Openingsmiddag Carnaval 2007 t Carnavalsoptocht 2007 Marco Borsato Zonder boerenbruiloft tóch een bruiloft Hoeveel mensen kunnen er in een dixie??? Voor de jeugd.... \soo 1 6/ a PAGINA 5 1600 ?Xeg!ement’van de optocht. Neem dit voorafgaand aan deelname komt niet, maar we hebben weer veel gewel dig goede artiesten op ons artiestengala. Elk jaar is de zaterdagavond dé opening van de car naval op den Draai met een avond vol artiesten. Na de sleutel overdracht barst het los, voor weer vier bijzondere dagen in ons thuis, Party boerderij "t Draaiboompje. En, bent u er nog nooit bij geweest dan moet u zeker eens komen!!!! Tot dan. De Durdraaiers Afgelopen zaterdag tijdens het uitstekende Pieregeblèr 2007 werden wij aangenaam verrast door onze Prins Jan de IV (Jan van Esch). Na het optreden van ons, de Durdraaiers, vroeg Jan de microfoon en de aan dacht. Wie schetst onze verbazing toen hij voor de hele zaal zijn Franka ten huwelijk vroeg. Volledig ver rast maar heel enthousiast was haar reactie natuur lijk positief en vond er daarna een kleine receptie plaats in het bijzijn van beide vaders, familie en natuurlijk heel veel Moergestelse carnavallers. Wij hebben in ieder geval dit jaar weer een bruiloft in het verschiet. Jan en Franka PROFICIAT!!! De Durdraaiers Vorig jaar waren dat er 16(dames). Met dit en meer geinigheid sloot ‘t Draaiboompje de carnaval 2006 af in een kolderieke sfeer. Het bonte Durdraaiersbal kent ook dit jaar weer een hoog ”fun”gehalte. Dinsdagavond belooft weer beregezellig te worden, en natuurlijk ben jij daarbij. Veel plezier deze car naval en tot ziens in den Qraai. De Durdraaiers .kan op vrijdagavond de carnaval beginnen. Als leuke tegenhanger van de inblaosavond in het dorp begint namelijk de carnaval op 't Draaiboompje met een avond voor vooral de jongere carnavalsvier ders. Roef en Marian, bekend van de X-factor, geven dan een spetterend optreden met daarnaast de hele avond lekkere muziek van Dj Raimo. Daar moet je gewoon bij zijn!!!!! MOERGESTEL NIEUWS' - WOENSDAG 14 FEBRUARI 2007 De voorbereidingen zijn in volle gang. Er wordt nog druk gelast, getim merd en geschilderd, kleding wordt in elkaar gezet en acts ingestu deerd. a.s. Weekend barst het carnaval weer los in het Pierewaaiersrijk en op zondag hoort daar natuurlijk de optocht bij. Vele bekenden zullen weer van de partij zijn bij dit jaarlijkse schouw spel, maar er hebben zich ook al weer enkele nieuwkomers gemeld om de optocht te versterken. Al met al genoeg reden om op carnavals- zondag ofwel mee te doen ofwel langs de route plaats te nemen en te I genieten van alles wat voorbij komt. De belangrijkste punten op een rij: De optocht wordt gehouden op zondag 18 februari a.s.; Inschrijfformulieren zijn verkrijgbaar bij Kadoshop Novy Van Wezel of bij één van de onderstaande adressen; Bij het inschrijfformulier zit -«giamont kritisch door! Inschrijfformulieren moeten uiterlijk woensdag 14 februari a.s. worden ingeleverd bij één van de onderstaande adressen; Bordjes dienen op zondag 18 februari a.s. tussen 10.30 uur en 11.30 uur te wor den afgehaald bij Café de Brouwer; De optocht wordt vanaf 12.30 uur opgesteld nabij het kruispunt van de Schoolstraat met de Scheerman; I De route is als volgt: Schoolstraat, Burg. Bardoelstraat, Past. Janssenstraat, Pr. Margrietstraat, Pr. Beatrixstraat, Krijtestraat, Rootven, Raadhuisstraat, St. Jansplein; De optocht begint om exact 13.00 uur; De prijsuitreiking voor de kinderoptocht is om 15.15 uur in ‘t Draaiboompje; De prijsuitreiking voor de volwassenenoptocht is om 16.45 uur in Café de Brouwer. Contactpersonen: Dirk van Abeelen, Kloosterlaan 1, tel. 513 0469 (dirk.van.abeelen@home.nl) en Carlo van Esch, Schoolstraat 46, tel. 513 0111. Beste Dorpsgenoten, De drie carnavalsverenigingen, te weten: De Pierewaaiers, De Dors(t)vlegels en De Durdraaiers, opererend onder de naam Samenwerkend Moergestels Carnaval (CMC) organiseren ook dit jaar weer gezamenlijk de openings middag voor heel Moergestel voor jong en oud In navolging van afgelopen jaar zal de openingsmiddag weer worden verdeeld over de drie residenties van de organiserende carnavalsverenigingen. Ook zal de camavalsmis weer deel uit maken van het pro gramma. Hieronder volgt het programma voor de openingsmiddag Programma openingsmiddag saterdag 17 februari 2007. 1200 - 13.15 uur Openbare samenkomst camavalsopening in Café't Draaiboompje Samenkomst is voor carnavalsverenigingen, aanhang, senioren, junioren, kleuters, peuters, ouders, oma's en opa's kortom voor iedereen die voor de mis nog wil genie ten van een lekker bakje koffie met een worstenbroodje 13.15 - 1330 uur Vertrek naar de kerk voor de camavalsmis Te voet of met de bus, eigen auto, fiets, step, kinderwagen, enz. Als ge maar op tijd in de kerk bent 1330 - 14.30 uur Camavalsmis olv. Theo te Wierik Met zijn allen gezellig in een volle kerk een mooie camavalsmis bijwonen, verkleed is leuker maar niet verkleed mag ook. De zanggroep "Inspiration" de jongerengroep "het Krukske'en het staporkest d'Ambiejans zijn aanwezig in de kerk. Tijdens deze viering vindt de sleuteloverdracht plaats van Burgemeester naar Stadsprins. 1430 - 1600 uur Start openingsmiddag in Café't Centrum Lekker dicht bij de kerk begint het carnaval los te barsten, met wederom een gewel dig optreden van onze eigen Moergstelse Mirlitonfanfare De Klomp. Na het succes van vorig jaar zal ook dit jaar De Klomp weer zorgen voor gezellige Hollandse mee zingers. De tekst van de liederen stóat op papier dus iedereen kan meezingen. Verder zal er een optreden zijn van één van de deelnemers van het Pieregeblèr. - 1500 uur Voortzetting openingsmiddag in Café De Brouwer We hebben allemaal de smaak weer een beetje te pakken en gaan we verder car navallen bij café De Brouwer. Daar is een spetterend optreden van Koen Hessels, en ook een optreden van één van de deelnemers van het Pieregeblèr. uur fa S> I --- 1

Weekblad Moergestels Nieuws | 2007 | | pagina 5