Jumples in Vision! 0900*0*8844 Inspiratie in vorm en kleur in Galerie ‘De Verdieping’ Rode Kruis jaarfeest en jubilarissen VAN ALPHEN Ondernemend Moergestel... wist u dat? Kanoboerderij De Reusel: meer dan kanovaren alleen! Parttime keukenmedewerk(st)er (m/v) RE/MAX Van Alphen Autoschades Niet pandgericht, maar klantgericht! van de Wbuw EUROGARANTBEDRIJF Medewerkers moeten op zaterdag en zondag indien nodig beschik baar zijn, hoewel beide dagen in het weekend niet zo vaak voor komt. De werktijden liggen tussen 10.00 uur en 23.00 uur. De nadruk ligt daarbij op de periode tussen half mei - half juli en half augustus - half oktober. Geïnteresseerd? Bel, schrijf of mail voor informatie en reacties naar Ramona van lerlant, Kanoboerderij de Reusel, Heizenschedijk 1, 5066 PL Moergestel, tel. 013-5136031. www.kanoboerderij.nl, info@kanoboerderij.nl - alle voorkomende schades - afhandeling met alle verzekeringsmaatschappijen - alle merken - GRATIS vervangend vervoer - auto ophaal -en afleverservice - aluminium herstelwerkzaamheden - herstel van kunststof (lassen) bijvoorbeeld bumpers, motorkuipen, scooters - alle voorkomende spuitwerkzaamheden - spotrepair - uitdeuken zonder spuiten - ruitenreparatie - eigen risico bespreekbaar De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit het bereiden van lunches en barbecues. Leeftijd vanaf 30 jaar. Voor de basisschooljeugd zijn er deze week weer leuke activiteiten in jongeren centrum Vision te Moergestel. Woensdag 4 april kan de jeugd vanaf 6 jaar ruilen aan de deur van 13:30 - 15:30 uur. De entree is dan 1.00. Zaterdag 7 april kan de jeugd vanaf 6 jaar paaseieren versieren van 14:00 - 16:00 uur. De entree bedraagt dan 1,50. Natuurlijk blijft Vision ook open op dinsdag, woensdag- en vrijdagmiddag van 15:30-17:30 uur tijdens het afterschoolcafé en op dinsdag en donderdagavond van 19:00 - 23:00 uur en vrijdagavond van 19:00 - 01:00 uur tijdens de open inloop. Je kunt dan internetten en nu ook Xboxen! Maar ook darten, tafelvoetballen, muziek luisteren, relaxen, kletsen enz. enz. De entree is dan gratis. Voor meer info bel 5133261, check de website www.jcvision.nl of mail naar info@jcvision.nl. makelaars o.g. Pieter Burgers Erik Welten Privé: 013-5130350 06-24546672 Vision Makelaardij GEEN SPOED, WEL POLITIE Irene Soons deed haar inspiratie voor The blues op in een periode van ziekte. Liggend keek zij door een koepelraam naar de steeds veran derende lucht: een stukje buitenwereld in een lijst omvat. Dit levende schilderij was haar ver trekpunt. Soons varieert op dit thema. Zo ont stonden een drietal schilderijen: the blues. De expositie is geopend van 7 t/m 15 april op zaterdag van 13.00 tot 17.00 uur en op zondag van 11.00 tot 17.00 uur. Tevens geopend op tweede paasdag van 11.00 tot 17.00 uur. vindt galerie de Verdieping aan de Industieweg 16. Tenslotte kan de basisschooljeugd vanaf 8 jaar woensdag 11 april lessen krijgen in de groot ste rage op dit moment: JUMPEN! Op vette jumpstylemuziek leren de kids van 13:30 - 15:30 uur hun eigen jumpstyletechnieken. De entree is dan 1,20. Ook voor de meiden van de meidenavonden ‘just girls’ is er deze week weer een leuke acti viteit. Woensdag 4 april is er een privedisco van 19:00 - 20:30 uur voor de meiden van 10 t/m 14 jaar. De entree bedraagt zoals elke mei denavond 1.00. Ben jij een meisje tussen de 10 en 14 jaar en heb je wel zin om eens in de twee weken leuke acti viteiten met meisjes van jouw leeftijd te onder nemen, zoals een videoclip maken, tutavond- je, karten enz.? Er is nog steeds plek om mee te doen, dus als jou dit leuk lijkt, kom dan woensdag 4 april eens een kijkje nemen bij Vision! Kanoboerderij de Reusel, gelegen aan het riviertje de Reusel in Moergestel, organiseert vooral voor groepen ‘actieve’ en afwisselende dagarrangementen. De informele sfeer staat garant voor een gezellig dagje uit. - Het koopstromenonderzoek door de Kamer van Koophandel (www.kvk.nl) een positief beeld geeft van ons centrum dat ligt boven het regio-gemiddelde. - De gemeente de ondernemers in het centrum een enquête toestuurt met het verzoek onder andere aan te geven wat de ruimtelijke uitbrei- dingsbehoefte de komende jaren is. - Ons bestuur erop aandringt deze formulieren in te vullen en terug te sturen omdat de gege vens van belang zijn voor de nieuwe centrum- visie. - Maandag 2 april de Klankbordgroep Centrumvisie van start gaat. Guus Mulders, Marc van Hullen, Loet van Dam en Jan Vriens daar deel van uitmaken. - Wij ons aanbevolen houden voor suggesties en regelmatig naar u zullen terugkoppelen. Zaterdag 7 april opent in galerie de Verdieping de groepsexpositie “Expressie in Vorm en Kleur”. De zeven deelnemende kunstenaars zijn: Exposant Ryszard Bialek genoot zijn opleiding aan de Kunstacedemie in Poznan. Zijn werk getuigt van een grote technische vaardigheid. Hij bekwaamde zich in olieverf, pastel, gou ache, aquarel en etsen. Kraaivenstraat 24, 5048 AB Tilburg T 013-5421755 F 013-5437991 info@vanalphenautoschades.nl www.vanalphenautoschades.nl - Ons bestuur binnenkort weer spreekt met Joost Wagenmakers als eerstverantwoorde lijke wethouder - Wij daar in elk geval aan de orde stellen: De parkeer- en verkeersproblematiek; Uitbreiding perifere detailhandel; Beter onderhoud en beheer van de openbare ruim te. - U nu al gratis gebruik kunt gaan maken van het nieuwe logo: Oisterwijk, de parel in ‘t groen. - Dit logo te verkrijgen is bij Vosch Communi catie- en Adviesburo, tel. 521.05.61. - In juni een grote t.v. en krantencampagne start waarbij Oisterwijk (inclusief Moergestel) op de landelijke kaart worden gezet. Namens het bestuur van Ondernemend Moergestel, Jan Vriens Op deze expositie ziet u olieverf en pastel: wer ken van natuurimpressies, landschappen en zeegezichten met imposante wolkenpartijen en schitterende kleuren. Ardi van Elsdingen. Haar gedachten en fan tasieën de vrije loop laten, ontspannen haar gevoel laten werken en in een nietszeggende homp klei leven brengen, dat is wat Ardi het liefste doet, al meer dan twintig jaar. Zij maakt voornamelijk mensen, dieren en mensdieren in gestileerde maar ook ronde vor men en beeldt op geestige wijze begrippen en zegswijzen uit. Ton van Elsdingen. De collectie “Indonesië, land en volk” is de weerslag van twee reizen naar de “Gordel van smaragd”, Java, Bali, Sumatra en Sulawesi. In tegenstelling tot vorige expo sities ligt de nadruk deze keer minder op het artistieke, maar meer op het verhalende ele ment. Betty Nagel. Het werk van poppenmaakster Betty Nagel bestaat al lang niet meer alleen uit poppen. Deze expositie toont een selectie van haar meest recente werk, met het accent op objecten in stone-art. Een deel van het werk kan zowel binnenshuis als buiten het huis geplaatst worden. Annie van Roessel. Als Annie in de natuur is, ontdekt zij altijd vormen die haar aanspreken en inspireren. Zij wil daar dan graag mee aan de slag en zij vindt het spannend om een natuur lijke vorm in zijn waarde te laten en er toch iets creatiefs mee te doen. Ook stenen hebben haar altijd gefascineerd. Voor haar stenen beelden zoekt zij ook de eenvoud. Cees van Roessel. Bij Cees zijn het vooral de kleuren die moeten spreken, zodat de vormen mooi afgetekend worden. Om zijn gevoelens tot uitdrukking te brengen is hij altijd op zoek naar orde en harmonie in composities en het rangschikken van al deze elementen tot een decoratief geheel. Rode Kruis afdeling Oisterwijk-Haaren gaf ook dit jaar voor haar vrijwilligers een jaarfeest om hen te bedanken voor hun inzet en om de onderlinge contacten te verstevigen, locatie was deze keer de petanqueclub Oisterwijk. Tijdens een jeu de boules spel- avond kon in competitieverband ontspannen gespeeld wor den en behaalde het team met de hoogste score een wisseltrofee. In een ontspannen en gezel lige sfeer werd er fanatiek gespeeld voor deze prijs en was er voldoende gelegenheid om bij te praten en te genieten van een hapje en drank je. Tevens werd van de gelegenheid gebruik gemaakt om twee vrijwilligers te huldigen voor hun onbaatzuchtige inzet, waarbij Sija Dekker een lintje ontving voor haar 10-jarig jubileum en Francien Jansen een onderscheiding voor haar 30-jarig jubileum. Kijk voor ons actuele huizenaanbod op: www.remax.nl/vision e-mail: vision@remax.nl Persoonlijk contact, nauwe betrokkenheid en uiterst professionele aanpakl Aankoop- en verkoopbegeleiding; 24 uur per dag, 7 dagen per week! In de periode mei - oktober zoeken wij een enthousiaste: PAGINA 5 Gilzerbaan 34 5037 KV Tilburg Telefoon (013) 592 0080 Telefax (013)468 8259 Partyboerderij 't Draaiboompje Café Terras •Restaurant Catering »Zaal Hild 1, 5066 CL Moergestel Tel. 013-5131315 - Fax 013-5132073 AUTOSCHADES J ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 4 APRIL 2007 1e paasdag PAASBRUNCH 19,50 kinderen t/m 4 jaar gratis van 11.00 uur tot 14.00 uur verrassing voor de kinderen tot 12 jaar. reserveren gewenst voor meer info\yvww.draaiboompje.nl Prinses Irenestraat 9 5066 BD Moergestel Tel ./Fax (013) 513 0648 www.thijsvandewouwkeukens.nl Naar eigen wens en ontwerp 1 Alle merken keukenapparatuur 1 Bezoek aan huis Gratis offerte, geheel vrijblijvend

Weekblad Moergestels Nieuws | 2007 | | pagina 5