Reünie klas 6 Maria Goretti 1964-1965 020 Derde informatiemarkt Wonen Zorg Welzijn Aphrodite ZOMERTIJD LENTEBROODJES schaaltje BAKKERIJ KOUWENBERG 4 PARIJSE BOLLEN VOOR 00 Scouting Moergestel presenteert Reünie van Sjaan in ’t Draaiboompje Scftiiderw erfden Goed idee, bij koffie of thee! x. Kerkstraat 21, Oisterwijk, tel. 5217326 info schepenstweewielers.nl www.schepenstweewielers.nl Onder het genot van o.a. een barbecue werd er natuurlijk heel wat ‘bijgepraat’ over de achter liggende ruim veertig jaren. De dames organi satoren hadden ook nog voor iedereen ’n boek gemaakt met daarin ’n aantal foto’s en anekdo tes uit vroeger jaren. We hoeven u niet te vertellen dat het een reuze gezellig feest is geweest afgelopen zaterdag op de camping van de familie Dekkers aan de Oirschotseweg. Er is tenminste al afgesproken om de samenkomst over vijf jaar weer te her halen! In de nacht van zaterdag op zondag a.s. wordt de klok om 02.00 uur ’n uur voor uit gezet i.v.m. de zomertijd. In oktober gaan we weer terug naar de wintertijd. Het ging in totaal om 45 meisjes die in het schooljaar 1964-1965 in de klassen 6a en 6b van de Maria Gorettischool aan de Kloosterlaan (Dreef) in Moergestel zaten. 35 Van hen (‘dames’ natuurlijk inmiddels) waren aanwezig tijdens de zaterdag 17 maart jl. georganiseerde reünie, ’n Prachtig aantal! Men had alle dames terugge vonden. Zeven personen waren er helaas niet bij afgelopen zaterdag. Eén van hen, Marian Mouthaan, is helaas overleden. Jeanne Denissen vertoeft in Indonesië en Rosemarie Horsten is woonachtig in Oostenrijk. Hoogstraat - Past, van Beugenstraat - Moer- gestelseweg - Industrieweg - Oisterwijkseweg - Industrieweg - de Aanstede - Kloosterlaan - Stanislaus - Kloosterlaan - Raadhuisstraat - Oirschotseweg - Eindbestemming 't Draai- boompje. Om 11.30 13.00 14.30 uur zal Buurtbus 2 de volgende route rijden: Pannenschuurlaan Kerkhovense molen - Langvennen Noord - Lavendel - Wijkcentrum Pannenschuur - Tilburgseweg - Willem de Zwijgerlaan - Pr. Marijkestraat - Pr. Beatrixstraat - Kap. Huijberslaan - Moergestelseweg - T 31 - Tilburgseweg - Kri jtestraat - Burg. Maeijerstaat - Past, van Doorenstraat - Past. Janssenstraat - Schoolstraat - St. Jansplein - Raadhuisstraat - Oirschotseweg - Eindbestemming 't Draai- boompje. U kunt deze speciale buurtbussen herkennen aan ’t vignet VHVO op de voorruit. Vertrek tijden vanuit 't Draaiboompje rich ting Oisterwijk: 14.00 15.30 - 16.30 uur. U bent van harte welkom! Voor meer informatie kunt u bellen naar: Trees Verhoeven 513 1814 of 06 - 51596992; Ria Peters 528 6753 of 06 - 29411474 of Joset de Groot 513 3273. Op 23 en 24 maart houden de scouts een oefenweekend op ons clubhuis. De scouts is de speltak voor jeugd van 10 tot 14 jaar. Het oefenweekend is bedoeld om goed voor bereid mee te kunnen doen aan de District Scouting Wedstrijden. Kortweg DSW genoemd. Deze worden gehouden in het 2e weekend in april. Hier komen scouts uit diverse plaatsen bijeen en hebben, naast een geweldig leuk weekend, ook een competitie ve strijd met elkaar. En uiteraard kan er maar één de winnaar zijn. Deze club mag dan wel weer meedoen aan de Landelijke Scouting Wedstrijden. Het komende week end moet hier dus wel even voor geoefend worden. Ze gaan zich dan verder bekwa men in zaken als pionieren, tenten opzetten, koken, tochten en, misschien wel het belang rijkste, samenwerken. Als je bovenstaande leest komt een “schools” idee misschien wel bij je op. Maar ben niet benauwd, we heb ben voldoende lol. En dat is wat scouting nu eigenlijk te bieden heeft. Op een gezellige leuke ongedwongen manier iets leren en hiermee stap voor stap zelfstandiger kunnen zijn. Samen spelen, samen ontdekken, samen leren dat je veel meer kunt dan je denkt. Omdat dit oefenweekend op ons clubhuis gehouden wordt, willen wij de jeugd van Moergestel de gelegenheid bieden een kijk je te komen nemen. Dit kan op zaterdag 24 maart van 10.00 tot 14.00. Voor 10.00 zijn we nog met ontbijten en zo bezig. Na 14.00 wil len we zoetjesaan beginnen met opruimen. In de tussentijd kunnen we al je vragen beantwoorden. Wil je met je ouders komen, dan zijn ook die natuurlijk van harte welkom. Ons clubhuis, D’n Donk, ligt aan de Bosstraat nr.la. We zien je graag tegemoet. Groetjes Scouting Moergestel. Op zondag 25 maart a.s. van 11.30 tot 16.30 uur organiseert het V.H.V.O. een informatiemarkt Wonen Zorg Welzijn voor Oisterwijk en Moergestel in ’t Draaiboompje. Zo'n 30 standhouders staan paraat om antwoord te geven op de vragen die bij u leven rondom dit thema. Op deze markt kunt u zich bijv, laten informe ren door een zitspecialist, over verschillende vor men van zorg en de laatste trends op het gebied van aangepast wonen. U kunt gratis uw bloed- suikerspiegel of cholesterol laten meten. Hoe werkt een maaltijdservice? En wie kan u hel pen bij het invullen van formulieren. Wat houdt de 1-loket functie van de gemeente in en hoe leuk kan vrijwilligerswerk zijn. Weet u hoe groot het activiteitenaanbod in Oisterwijk en Moergestel is? Hoe werkt de buurtbus nou eigenlijk, en nog veel meer! Ook de kinderen hoeven zich niet te vervelen, er is een kleurboek etc. etc. Voor vervoer is gezorgd: om 11.30 13.00 14.30 uur zal Buurtbus 1 de volgende route rij den: Wijkcentrum Waterhoef-Terburghtweg - Peperstraat - de Lind - Dorpsstraat - Hallo vaste klant van toen (1966) tot nu! Na het verlies van Janus in 2003, en de overgave van ons café aan onze Jan en Harriëtte heb ik het iets rustiger gekre gen. Daaruit komt ook mijn wens om eens een keertje bij te buurten met alle vaste klanten, van toen tot nu. De afgelopen 40 jaar hebben Janus en ik, denken we, een prachtig bedrijf opgebouwd met en ook door jullie, onze trouwe klan ten. Daarom wil ik jullie allen uitnodigen om eens een avond oude herinneringen op te halen, lekker bij te buurten, foto’s te bekijken, ofwel die tijd nog eens ’’over te doen”. Het is echter ondoenlijk om iedereen per soonlijk te benaderen. Daarom vraag ik jullie om, indien je dit weet, iedereen uit jullie groep bekenden van toen te attende ren op deze avond. De mensen die niet in de buurt wonen zijn hierin belangrijk. Rond Moergestel wordt er natuurlijk bekendheid aan gegeven. We denken aan een soort kettingreactie. Iedereen met een draaiboom-hart is wel kom. Het wordt een volgens mij zeer leuke avond met een gezellig achtergrondmu- ziekje zodat er veel ’’gekakeld” kan worden. Hopelijk heb ik jullie interesse gewekt en komen jullie allemaal gezellig naar ons. Dus graag iedereen optrommelen uit je vroegere groep vrienden en afspreken bij ons in Partyboerderij ’t Draaiboompje! Meteen op je kalender zetten: zaterdag avond 31 maart in partyboerderij ‘t Draaiboompje Allemaal tot dan! Groeten Sjaan Huidverzorgingsinstituut 7U Schoolstraat 5 Tel. 013-513 1474 Op de foto zien we (staande) v.l.n.r.: Ans van Esch, Ineke Oerlemans, Anja Oerlemans, Annie Ketelaars, Nellie Bressers, Jeannette Geerts, Joke van de Ven, Mieke Linschoten, Nellie Jonkers, Resi Kerkhof, Dilia van de Wouw, Nellie van de Ven, Henriette Vissers, Rikie de Laat, Mia Wolfs, Cis Frommé, Christien van Esch, Truus van den Branden, Annie van de Wouw, Lia Wolfs, Doreth Antonis, Rie-Jeanne Oerlemans. Zittend: Lennie Meeuwis, Bertha Dekkers, Ellie van de Wouw, Ellie van Esch, Ria Spitters, Ria de Wit, Nelly van de Wouw, Francine van Elderen, Rikie Wolfs, Hannie Denissen, Annie Basemans en Anneke Denissen. r me Weekblad voor Moergestel WOENSDAG 21 MAART 2007 - 31e JAARGANG - Nr. 1418 met maandagavond. Al RWM M JAAR FIETSTLEZIM Telefoon 013-5424177 BZ (HA Hans en Will Bax-Habraken Huysackerstraat 27, 5066 XP Moergestel tel.: 06-53514397 of 06-22997569 e-mail: baxha@home.nl Uitgave en redactie: Buro '76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel Tel. (013)513 2268, Fax (013)513 2871, E-mail buro76@planet.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail: uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot en M i MOERGESTEL

Weekblad Moergestels Nieuws | 2007 | | pagina 1