HOME Tot 6 maanden geen rente.* ra Rabobank deelt bloembollen uit Baja Entertainment keert paaszaterdag 7 april terug naar zijn roots! Streekwinkel in Oisterwijk gestart M. van der Wijst Kerkstraat 106, Oisterwijk Tel. 528 2162 K>da' Jl presente S2U Allure S2U Allure Op vrijdag 30 maart en zaterdag 31 maart deelden medewerkers van Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk gratis bloembollen uit aan het winkelend publiek in de gemeen te Hilvarenbeek en Oisterwijk. De Rabobank bracht hiermee haar speciale voorjaarsactie op een speciale manier onder de aandacht. Klanten die in de periode van 1 maart t/m 31 april een hypotheek afsluiten en die voldoen aan de actievoorwaarden, komen in aanmerking om tot 6 maanden geen rente te betalen. Daarnaast ontvangt iedereen die een hypothee kofferte aan vraagt een tuinbon ter waarde van ze op kritische doch humoristische wijze van commentaar voorzien. De echte Baja-fans weten het natuurlijk al, maar er zullen uiteraard weer mooie prijzen te verdelen zijn en als hoogtepunt is er uiteraard tijd voor de Baja-Movie waar bij de heren van Baja Entertainment het film- avontuur weer aangaan op voor u nog onbeken de lokaties in de regio. De deuren van Café de Brouwer zijn vanaf 20.30 uur geopend voor iedereen die een avond vol gezelligheid en hilarische momen ten niet wil missen! 50,- cadeau. Commercieel directeur Mare Steevens geeft aan dat alleen adverteren niet alti jd voldoende is. Deze actie is erg aantrek kelijk en we wilden zoveel mogelijk mensen informeren over het voordeel waarvan men kan profiteren. Met adverteren bereik je een grote doelgroep, maar door midden in het dorp te gaan staan met een flyer en een gratis zakje bloembollen kom je persoonlijk in contact met de mensen. Met deze actie hebben we ook men sen bereikt die onze andere middelen nog niet waren tegengekomen.” Een leuke en aparte manier die zeker de moeite waard was. De bank deelde in totaal bijna 4.000 bloembollen uit. groene woud appelsap, smaakvolle vruchten sappen, chutney, dressings, dipper, mosterd en eierpasta. Op onze website www.pimientos.nl kunt u een goede indruk krijgen van ons assortiment. Allemaal pure producten van betrouwbare pro ducenten. Heerlijk voor dagelijks gebruik. Het is echter ook leuk om zelf een mandje met deze streekprodukten samen te stellen. Zo heeft u een smaakvol persoonlijk cadeau. Kom eens langs en laat u verrassen.Wij zijn geopend op dinsdag, vrijdag en zaterdag van 10.00 uur tot 17.00 uur Streekwinkel Casa Pimientos, Paprikakwekerij De Molen, Pannenschuurlaan 250, Oisterwijk. Na 4 jaar succesvol te zijn geweest met feesten rondom allerlei thema’s, heeft het trio Bart Claassen, Jan van de Pas en Bart van Baardwijk op veler verzoek besloten terug te gaan naar waar het allemaal begon. In een overvol café de Brouwer verbaasden zij destijds vriend en vij and met de eerste Baja-Night waarbij lokaal talent zijn of haar zangkwaliteiten aan het mas saal opgekomen publiek ten gehore brachten. Paaszaterdag 7 april is het weer zover met de BaJa-B-factor-Night. Bekende Moergestelse artiesten springen weer op het podium, doen hun act en een professionele Gèsselse jury zal Met de deelname aan Kom in de Kas op 1 april is het seizoen weer gestart op onze paprikakwekerij. De verkoop van diverse kleuren paprika uit eigen kwe kerij kan daarom weer van start gaan. Door de groeiende belangstelling hebben wij ons assortiment uitgebreid. Wij verkopen nu ook producten van bedrijven waar wij goede contacten mee hebben. De meeste liggen in de regio van het groene woud. Zo kunnen wij afhankelijk van het seizoen verse glas en vol- legrondsgroenten aanbieden van bedrijven die milieubewuste telen. Ook hebben we ons assortiment aangevuld met ambachtelijke producten. We hebben diverse soorten boerenkaas met allerlei kruiden. Bin nenkort ook weer de boerenkaas met daarin onze verse paprika, gemaakt van graskaas in Goirle. Onze paprika's worden ook verwerkt in pas- tasaus door de Laarhoeve in Diessen. Voor deze zorgboerderij verkopen wij inge maakte groenten en fruit zoals jam en relisch. In ons assortiment kunt u verder nog vinden; SIGMA PRESTEERT HET HELE JAAR DOOR a Rabobank Het is tijd voor de Rabobank. tne/ge^ekftge artiesten en de geweldige BokHtovie ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 4 APRIL 2007 PAGINA 7 Als je diabetes hebt, mag je geen chocolade. Gloss Hoogwaar dig» duorz»«n>he<d .00' Email «>U» briUant WK temperatures J M'tir Hejglans alkydemait Niet waar. Mensen met diabetes kunnen gewoon gezond eten En dat kan buitengewoon lokker zijn Wilt u daarover meer weten? Ga naat www diabetesfonds nl en vraag do (grabs) voodingabrochurp aan. Primer «t mm - □Waar DNietwiuw Sigma heeft iets nieuws: Sigma S2U Allure. Een revolutionair vier-seizoenen- verfsysteem dat glansrijke prestaties levert. De combinatie van de S2U Allure primer en de S2U Allure gloss zorgt voor een duurzaam resultaat Met het S2U Allure verfsysteem kan zowel op warme dagen (tot O'C) geschilderd worden. Vraag nu een hypotheekofferte aan en ontvang een tuinbon t.w.v. 50. Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk, tel. (013) 529 50 50.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2007 | | pagina 7