Prettige Feestdagen en de allerbeste wensen voor 2007! Van de redactie EMTEVE Programma, rond kerst en oud en nieuw! Qkvo JM' Er zijn geen onbekende Moergestelnaren Midfiels Wij danken u voor het in ons gestelde vertrouwen gedurende het afgelopen jaar en zullen u ook in 2007 weer graag van dienst zijn! l.v.m. de feestdagen zal ’Moergestel-Nieuws’ twee weken NIET verschijnen. Woensdag 10 januari zijn we er weer! Maar de een is bekender dan de ander De Gerarduskalender is weer verschenen Nieuws van Ondernemend Moergestel Namens het bestuur van Ondernemend Moergestel, Jan Vriens, voorzitter. véél meer! ’n Jaar ook waarin als het bouw schema gevolgd kan worden de opening cen traal staat van onze nieuwe ‘Den Boogaard’. Het jaar begint echter binnen ’n paar weken met de Sauwelavond op zaterdag 27 januari, het Pieregeblèr op zaterdag 10 februari en het traditionele volksfeest bij uitstek: carna val ’n week later! Onze rubriek ‘Gezien in Gèssel’ blijft natuur lijk ook in 2007 ’n regelmatig terugkerende. Merkt u bijzondere zaken op en kunt u er ook nog ’n digitaal plaatje bij leveren, dan hou den we ons altijd aanbevolen. E-mail: buro76@planet.nl Mocht u iets opmerkelijks waarnemen en zelf niet in de gelegenheid zijn er iets mee te doen, laat het ons dan even weten. Dit is de Kerstkrant van ‘Moergestel- Nieuws’ voor het jaar 2006. Na deze krant heeft de redactie twee weekjes vakantie en beginnen we op woensdag 10 januari weer met een nieuwe jaargang. In deze Kerstkrant vindt u ook weer een Kerstpuzzel waarvoor we drie overheerlijke taarten van Bezorgbakker Bakkerij Kouwen- berg beschikbaar stellen. Vorig jaar was deze puzzelactie zo succesvol dat we hem daarom dit jaar weer willen herhalen. En wie weet. als u de oplossing instuurt krijgt u straks zo’n overheerlijke taart thuisbezorgd! We staan met deze krant ook aan de over- gang naar een nieuw jaar. ’n Jaar waarin onge twijfeld weer veel nieuws gemaakt zal worden in Moergestel. Denken we alleen maar aan bijv, allerlei activiteiten die er komend jaar gevierd gaan worden, zoals ’n nieuwe editie van WieKentKunst, het 50-jarig bestaan van Buurtvereniging ‘De Vurhaai’, het 75-jarig jubileum van onze parochiekerk en nog véél Voor diepgang in het leven bestaat de Gerarduskalender! Wordt in onze gezinnen nog stilgestaan bij de diepere waarden van het leven? Vroeger werd elke dag gebeden enz. Wat kunnen we nu nog doen om het religieuze een plaats te geven in het leven van elke dag? Een vraag voor heel wat mensen die God toch een plaats in hun leven zouden willen geven. De Gerarduskalender wil een hulpmiddel zijn om de oppervlakkigheid te doorbreken. De kalender biedt voor elke dag diepgang via spreuken, bijbel- en bezin- ningsteksten, gebeden enz. en is ook verluch tigd met puzzels, interessante informatie, prak tische tips en vele moppen. Een inspiratiebron voor elke dag. In steeds meer gezinnen is het voorlezen van de dagtekst van de Gerarduskalender een ver trouwd begin van elke dag. Bovendien is de opbrengst voor de missie in Suriname en Brazilië. Een goede zaak dus. De kalender wordt dan ook van harte bij u aanbevolen. De kalender is verkrijgbaar bij mevr. R. Roosen, Raamackerstraat 8, Moergestel, tel. 513 527. De prijs is 4,40 euro. We wensen u graag prettige feestdagen en 'n heel fijn en gezond 2007. Tot woensdag 10 januari 2007! De redactie Op donderdag 4 januari 2007 is onder het genot van een hapje en een drankje, de gezellige, ver assende nieuwjaarsreceptie. Georganiseerd door de contactpersonen. Aanvang om 19.30 uur, voor de prijs van 8,00, in den Donk in de Bosstaat. Opgeven en betalen tot 29 december bij Rikie van den Berk. LET OP: Dit is een kleine wijziging op hetgeen op de kerststencil staat, maar hopelijk is dat geen probleem. Groetjes namens de KVO. Het bestuur van Ondernemend Moergestel had afgelopen week een gesprek met de eerst verantwoordelijke wethouder Joost Wagenmakers. Aan de orde kwamen enkele belangrijke punten: GEEN KERSTBOOM EN EXTRA VER LICHTING Dit jaar is er geen kerstboom op het St. Jansplein en ook geen boomkerstverlichting. Reden is de misverstanden rondom medefinanciering en inzet door de gemeente. Dit punt wordt verder betrokken bij de herinrichting van het plein na realisering van Den Boogaard. De midden stand en horeca zullen voor 2007/2008 een nieuw plan maken. De kas van Ondernemend Moergestel zal hen helpen bij de uitvoering. TRANSPARANT AANBESTEDINGS- en INKOOPBELEID Hoewel op de website van de gemeente alle informatie over dit onderwerp is te vinden, hebben ondernemers behoefte aan een duide lijk en transparant beleid. De wethouder zegde toe dit intern te bespreken. PARKEREN EN VERKEER OP HET ROOTVEN Nogmaals heeft ons bestuur zijn zorgen uitge sproken over de gevaarlijke situatie op met name het Rootven. Deze situatie is de laatste weken in de spits alleen maar verslechterd van wege het feit dat dwars door Moergestel steeds meer verkeer komt teneinde de files op de grote weg te vermijden. Onze kom krijgt de rekening betaald voor het zogenaamde Tom-Tom-effect! Het college van b. en w. zal de politie om advies vragen NIEUW TERRASSEN EN EVENEMENTENBELEID De voorbereiding van het nieuwe beleid op deze terreinen zit in de eindfase. Dus, wees alert op de inspraakmogelijkheden. I PAGINA 3 (MOERGESTEL NIEUWS’ WOENSDAG 20 DECEMBER 2006 Hans en Ricky de Brouwer www.woninginrichting-janmichiels.nl TV: Zaterdag 30 december 19.00 uur: 25 Jaar Moergestel-TV; speciale jubileumuitzending Radio: Zondag 31 december 10.00-12.00 uur: Radiouitzending Presentatie: Peter van de Wouw; techniek: Marcel Oerlemans TV: Donderdag 4 januari 19.00 uur: Herhaling jubileumuitzending TV: Zaterdag 6 januari 13.00,15.00,17.00,19.00 en 21.00 uur: Herhalingen jubileumuitzending Radio: Zondag 7 januari 10.00-12.00 uur: Radiouitzending ^Presentatie: Martien Oerlemans; techniek John Steijger TV: Op donderdag 21 december om 19.00 en 21.00 uur En op zaterdag 23 december om 13.00,15.00,17.00 en 19.00 uur kunt u kijken naar de herhalingen van onze TV-uitzending: Intocht Sinterklaas; En toen was er Moergestel-TV; Nu ik hier toch ben; Straotpraot; Bekeken werk: fam. Brabers; Prinsverkiezing Dorstvlegels en Pierewaaiers; Exposities Jan van de Wouw, Dianne Merks en Kees Ketelaars; Natuurprogramma de havik TV: Maandag 25 december 1e kerstdag van 14.00 tot 16.00 uur: TV-uitzending van “God neemt een dagje vrij". Een toneelstuk van toneelgroep ‘De Tweede Jeugd’. TV: Donderdag 28 december 19.00 en 21.00 uur en zaterdag 30 december: Herhaling van de regulieren TV-uitzending (zie boven). Radio: Maandag 25 december 1e Kerstdag van 10.00 tot 14.00 uur: Vandaag kunt u luisteren naar onze speciale 4 uur durende Kerstuitzending ‘Zeven Ballen En Een Piek’ van onze presentatoren Peter van de Wouw, Martien Oerlemans, Martin Laurenssen en Comé Schoenmaker en onze technici John Steijger en Marcel Oerlemans. De ène bekendste Moergestel naar (stemming 2005) en zijn vrouw Ricky wensen alle Moergestelnaren die zij kennen (m/v) een gelukkig en hoopgevend Kerstfeest en een voorspoedig Nieuw Jaar in de beste gezondheid. Ons kent ons en iedereen kent iedereen in Moergestel. Niemand is hier onbekend en onbemind. Dat is de charme van ons mooie dorp. Daarom is deze wens voor elke dorpsgenoot bedoeld. Maar omdat jullie horen tot de besten van allen die wij kennen wensen wij jullie in het bijzonder het allerbeste toe. Wij hopen jullie te ontmoeten op de nieuwjaarsrecep tie (1 januari v.a. 17.00 uur) in café-zaal de Brouwer. Daar willen wij deze wens met een handdruk kracht bijzetten. Dat lijkt ons een mooi begin van het nieuwe jaar. DRUNEN Grotestraaf 278 5151 BS Druner tel (0416) 37 84 6S HAAREN Kerkstraat 18 5076 AW Haaren tel (0411)62 12 17 MOERGESTEL Rootven 36 5066 AX Moergeste tel (013)513 12 34 staat j 'n *°P>e klaar en altijd v°°' rruirnte ft>raV'SlPon2e *'nKe'S /"OervloedtU De complete woninginrichter

Weekblad Moergestels Nieuws | 2006 | | pagina 3