Statiegeld actie voor kankerpatiënten bij Super de Boer Verkoper OPENBARE VERKOOP BAND ZONDER BANAAN 91 O 1 Rabobank I i A. op 't Hoog B.V. 5 en 6 oktober 2007 Namens Running Team Oirschot: Bedankt! www.opthoog.nl Voor inlichtingen omtrent deze vacature kunt u telefonisch contact met ons opnemen telefoon: (013) 513 36 15 of stuur een email: jcmopthoog@opthoog.nl Wij bieden Een zeer gevarieerde baan Grote mate van zelfstandigheid Een passend salaris en passende secundaire arbeidsvoorwaarden voor deze functie Gelieve uw schriftelijke sollicitatie te richten aan dhr. J. op 't Hoog, Industrieweg 20, 5066 XJ Moergestel. Wegens toenemende orderportefeuille zoeken wij op korte termijn een Wij vragen Zelfstandigheid Verkoopervaring in de branche Een echte teamplayer Bereidheid om op zaterdagen en in de avonduren te werken Voor verkoop van kunststof gevelelementen aan voornamelijk particulieren. BIJ INSCHRIJVING kunt doen. Vele kleine bedragen maken een grote en laten zien waar een kleine gemeenschap groot in kan zijn! De actie loopt door tot en met de 2e week van januari om vervolgens met Pasen herhaald te worden. Doe mee.Met uw bijdragen kunt u grote doelen realiseren! Moergestel vechten mensen tegen kanker van daar dat wij de regio in trekken. De start van de statiegeldactie vindt plaats in de week voor Kerstmis. Wij rekenen op een geweldige inlevering van uw lege flessen, spaar ze op voor deze gelegenheid. Er zal een speciale bus gereed staan bij het inna- meapparaat waar u uw statiegeldbonnetje in SixojKHiitwikteling Een statiegeldactie in Moergestel? Jawel, Running Team Oirschot organiseert een sta tiegeld actie waarvan de opbrengst bestemd is voor kankerpatiënten. Running Team Oirschot is een team bestaande uit vrijwilli gers die geld willen inzamelen voor zieke medemensen. Zij doen dat voor de Stichting Roparun. Niet voor onderzoek naar de ziekte zelf maar voor palliatieve zorg, zeg maar de dagelijkse zorg voor mensen, is er nog veel geld nodig. Geld wat ingezet wordt voor begeleiding van zieke mensen, voor inloophuizen, voor kinderen die extra aandacht nodig hebben bij hun proces tegen kanker. Zomaar een greep uit de goede doelen die worden gesteund; voor meer infor matie kunt u terecht bij www.roparun.nl. Toen wij van Running Team Oirschot de bedrijfsleiding van Super de Boer benaderden voor medewerking middels een statiegeldactie was men meteen behulpzaam. Wie zijn wij van Running Team Oirschot? Wij zijn een groep van 25 enthousiaste mensen uit Oirschot, Spoordonk en de Beerzen, die het gehele jaar door geld bijeen halen door allerlei acties. De statiegeldactie is er daar een van. Ons team doet mee aan de langste estafette hardloop wedstrijd, die gaat over 530 km, van Parijs naar Rotterdam en wordt gelopen met Pinksteren 2007. In 2006 heeft Running Team Oirschot voor het eerst deelgenomen aan dit grote sponsor evenement. Het is een groot suc ces geworden mede door giften welke wij, bij al onze acties, kregen. Vandaar dat wij zeer gemotiveerd zijn om er in 2007 weer een succes van te maken. Wilt u kennis maken met het team surf dan naar onze website www.runningteamoirschot.nl. Een persoonlijke kennismaking kan ook door contact met ons op te nemen. Ook kunt u ons ver der nog steunen, door bij een evenement te collecteren of gif ten over te maken, wij kunnen u helpen uw ideeën om te zet ten in concrete daden. U zult zich afvragen waarom in Moergestel een actie voor dit goede doel? Kanker laat zich niet vangen door grenzen. Niet alleen in Oirschot maar ook in Hoofdsponsor LU O Z O u CQ CD Ta PAGINA 5 MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 20 DECEMBER 2006 MO INSCHRIJVING: Dit kan d.m.v. het inleveren van het inschrijf- biljet vóór vrijdag 5 januari 2007 om 16.00 uur, bij De Hair - Vrijdag - Maris Notarissen aan de Balbian Versterlaan 6 te Oisterwijk. T: 041I - 623I52 E mail@scopo.nl Voor verdere inlichtingen en het opvragen van de inschrijvingsstukken kunt u contact opnemen met 2 ruime bouwkavels in Moergestel van 1000 m2 en 781 m2. Gelegen aan de Tilburgseweg 42 te Moergestel. Aan de rand van de bebouwde kom, grenzend aan het buitengebied en in de directe nabijheid van de Oisterwijkse bossen en vennen. N F A B 2 «o R A M E

Weekblad Moergestels Nieuws | 2006 | | pagina 5