Poirters assortiment e Profitee )an iviicpieis Modehuis KORTINGEN OPLOPEND TOTfl te Protestantse gemeente Oisterwijk Km a Ut 4 De complete wonin Voordracht ‘De Kleine Meijerij’ Verzoek van SOW Moergestel M helpt een kindertehuis in Suriname 50 cadeau bij de Rabobank naar nieuwe zaak'Michiels Woonstijl7 van 1500 m2 in Oisterwijk CARNAVAL IN DE REUSELHOF! Opbrengst collecte aanbiedingen Raadhuisstraat 17 - 5066 AP Moergestel Oisterwijk! 5061 JV Oisterwijk Uw complete woninginrichter Jan Michiels Moergestel houdt een unieke leegverkoop! ALLES MOET WEG! Binnenkort opent namelijk Michiels Woonstijl haar deuren in Oisterwijk aan het Sprendlingenpark (naast de Praxis). Onder deze nieuwe naam vindt u straks 1500 m2 aan woonideeën. Kom dus nu langs en profiteer een volle maand van waanzinnige kortingen! U blijft uiteraard van harte welkom in Haaren en binnenkort dus ook in EXTRA W AFGEPRIJSD! LAATSTE WINTER dames-, heren- en kinder- kleding Zondag 4 maart 10.15 uur: mw. ds. W. van Egmond Er is kindernevendienst en crèche en er is Jeugdkerk BEDANKT ALLEMAAL Namens de bewoners van de aanleunwoningen: Mw. W. Flier en Dhr. F. Jansen MF- 1 Lijstenmakerij voor alle inlijstwerk Restauratie-atelier Heusdensebaan 27, 5061 PM Oisterwijk tel. (013) 5284856 Open: donderdag 13.00-18.00; vrijdag 10.00-18.00; zaterdag 10.00-15.00 MOERGESTEL Rootven 36 5066 AX Moergestel tel. (013) 513 12 34 HAAREI Kerkstraat 18 5076 AW Haaren tel.(0411) 62 12 17 L k V I Op donderdag 8 maart zal notaris Dierckxsens uit Kaatsheuvel een voordracht houden in cafe-rest. “Den BarteF’in Haaren over ‘De geschiedenis van het notariaat’. Een boeiend onderwerp, want wie gedacht zou hebben, dat het ambt van notaris iets is uit de laatste paar eeuwen, vergist zich. Notaris Dierckxsens zal aantonen, dat zelfs in de Griekse en Romeinse tijd het ambt van notaris al bestond. Via de Middeleeuwen en de Renais sance komt hij in onze tijd aan en vertelt hij over het grote belang van het notariaat. Zelfs de heemkunde zal niet vergeten worden. Notaris Dierckxsens heeft de gave om met veel verve te vertellen over zijn ambt. Ook deze lezing begint om 20.00 uur en is de toegang gra tis, ook voor niet leden. Neemt dus gerust iemand mee, de lezingen zijn altijd de moeite waard. Mensen, groepen en stichtingen, die zich hier en/of daar actief bezighouden met Ontwikkelingssamenwerking worden verzocht zich aan te sluiten bij de Stichting Oisterwijk Wereldwijd of zich bekend te maken aan de stichting zodat zij kunnen worden opgenomen in het overzicht en op de hoogte kunnen wor den gehouden van volgende activiteiten. S.v.p. aanmelden per email oisterwijkwereld- wijd@live.nl of telefonisch 5219343. ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 28 FEBRUARI 2007 Vastenaktie 2007 (2) Tijdens de Vastenaktie zetten veel mensen hier zich in voor de mensen in de landen waar nog veel armoede is. Voor kinderen, vrouwen en mannen die werken aan hun toekomst en die daarbij onze hulp nodig hebben. Door bijvoor beeld schoolmateriaal voor kinderen beschik baar te stellen of door boeren te leren hoe ze beter hun land kunnen bewerken. De aktie loopt tijdens de vastentijd; de zes weken voor Pasen. Tijdens die periode denken we na over ons eigen leven én dat van anderen. Wij leven hier in Nederland in overvloed. Maar in een land als Suriname moeten de kinderen het vaak met veel minder doen. Soms kunnen ze niet eens drie keer per dag eten. Is het dan wel eerlijk verdeeld in deze wereld? De Vastenaktie helpt daarom waar het nodig is. Dit jaar steunt Moergestel het kindertehuis Sukh Daam in Suriname. Ook de kinderen kunnen helpen. Vanaf deze week liggen er leuke spaardoosjes in de bibliotheek, die de kinderen mee naar huis mogen nemen. Door daar iede re week iets in te doen geven onze kinderen iets voor de kinderen daar in het kinderhuis. Zij zul len er erg blij mee zijn. Het voorjaar is begonnen bij Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk. Vraag je in de perio de van 1 maart t/m 31 april een hypothee kofferte aan bij Rabobank Hilvarenbeek- Oisterwijk dan wordt je extra in de watten gelegd. (Potentiële) klanten ontvangen name lijk bij iedere hypotheekofferte een tuinbon cadeau ter waarde van 50. Als klap op de vuurpijl hoeven de klanten, afhankelijk van hun hypotheekvorm, tot 6 maanden geen rente te betalen. Uiteraard moet er wel aan bepaalde actievoorwaarden worden voldaan. Mare Steevens, commercieel directeur bij Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk geeft aan dat de huizenmarkt in het voorjaar altijd een opleving krijgt. “Het wordt mooi weer, men sen hebben weer zin om iets te ondernemen. Een nieuw huis, verbouwen, of wellicht een andere tuin leeft bij veel mensen. Wij probe ren daar op een leuke en serieuze manier op in te springen. Het actieaanbod van tot 6 maan den geen rente betalen is meer dan concurre rend en maakt de keuze om de stap te zetten vast makkelijker, omdat de lasten met dit aan- PAGINA 3 bod aanzienlijk lager worden. Een gratis tuin bon ter waarde van 50,- is natuurlijk geen reden om een hypotheek af te sluiten, maar wel een leuk en nuttig extraatje in deze perio de van het jaar”, zegt Mare Steevens. De tuinbon is in te leveren bij de tuincentra uit het werkgebied van de bank, te weten: Perkplantenkwekerij Van Dommelen, Esbeek, Tuincentrum Van Dal, Hilvarenbeek en Kwekerij Van de Ven uit Oisterwijk. Voor meer informatie over deze actie kunt u contact opne men met de afdeling Hypotheek&Vermogen van de bank, telefoon 529 50 50. Wij, bewoners van de aanleunwoningen van De Reuselhof hebben de mensen die in het zorgcentrum wonen, gezellige carnavalsdagen kunnen bezorgen. Wij willen onze sponsoren, die dit mede mogelijk hebben gemaakt, hartelijk bedanken voor hun bij drage. Rabobank, bakker Verkooyen, Bloem Groen, Drogisterij Kemps, Kadoshop van Wezel, ’t Winkeltje, Boetiek Bonita, Vivace, Meubelinrichting Michiels, Dr. Terwindt, Podo R. van de Geijn, Juwelier Ketelaars, Rijwielhandel Vogels, Tapperij de Schouw, Aannemersbedrijf Janssen, Frans van Velthoven, Van Velthoven Kruijssen, Meubelbekleding Jan Smits, Cafetaria Epi, Supermarkt Jumbo, Café de Brouwer, Café de Klaore, Café De Veerkes, Slagerj van Zon, Bakker van Hulten, Slager Ketelaars, Ligtvoet schoenen, KBO Moergestel, PVS Meubelen, Tuinmachines Becx, Autobedrijf Bijvelt-van de Ven, Autobedrijf Hopmans, Van Dijk Verhuur, Mulders Bouwbedrijf, Mercedesbedrijf van Balkom, Pompstation van Esch, Autoschadebedrijf Donkers, Vakgarage Donkers, Ramenfabriek Op ’t Hoog, Schildersbedrijf Kerkhof, Garagebedrijf Persoons, Verhoeven, Café ’t Stokske, Aannemersbedrijf Gebr. van der Zanden, Café ‘t Draaiboompje, Garage Moorman, Modehuis Poirters-van de Wouw en natuur lijk “Moergestel Nieuws” voor het gratis plaatsen van onze berichten. De collecte van Amnesty International, die van 11 t/m 17 februari werd gehouden, heeft in Oisterwijk en Moergestel 1028,52 opgebracht. Het was de vijfde keer dat mensenrechtenor ganisatie Amnesty International een landelij ke collecte hield. De collecte is voor Amnesty van groot belang. De mensen-rechtenorganisa- tie is volstrekt onafhankelijk en voor haar werk grotendeels afhankelijk van particuliere giften. Amnesty dankt iedereen voor de geldelijke bij drage. Een bijzonder woord van dank gaat naar de 12 vrijwilligers die bovenstaand bedrag heb ben opgebracht. Hartelijk dank voor uw mede werking. i OISTERWIJK 7 MISSIE t ONTWIEKELING VREDE 7 5% Jan Michiels Moergestel gaat verhuizen!

Weekblad Moergestels Nieuws | 2007 | | pagina 3