W GEZIEN IN GESSEL 2 bouwkavels A Kroon jftov/s van de Wouw 4 Jeugd in Oisterwijk denkt mee over klimaatprobleem Open Dag van de Zorg in Stanislaus Doe mee aan: De staat van Moergestel gelegen aan de Molenstraat 3 groot ca. 975 m2 en 1090 m2 Opening Den Boogaard: ‘Den Boogaardwiekent’ aan de rand van Moergestel ERVAREN VAKMAN IN HET KEUKEN- EN/OF INTERIEURWERK Thijs van de Wouw keuken- en interieurbouw is een bedrijf dat keukens en interieur op maat maakt. Het bedrijf werkt zeer klantgericht. Samen met de wensen van de klant en onze praktische werkervaring ontstaat er een unieke keuken, die met zorg en precisie in onze werkplaats vervaar digd wordt, waarna wij uiteraard ook zelf de keuken bij de klant gaan plaatsen. Om onze klanten nog beter en-sneller van dienst te kunnen zijn, zijn wij op zoek voor de werk plaats naar een: Wij bieden u zelfstandig en afwisselend werk, in een klein, gezond en sterk bedrijf. Durf jij de uitdaging aan om met ons bedrijf mee te groeien, richt je sollicitatie schriftelijk of per e-mail binnen 14 dagen aan: Thijs van de Wouw, keuken- en interieurbouw Prinses Irenest-raat 9, 5066 BD Moergestel, Tel: 013 - 5130648 E-mail: info@thijsvandewouwkeukens.nl Info: Kroon Makelaardij Tel.: 013-5203030 E-mail: info@kroonhuis.nl RE/MAX Vision Makelaardij MAKELAARDIJ Zaterdag 17 maart: Niet pandgericht, maar klantgericht! PAGINA 5 'MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 14 MAART 2007 PERSONEEL GEVRAAGD TE KOOP - ■- -J-S! V Waar kunt u het formulier inleveren: De enquête formulieren kunnen worden inge leverd bij een van de mensen van PrO Moergestel. De adressen kunt u op het formu lier terug vinden. De uiterste inleverdatum is 28 maart a.s. makelaars o.g. Pieter Burgers Erik Welten Gilzerbaan 34 5037 KV Tilburg Telefoon (013) 592 0080 Telefax (013) 468 8259 Tot slot is iedereen welkom die graag eens een verzorgingshuis van binnen bekijkt. We zien u graag op 17 maart, de koffie staat klaar! Stationsstraat 11 Oisterwijk 013-529 30 30 E. iafo@kroonhuis.nl Meedoen of meer info? Alle Moergestelsewerenigingen ontvangen bin nenkort per post een uitnodiging om mee te doen. Als een organisatie geen brief heeft ont vangen en toch graag mee wil doen, dan kan deze zich wenden tot Victor Theeuwes (voor zitter werkgroep, tel. 513 2187), Hennie van Schooten (voorzitter WieKentKunst, tel. 513 3072), Frans Kuijpers (secretaris WieKentKunst, tel. 513 2276 en e-mail: f.kuij- pers@compaqnet.nl). De organisatie staat open voor alle ideeën. Respons: Wij vragen om uw medewerking. Alleen een grote respons geeft een betrouwbaar beeld van wat U vindt van Moergestel. Doe dus mee!! 10 ideeën en zal samen met de wethouder de beste oplossingen selecteren. Met deze activiteit is het project gestart over lokaal klimaatbeleid. De resultaten worden gepresenteerd op 28 maart a.s. Op deze dag zal ook een debat over dit onderwerp plaatsvinden tussen leerlingen van 2College Durendael en een groep volwassenen. Het debat is openbaar en vindt plaats in het Raadhuis in Oisterwijk. De wethouder wil de uitkomsten van zowel film als debat gebruiken als input voor het lokaal beleid. Namens PrO Moergestel, info@PrO- Moergestel.nl; www.pro-moergestel.nl Marjan Bastiaan, Hans Denissen, Petra Lambregts, Maarten Lapien, Wil Oerlemans Programma De ceremoniële opening van Den Boogaard is op vrijdag. Op zaterdag en zondag worden zoveel mogelijk verenigingen en organisaties in de gelegenheid gesteld zich in Den Boogaard en op het St. Jansplein te manifesteren. Daarmee Van 11.00 tot 15.00 uur staat bij zorgcentrum Stanislaus de deur voor u open als u graag een kijkje neemt in ons zorgcentrum. Daar kunt u geïnformeerd worden over het verblijf of het werken in De Reuselhof of Stanislaus of in de thuiszorg in Moergestel. De jaarlijks terugkerende landelijke “open dag van de zorg” is ook nu aanleiding om u uit te nodigen. In Stanislaus zullen medewerkers van zowel de Reuselhof, de thuiszorg als Stanislaus aanwezig zijn om u te ontvangen, uw vragen te beantwoorden of u het zorgcentrum te laten zien. U bent op deze dag van harte welkom als u overweegt om: - de stap naar een verzorgingshuis te zetten om er te gaan wonen - thuiszorg van De Runne/Thebe in te schake len om het zelfstandig wonen thuis mogelijk te laten blijven; er is een breed scala aan pro ducten die hierbij nuttig voor u kunnen zijn - als medewerker in een van beide zorgcentra aan de slag te gaan. Ook voor oproepkrach ten en vakantiekrachten in de verzorging zijn er op dit moment vacatures Samenwerking Wiekentkunst Uit de naam van het openingweekend kunt u afleiden dat de werkgroep voor de organisatie samenwerkt met de Stichting WieKentKunst. Het jaarlijks terugkerende evenement van WieKentKunst en de openingsfestiviteiten worden samengevoegd tot een unieke manifes tatie van, voor en door Moergestel. Uiteraard voor alle leeftijden. Uitkomst: De uitkomst zal in een openbare bijeenkomst op 24 april worden bekend gemaakt en toege licht. Voor deze avond zijn alle Moergestelnaren nu alvast hartelijk uitgenodigd. De avond wordt gehouden in het gebouw van de Scouting aan de Bosstraat. Aanvang 20:00 uur. Op basis van de antwoorden op het onderzoek en de discus sie in de openbare bijeenkomst wordt de poli tieke agenda voor Moergestel vastgesteld. Het is de bedoeling om het onderzoek elk jaar te herhalen zodat PrO een beeld krijgt van de ontwikkeling van Moergestel volgens de bur gers. Op dit moment wordt er hard gewerkt aan Den Boogaard en naar het zich laat aanzien wordt dit nieuwe Moergestelse sociaal-culturele cen trum in september 2007 in gebruik genomen. Dit heuglijke moment zal feestelijk gemar keerd worden in het weekend van vrijdag 28 tot en met zondag 30 september 2007: het ‘Den Boogaardwiekent’. Daarom is er een Werkgroep Opening Den Boogaard in het leven geroepen. Ook als u informatie wenst over de mogelijk heid om in Stanislaus in een gezellig eetgroep- je uw middagmaaltijd samen met anderen te komen gebruiken of als u de nieuwbouw- en renovatieplannen van Stanislaus wilt zien bent u welkom. - als medewerker in de thuiszorg te werken: in Stanislaus is een teammanager aanwezig die de mogelijkheden van De Runne/Thebe met u kan bespreken zowel in de verzorging/ver- pleging als in de huishoudelijke zorg - Als vrijwilliger in een van beide zorgcentra aan de slag te gaan. Er zijn verschillende mogelijkheden om als vrijwilliger te werken en we hebben altijd taken die door een vrij williger uitgevoerd kunnen worden. We infor meren u daar graag over. Werkgroep Namens gebruikers, verenigingen en gemeen te hebben de volgende personen zitting in de werkgroep: Frans de Bruijn, Mariëtte Denissen, Jan Geerts, Maarten Lapien, Corrie Laurenssen, Willem Maton, Els van Haaren, Hennie van Schooten en Victor Theeuwes. Zoals vorige week al aangekondigd wil de poli tieke groepering PrO de komende jaren belang rijke onderwerpen uit Moergestel actief op de politieke agenda zetten. Daarom gaat zij een onderzoek uitzetten dat moet leiden tot inzicht in de duurzaamheid van Moergestel. Het onder zoek gaat in op het sociaal-culturele, econo mische en ecologische aspect. Hoe wordt de enquete uitgezet? - In een aantal wijken zal de enquête huis aan huis worden verspreid - Een aantal verenigingen zal actief worden benaderd met de vraag om aan de enquête deel te nemen - Bij de Bibliotheek en bij de Rozendries wor den een aantal exemplaren uitgezet zodat u ook daar een exemplaar kunt invullen - De enquête is ook te vinden op de internet pagina van PrO. U kunt daar via de website van PrO komen: www.pro-moergestel.nl. Kijk voor ons actuele huizenaanbod op: www.remax.nl/vision e-mail: vision@remax.nl Persoonlijk contact, nauwe betrokkenheid en uiterst professionele aanpak! Aankoop- en verkoopbegeleiding; 24 uur per dag, 7 dagen per week! 1200 Leerlingen van 2College Durendael in Oisterwijk hebben op 7 en 8 maart oplossingen bedacht voor het klimaatprobleem. Op uitno diging van wethouder Van Hezik waren zij uit genodigd om in cultüurcentrum Tiliander in Oisterwijk de film An Inconvenient Truth van Al Gore te bekijken. Vier groepen van ruim 300 leerlingen werden door hem uitgedaagd om oplossingen te bedenken. Met 10 leerlingen gaat hij een weddenschap aan: als hun oplos sing gerealiseerd wordt verdienen ze een prijs. Ook de ouders van de leerlingen lieten zich niet onbetuigd. De oudervereniging sponsort ook wordt tot uitdrukking gebracht dat de nieuwe Den Boogaard een uitermate belangrijke voor ziening is voor Moergestel. Daarnaast is het een mogelijkheid voor verenigingen om hun acti viteiten voor het voetlicht te brengen. ’n Bijna vertrouwd beeld de afgelopen weken: koeien vaak in het water.... -

Weekblad Moergestels Nieuws | 2007 | | pagina 5