2e Paasdag in Haaren open van 11.00 tot 17.00 uur 2e Paasdag open van 11.00 tot 17.00 uur www.woninginrichting-janmichiels.nl SJfm Miezels OeGu/^ Bedevaartsreis naar Santiago de Compostela Gilde St. Sebastiaan Barbara op de jaarmarkt Moergestelse jaarmarkt 2007 HAAREN MOERGESTEL DRUNEN Even voorstellen... W gebeuren. Sprendlingenpark 40-42 I 5061 JV Oisterwijk I T 01 3 -52 12 044 Tijdens de Moergestelse jaarmarkt. Is er ook weer een kindergoederenmarkt. Ook dit jaar kunnen kinderen hun oude speelgoed/goe- deren verkopen op de kindermarkt tijdens de jaarmarkt van Moergestel op 6 mei. Een plaats (l/2 kraam) huren kost 5,-. De markt begint om 10.00 uur en je mag gaan wanneer je wilt. Opgeven kan t/m 26 april bij L. Biesheuvel 06-51120851 leobiesheuvel@hot- mail.com, A. Weijtmans 06-42024610 of R van de Wouw 5133992. S.v.p. bellen na 17.00 uur. Kerkstraat 18 5076 AW Haaren tel. (0411)62 12 17 Rootven 36 5066 AX Moergestel tel. (013)513 12 34 Grotestraat 278 5151 BS Drunen tel. (0416) 37 84 69 De complete woninginrichter Q Gilde St. Sebastiaan en Barbara Moereed anao 1.433 www.michielswoonstijl.nl Hallo allemaal, Wij willen ons even voorstellen als nieu we leden van het Oranje Comité. Alhoewel niet helemaal nieuw, we heb ben vorig jaar al stage mogen lopen. Wij zijn Erik van Dam en Christel Lammerts en we hopen dat het ook dit jaar weer een knalfeest wordt met leuke attracties, spelletjes en een geweldige band “Men in Black” uit Nijmegen. Wij hopen op een stralende dag met lekker veel zon. Graag zien we jullie op 30 april. Dit jaar zal het Gilde St.Sebastiaan Barbara weer aanwezig zijn op de jaar markt in Moergestel. Omdat het gilde in 2006 verplichtingen had in de kring en zodoende niet op de jaarmarkt 2006 kon zijn, zal er dit jaar extra uit gepakt worden. De voorbereidingen zijn in volle gang. De vaste stek aan de schoolstraat zal weer inge nomen worden. Uiteraard zal het terras weer geopend zijn vanaf 10 uur, en vanaf 12 uur zal er live muziek zijn. Op het cen trale podium zullen ondermeer spelen de Bekkersband en Koen Hessels. Er zijn er nog onderhandelingen met andere acts, maar belangstellenden voor deelname kun nen zich nog melden via e-mail: vriendenvan@deguld.org. Mis het niet. De vrienden van de Guld Live. Op vrijdagavond 16 maart was de derde en laatste voorbereidingsavond voor de groep van 39 personen uit Moergestel, die op 30 april gaan vertrekken voor het maken van een bedevaartsreis naar het graf van St Jacob in Santiago de Compostela in NW Spanje. De groep die in voorgaande jaren reeds twee maal Israël Egypte en Jordanië) bezocht, daarna Rome en Toscane, Paulus achterna reis de in achtereenvolgens Turkije en Griekenland, is in drie avonden terdege voorbereid op en lek ker gemaakt voor de komende reis. Er zal per touringcar worden gereisd, maar om het idee van een bedevaartstocht toch te bewa ren, zal regelmatig op daartoe geëigende plaat sen uit de bus worden gestapt om gedeelten van de route te voet af te leggen. Onderweg zal enorm veel moois te bewonderen zijn. De route gaat namelijk in Frankrijk via Reims, met zijn prachtige kathedraal, door Bourgogne, waar Vezelay wordt bezocht, via Rocamadour en Moissac naar St Jean Pied de Port, waar in de c Pyreneeën Spanje wordt binnengereden. In Spanje volgt de groep de Camino, de oude pel grimsroute, die de groep voert langs de abdij van Roncesvalles, Puente la Reina, Burgos, de Cruz de Hiero, de abdij van Santo Domingo de Silos (bekend van de beroemde CD met Gregoriaans gezang) en natuurlijk Santiago de Compostela zelf. Veel moois te zien dus onderweg, maar op de etappes waar gelopen wordt (veelal op eenza me plekken) zal ook de mogelijkheid zijn tot inkeer, tot terugvallen op jezelf. Ongetwijfeld zal er in zo’n groep waarvan de leden elkaar zo langzamerhand door en door kennen ook genoeg plezier zijn. De groep ziet er reikhalzend naar uit. Zoals na de vorige reis naar Griekenland de thuisblijvers achteraf van de belevenissen van de groep konden kennisnemen via het verslag dat geruime tijd op de website van de parochie heeft gestaan, zal dat ook dit jaar na de reis weer TvE 1 PAGINA 3 'MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 4 APRIL 2007 Michiels Woonstijl c <u f

Weekblad Moergestels Nieuws | 2007 | | pagina 3