PRIJSKN ALLERS TOPPER Slagerij J. van Zon-Reyrink 140 Nu€ 899,~ Oecumenische viering Gyrosreepjes varken 1e pond 4*00 2e pond halve prijs FRANS VAN VELTHOVEN Ballonvaarten weer onderdeel jubileumviering ‘De Vurhaai’ De Bevers zijn terug! Varkensfiletfestijn Gehaktballen. Vakantiemedewerkers iedere 4G ^FcItlS Voorgevel Antoniushuis wordt niet zomaar prijsgegeven Thebe Miele wasautomaat TvE Meer info: www.thebe.nl of 0900-8806 1 .200 tpm 500 gram Hasi kant en klaar 500 gram Babi-Pangang 3 stuks 5.00 RECORDBOEK Alle gevestigde records wordt bijgeschreven in het ‘Gèèsels Recordboek’. Dat boek wordt beheerd door WieKentKunst en tijdens het feestweekend wordt het door hen gevestigde record ‘bokspringen’ op min of meer officiële wijze in het boek gezet. Het boek wordt trou wens op dit ogenblik gemaakt door Eddie Hurkmans. De hobbyist boekbinder maakt er een prachtig gebonden boek van. ROOTVEN 74 - MOERGESTEL - TELEFOON (013) 513 1769 de gemeente Oisterwijk en zullen ze ter plaat se een bezoek gaan brengen. In soortgelijke gevallen is de Federatie, zo zegt zij in haar brief, er in geslaagd een vergelijkbaar object in stand te houden. Afhankelijk van de bevin dingen beraadt de Federatie zich op verder te nemen stappen. Wordt dus vervolgd. Ondernemers Moergestel “Physique” sterker! Tijdens de geanimeerde nieuwjaarsbij eenkomst van Ondernemend Moer gestel had voorzitter Jan Vriens een aardige verrassing in petto: het bestuur had onder het motto: “gezond onderne men “een deal kunnen maken met Jaap en Mieke de Groot (directie van het actieve sport- en gezondheidscentrum Physique). Alle aangesloten ondernemers (135 in getal!) mogen met hun partner 1 maand gratis hun con ditie komen testen en zo nodig op peil brengen. Zij zullen daar ook nog individueel voor wor den benaderd. Voor de leden (en dat zijn er al verschillende) die al sporten zal Jaap een ande re verrassing bedenken. Verder besteedde de voorzitter aandacht aan: de verkeersveiligheid en de parkeersituatie in het centrum, de kostendoorrekening aan bedrij ven, de kwestie van perifere detailhandel en de komst van de nieuwe Den Boogaard. Ook stip te hij het belang van een gedegen voorbereiding met de ondernemers van het Landjuweel van de gilden aan. Tenslotte pleitte hij voor een Ondememingsprijs in Oisterwijk. Burgemeester Kortmann en wethouder Wagenmakers waren namens het gemeentebestuur aanwezig. Op zondag 17 juni wordt het feestweekend ’50 Jaar Vurhaai’ besloten met het opstij gen van ’n tweetal heteluchtballonnen. Twee plaatsen daarvoor zijn bestemd voor de winnaars van de loterij die op zaterdagavond tijdens de reünie wordt gehou den. Eén plaats wordt verloot onder alle deelnemers aan de recordwedstrijden die op zondagmiddag plaatsvinden. WEBSITE Wilt u op de hoogte blijven van alles wat er met Buurtvereniging ‘De Vurhaai’ gebeurt i.v.m. hetr gouden feest, kijk dan eens op de websi te: www.devurhaai-moergestel.nl Vanaf deze week wordt die geactualiseerd met steeds weer de nieuwste berichten en informatie. Ook over de recordpogingen wordt vanaf komende week het laatste actuele nieuws gebracht. Gelukkig heeft het maar een halfjaar geduurd dat we het zonder leiding van de Bevers moesten stellen. Wij zijn ontzettend blij dat we weer met deze groep kunnen beginnen want de Bevers zijn de “roots” van onze ver eniging. Met ingang van vrijdagavond 2 februari 19.00 uur begint in huize “Hotjsietonia” onze Bevergroep weer te draaien. De groep draait tot 20.15 uur (Den-Donk Scouting- gebouw in de Bosstraat). Voor degene die bekend waren met de oude tijden is het een verandering want we draaien dus niet meer op zaterdag maar op vrijdagavond. Een drietal ervaren leidsters zijn erg enthou siast om een nieuwe groep Bevers te starten n.m. Esther, Sandra en Petra. Graag willen we u hiervan op de hoogte brengen want we weten dat er verschillende kinderen van 5 en 6 jaar lid willen worden van onze scou ting vereniging. We hebben al enkele nieu we Bevers en kunnen dus vanaf bovenstaan de datum van start gaan. Wilt u uw kind aanmelden of meer infor matie over de bezigheden die onze Bevers doen dan kunt u contact opnemen met Esther 513 3996.1nfo kan ook op www.scou- tingmoergestel.nl Uiteraard is het ook mogelijk om op de vrijdagavond langs te komen met uw kind(eren) om persoon lijk contact te hebben met een van de lei ding. Graag van tevoren even bellen met Esther. Tot ziens. F,'et Americain BRIEF Afgelopen weekend zijn bijna tweehonderd brieven de deur uitgegaan naar alle bedrijven en verenigingen in Moergestel. In de brief wordt uitleg gegeven over de Gèèsselse Recordwedstrijden op zondag 17 juni a.s. Ook ’n aantal mogelijke records is op de brief ver meld waaruit deelnemers kunnen kiezen. Naast genoemde records is het ook mogelijk voor de deelnemers zelf om een record te bedenken. Als het praktisch uitvoerbaar is behoort dat even eens tot de mogelijkheden. De kinderen van de jarige buurtvereniging zelf gaan ook een record ‘neerzetten’. Met man en macht worden op dit ogenblik rolletjes verza meld. Die worden geplakt en gekleurd en of aan gekleed en gaan deel uitmaken van de langste slinger die ooit in Moergestel gemaakt is. Het Brabants Meldpunt Monumenten, dat onderdeel uitmaakt van de Federatie Noordbrabants Monumentenoverleg, heeft, zoals zij in een brief aan Heemkunde kring De Kleine Meijerij meldt, ‘via de media kennis genomen van de voorgeno men sloop inzake het Antoniushuis te Moergestel.’ Zij complimenteert genoemde Heemkunde kring ‘voor de getoonde zorg voor het behoud van ons cultuurhistorisch erfgoed’. Het Brabants Meldpunt Monumenten wil zich nadrukkelijk mengen in de ontstane discussie over met name waar het onderdelen van de voorgenomen sloop betreft. In hun brief mel den zij verder informatie te gaan inwinnen bij AANBIEDING: Op zaterdagavond 20 januari werd in onze parochiekerk een oecumenische viering gehou den. Zulke vieringen vinden regelmatig plaats in Oisterwijk en wijde omgeving, telkens voor bereid door een werkgroep van de Raad van Kerken Oisterwijk c.a., waarin ook onze parochie participeert. De viering van zaterdag avond in onze kerk vond plaats in het kader van de “Internationale bidweek voor de eenheid van de christenen”. Als plaats voor de viering werd deze keer gekozen voor onze kerk, omdat dit jaar het 75-jarig bestaan van ons kerkgebouw wordt gevierd. In de dienst, die als thema had: “de zeven werken van barmhartigheid” werd voorgegaan door Mevr. Ds. Wil van Egmond van de Protestantse Gemeente Oisterwijk c.a., samen met onze pastoor Theo te Wierik. Aan het begin werden door zeven jongeren foto’s van de Braziliaanse fotograaf Sebastiao Salgado bin nengebracht en aan de voet van het altaar neer gezet. Deze foto’s dienen als verbeelding van het thema: “de zeven werken van barmhartigheid”, zoals verwoord in Matheus 25. Aan het eind werd een “agapè-viering” gehouden, omdat in een oecumenische dienst geen eucharistie- of avondmaalsviering kan plaatsvinden. Op man den en schalen werden brood en druiven in de kerk rondgedeeld, met het verzoek aan de gelo vigen deze gaven weer verder te verdelen. Na afloop kon men achter in de kerk gezamenlijk van de koffie genieten. Woensdag: 500 gram Gehakt (varkens) 500 gram Verse worst (varkens) SAMEN 4.50 500 gram Shoarma 4.00 3 Provencaalse steaks 5.25 PAGINA 3 Wasautomaat Softtronic W 3203 DONDERDAG, VRIJDAG EN ZATERDAG 5.00 Nu 500 gram 11 Voor Moergestel en Oisterwijk zijn we op zoek naar: Je bent minimaal 18 jaar en doet huishoudelijk werk. Je kunt in ieder geval werken in week 8 (carnavalsweek) en eventueel in overige vakanties. Je uurloon is afhankelijk van je leeftijd en is minimaal 6,26 bruto. CentrifugesneHieid CU 00 in Deskundige voorlichting, prima service, alleen topmerken, uitstekende garantie en volop parkeerruimte, daarvoor gaat u naar ELEKTRO-TECHNISCH BURO samen slechts 7.50 MAANDAG: Speklappen 500 gram 3.85 4 Hamburgers 3.00 Bourgondische kipfilet Schoolstraat 7 - Moergestel - Telefoon 013-513 1245 Eenknopsbediening van vele wasprogram ma’s, vrije temperatuurinstelling Glazen vuldeur met verchroomde metalen rand Lage verbruikswaarden: 491 water en 1,02 kWh energie Toerental instelbaar van 400 tot 1.200 toeren per minuut Speciale wasprogramma’s Zijde, Donker wasgoed, Jeans, Overhemden, Extra spoelen en Stijven Verlichte weergave van programmaverloop Tiptoets Inweken Geschikt voor was/droogzuil Bijzonder overzichtelijk, schuingeplaatst wit bedieningspaneel van plexiglas Geadviseerde verkoopprijs inclusief BTW 999,00 MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 24 JANUARI 2007 DEZE WEEK uit eigen keuken: 100 gram naturel, souvlaki, hubertus, peperknoflook

Weekblad Moergestels Nieuws | 2007 | | pagina 3