DE 1/2 PRIJS! Zaterdag 10 februari Pieregeblèr 2007 Politie stond nog bij Luca in ’t krijt Ouders en kinderen van de basisschool opgelet!!! Aphrodite r HEERLIJK CAKE- APPELTAARTJE HEEL VIKORNBROOD BAKKERIJ KOUWENBERG 7WEEIM BRILLEN LENZEN NU 2E VIKORNBROOD VOOR Scftitderwerfcgn Paalzitten iets voor jou??? Mini-playbackshow 2007! Dees paast me wel?! Band Zonder Banaan zoekt zangers! (m/v) Voor alle opa’s oma’s van Moergestel e.o. De Persoonlijke Signatuur van Exclusieve Modebrillen De Lind 35a - Oisterwijk 013-528 4899 Goed idee, bij koffie of thee! Kerkstraat 21, Oisterwijk, tel. 5217326 info@schepenstweewielers.nl www.schepenstweewielers.nl Huidverzorgingsinstituut Weekblad voor Moergestel WOENSDAG 7 FEBRUARI 2007 - 31e JAARGANG - Nr. 1412 1 RUUD PAN IS iSESESB! Uitgave en redactie: Buro ‘76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel Tel. (013)513 2268, Fax (013)513 2871, E-mail buro76@planet.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail: uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tof en met maandagavond. Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 Telefoon 013-5424177 ^BAXHAX Hans en Will Bax-Habraken Huysackerstraat 27, 5066 XP Moergestel tel.: 06-53514397 of 0(^22997569 e-mail: baxha@home.nl Buurtvereniging ‘De Vurhaai’ organiseert, zoals inmiddels bekend, op zondag 17 juni de recorddag. Eén van de records die de organisatie neer wil zetten is het Gèèsels record ‘Paalzitten’. Deelnemers daaraan moeten minimaal 16 jaar zijn. Het record betreft wel een zgn. ‘duurrecord’. Dat bete kent dat het record op zondagochtend vroeg wordt begonnen. De paalzitters nemen plaats op ’n hoogte van plm. 2,5 meter. Op dit moment wordt koortsachtig gewerkt aan het reglement waaraan de recordpo- ging moet voldoen (hoe lang minimaal; hoe lang wordt er gerust; enz.). Wil je je echter al opgeven dan kan dat via de mail: fam.dae- len@home.nl (Mark van Daelen) of P-swin- kels@home.ni (Peter Swinkels). Alle basisschool kinderen opgelet! Houd je van playbacken en wil je dat wel eens aan een publiek laten zien, dan is dit je kans! In het Draaiboompje mag jij laten zien wat jouw favo riete muziek is. C.V. de Durdraaiers organise ren de mini-playbackshow op zondag 18 febru ari 2007! We vinden het leuk als je (weer) mee doet. Je kunt je opgeven t/m donderdag 8 febru ari bij Jessica van Boxtel, tel. 5132015 of 06- 53583713. Dus geef je op voor onze playback show, dan kunnen we er ook dit jaar weer een show van maken! Party-boerderij ’t Draaiboompje. uur. Dat is belangrijk om te vermelden, omdat we niet willen dat iemand ook maar een secon de gaat missen van dit spektakel. De avond wordt ditmaal op een andere wijze geopend dan vorig jaar. Vorig jaar werd u ontvangen door de stewardessen van het PieregeblAIR in de Stokeind 747, dit jaar ontvangen we u ‘gewoon’ in Sportcentrum Stokeind, dus neem een handdoek mee (want het wordt weer tra nen met tuiten). Verder is ook belangrijk om te vermelden dat, mocht u vergeten zijn een kaartje te kopen, u nog vlak voor aanvang kaar ten kunt kopen aan de bar van Sportcentrum Stokeind. Tot die tijd kunt u terecht bij de Jumbo, Slijterij In Den Korenmaaier, ’t Draaiboompje, de Brouwer en Sportcentrum Stokeind. Veel plezier en geniet van het Pieregeblèr 2007! (Zie ook de achterpagina). Bijna is het weer zover, carnaval! En dat bete kent verkleden, schminken, gek doen, hos sen en plezier maken. En dat 4 dagen lang...kan het nog beter? Jullie hebben helemaal geluk, want voor jullie begint carnaval al op vrijdagmiddag, dus is het voor jullie 5 dagen feest. Nou, nou, het kan niet op!!! Vooral de vrijdagmiddag vinden wij, Prins Bas d’n Urste van de Pierewaaiers, Prins Ad d’n Irste van de Dors(t)vlegels en Prins Jan d’n Vierde van de Durdraaiers, enorm leuk. Dan zien wij jullie van dichtbij zoveel plezier hebben, lachen en dansen. Sommigen als cowboy of indiaan, als Bob de Bouwer of K3, anderen in een mak kelijke stofjas. Het maakt dan niet uit hoe je er uit ziet, als je maar lol hebt. En dat hebben jul lie! En wij genieten daar heel erg van! Wij vinden het dan ook jammer dat we jullie vaak alleen maar op deze vrijdagmiddag van dichtbij jullie camavalsbest zien doen. Want dat de kinderen van Moergestel carnaval kunnen vieren is wel duidelijk, wat een feest! Daarom zouden wij jullie met carnaval best eens wat vaker willen zien. En wat is voor ons DE manier om jullie goed te kunnen zien: DE OPTOCHT! Graag willen wij jullie dan ook vragen om met je klasgenootjes, vriendjes of vriendinnetjes, pap of mam een keer aan de optocht mee te doen. Verzin iets leuks, grappigs, geks of probeer iets wat je leuk vindt uit te beelden. Of ga met z’n allen lekker knutselen en bouw je eigen carna- Alweer ’n aantal weken geleden was de kleine Luca van Laarhoven uit de Schout van de Wouwstraat een van de winnaars in de Moergestelse Winkelactie. Iedereen heeft dat op MTV kunnen zien. Luca was ’n paar dagen eerder in het ziekenhuis geweest en mocht daardoor nog niet naar buiten. Wijkagent Ron Oosterwijck die met de politieauto de actie begeleidde beloof de toen-aan Luca dat hij nog ’n keertje terugkwam zodat Luca in de politieauto mocht. Afgelopen week was het zover. Luca kreeg de politiepet op en mocht achtereenvolgens zowel in als óp de auto zitten, ’n Hele belevenis voor het manneke en de politie heeft er weer ’n vriendje bij... We zijn benieuwd of u allen ook dit jaar weer in het Sportcentrum past. Het staat te gebeuren! Moergestel heeft a.s. zaterdagavond 10 februari een gezellige avond voor de boeg. Maar liefst 14 deelnemers strijden dan om de Cees van Esch-wis- selbokaal voor de presentatieprijs en om de titel Gèssels carnavalslied 2007. Vele uren van voorbereiding, vele uren van gezelligheid zijn er reeds in gestoken en dan is het eindelijk zover! Aanstaande zaterdag 10 februari begint om 20.00 uur het 12e Pieregeblèr in Sportcentrum Stokeind, hier in Moergestel. Creatief Moergestel verzamelt zich die avond om te strijden om de twee fel begeerde bekers. Vorig jaar won ’t Allegaartje beide prijzen, maar gaat dat ook dit jaar weer gebeuren of worden ze van hun troon gestoten door een spiksplinternieuwe groep? Er zijn dit jaar namelijk vier nieuwe groepen die absoluut ook van plan zijn te gaan winnen. Onderling is de strijd erg groot. Een luiste rend oor tegen de deur van andermans repeti tie wordt flink gestraft en de gordijnen zijn stijf dichtgetrokken bij de tegenstanders, hoe wel de muziek hard door de muren klinkt. De laatste hand wordt gelegd aan decor en kle dingstukken en de stembanden worden gesmeerd. Er wordt driftig gepland en gerepe teerd om alles perfect te laten verlopen, terwijl anderen twee keer repeteren meer dan genoeg vinden (nie te veul over naodenke en veural nie te veul over opwinde, het komt ammoal wel goed, hè). En loop je per ongeluk bij een repe titie binnen, als commissielid zijnde, krijg je ook direct te horen “Heej, gij heurt hier nie!”. Gelukkig word je dan herkend en nadat je hebt verteld dat diskwalificatie nabij is, blijkt de schade mee te vallen..fieuw. Het Pieregeblèr begint dit jaar stipt om 20.00 In het weekend van 5 en 6 oktober worden in Moergestel heuse promsconcerten georga niseerd. Zeker is al dat de BZB (Band Zonder Banaan) een groot gedeelte van deze avonden .muzikaal invult. Voor deze Rabobank proms concerten is muziekvereniging Prinses Juliana nog op zoek naar regionale artiesten. Beide avonden staan in het teken van moder ne popmuziek, van Robbie Williams tot The Beatles en van André Hazes tot Aretha Franklin. Na de pauze speelt het harmonieorkest een aantal nummers samen met de BZB. In het eerste gedeelte van het programma speelt het orkest samen met lokaal zangtalent. Op zondag 18 maart worden middels audities de plaatsen voor dit unieke evenement vergeven. Heb jij het in je om een of meerdere van onder staande nummers te zingen? - De Bestemming Marco Borsato; - Ik kan het niet alleen De Dijk; - De Zee Trijntje Oosterhuis; - De Vlieger André Hazes; - Love is all I Roger Glover; - Hey Jude I The Beatles; - Respect I Motown; - Think/ Aretha Franklin; - Let me entertain you Robbie Williams; - Angels I Robbie Williams; - River deep mountain high I Motown Meld je dan voor 1 maart aan bij Bas Hessels via info@julianamoergestel.nl of06-50626040. De originele muziek wordt op verzoek toege stuurd. Ook zijn we op zoek naar leden voor het gelegenheidskoor. Kijk voor meer informatie op onze website www.julianamoergestel.nl valswagen. Vraag jullie pap of mam of ze nog wat spulletjes hebben en ga er mee aan de gang. Je zal zien dat het hartstikke leuk is, en dat wordt nog leuker als je van de mensen langs de kant van de optocht heel veel applaus krijgt. Nog leuker is het als je bij de prijsuitreiking in ’t Draaiboompje nog een echte beker krijgt, omdat je zo goed was! En sowieso mag je daar altijd een cadeautje uitzoeken. Je doet dus nooit voor niks mee. Dus vind je het leuk of misschien spannend om mee te doen aan de optocht, ga dan snel een inschrijfformulier halen bij Novy Van Wezel of laat jullie mam of pap er eentje meenemen als die daar boodschappen doen. Het kan ook via de computer bij dirk.van.abeelen@home.nl. Wij hopen dat jullie allemaal meedoen en dat wij met veel plezier en trots naar de kin deren van Moergestel mogen kijken tijdens de optocht met carnaval! Tot zondag 18 februari zullen wij dan maar zeggen en alvast een erg gemeend: alaafü! Prins Bas d’n Urste, Prins Ad d’n Irste en Prins Jan d’n Vierde Op zaterdag 10 februari om 19.00 uur bent u van harte welkom in de kerk van Moergestel. Wij hebben dan voor u een speciale “opa oma viering” in elkaar gezet. Dit doen wij natuurlijk niet alleen, ook de (klein)kinderen werken hieraan mee. Er komt een opa vertel len over “vastenavond” en het “vastentrom meltje”. Een oma leest een mooie lezing voor. De kinderen hebben speciaal voor umaar dat moet u zelf maar komen zien. U bent van harte welkom! Bent u/ben je een papa of mama, oom of tante of kind? Ook dan bent u of ben je van harte wel kom om deze viering samen met ons mee te maken. De muziek wordt verzorgd door de St. Janszangertjes. Dus tot ziens a.s. zaterdag! Team Gezinsviering p i iuiu vuiz-uiyniyoniouii 5-50 al wh so mm nersnaisi w

Weekblad Moergestels Nieuws | 2007 | | pagina 1