A. VERKOOIJEN ft Kies voor je eigen levensstijl... Kringloop Bedrijf Oisterwijk Niet pandgericht, maar klantgericht! (013) 513 2985 Kloosterdreef 2a, Moergestel VELDWEG 8 te OISTERWIJK. EERSTE KEUS IN TWEEDEHANDS SPULLEN. RE/MAX TEGELZETTERSBEDRIJF Voor al uw tegelwerkzaamheden... HYPOTHEEK VISIE VUtronT TtxJv (Jwv -te. I PAGINA 5 ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 28 FEBRUARI 2007 wk4 W Wolfs 1 Kortom: "Duurzaam verder met Brabant!" Uw kandidaat uit Oisterwijk voor de Provinciale Staten www.d66noordbrabant.nl Hypotheek Visie, Besterdring 2215014 HK Tilburg, tel. (013) 581 18 66 Kijk ook eens op hypotheekvisie.nl Wist U, Dat Kringloop Bedrijf Oisterwijk door het scheiden van het aangeboden afval een recycel percentage van 80% behaald. Wist U, Dat Kringloop Bedrijf Oisterwijk door al deze diensten 10 personen een betaalde baan kan bieden. Goede werknemers worden vaak ook goede ondernemers. Brabant moet een goed thuis zijn (ruimte, infrastructuur) voor financieel gezonde bedrijven, met oog voor hun maatschappelijke verantwoordelijkheid, zowel voor medewerkers, omwonenden, het landschap als milieu. Jongeren serieus nemen doe je niet alleen door ze goed op te leiden, maar ook door voor ze te bouwen. Voortvarendheid en betaalbaarheid staan daarbij voorop. Waarom moet het alle maal zolang duren? Enthousiaste initiatieven, zoals bouwen door jongeren en starterskredie- ten, verzanden te vaak in trage en onbegrijpelijke bureaucratische molens. Er komen steeds meer ouderen, en ze worden ook nog eens ouder. Wensen veranderen. Ouderen willen zo zelfstandig mogelijk blijven, bij hun partner in hun (aangepaste) bestaande woning of in kleine centra in hun vertrouwde omgeving, waar ouderen en jongeren door elkaar wonen. Het gaat om zelfredzaamheid, eigen verantwoordelijkheid en zelfbeschikking, waarden waarvoor in traditionele verzorgingscentra weinig ruimte is. Tenslotte mijn leeftijds- en lotgenoten. Die gun ik voldoende vrije tijd met hun gezin en voor de verenigingen, waar hun kinderen allemaal lid van zijn! Ik vind dat het CDA een duidelijke kijk heeft op de toekomst: Streef naar een evenwicht tussen economie en natuur; Jongeren en senioren moeten meer kansen krijgen om te bouwen. De ervaring met de proef “Bouwen binnen strakke contouren" zoals in Oisterwijk, moet een vervolg krijgen in de andere Brabantse gemeentes. Brabant heeft veel hoogwaardig onderwijs en dat moet zo blijven. Waar mogelijk moet het onderwijs worden uitgebreid of verbeterd want kennis is de basis voor de welvaart van morgen. Daarbij vind ik ook dat gemeentes meer moeten gaan profiteren van de middelen en het net werk waarover de provincie beschikt. Wist U, Dat Kringloop Bedrijf Oisterwijk aan de Veldweg een milieustraat exploiteert waar tijdens de openingstijden particulieren hun grof huishoudelijke afval tegen betaling van 18,- per m3 kunnen aanbieden. Dat glas, papier en metaal gratis is. Openingstijden Milieustraat Woensdag en vrijdag van 13.30 tot 16.30 uur Zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur Profiel Niels van de Ven, Nr 24 Kandidatenlijst Verkiezingen Provinciale Staten Brabant vind ik de mooiste provincie van Nederland. Daar moeten wij zuinig op zijn, voor nu en voor onze kinderen. 42 jaar, getrouwd en vader van 2 dochters. Eigenaar van Kanoboerderij de Reusel in Moergestel. Voorheen bijna 10 jaar actief in onderzoek en advies op het gebied van verkeer, logistiek en economie. Getrouwd, vader van twee kinderen (8 en 9), leeftijd 48 jaar. Werkzaam als Coördinator Juridische Zaken bij de Universiteit van Tilburg. Voorzitter CDA-gemeenteraadsfractie Oisterwijk. Voorzitter Stichting Landjuweel Oisterwijk 2008. makelaars o.g. Pieter Burgers Erik Welten Wist U, Dat Kringloop Bedrijf Oisterwijk zorg draagt voor het ophalen van papier en textiel in Oisterwijk, Heukelom en Moergestel. Wist U, Dat Kringloop Bedrijf Oisterwijk gevestigd is aan de Guus Mulders, nr. 20 op de provinciale CDA-kandidatenlijst Wist U, Dat Kringloop Bedrijf Oisterwijk een winkel exploiteert met als slogan Vision Makelaardij Gilzerbaan 34 5037 KV Tilburg Telefoon (013) 592 0080 Telefax (013)468 8259 Lekker genieten van het leven, de dingen doen die u belangrijk vindt... en onder tussen uw financiële zaken samen met Hypotheek Visie goed geregeld hebben. Want wij staan u bij keuzes te maken die u de kwaliteit van leven geven’ die u wenst. Dus loop eens binnen voor een persoonlijk en uitgebreid advies, of bel voor een afspraak. U ontvangt dan tevens het exclusieve boek 'Visie op levensstijl'*l Zolang de voorraad strekt Het leuke van de Kanoboerderij is dat jongeren van een jaar of 15-16 zich ontwikkelen van ‘schuchtere slungels' tot 'mannen en vrouwen’ van rond de 22 jaar, die voor hun zaak staan en gaan. Jongeren dienen dan ook de kans te krijgen om zich te ontwikkelen, zelfstandig, via stages of een systeem van leerbonnen, zoals door de provincie ontwikkelt is. Werkgevers hebben immers het grootste belang bij werknemers die zich goed van hun taak kwijten en er valt zoveel meer uit te halen met een beetje ondersteuning en sturing. Persoonlijk contact, nauwe betrokkenheid en uiterst professionele aanpak! Aankoop- en verkoopbegeleiding; 24 uur per dag, 7 dagen per week! Kijk voor ons actuele huizenaanbod op: www.remax.nl/vision e-mail: vision@remax.nl Lijst 6, nummer 26

Weekblad Moergestels Nieuws | 2007 | | pagina 5