moorman Geslaagde oefenavond EHBO BoerenBond Moergestel heropent feestelijk Tot 6 maanden geen rente.* online autoverzekering afsluiten www.kwinten.com Voorjaar 2007 GUO-concert McCalmans in Boerderijtje RE/MAX Bienekebolders danst voor de Hartstichting Openbare basisschool De Bieneke bolders doet ook dit jaar weer mee aan de Heart Dance Award 2007, een spet terende danswedstrijd georganiseerd door de Nederlandse Hartstichting. Eigen site Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk Niet pandgericht, maar klantgericht! AUTOMOBIELBEDRIJF Ondanks alle grillen van het weer vandaag zon; morgen regen, hagel, sneeuw, onweer enz.) begint toch vandaag officieel de lente. Het is immers 21 maart! Dierassortiment Het dierassortiment is flink uitgebreid. Aan het diereneiland zijn knaagdieren en vissen toegevoegd, natuurlijk met de daarbij beno digde voeders en accessoires. Voor honden en katten zijn nieuwe merken voeding te koop. BoerenBond Moergestel heeft daarnaast een uitgebreid assortiment paardensportbenodigd- heden. Onderhoud en reparatie van alle merken. Verkoop van nieuwe en gebruikte auto’s De Hartstichting organiseert deze wedstrijd om kinderen te laten zien hoe leuk en gezond bewegen is. De leerlingen van groep 7/8 zijn op dit moment druk aan het oefenen. Op woens dag 11 april is de eerste voorronde in het Chassé Theater in Breda. Heart Dance Award De Heart Dance Award is dé danswedstrijd voor leerlingen van groep 7 en 8. Dit jaar vindt de achtste editie plaats. De Bienekebolders heeft al een aantal jaren met succes deelgeno men. Op het thema gezonde leefstijl studeren deelnemers een dans in en treden met de hele klas op in een echt theater. Na voorrondes door het hele land en een halve finale strijden de 10 beste groepen tegen elkaar tijdens de finale in Theater Spant in Bussum. De Hartstichting gaat uit van het principe ‘jong geleerd is oud gedaan’ en probeert kinderen op speelse wijze na te laten denken over sport, bewegen en gezonde gewoonten. In eigen land ontvingen ze onlangs de presti gieuze award ‘Best Scottish Live Act 2006’. Reden temeer om The McCalmans in levende lijve te ondergaan. Dat kan op zondag 25 maart bij Groeten Uit Oisterwijk in ’t Boerderijtje, tus sen Oisterwijk en. Aanvang: 20.30 uur. Kassa/zaal open: 20.00 uur. Reserveren kan op www.do.nl/guo. Tenminste: zolang nog tickets voorradig, want ook dit GUO-concert nadert het stadium uitverkocht. GUO-concert The McCalmans (Schotland) ’t Boerderijtje, Oisterwijksedreef 12, Haaren, zon dag 25 maart 2007, aanvang: 20.30 uur. Reserveringen: www.do.nl/guo of: GUO-con- certbrochure 06/07 Info (geen reserveringen!): GUO-foon 5210175 of: groetenuitoisterwijk@home.nl Na een interne verbouwing viert Boeren Bond Moergestel feestelijk zijn herope ning. Van woensdag 21 tot en met zater dag 24 maart zijn er diverse activiteiten en gelden speciale aanbiedingen. Ondernemer Hans Heijmans is erg tevreden over het resultaat van de verbouwing. “Onze winkel is overzichtelijker gemaakt door de schapstellingen te verlagen en er zijn losse pre- sentatie-eilanden gecreëerd. De winkel komt veel ruimer en overzichtelijker over. Zo is het winkelen een stuk makkelijker gemaakt.” Activiteiten Tijdens de openingsdagen is het feest in de winkel. Voor de kinderen ligt er een gratis kleurplaat klaar. Gallagher is alle dagen in de winkel aanwezig voor vragen. Ook houden ze productdemonstra ties. Leuke prijzen zijn te winnen met de kas- sabonactie: een tuinmeubelset, een elektrom- aaier van Wolf of een konijnenhok met acces soires. Schrijf je naam en telefoonnummer op de kassabon en deponeer deze in een ton. Op de laatste dag zullen de prijswinnaars getrok ken worden. Woensdag van 10.00 tot 17.00 uur is een tuinadviseur van ECOstyle aanwezig die meegebrachte tuingrond test en advies uit brengt hoe de tuingrond weer in topconditie kan worden gebracht. De adviseur geeft natuurlijk ook antwoord op andere tuinvragen. Zaterdag komt entertainer Ronnie voor de kinderen, hij goochelt, jongleert en maakt leuke ballonfigu- ren. Ook kunnen de kinderen gratis geschminkt worden. Het complete feestprogramma en alle speciale openingsaanbiedingen zijn te lezen in deze Moergestel-Nieuws (zie de hartpagina’s). Leerlingen Bienekebolders De leerlingen van de Bienekebolders kiezen zelf de muziek, de passen en verzinnen zelf de act. Ook de kleding en schmink wordt door de leerlingen zelfbedacht, uiteraard onder leiding van een aantal enthousiaste ouders en leer krachten. Over de ervaringen van onze deelne mers houden we u op de hoogte. Voor meer informatie, kijk op www.heartdanceaward.nl Generale repetitie Op donderdag 5 april is er om 18.00 uur een generale repetitie op “De Bienekebolders”. Bij deze generale repetitie zijn alle belangstellen den, ouders, opa’s en oma’s, van harte welkom om de dansers aan te moedigen en te zien hoe de dans er uit zal zien. Sinds 1 maart heeft Rabobank Hilvaren beek-Oisterwijk een eigen lokale web site. Via www.rabobank.nl/hilvarenbeek- oisterwijk vindt men extra lokale infor matie van de bank. De site geeft onder andere gegevens over openingstijden, lokale acties, adviseurs, sponsorprojec ten, het lidmaatschap en de ledenraad. Ook digitaal is Rabobank Hilvarenbeek- Oisterwijk nu dichtbij. “Internet is tegenwoordig hét communicatie middel”, zegt algemeen directeur Jeroen van den Ingh. “De algemene Rabobanksite geeft ontzet tend veel informatie. Maar wij misten ons eigen lokale gezicht. We willen dat onze klanten ons ook via de digitale weg weten te vinden. We adverteren, zijn veel aanwezig in de markt en ons ledenblad U Lokaal verschijnt vier keer per jaar. Maar er gebeurt natuurlijk veel meer. Via de site kunnen we onze klanten nog sneller berichten over onze acties, activiteiten en ope ningstijden. En na een feestelijk evenement als een fietstocht, kunnen we de volgende dag al foto’s plaatsen.” Jeroen van den Ingh geeft aan dat de algeme ne site van de Rabobank één van de beste sites van Nederland is. “Onze lokale site is dan ook volgens dat stramien gebouwd, is onderdeel van www.rabobank.nl en daardoor kan men dus ok productinformatie vinden, maar het heeft vooral een écht lokaal karakter.” De nieuwe site is ‘op de groei’ gebouwd. De basis is er en geleidelijk wordt de site verder uitge breid. Kortom: iedereen die op de hoogte wil blijven van het lokale nieuws en activiteiten, surf naarwww.rabobank.nl/hilvarenbeek-oisterwijk. Seizoenswinkel Het aanbod van BoerenBond Moergestel is altijd afgestemd op het seizoen. Dat geldt niet alleen voor werk- en tuinkleding, maar ook voor alle leuke en nuttige decoratieartikelen voor op het terras of in huis. De nieuwe collec tie tuinmeubelen is inmiddels binnen. Nordic Walking Nieuw is ook de uitgebreide afdeling Nordic Walking. Naast schoenen en poles zijn ook diverse Nordic Walking kledingstukken vast onderdeel van het assortiment. In het pand van de Fa. Thijs van de Wouw Keuken-Interieurbouw heeft EHBO-vereni- ging St. Christoffel jl. donderdag 15 maart een geslaagde oefenavond georganiseerd. Ruim 20 leden en 4 jeugdleden hebben aan deze oefening deelgenomen. De Lotus-slachtoffers voerden diverse ongeval len uit die overal en altijd kunnen voorkomen. We kunnen spreken van een leerzame en gezel lige avond die zeker voor herhaling vatbaar is! Bedankt daarom aan alle vrijwilligers die deze avond tot een succes hebben gemaakt en spe ciaal dank aan Thijs van de Wouw die zijn gebouw ter beschikking heeft gesteld. Bestuur EHBO-vereniging St. Christoffel. PAGINA 5 1 makelaars o.g. Pieter Burgers Erik Welten Industrieweg 9a - Tel. 013 - 513 1611 www.ambm.nl ZATERDAG NA 12.00 UUR GESLOTEN! Vision Makelaardij Gilzerbaan 34 5037 KV Tilburg Telefoon (013) 592 0080 Telefax (013)468 8259 MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 21 MAART 2007 Kijk voor ons actuele huizenaanbod op: www.remax.nl/vision e-mail: vision@remax.nl Persoonlijk contact, nauwe betrokkenheid en uiterst professionele aanpak! Aankoop- en verkoopbegeleiding; 24 uur per dag, 7 dagen per week! Vraag naar de actievoorwaarden. Vraag nu een hypotheekofferte aan en ontvang een tuinbon t.w.v. 50. Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk, tel. (013) 529 50 50.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2007 | | pagina 5