voorverkoop en 7,00 aan de kassa. t 2 Mn waardecheque t W-v15..2-500>= aan nieuwe kunststof kozijnen onder alle bezoekers www.opthoog.nl PAGINA 5 OPEN HUIS KOM 5 KIJK makelaars o.g. Pieter Burgers Erik Welten Vision Makelaardij Gilzerbaan 34 5037 KV Tilburg Telefoon (013) 592 0080 Telefax (013)468 8259 RAMENFABRI ’MOERGESTEL NIEUWS’ WOENSDAG 11 APRIL 2007 Makelaardij en taxaties Kijk voor ons actuele huizenaanbod op: www.remax.nl/vision e-mail: vision@remax.nl Persoonlijk contact, nauwe betrokkenheid en uiterst professionele aanpak! Aankoop- en verkoopbegeleiding; 24 uur per dag, 7 dagen per week! E K

Weekblad Moergestels Nieuws | 2007 | | pagina 5