a e fitee P jan Mie 3EEE 1 online autoverzekering afsluiten www.kwinten.com Miriam (17) genas van Reuma KORTINGEN OPLOPEND TOT 7 5% °ASSORTIMENT Eerste thema-avond rond viering 75 jaar kerkgebouw zeer geslaagd a I naar nieuwe zaak'Michiels Woonstijl' van 1500 m2 in Oisterwijk Eerste medewerker bediening (32 uur) Kanoboerderij De Reusel: meer dan kanovaren alleen... De complete woninginrichter Feestbuffet MTV in Europrof Adel ine Algemene Leden vergadering 2007 aanbiedingen f V 'v 1 van 8-10 horecamedewerkers Uw complete woninginrichter Jan Michiels Moergestel houdt een unieke leegverkoop! ALLES MOET WEG! Binnenkort opent namelijk Michiels Woonstijl haar deuren in Oisterwijk aan het Sprendlingenpark (naast de Praxis). Onder deze nieuwe naam vindt u straks 1500 m2 aan woonideeën. Kom dus nu langs en profiteer snel van waanzinnige kortingen! Naast onze vestiging in Haaren bent u binnenkort ook van harte welkom in Oisterwijk. Voor de periode half april - oktober zoeken wij een enthousiaste elsplanning en afstemming hiervan met en activiteitenplanning juninq/uitvoerinq van horecawerkzaamheden Het gaat daarbij vooral om het weekend en een aantal doordeweekse dagen. De werktijden liggen tussen 10.00 uur en 23.00 uur. Geïnteresseerd? Email of schrijf voor informatie en reacties naar Guus Mulders, Kanoboerderij de Reusel (www.kanoboerderij.nl, info@kanoboerderij.nl) Heizenschedijk 1,5066 PL Moergestel, tel. 013-5136031. HAAREN Kerkstraat 18 5076 AW Haaren tel. (0411) 62 12 17 MOERGESTEL Rootven 36 5066 AX Moergestel tel. (013) 513 12 34 DRUNEN Grotestraat 278 5151 BSDrunen tel. (0146) 37 84 69 OISTERWIJK^ Sprendlingenpark 5061 JV Oisterwijk Geld geneest Reuma is een ernstige ziekte die niet alleen bij oudere mensen voorkomt. Eén op de 1000 kin deren heeft reuma, dat zijn er in totaal 3.000 in Nederland. Miriam is op dit moment een uit zondering; verreweg de meeste vormen van reuma zijn niet te genezen. Nóg niet althans. Er is nog veel onderzoek nodig; en dus geld! We hopen dat u geeft tijdens de reuma-collec- teweek van 11 t/m 17 maart. Nederlandse Rode Kruis, afdeling Oisterwijk- Haaren Het bestuur van de vereniging “afdeling Oisterwijk-Haaren van het Nederlandse Rode Kruis”, statutair gevestigd te Oisterwijk, roept de leden hierbij op tot een algemene ledenver gadering, te houden op woensdag 14 maart 2007, om 20.00 uur, in het Rode Kruis gebouw, Blokshekken 6 te Oisterwijk. Naast de gebruikelijke agendapunten is er o.a. de vertoning van de korte film Jaaroverzicht 2006 van het Nederlandse Rode Kruis Boegbeeld van jaarlijkse collecteweek vrolijkt uvj straatbeeld op Amsterdam (20-2-07) Ze was tien jaar toen ze in Nederland als een van de eerste reumapatiën- ten en met steun van het Reumafonds een been mergtransplantatie onderging. Als laatste red middel! Inmiddels is ze 17 en behoort reuma voor haar tot de verleden tijd. Miriam Khadraoui is daarom dit jaar als levend voor beeld het gezicht van het Reumafonds tijdens de jaarlijkse collecteweek die van start gaat op 11 t/m 17 maart. Haar levenslustige ogen stra len in deze reuma collecteweek (bijvoor-beeld) vanaf abri’s en vrolijken uw straatbeeld op. Een veertigtal vrijwilligers met hun echtgeno ten van de lokale televisieomroep Moergestel TV vierden op 27 februari het 25-jarig bestaan met een etentje. Daaraan vooraf gaat een rond leiding door Zonnewende. Deze keer zijn het de tweedejaars leerlingen horecamanagers van Europrof (Europese Professionele Opleidingen) die een feestelijk buffet voorbereidden. Het restaurant was o.a. versierd met de chocolade- montage waarmee Europrof afgelopen zondag de derde prijs behaalde op een internationale wedstrijd in België met als titel “Feest”. Bijgaand een foto van een taart speciaal ontwor pen door Europrof voor MTV. Nagel salon Meer dan 100 parochianen en bezoekers van elders trotseerden op 28 februari het slechte weer om naar de aula van Stanislaus te komen. Hun moeite werd beloond: Leo Fijen, journa list, hoofdredacteur van KRO Kruispunt en schrijver van vele boeken was de inleider op deze eerste thema-avond rond “de Werken van Barmhartigheid”. Hij wist de aanwezigen te boeien door het “spij zen van de hongerigen” en “het laven van de ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 7 MAART 2007 dorstigen” in deze tijd te plaat sen en op inspirerende wijze te pleiten voor het openzetten van onze deuren, in beweging te komen en naar buiten te treden als voorwaarde vooraf. Inspirerend was zijn betoog om meer te praten over ons geloof, om de sprakeloosheid hierover te doorbreken en je eigen dorst te lessen door even de stilte te zoeken om terug te keren naar je eigen bron, de “Bron van het Leven”. Dagvoorzitter Will Pellis con cludeerde in zijn dankwoord dat er in de zaal, ondanks het slechte weer, geen verkouden mensen waren, gelet op de stilte, waarin je een speld had kunnen horen vallen. De avond vormde een geweldige aanmoedi ging voor het bezoeken van de drie thema- avonden die dit jubileumjaar nog volgen. 1 E PAGINA 3 - acpglnagels fpenek manicure - programma voor nagelbijters - manicure \4>or een afspraak graag bellen na 15.00 uur 06-52311287 Nagelstyliste Adeline Zwijgers Mooi handen zijn uw visiteLaa rtje! Jan Michiels Moergestel gaat verhuizen!

Weekblad Moergestels Nieuws | 2007 | | pagina 3