Poirters Dit is géén 1 april-grap! ^Hair Creations BoerenBond heropent grotere winkel Modehuis Al 1376,25 voor Latou VIDO Beachvolleybal- toernooi 30 april Ook dit jaar weer met de koningin nedag viering zal er naast alle ande re activiteiten het bekende Beachvolleybal niet ontbreken! Mode mag vlotter FIETSEN Otanjecomité Moergesfel üjs van de Wbuw Concert Slagwerk- groep Prinses Juliana Axii ’F Anneke Dirkx-Mulders Dank u wel. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Dirkx Raadhuisstraat 17 - 5066 AP Moergestel Moergestel, maart 2007 Met een warm gevoel kijken wij terug op het afscheid. Uw betrokkenheid en medeleven zijn voor ons een grote steun en troost. Dankbetuiging Als je voorgoed afscheid moet nemen vanjemand die je zeer dierbaar is, wordt de rest van je leven anders. Dit ervaren wij bij het overlijden van onze moeder, oma en omi KBO-Brabant Afdeling Moergestel Adeline (Vrouwen in de overgang) Iedere eerste en derde woensdag van de maand kunt je bij ons binnenlopen met vragen over de overgang. Ook is het fijn je hart te luchten in een veilige omgeving. Er bestaat dan de mogelijkheid om je op te geven voor een gespreksgroep van 12 ochtenden. De komende inloopochtend is woensdag 4 april 2007 van 09.30 uur tot 10.30 uur. Vandaag de dag mag alles een beetje vlotter. De lijnen worden ietwat zwieriger. Soepele stoffen laten zich mooi verwerken in de nieuwe rokken. De mooiste combinaties maken door naar hartelust te combineren. Af en toe uzelf verwennen mag best. Doe het met de nieuwe modellen uit de collecties van Lucinda - Setterlady - Erfo - Zerres - Marielle en Starstyle Nagelsalon dsij'rjaijJ5* WstftëltLjl ©(Man om tola PAGINA 3 ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 28 MAART 2007 Ruymheuvel 16 5066 EL Moergestel Zondag 1 april om 10.00 uur viering met als thema: “Palmpasen”. Speciaal voor kinderen in de leeftijd van de basisschool is er dan tijdens deze viering een woord dienst. Verder mogen de kinderen ook een versierde Palmpasenstok meebren gen. Kinderen kunnen een bloem en/of tak mee brengen om bij het kruis te leggen 013-5134669 06-18760198 Prinses Irenestraat 9 5066 BD Moergestel Tel./Fax (013) 513 0648 www.thijsvandewouwkeukens.nl Belangenorganisatie voor senioren Behandeling op afspraak De winter is weer voorbij. We zijn vaak wezen wandelen en nu wordt het weer tijd om de fiets eens ter hand te nemen. We zijn voornemens om 2 april te starten met het fietsseizoen. Degene die graag mee gaan worden om 13.30 uur verwacht op het St. Jansplein.Bij voorbaat heel veel fietsplezier. Lies en Diny. Je bent welkom in buurthuis Loven/- Besterd, Koestraat 164,5014 EG Tilburg, ingang park de Horion. Naar eigen wens en ontwerp Alle merken keukenapparatuur j Bezoek aan huis I Gratis offerte, geheel vrijblijvend Het toernooi begint dit jaar weer om 11.00 uur en de prijsuitreiking is om 16.00 uur. Schrijf je van te voren in, om zeker te zijn van wedstrijd deelname. Samen met je club, familie, collega’s, vrienden, het maakt niet uit, het gaat om de gezelligheid en sportiviteit. Eén team moet uit 4 personen bestaan. Let op: dit toernooi is voor jong oud bedoeld, dus schrijf je in: Inschrijven kan tot zaterdag 21 april bij Annie Hekker, Burg. Poortstraat 22 in Moergestel. Bij voorkeur aanmelden per e- mail: lhekker@home.nl Graag vermelden bij de inschrijving: beginnend of gevorder den. We hopen snel van jullie te horen zodat een goede indeling kunnen gaan maken. Nu nog duimen voor een zonnetje, dat zou het toernooi helemaal af maken. Zaterdag 31 maart zal de slagwerk- groep van muziekvereniging Prinses Juliana een optreden verzorgen tij dens een uitwisselingsconcert in Oudenbosch. De slagwerkgroepen van Oudenbosch, Raamsdonksveer en Moergestel zullen elkaar komend jaar enkele malen tegenko men tijdens de uitwisselingconcerten, waar van het eerste concert komende zaterdag 31 maart in Fidei et Arti te Oudenbosch. Natuurlijk staan er weer enkele leuke ver rassende werken op het programma. Onder leiding van instructeur Willy van Maas- akker zullen Rrrroffel, Soundwaves, Car- nasurdo, Kyomoto, Onko, Stick Kick en Back to Bozzio gespeeld worden. Ook van de slagwerkers uit Oudenbosch en Raams donksveer kan het een en ander verwacht worden. Dus graag tot ziens op 31 maart in Fidei et Arti, Pastoor Hellemonsstraat 1, Oudenbosch aanvang van het concert is 20.00 uur en de toegang is gratis. Graag willen we jullie ook wijzen op de kind vriendelijke vieringen in de Goede Week: Goede vrijdag, 6 april om 15.00 uur: Kruisweg - speciaal voor kinderen. Kinderkoor de St. Janszangertjes zingen in deze viering. Paasviering, zaterdag 7 april. Deze begint om 18.00 uur bij de kerk. Vervolgens wandelen we naar de boerderij van de fam. van Dijk (Oostelvoortjes). Alle kinderen worden ver zocht om een kruikje of flesje mee te nemen. Op ’t erf is een dienst waarin Mozes ons ver telt over de uittocht in Egypte. De St. Janszangertjes luistert de viering met liedjes op. We zijn in deze viering even samen met het Hebreeuwse volk dat op weg gaat naar de vrijheid. Jongeren nemen het vuur mee naar de kerk, waar de nieuwe paaskaars wordt aan gestoken aan het begin van de paaswake. De kinderen nemen hun kruikjes en flesjes, gevuld met water uit de put op het boeren erf, mee voor de paaswake. Na de viering bij de fam. van Dijk is er koffie, fris en koek. Wil je hieraan meedoen? Dan kun je je opgeven bij de volgende adressen. Opgeven kan t/m 4 april 2007. Anne-Katrien Bakkers 5133923, Monique op ’t Hoog 5133026, Mirjam op ’t Hoog 5132817, Madeleine Verbeek 5132848, Judith van Dal 5131262. Met diverse activiteiten en speciale aanbiedingen opende BoerenBond Moergestel vorige week haar deuren na een ingrijpende interne verbouwing. Een lust voor het oog, en dat hebben velen vorige week tijdens de openingsdagen met eigen ogen gezien. Een ruime en overzichtelijke winkel die door diverse ‘presentatie-eilan- den’ het winkelen tot ’n plezierige bezigheid maakt. Naast ’n uitgebreid dierenassortiment (o.a. knaagdieren en vissen) is Boerenbond Moergestel voortaan ook ’n echte seizoenswin- kel. Artikelen dus die alles te maken hebben met de loop van de seizoenen. Zo is op dit moment de gehele nieuwe collectie tuinmeu belen binnen. Kijk- en kooplustigen werden afgelopen week ontvangen op koffie met cake en ook de kin deren hadden vooral zaterdag ’n feestelijke dag. Zij konden zich laten schminken en enter tainer Ronnie maakte o.a. ballonfiguren. Heel gezellig dus allemaal en Moergestel kan met recht trots zijn op de vernieuwde en uitgebrei de BoerenBond! Op Palmzondag vieren we de intocht van Jezus in Jeruzalem. De kinderen kunnen dan een Palmpasenstok meebrengen naar de kerk. Palmpasenstok: is een kruis (gemaakt van hout) van ong. 50 cm.. Dit kruis is versierd met snoep, mandarijntjes, sinaasappels etc.Het kruis zelf mag versierd worden met folie of gekleurd papier. De stok mag er heel feeste lijk uitzien.Bovenop de Palmpasenstok hoort een haantje te staan. De kinderen die met hun palmpasenstok aanwezig zijn en die zich hebben opgegeven bij de onderstaande per sonen, krijgen in de viering een broodhaan- tje. Wilt u uw kind(eren) opgeven bij één van de volgende adressen, dit i.v.m. de bestelling van de broodhaantjes.Opgeven kan t/m 28 maart 2007. Anne-Katrien Bakkers 5133923, Monique op ’t Hoog 5133026, Mirjam op ’t Hoog 5132817, Madeleine Verbeek 5132848, Judith van Dal 5131262. - acrglnaqek Irene 11 manicure - programma voor nagelbijters - manicure mi afspraak graag Lellen na 15.00 uur 06-52311287 Nagelsfgllsfe Adeline Zwijgers Mooie handen zijn uw visitekaartje! Wij zijn de kinderen van Openbare Basisschool De Bienekebolders in Moergestel. Afgelopen donderdag (22 maart 2007) hebben wij geld ingezameld voor de mensen in Burkina Faso (een land in Afrika). De sponsorloop werd voor de vijfde keer georganiseerd en wij liepen voor het derde jaar mee. Dit jaar liepen van 25 scho len ruim 940 Brabantse kinderen mee. Kinderen van groep 7/8 liepen 6 kilometer met 6 liter water in hun rugzak, de praktijk van veel kinderen in de derde wereld. We hebben een leuke dag gehad, het was best wel zwaar, dus hebben we zere schouders maar ook veel geld opgehaald. We zijn namelijk op zoek gegaan naar sponsors en hebben lege flessen ingezameld. Tot nu toe staat onze teller op 1376.25. En dan te beden ken dat dit bedrag ook nog verdubbeld wordt door Aqua for all. We hebben gelopen om bij een school in Latou (een plaats in Burkina Faso) een water put te graven. Zo’n put kost ongeveer 11.000,- Dat is veel geld, maar dit is zeker geen waterdruppel op een gloeiende plaat, nee, alle beetjes helpen! Roosmarijn Guijt, Yasmine Yazid, Amber Schoenmakers OBS De Bienekebolders J IJÜ© Sw!

Weekblad Moergestels Nieuws | 2007 | | pagina 3