nieuws Audacia- Wendy verrast zwemmend Nederland Sportvereniging ’’ROEF!” Schaatswedstrijden om “Van Dam Bokalen” En de winnaar is... Kerstactie Audacia goed verlopen... Driekoningenzingen 2007 MAXIM uitzendbureau nieuwe sponsor voor wedstrijdschaatsers “De Vennen” ...12.30 14.30 12.00 10.00 10.00 De ondertekening van het sponsorcontract. Brabant, waaronder het kantoor aan de Burgemeester Verwielstraat 15 in Oisterwijk, wordt door persoonlijk contact zowel met opdrachtgevers als uitzendkrachten een opti male dienstverlening geboden. Voor functies op ieder niveau en in alle branches kunnen werk gevers en werkzoekenden bij Maxim terecht. Meer informatie over Maxim uitzendbureau kan worden gevonden op www.maximjob.nl. In het bijzijn van Henk van Keulen, de mede werksters van Maxim Oisterwijk en enkele wedstrijdschaatsers van “De Vennen” werd het sponsorcontract op 18 december ondertekend door Liesbeth Verhoeven, officemanager van Maxim Oisterwijk, en Mathieu Bruurs, bestuurslid van Schaatsclub “De Vennen”. Vertrek 12.00 ...Aanw. 12.15 Aanw. 8.30 Aanw. 8.30 ...Aanw. 10.30 Aanw. 8.30 Aanw. 8.30 ...Aanw. 10.30 ...Aanw. 10.30 ...Aanw. 10.30 ..9.30 10.20 16.45 15.30 ..9.00 ROEF HANDBAL Uitslagen; GCJ Roef-HMC 8-7; MCJ Roef 1- Wïtte Ster 1 ...3-10; MBJ Wh.Demons 2-Roef 23-19; DS Roef-Elshout...9-8; HS Roef-Desk 13-17; JBJ Taxandria-Roef 27-16; MCJ Witte Ster 2-Roef 2 23-5 Programma zaterdag 13 januari 10.00 uur GDJ Roef-HMC 10.50 uur MCJ Roef 1-Mixed up 1 Zondag 14 januari 17.15 uur DS Roef-Blauwwit 16.00 uur MBJ Roef-Blauwwit 10.00 uur GCJ Blauwwit-Roef Handbal is altijd raak! Cafe ‘t Centrum voor het openstellen van de zaal, Yvonne van de Wouw voor de leuke pre sentatie, de jury bestaande uit: Petra van Nuenen, Corry op ’t Hoog, Cas van Houtert en Rien Ceulemans voor hun deskundig oordeel, Corrie Ceulemans, Tiny van Ganzewinkel en Guido van de Wiel voor het openen van de col- Wij verloten ieder jaar onder de afhalers van de catering met Kerstmis en Nieuwjaar een cateringtegoedbon. Heeft iedereen het lotje bij de hand? Dan nu de bekendmaking... Het winnende nummer is 810! Gefeliciteerd. U kunt uw prijs op komen halen met uw winnende lot nummer. Wij hopen dat wij u ook in 2007 weer van dienst mogen zijn en wensen iedereen een heel goed, gelukkig en gezond nieuw jaar. Directie en medewerkers van Partyboerderij t Draaiboompje. ROEF KORFBAL BEDROEVENDE START VAN 2007 Op de eerste wedstrijddag in 2007 staat meteen de wedstrijd tegen een van de koplopers en wel Rosoio uit Reusel op het programma. Naast de koppositie is de tegenstander ook de meest sco rende ploeg dus Roef! is vooraf gewaarschuwd. De eerste 5 minuten is sprake van een gelijk- opgaande strijd waarbij beide ploegen de kans krijgen om de score te openen. Er is echter een foutieve overname voor nodig om de thuisclub in staat te stellen de 1 - 0 te maken. Dor een wel erg gemakkelijk gegeven strafworp weet de thuisclub de score te verdubbelen en daar na gaat het wel erg snel. Door zes afstandscho ten en wederom een strafworp loopt Rosoio uit naar 9 - 0 in de 20ste minuut. Roef, blijft ech ter strijden en weet zowaar via scores van Geke Denissen en Carlijn Jonkers de stand op 9 - 2 te brengen. Echter nog voor rust weet de thuis club tweemaal te scoren zodat de rust ingaat met een 11-2 stand. Na rust gaat het gelijk op maar als binnen enkele minuten tweemaal volledig verkeerd wordt afgespeeld en de tegenstander hieruit tweemaal weet te scoren is het geloof bij Roef, volledig verdwenen. Men blijft welis waar werken maar steeds komt men net te laat of wordt de bal onzorgvuldig afgespeeld. Behoudens één lichtpuntje, de score van Hanneke Oerlemans, is het Rosolo dat de wed- lectebussen, het schenken van chocolademelk en het uitdelen van de cadeautjes, de Rabobank voor de cadeautjes, en alle mensen die hun deur hebben opgedaan voor de Driekoningen zangertjes, het lied hebben aangehoord en gul hebben gegeven voor Pater Theo. M.O.V.-groep Moergestel steeds kleiner en na 200m tikte Wendy als 3de aan. Vol verbazing bleef ze naar het scorebord staren, nog steeds niet gelovend wat daar stond. Er stond toch echt 2.02.89 en dat was weer bijna 3 seconden sneller dan in de series. “Een bronzen plak, wie had dat vooraf durven dro men. Ik ben nog steeds verbaasd”. Wendy kon het maar moeilijk geloven. Ook trainers gaven Wendy vol verbazing de felicitaties. Op dag 3 moest Wendy de 200m rugslag zwem men en in de 4x200m vrijeslag estafette. “Ik heb vannacht slecht geslapen, ik kan het nog steeds niet geloven wat er gisteren allemaal gebeurd is”. Op de 200m rugslag zwom Wendy naar een 2de finaleplaats. “Het ging moeizaam, mijn benen liepen vol. Ik ga nu rusten, zodat ik van avond nog een keer kan vlammen”. Tijdens de finale was het duidelijk dat 3 dames in aanmer king kwamen voor de overwinning. Uiteindelijk wist ze beslag te leggen op de 2de plaats met weer een PR van 2.15.83 naar 2.14.65. Een prima prestatie, al was ze zelf niet helemaal tevreden. “Als ik goed geslapen had en niet zo vermoeid was geweest, kan ik veel harder”. Nog maar amper uitgerust van de 200m rug slag stond de estafette 4x200m vrijeslag op het programma. Daarop werd Wendy met de PSV- ploeg 3de. “We hadden een zeer jonge ploeg, daarom kunnen we alleen maar heel erg tevre den zijn”. Omdat Audacia een extra wedstrijd achters tand heeft is er al voor a.s. zondag een inhaal programma vastgesteld met een grote kans op wederom afgelasting gezien de weersvoorspel lingen, maar toch. Programma zondag 14 januari 2007 Audacia 1 - RPC 1 Audacia 2 - SVSSS 3 Audacia 3 vrij EDN’56 2 - Audacia 4 Marvilde 5 - Audacia 5 Audacia 6 vrij JEKA 13-Audacia 7 Dames: Audacia - Nevelo Wij willen alle inwoners van Moergestel die een kerstsok van Audacia hebben gekocht ontzet tend bedanken. Daarmee is onze vereniging geweldig gesteund zodat we weer enkele acti viteiten kunnen organiseren voor onze jeugd leden. Verder bedanken wij onze D-pupillen, die op zaterdag 16 december jl. in de koude regen met de kerstpakketten langs de deur zijn gegaan, en ook hun leiders en ouders die mee hebben geholpen en hun auto’s hiervoor beschikbaar hebben gesteld en de Jumbo voor het lenen van de kratten. Ook het kleine groep je die de kerstsokken hebben ingepakt willen we ontzettend bedanken omdat ze met zo wei nig mensen door hard te werken toch het inpak- werk op tijd klaar hadden. Door de hulp van jullie allemaal was de kerstactie 2006 weer een geweldig succes... Bedankt namens de Activiteitencommissie Jeugd van voetbalvereni ging Audacia Het weer was op zaterdag 6 januari erg slecht. Het regende de hele middag. Toch lieten 18 groepen koninkjes, 55 kinderen waarvan 15 in een groep van ROEF! Korfbal, zich niet weer houden om langs de deuren te gaan zingen en collecteren voor pater Theo Raaijmakers. Tussen 16.00 en 17.00 uur werden de groepen in Café ’t Centrum onthaald. Zij lieten hun lied horen, hun kleding bewonderen en het opgehaalde geld tellen. De jury heeft de volgen de groepen koningen als winnaar uitgeroepen: Prijs algemeen: groep 23 Job Ketelaars, Simone Ketelaars, Lieke van de Wouw en Lars van de Wouw. Prijs zang: groep 12 Anne Heeffer, Bo Heeffer, Anouk Mommers en Iris Mommers. Prijs kleding: groep 18, Teun Robben, Jaap Robben, Job Wegdam, Daan Wegdam, Jannes Heuvelmans en Daan Nouwens. In de collectebussen zat in totaal 630, Hierbij komt nog het geld van de collectes in het parochiecentrum tijdens de mis op de eer ste vrijdag en in de kerk op zaterdag en zondag en het geld dat de korfbalgroep van ROEF! en de koningen van ’t Draaiboompje bij elkaar hebben gezongen. Tot slot wil de M.O.V.-groep de volgende per sonen en instellingen bedanken: Henk van Keulen, directeur van Maxim uit zendbureau, is zelf geen schaatser. Wel is hij een enthousiaste schaatsfan die geen schaatswed strijd op TV overslaat. Vooral de gezellige en positieve uitstraling van de schaatssport was reden voor hem om positief te reageren op het verzoek om de wedstrijdschaatsploeg van “De Vennen” te gaan sponsoren. Dankzij de spon soring door Maxim is het voor “De Vennen” mogelijk om de trainingsfaciliteiten de komen de drie jaren op het huidige hoge niveau te handhaven of zelfs uit te breiden. Hierdoor moet het voor nog meer rijders uit de ploeg mogelijk worden om de aansluiting te vinden bij de absolute schaatstop van Zuid-Nederland. En de absolute top is ook iets waar Maxim uit zendbureau voor gaat. Vanuit 4 vestigingen in Drachten, 15-16-17 december 2006 Op de 2de dag van de Nederlandse Kam pioenschappen zwemmen verraste de 18- jarige Moergestelse zwemmend Nederland en zichzelf met een prachtige race. Maar laten we bij het begin beginnen. Op dag 1 van het NK stond voor Wendy de 100m rug slag op het programma. In de finale, waarvoor Wendy zich als 2de plaatste, was de spanning te snijden. Na 50m gingen 5 dames gelijk op. In de eindsprint kwam ze net te kort om 1ste te worden, maar met zilver en haar tijd van 1.02.91 was ze uiterst tevreden. Mijn eerste PR is binnen. Mijn inschrijftijd was 1.03.32, ik ben dus flink vooruitgegaan. Op dag 2 zwom Wendy de 200m vrijeslag en de 50m rugslag. “Ik ga me concentreren op de 200m vrij. De 50m rugslag is voor mij net te kort, ik ben niet echt een sprintster. Op de 200m vrije sta ik als 15de op de startlijst, maar daar kan ik wel wat afsnoepen”, aldus Wendy. Haar PR tijd van 2.08.52 moest maar eens aan gescherpt worden. In een mooie opgebouwde race zwom Wendy naar een dik PR van 2.05.40. “Een verbetering van meer dan 3 seconden”, aldus een verbaasde Wendy. “Het ging zo gemakkelijk, ik sta vanavond als 4de geplaatst in de finale en misschien gaat het dan nog wel beter”. Direct na de 200m vrij was ze al aan de beurt voor de 50m rugslag. “Ik kon me moei lijk concentreren op die afstand, ik was nog veel te veel met de 200m vrij bezig”. Haar tijd van 0.30.53 was maar net boven haar PR (0.30.19). “Ik kan vanavond maar in 1 finale echt scoren, dus zwem ik de 50m rug niet. Mijn 8ste tijd geeft wel recht op de A-finale, maar ik wil vlammen op de 200m vrij want daar zit denk ik nog meer in”. Tijdens de finale bleek al gauw dat ze een “slowstarter” is. Na 50m keerde ze als 6de en na 100m was dit niet veranderd. Maar haar 2de 100m was subliem. Langzaam werd het gat MOERGESTEL NIEUWS’ WOENSDAG 10 JANUARI 2007 AUDACIA JEUGD Zaterdag 13 januari Audacia Al - Audacia BIAanw. 13.30 Audacia A2 - Audacia B2Aanw. 13.30 Audacia Cl - Madese Boys C2 ....Aanw. 12.00 Haarsteeg C2 - Audacia C2 Audacia C3 - Audacia D2 Audacia Dl - Baardwijk Dl Audacia D2 - Audacia D3 Audacia D4 - Audacia El Audacia E2 - Audacia E3 Audacia E4 - Audacia E5 Audacia F1 - Audacia F2 Audacia F3 - Audacia F4 Audacia F5 - Audacia F6 PAGINA 7 strijd beheerst en de teller stil laat staan op 20 - 3, Een wel erg forse nederlaag om het jaar 2007 mee te starten. Komend weekend is er de mogelijkheid van revanche en wel in de thuis wedstrijd tegen Steensel, waarvan aan het begin van de kompetitie slechts met 12 - 10 is verlo ren. Uitslagen: Sen. Rosolo - Roef! 20-3 Pup. Roef! E - Concordia E 8 - 1 Pup. Roef! D - DDW D 2 - 8 Programma 13-1-2007: Pup. Fortuna ’68 El - Roef! El vertr. 9.00 Programma 14-1-2007: Sen. Roef! 1 - Steensel 2 aanw. 10.00 De trainingen van Roef! korfbal zijn op de maandagavond vanaf 18.00 uur in sporthal Stokeind. Lijkt deze sport je wel wat of wil je het gewoon eens een keer proberen kom langs. De eerste zes trainingen mag je geheel vrijblij vend mee doen. Meer informatie nodig vraag naar Corrie Schilders (5132326) of Peter Vrijhoeven (5133455). Op zaterdag 13 januari a.s. worden op de wed- strijdbaan in Eindhoven van 18.45 tot 22.30 uur schaatswedstrijden georganiseerd door “Ijsclub Tilburg” en Schaatsclub “De Vennen”. Aan deze wedstrijden zullen in ver schillende categorieën 48 leden van Schaatsclub “De Vennen” deelnemen. Naast de ervaren wedstrijdrijders uit de wedstrijdploeg komen ook recreanten aan de start. Lezers die de schaat sers van “De Vennen” tijdens deze altijd erg gezellige wedstrijden willen komen aanmoedi gen zijn van harte welkom. De toegang is gra tis. Per categorie zal het snelste lid van Schaatsclub “De Vennen” worden gehuldigd als clubkam pioen van “De Vennen”. In de categorieën Junioren en Senioren A zal door de leden van “De Vennen” bovendien worden gestreden om de “Van Dam Wisselbokalen”. Dit zijn wissel- bekers die genoemd zijn naar clubsponsor “Van Dam Partners” accountants en belastingad viseurs te Moergestel. Nadere informatie en een compleet overzicht van alle deelnemers van “De Vennen” is te vin den op www.devennenmoergestel.nl. Er wordt bovendien getracht om de volledige uitslag van de clubkampioenschappen op zondagavond 14 januari op deze website te plaatsen.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2007 | | pagina 7