Het is tijd voor carnaval. Met carnaval zijn de kantoren van Rabobank Hilvarenbeek Oisterwijk op maandag en dinsdag geopend tot 12.00 uur. v/aVen - F'.* t I. i Voor de allerliefste geboortekaartjes... CDA-bijeenkomst: reconstructie, leefbaarheid en zorg in het buitengebied Géén ingezonden brieven! Zondagmiddagconcert in conferentieoord Zonnewende CDA-bijeenkomst: N65 van de Wouw Thea Vermeulen in Lenteconcert Rabobank li Hef h tijd voor llobolniiik. TuiflAanleg Onderhoud &Sierbestrating Nog maar eens: Maar uw dagelijkse bankzaken regelt u 24 uur per dag via uw stem horen! Wij kijken of het op het bord je thuishoort van de provincie, de gemeente of allebei en komen daar op terug. Iedereen is hierbij van harte welkom! Guus Mulders Bestuursvoorzitter CDA-Moergestel Oisterwijkseweg 43 MOERGESTEL Tel. 513 2268 RE/MAX hoveniersbedrijf Met alle goede bedoelingen die iedereen heeft en die ook wij hebben moeten we toch nog maar eens duidelijk stellen dat ‘Moergestel-Nieuws’ geen ingezonden brie ven opneemt. In zo’n kleine gemeenschap als Moergestel lijkt ons dat niet verstandig. Dat besluit hebben we ruim 25 jaar geleden al eens genomen en al diverse malen gepu bliceerd. Natuurlijk zijn we sinds toen al wel eens op de vingers getikt door personen die meenden dat we ‘verschil’maakten. We heb ben dat, en dat is oprecht gemeend, nooit bedoeld of met opzet gedaan. We begrijpen opgelopen teleurstellingen vaak maar al te goed. Als er, om wat voor reden dan ook, bepaalde bedenkingen zijn tegen wie of wat of waarom dan ook, dan zal men toch bij degene(n) moeten zijn die de andere partij vormt. ‘Moergestel-Nieuws’ wil en kan daar in nooit of te nimmer een partij zijn. En tot slot: onze redactie behoudt zich het recht voor om, zelfs zonder opgaaf van reden, ingezonden berichten niet te plaatsen! De redactie Op zondagmiddag 25 februari a.s. om 14.15 uur zullen er weer jonge musici optreden in con ferentieoord Zonnewende. Op het programma staan werken van o.m. J.S. Bach, P. de Sarasate, S. Prokofiev en H. Dutilleux, uitgevoerd door: Marina Meerson - viool en Ilonka Kolthof - fluit. Met de Zonnewende concerten wil de stichting SOKA een podium bieden aan jonge getalen teerde musici uit binnen- en buitenland, die hun sporen reeds hebben verdiend bij (inter)nationale muziekconcoursen. De con certen worden zonder winstoogmerk georgani seerd. De in authentieke stijl ingerichte muziek zaal van het fraai gelegen landhuis is bij uitstek geschikt voor uitvoeringen van kamermuziek. Kaarten 10,- p.p. (incl. consumptie) (Kinderen t/m 16 jaar gratis) zijn vóór het oncert verkrijgbaar aan de zaai. Al enige tijd loopt de reconstructie in het gebied Beerze-Reusel. Inmiddels zijn we een heel eind op scheut. Veel plannen staan in de steigers, en de uitvoering begint te lopen. Tijd om eens kort terug te blikken. Waar staan we nu en hoe nu verder? Onderwerpen zijn ruimte voor agra rische activiteiten, natuurontwikkeling, nieu we economische dragers, leefbaarheid en zorg op het platteland (oa. tijdelijke bewoning bij gebouwen). Wat zijn de mogelijkheden en waar lopen we tegenaan? Daar willen we het over hebben op 27 februari vanaf 19.30 uur bij de Kanoboerderij in Moergestel onder leiding van Erik van den Oord, CDA-statenlid uit Oirschot en nr. 9 op de kandidatenlijst, Lambert van den Bosch (weth. RO Oisterwijk) en Wim Lemmens (weth. RO Hilvarenbeek). Verder zijn aanwezig Guus Mulders, Niels van de Ven (CDA-kandidaten uit Moergestel) en Wout van Oostrum (CDA-kandidaat Hilvarenbeek). Laat Tilburg, Oisterwijk, Haaren, Vught en Den Bosch slaan de handen ineen om de rijksweg N65 aan te pakken. Chaotische taferelen bij de Druiventros, files vanaf de afslag Quatre Bras tot halverwege Oisterwijk, geluidsoverlast in Haaren en Vught kom je nauwelijks uit ’s och tends. Gezamenlijk willen de diverse CDA- afdelingen aanpak van bestaande knelpunten op korte termijn en structurele aanpassingen op lange termijn. Oplossingen moeten hoger op de Rijksagenda. Nu bungelt de N65 helemaal onderaan. Dat komt aan de orde op 16 febru ari vanaf 13.30 - 15.30 uur in de Druiventros in Berkel Enschot. Onder leiding van Guus Mulders, kandidaat-statenlid, gaan Els Aarts, Lambert van den Bosch, Jan Brenninckmeijer en Willem Kraanen, allen CDA-wethouders, uit de buurt, in op de nadere invulling en versnel ling van het plan van aanpak. Verder zijn aan wezig Renze Bergsma en Fer Smolders, kandi daat-statenleden, en beiden specialisten op pro vinciaal verkeersgebied. Laat uw mening horen! Wat valt onder de hoede van het Rijk, provin cie, gemeente of alledrie en hoe pakken we het aan? Guus Mulders Bestuursvoorzitter CDA-Moergestel T 06 54 31 51 36 F 0135134563 Niet pandgericht, maar klantgericht! Met een gevarieerd programma van liederen en opera fragmenten wordt op zondag 4 maart in het Cenakel te Tilburg een lenteconcert gege ven door de sopraan Thea Vermeulen Peek, de bariton Will van Leijssen, de fluitiste Maria van Leijssen en de pianist Chris van Kuylen. Op het programma staan voor de pauze o.a. Der Hirt auf dem Felsen en andere liederen van Schubert, maar ook zeer fraaie werken van Dell’Aqua en Spohr .Ook is er een duet uit Die Schöpfung van Haydn te beluisteren. Na de pauze worden opera fragmenten uitgevoerd van Mozart, Boito, Korngold, Verdi en Donizetti. In Moergestel zijn Thea Vermeulen en Wil van Leijssen geen onbekenden. Thea heeft in het verleden op vele terreinen op muzikaal gebied haar sporen verdiend. In talloze opera uitvoe ringen heeft zij belangrijke rollen vertolkt en bij vele concerten was ze een zeer geziene gaste in binnen- en buitenland. Wil van Leijssen, is naast muziekpedagoog en zanger vooral bekend als dirigent van diverse gezelschappen, waaronder Con Amore in Moergestel. Zijn zus Maria zal enkele werken op fluit bege leiden en de begeleiding van het gehele pro gramma is in handen van de begenadigde pia nist Chris van Kuylen. Het concert begint om 12.30 uur. De zaal gaat echter al om 12.00 uur open, waarbij men dan kan genieten van een kopje koffie. Toegangsprijs 10,- (in de voorverkoop €8.-) PAGINA 7 www.rabobank.nl r www.hoveniersbedrijfvandeven.nl www.rabobank.nl Rabofoon 0900 0909 0.10 mink saldo ovei boeken betalen Rabolijn 0900 0907 (lokaal tariefadvies direct afsluiten Heuvelstraat 25 5066 PB Moergestel makelaars o.g. Pieter Burgers Erik Wetten Oisterwijkseweg 43, Moergestel Tel. (013) 513 2268 Vision Makelaardij Gilzerbaan 34 5037 KV Tilburg Telefoon (013) 592 0080 Telefax (013) 468 8259 a Kijk voor ons actuele huizenaanbod op: www.remax.nl/vision e-mail: vision@remax.nl ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 14 FEBRUARI 2007 Ag* y prinses Irenestraat 9 5066 BD Moergestel Tel./Fax (013) 513 0648 www.thijsvandewouwkeukens.nl Persoonlijk contact, nauwe betrokkenheid en uiterst professionele aanpak! Aankoop- en verkoopbegeleiding; 24 uur per dag, 7 dagen per week! Naar eigen wens en ontwerp j Alle merken keukenapparatuur J Bezoek aan huis Gratis offerte, geheel vrijblijvend

Weekblad Moergestels Nieuws | 2007 | | pagina 7