NIEUWS Oranjecomitë Moergestel O9OO<0>8844 Tot 6 maanden geen rente.* i online autoverzekering afsluiten www.kwinten.com Feest bij het Nederlandse Rode Kruis Tentoonstelling vol kleuren en verhalen in Zorgcentrum Stanislaus Bel Jos van Dijk RIOLERINGSWERKEN Vooskerbos 25, Moergestel Tel. Fax (013) 513 3136 Mobiel: 06 - 239 79 071 RE/MAX Publiek kiest zijn eigen "Toppers in de Ton Expositie van Kees Ketelaars in Hilversum z/*9****^ Niet pandgericht, - maar klantgericht! Persoonlijk contact, nauwe betrokkenheid en uiterst professionele aanpak! Hallo allemaal! Wij willen ons even voorstellen! Wij zijn drie van de zes nieuwe leden van het Oranjecomitë Moergestel. Op dit moment zijn wij al druk bezig met alle voorberei dingen om er op 30 April weer een super rood/wit/blauw/oranje feest van te maken. Vooral voor de jongste onder ons zetten wij ons creatieve beentje voor. Zo’n feest kan natuurlijk alleen slagen als we kunnen rekenen op een ieders vrijwillige hulp. Als je hiervoor interesse hebt kun je nu al contact opnemen met één van ons. We rekenen op zonneschijn en vooral op jullie aanwezigheid vanaf 11.00 uur op het plein. Namens het Oranjecomité, Van links naar rechts: Lucille Stevens 5361838, Dorris Rijnen 5132823, Emilie Dieduksman 5133436. website www.tonpraten.nl. Een entreekaart is niet nodig. Men ontvangt een per e-mail een reserveringsnummer dat dient als toegangsbe wijs. Abonnees van de Tonpraten.nl nieuwsbrief krijgen 1,50 euro korting op de entree. Zij beta len slechts 11 euro. Je kunt je bij reservering opgeven voor de nieuwsbrief en direct aan spraak maken op de korting. Het 2e Interactieve Buutgala vindt plaats op zaterdag 31 maart in Fitland in Mill. De avond begint om 20.00 uur. Kaarten bestellen kan via www.tonpraten.nl. schappen en symbolen. Een schilderij vertelt bv. over de redding van de paarden uit zee bij Marrum. U bent van harte welkom om alles te komen bezichtigen dagelijks tussen 10.00-17.00 uur. Is uw riolering verstopt? 1e paasdag PAASBRUNCH 19,50 kinderen t/m 4 jaar gratis van 11.00 uur tot 14.00 uur verrassing voor de kinderen tot 12 jaar. reserveren gewenst voor meer info:^vww.draaiboompje.nl GEEN SPOED, WEL POLITIE Publiek stelt zelf programma samen van tonpraters gala Het publiek heeft gekozen welke tonprater of buutreedner mag optreden tijdens het 2e "Interactieve Buutgala" in Mill. Het publiek heeft gestemd en zaterdag 31 maan zien zij hun toppers in de ton in Mill. Want het ton- praatpubliek doet het niet voor minder. Vorig jaar koos het publiek bijna al allemaal (oud)kampioenen in de ton en dit jaar is dat niet anders. Onder de optredende artiesten bevindt zich de huidige Ópperkletsmajoor van de Keiebijters Harry Hens en de nummers twee en drie van de Brabantse Kampioenschappen Tonpraoten, Rob Scheepers uit Sterksel en Hans Eijkemans uit Rosmalen. Vanuit Limburg komt viervoudig Limburgs Buuttekampioen Pierre van Helden naar Mill. Verder treden op Peter van der Maas uit Hilvarenbeek (winnaar Buutgala Gendt 2006) en mede-organisator Frans Bevers uit Oirschot. Hij won dit jaar de grote wedstrijden in Deume en Mierlo. Het amusement wordt verzorgd door de dames van Dubbel Trubbel uit Helmond, die onder andere een parodie op het tonpratersvak brengen. Het Interactieve Buutgala is in meerdere opzich ten vernieuwend. Kaarten kunnen alleen wor den besteld via een reserveringsformulier op de Jubileumtocht voor verstandelijk gehandicapten Het Nederlandse Rode Kruis (NRK) bestaat 140 jaar en dat wordt feestelijk gevierd. Vanaf het voorjaar organiseert elk district een feestelijke activiteit op het gebied van sociale hulp. Het district Hart van Brabant, waarvan de afde ling Oisterwijk -Haaren deel uitmaakt, organi seert op zaterdag 9 juni a.s. een boottocht op de Linge. Deze boottocht is voor verstandelijk gehandicapten in de leeftijd van 15 tot 30 jaar. De boot Parel van de Linge van Rederij Leerdam vertrekt op 9 juni vanaf Leerdam en zal een mooie tocht over de Linge maken. Aan boord zal het een gezellig feest worden met entertainment en lekker eten. Voor meer informatie over de jubileumtocht van het district Hart van Brabant van het NRK en voor aanmelding kunt u contact opnemen met Marjan Esmeijer telefoon 0411 621336. Na aan melding vindt er een selectieprocedure plaats. Er wordt bijvoorbeeld gekeken naar de nood zakelijke verzorging en de samenstelling van de groep. Uitgangspunt is in ieder geval dat er zoveel mogelijk verstandelijk gehandicapten uit het district Hart van Brabant op zaterdag 9 juni een onvergetelijke dag zullen hebben! Voor meer informatie zie ook de landelijke site www.rodekruis.nl en vink op de algemene pagi na de regio aan. Van 6 april tot september zijn sculptu ren van Kees Ketelaars te zien in Beeldentuin Keigaaf van Peggy Eras. 4 Kunstenaars exposeren hier beelden van steen, hout, rvs en brons. Peggy Eras, zelf kun stenares, is geboren en getogen in Berkel- Enschot, en woont en werkt in Hilversum waar zij de Beeldentuin Keigaaf exploiteert. Kees heeft Peggy Eras leren kennen op de kunstma nifestatie Kunstschouw op Schouwen- Duiveland, waar beide uitgenodigd waren. Van 6 t/m 9 april is de beeldentuin geopend van 11.00 tot 17.00 uur, evenals het weekend van 26 t/m 28 mei. De officiële opening van de beeldentuin door wethouder Boog van Hilversum is zondag 8 april om 16.00 uur. Verder kan men de tuin bezoeken na telefonische afspraak, 035-6939215 of via Kees Ketelaars 513 3168. Beeldentuin Keigaaf, Goudwespmeent 76,1218 GS Hilversum. Van 29 maart tot 9 mei zal er in Stanislaus een nieuwe expositie zijn van twee schilders. Het zijn wat grotere schilderijen die door hun inhoud en kleuren de bewoners en bezoekers kunnen opvrolijken, troosten en inspireren. Hanja van der Steen uit Riel laat een aantal kleurrijke schilderijen zien. Het zijn landschap pen en kleurige abstracte werken .Zij schildert met acryl. Ze exposeert ook een aantal doeken, waarop zij met zijde allerlei interessante en boeiende vormen aangebracht en rijk beschil derd heeft. Gerard van de Kam uit Enschot laat schilde rijen met een verhaal zien. Hij vertelt met zijn afbeeldingen over mensen en hun geschiede nis. Hij doet dat met mensfiguren, dieren, land- Het is tijd voor de Rabobank. PAGINA 5 MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 28 MAART 2007 II makelaars o.g. Pieter Burgers Erik Welten Ook voor het vernieuwen van uw rioleringen! E-mailadres 'Moergestel Nieuws' buro76@planet.nl Vision Makelaardij Gilzerbaan 34 5037 KV Tilburg Telefoon (013) 592 0080 Telefax (013) 468 8259 Partyboerderij 't Draaiboompje Café •Terras •Restaurant •Catering •Zaal Hild 1’, 5066 CL Moergestel Tel. 013-5131315 - Fax 013-5132073 M:' Aankoop- en verkoopbegeleiding; 24 uur per dag, 7 dagen per week! Kijk voor ons actuele huizenaanbod op: www.remax.nl/vision e-mail: vision@remax.nl Vraag nu een hypotheekofferte aan en ontvang een tuinbon t.w.v. 50. Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk, tel. (013) 529 50 50.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2007 | | pagina 5