www.woninginrichting-janmichiels.nl d eulen X Jan Micpiels uur Zaterdag 27 januari 19.45 j'7 2 47 90 Jaar jong en 40 jaar lid ‘Crescendo’ Protestantse gemeente Oisterwijk c.a. Partyboerderij 't Draaiboompje Oproep aan dansende kinderen De Bevers zijn terug! Kerstactie 2College Durendael: 38.988,96! *oWe koffie staat a'tijd voor u klaar en (gratis) Parkeerruimte is er Dij onze winkels in overvloed!!! Muzikale begeleiding door (S)taporkest d'Ambiejans fÊ n uit Moergestel r~ Contributie 2007 KBO-Moergestel. Opdat het u niet zal verrassen is dit bericht bedoeld om u erop te attenderen dat voor het juist begonnen jaar 2007 wij rond 20 januari a.s. de contributie middels automatische incasso zullen innen. In de laatste ledenvergadering van 26 oktober j.l. is besloten dat het contribu tiebedrag voor 2007 per lid 19,50 zal bedra gen. {(Echt-)paren dus 39,00.} Fons Smits, penningmeester. MOERGESTEL Rootven 36 5066 AX Moergestel tel. (013)513 12 34 Zondag 21 januari 10.15 uur: voorganger mw. ds. W. van Egmond. Schriftlezingen zijn Jesaja 61:1-9 en Lucas 4: 14-21. Er is kindemevendienst en crèche. Ook is er jeugdkerk. De complete woninginrichter Toegangskaarten a 10,- S (incl. 'n kopje koffie en 'n consumptie) verkrijgbaar bij Novy van Wezel, Autobedrijf Bijvelt-Van de Ven, In den Korenmaaier en bij Partyboerderij 't Draaiboompje. HAAREN Kerkstraat 18 5076 AW Haaren tel. (0411)62 12 17 Stichting Welzijn Ouderen in de gemeente oisterwijk DRUNEN j Grotestraat 278 I 5151 BS Drunen tel. (0416) 37 84 69 Dansen is populair, dansen is gezellig,dansen is ontspanning,dansen is zelfs heel gezond, want we weten allemaal: “bewegen is gezond”. Dansen is voor alle leeftijden, dus ook voor kinderen, en wat dat betreft hoef je in Moer gestel niet langer te zoeken, want Moergestel heeft nu voor kinderen een speciale dansgroep onder de naam “Dansgroep Trend Junior”. Het gaat hier om jongens en meisjes in de leeftijd vanaf 8 t/m 12 jaar. Voor kinderen die graag dansen of dat willen leren, is het een fantastische gelegenheid om in groepsverband, en onder deskundige bege leiding, de kunst van het dansen onder de knie te krijgen. De danslessen zijn gebaseerd op verschillende dansvormen zoals Streetdance, Jazzballet en Moderne dans. Het einde van iedere cursus sluiten we vol trots af met een optreden in Moergestel, waarin we aan jullie ouders, fami lie en andere belangstellenden kunnen laten zien, wat jullie ondertussen allemaal hebben geleerd, en met hoeveel plezier jullie een “spet terende dansdemonstratie” kunnen verzorgen. Dit alles staan onder deskundige leiding van de dansdocente Isabella van der Meulen. De danslessen worden gegeven in “Den Donk” aan de Bosstraat op maandag van 18.30 tot 19.30 uur. Ben je inmiddels nieuwsgierig geworden of wil je meer informatie hebben, neem dan gerust contact op met dansdocente Isabella van der Meulen. Je kunt daarvoor bellen naar 06- 30019032. Onze sauwelaars: Kees van Dijk Carry Groenland Eric Boogaers Maikel Denissen Corrie Laurenssen Ron Hermus Gelukkig heeft het maar een half jaar geduurd dat we het zonder leiding van de Bevers moes ten stellen. Wij zijn ontzettend blij dat we weer met deze groep kunnen beginnen want de Bevers zijn de “roots” van onze vereniging. Met ingang van vrijdagavond 2 februari 19.00 uur begint in huize “Hotjsietonia” onze Bevergroep weer te draaien. De groep draait tot 20.15 uur (in Den Donk aan de Bosstraat). Voor degene die bekend waren met de oude tijden is het een verandering want we draaien dus niet meer op zaterdag maar op vrijdagavond. Een drietal ervaren leidsters is erg enthousiast om een nieuwe groep Bevers te starten nl. Esther, Sandra en Petra. Graag willen we u hiervan op de hoogte brengen want we weten dat er verschillende kinderen van 5 en 6 jaar lid willen worden van onze scoutingvereniging. We hebben al enkele nieuwe Bevers en kunnen dus vanaf bovenstaande datum van start gaan. Wilt u uw kind aanmelden of meer informatie over de bezigheden die onze Bevers doen dan kunt u contact opnemen met Esther 513 3996. Info kan ook op www.scoutingmoergestel.nl Uiteraard is het ook mogelijk om op de vrijdag avond langs te komen met uw kind(eren) om persoonlijk contact te hebben met een van de leiding. Graag van tevoren even bellen met Esther. Tot ziens. Afgelopen week bereikte Corry Verhoosel de respectabele leeftijd van 90 jaar. Zij vierde dat afgelopen zondag met een feestje voor familie en vrienden in ‘De Schouw’. Corry had daar voor alles goed voorbereid, doch er was één ding dat zij niet wist. ‘Haar’ Zangvereniging ‘Crescendo’ had in het geheim, in overleg met een van de kinderen, een serenade voorbereid die haar in de loop van de middag werd gebracht. Corry werd echter nog eens éxtra in de bloemetjes gezet vanwege het feit dat ze in april maar liefst 40 jaar lid is van het koor. De daarbij behorende hanger werd haar, tot haar totale verrassing, omgehangen door voorzitter van het koor, Chris Kaal. Uiteraard werd Corry daarna door alle leden gefeliciteerd en bedank te zij op haar beurt het koor voor de haar bezorg de verrassing. Nog steeds staat Corry haar spreekwoordelijke mannetje tijdens de weke lijkse repetities en uitvoeringen en tijdens de bijeenkomsten en uitstapjes maakt ze nog altijd foto’s met haar eigen digitale camera om ze vervolgens op haar computer te zetten! Ze slaat geen enkele activiteit bij het koor over of het moet wel héél bijzonder zijn! Corry Verhoosel: ’n langdurig en trouw lid waarop men bij ‘Crescendo’ terecht trots mag zijn! Van harte proficiat! Op de valreep van 2006 vond op 2College Durendael weer de zeer succesvolle kerstactie plaats. Zoals elk jaar namen onze leerlingen deel aan allerlei activiteiten met als doel geld op te halen voor een drietal goede doelen. Helaas werd het totaal opgehaalde bedrag pas in de week na de kerstvakantie bekend, vandaar dat wij het u nu pas kunnen melden. Maar dat doen we dan ook graag, aangezien het weer om een fantastisch bedrag gaat! De leerlingen en personeel van 2College Durendael haalden gezamenlijk maar liefst een bedrag van 27.202,95 op! Stichting De Wilde Ganzen beloont jongeren die zich inzetten voor jongeren in de Derde Wereld door een premie te geven. Met deze premie erbij is het totale bedrag wat de kerstactie 2006 oplevert een bedrag van 38.988,95! Daar zijn we allemaal heel blij mee en ontzettend trots op! Maar het meest blij zijn de drie goede doe len die elk een flink bedrag krijgen om weer wat dromen waar te maken: de Stichting “Kinderhulp India”; het Project Vishwas India en het Centrum voor Gehandicapten in Barraquilla in Colombia. Corry Verhoosel viert dubbel feest S X ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 17 JANUARI 2007 PAGINA 3 K B.O. AFDELING MOERGESTEL OPRUIMING (telefonisch reserveren is niet mogelijk)

Weekblad Moergestels Nieuws | 2007 | | pagina 3