25 Kleine Allison wordt mogelijk verrast door Doe Een Wens Stichting Audities Rabobank promsconcerten succesvol Gèèselse Records Heerlijke ONTBIJTKOEK MINI-PAASBROOD I Aphrodite BRILLEN LENZEN BAKKERIJ KOUWENBERG Scfiitderwer^n 'Ik zou zo graag. Als voorproefje voor Pasen: De Persoonlijke Signatuur van. Exclusieve Modebrillen Tijdens de audities voor de Rabobank promsconcerten is muziekvereniging Prinses Juliana erin geslaagd om de geschikte zangers te vinden. Zeker zes artie sten uit Moegestel en een vijftal zangers uit de regio zullen op 5 en 6 oktober schit teren in Den Boogaard. Kerkstraat 21. Oisterwijk, tel. 5217326 info schepenstweewielers.nl www.schepenstweewielers.nl De Lind 35a - Oisterwijk 013 - 528 4899 Goed idee, bij koffie of thee! DOE EEN WENS STICHTING ’n Paar weken geleden werd de familie Oerlemans verrast met de mededeling dat de Doe Een Wens Stichting Nederland contact met hen zou opnemen i.v.m. een mogelijke wens van Allison. De Doe Een Wens Stichting Nederland vervult de liefste wens van kinde ren van 3 tot 18 jaar met een levensbedreigen de ziekte. Door het vervullen van een wens, wil Doe Een Wens blijdschap en kracht brengen in een moeilijke periode; even weg van ziekenhuis, behandeling en doktoren. Afgelopen donderdag kwamen Hadewig van der Mee en Lucky Methorst van de Stichting naar de Huysackerstraat om er te praten met Allison en haar mogelijke wens. Allison deed er ech ter het zwijgen toe, en hoe de dames ook pro beerden, het lukte niet om haar ook maar ’n heel klein beetje aan de praat te krijgen. Anderhalf uur later mocht haar broertje Adriël het dan maar vertellen. Allison wil nl. graag ’n prinses senkamer of’n K3-fïets. Met die wensen op zak gaan de beide dames naar de Stichting waar dan beoordeeld wordt over wat er staat te gebeuren. Zeker lijkt wel dat Allison binnen niet al te lange tijd te horen krijgt wat ze mag verwachten. Of ze daarna nog zo stil zal zijn is nog maar zéér de vraag het gezinnetje gecompleteerd door de geboor te van dochtertje Oriana. Ziehier in het kort ’n overzichtje van de gebeurtenissen van destijds. Allison (met rode trui) bekijkt het allemaal aandachtig samen met moeder en zusje Oriana. Begin 2003, misschien herinnert u het zich nog, zetten enkele Moergestelnaren 'Operatie Allison’ op. Die, noem het maar ‘actie’, had alles te maken met de enor me tegenslag die Moergestelnaar Marcel Oerlemans ondervond met het naar Nederland halen van zijn Dominicaanse vrouw Anyelina met wie hij in 2001 was getrouwd. Anyelina (die al ’n zoontje had) kreeg geen verblijfsvergunning voor Nederland omdat haar ouders destijds ‘gefraudeerd’ hadden met haar geboorte datum doordat in het arme gezin ’n extra arbeidskracht hard nodig was. Dankzij ’n aantal visa lukt het echter dat Anyelina ’n tijdje naar Nederland mag. Kort nadat ze is bevallen van dochter Allison (30 november 2002) moet zij terug naar de Dominicaanse republiek en moet Marcel hier alleen achterblijven. BIJ ELKAAR ’n Onzekere periode breekt aan en Marcel besluit zijn geliefden achterna te reizen omdat het leven zonder hen voor hem hier ’n hel is. Hij wil gaan helpen om zo snel mogelijk een en ander geregeld te krijgen. De kosten die hij inmiddels gemaakt heeft rijzen de pan uit. De vaste lasten, zoals gas, water, huur enz. hebben Marcel ‘blut’ gemaakt en ook nu zit hij zonder salaris omdat hij met onbetaald verlof gegaan is. Op enig moment wordt er in ons dorp een initiatief genomen om Marcel en zijn gezin via een tijdelijke actie verlichting te brengen. Die actie slaagt gelukkig. Na het vervullen van aller lei formaliteiten lukt het tenslotte het gezin in Nederland te herenigen en enige tijd later wordt Huidverzorgingsinstituut OPNIEUW TEGENSLAG Na aanvankelijk geluk zit ’t het gezinnetje Oerlemans in 2005 plotseling niet meer mee. Bij Allison wordt ’n zeer ernstige ziekte ontdekt waardoor aanvankelijk voor haar leventje moet worden gevreesd. Het noodlot lijkt voor Marcel en Anyelina opnieuw toe te slaan. Ze gaan ech ter niet bij de pakken neerzitten en slaan zich wonderwel door ’n vreselijke periode heen. Van ziekenhuis naar ziekenhuis; ziekenhuis in zie kenhuis uit; van de ene chemokuur naar de andere en de kleine Allison lijkt zich betrek kelijk makkelijk in haar lot te schikken. Na ’n groot aantal behandelingen die ruim anderhalf jaar hebben geduurd, lijkt de ziekte tot staan te zijn gebracht. Allison gaat weer naar school en mengt zich weer tussen de nor male spelletjes van alledag. Op zondag 18 maart hing er in café De Brouwer een Idols-achtige sfeer. Een jury bestaande uit vijf personen, allen verbonden aan muziekver eniging Prinses Juliana, had de moeilijke taak uit de 22 ingeschreven zangers de juiste perso nen te kiezen om als solist op te treden tijdens de Rabobank promsconcerten. Behalve zang werden ook de uitstraling van de artiesten en de beleving van het gezongen lied beoordeeld. Dit alles gefilmd door een cameraploeg van MTV, legde een extra druk op de zangers. Om goed voorbereid op de auditie te kunnen verschijnen hadden de aangemelde zangers ruim vooraf de tekst en muziek toegestuurd gekregen. Om in het eerste weekend van okto ber samen met het harmonieorkest op te mogen treden is behalve een goede stem, ook de timing van de zanger belangrijk. De jury is er met de uitgekozen artiesten zeker van dat de geschik te mensen gevonden zijn om de Rabobank promsconcerten tot een succes te maken! Natuurlijk waren de reacties van de uitverko renen ook grandioos. De zes solisten, Marij Pijnenburg, Kim en Amy van de Wouw, Milou Lapien, Wül Habraken en Corné Fonken, allen uit Moergestel, zullen behalve door het harmonieorkest ook onder steund worden door het Moergestelse koor “Inspiration”. Ook de artiesten Rob Vriens en Arjan Janissen uit Tilburg, Dorien van Kalmthout uit Spoordonk en Sylvia van Dorst uit Haghorst zullen in het eerste deel van het muziekprogramma op het podium verschij nen. Natuurlijk zullen wij u op de hoogte houden van de ontwikkelingen rond de Rabobank promsconcerten, de lokale en regionale artie sten en natuurlijk de BZB! Weekblad voor Moergestel WOENSDAG 28 MAART 2007 - 31e JAARGANG - Nr. 1419 4L RUM SO JAAR FUTSPLEZIEU RUUD PAN IS Op zondag 17 juni vinden op de Oisterwijkseweg de eerste 'Gèèselse Recordwedstrijden' plaats. Het eve nement heeft alles te maken met het 50-jarig bestaan van Buurtvereniging 'De Vurhaai' en iedereen kan mee doen! Alle deelnemers dingen mee naar de gratis ballonvaart die wordt verloot! Uitgave en redactie: Buro '76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel Tel. (013)513 2268, Fax (013) 513 2871, E-mail buro76@planet.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail: uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot en met maandagavond. Telefoon 013-5424177 2 Hans en Will Bax-Habraken Huysackerstraat 27, 5066 XP Moergestel tel.: 06-53514397 of 06-22997569 e-mail: baxha@home.nl 3.50 Als je mee wilt doen of meer info wilt stuur dan ‘n mailtje of telefoontje naar: Mark van Daelen, Oisterwijkseweg 27a, tel. 513 2064 (e-mail: fam.daelen@home.nl) of Peter Swinkels, Oisterwijkseweg 5, tel. 513 4285 (e-mail: p-swinkels@home.nl) Deelname aan eender welk onderdeel van de recordpogingen geschiedt geheel op eigen risico van de deelnemer. PRINSHEERLIJK PAALZITTEN ’n Record wat zeker wordt gezet is het record 'Paalzitten' I De drie Moergestelse carna valsprinsen, Stadsprins Bas d’n Urste, Prins Jan de IV en Prins Ad d'n Urste nemen om 09.00 uur de plaatsen op de palen in en zullen voor het eerst in de geschiedenis van Moergestel het record 'paal zitten' neergaan zetten. Hoe lang ze blijven zitten is uiter aard niet bekend, 'n Uniek evenement wordt daarmee al even uniek geopend. Zeker de moeite waard dus om te komen kij ken. De heren krijgen 'n prima plaatsje vlak voor de ingang van de tent en zullen vanaf de hoogte van 'n drietal meter prinsheerlijk alles kunnen gadeslaan wat er zoal rondom hen heen gebeurt. p 1 iuiu vui z-ui gii lyon luim AANMELDEN OF INFO We zoeken nog véél meer personen die 'n record neer willen zetten. Dat kan 'n record zijn naar eigen idee, of 'n record dat door de orga nisatie is bedacht. Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 1

Weekblad Moergestels Nieuws | 2007 | | pagina 1