Het is tijd voor Kerst Peilingen Baja-Awards houdt Moergestel in de greep De Veerkes’ voor even terug in de tijd Gastsauwelaar Ad Vermeulen die de avond opent Prettige feestdagen en gelukkig een nieuwjaars concert Rabobank Het is tijd voor de Rabobank. Zaterdag 27 januari vindt de jaarlijkse Sauwelavond weer plaats in Moergestel. Evenals dit jaar wordt die avond gehouden in de sfeervolle zaal van Partyboerderij ’t Draaiboompje. Het programma begint die avond om 19.45 uur precies. De opbrengst van de avond wordt zoals altijd door de sauwelaars zelf bestemd voor een goed doel binnen onze eigen Moergestelse samenleving. Afgelopen zondag ging Herberg ‘De Veerkes’ nog eens voor even terug in de tijd. Voor die gelegenheid namen oud-barbedienden John Cornelissen en Mirjan Theuns voor even de tap weer in handen. Beide zijn op de foto te zien met in hun midden de huidige eigenaar Mare Rijnen, a.s. Zaterdag wordt zijn 10-jarig jubi leum gevierd. Terwijl de Baja-Award-Night steeds dichterbij komt, groeit de spanning van de genomineerden naar een absolute climax. Opinipeiler Maurice de Bont zit tot over zijn oren in het werk om ook maar enige duidelijk te krijgen in de stand van zaken. ‘Er zijn nog veel zwevende kiezers, die waarschijn lijk pas zaterdag laat hun keuze maken’ Aldus Maurice de Bont. Sauwelaars die in de ton komen zijn: Maikel Denissen, Corry Laurenssen, Kees van Dijk (na ’n jaar afwezigheid nu weer terug), Ron Hermus en Carry Groenland en Eric Boogaers. Als gas- tsauwelaar treedt op Ad Vermeulen uit Chaam. Hij opent de avond met zijn sauwel die hem bijna in de finale bracht van het Brabants Kampioenschap. Ad is een jong, nieuw aanstor- Moergestel gaat weer sauwelen! mend talent en wij vinden het fijn dat hij op zaterdag 27 januari in Moergestel in de ton staat. Noteer het dus maar alvast in uw agenda of op de kalender: Sauwelavond Moergestel, zaterdag 27 januari 19.45 uur in Partyboerderij ’t Draaiboompje. Meer informatie volgt uiter aard! Zaterdagavond 13 januari zal in Tennishal Stokeind het nieuwjaarscon cert van muziekvereniging Prinses Juliana uitgevoerd worden. Vanaf 20.00 uur zal de koffie voor u klaar staan en om 20.15 uur kunt u de muzikale nieuw jaarswensen in ontvangst nemen. Het programma welk door de muziekcommis- sie uitgezocht is, mogen we wel zeer gevarieerd noemen. Allereerst zal de slagwerkgroep u ver rast doen staan met hun ritmische kunsten. Zij zullen onder leiding van dirigent Willy van Maasakkers onder andere het spectaculaire Drummachine ten gehore brengen, waarbij via een videoscherm een passende animatie van dit werk te zien zal zijn. Verder zullen zij met Rroffel, Onko, Soundwaves en Amadeus Bolero het concert van de slagwerkgroep compleet maken. Het harmonieorkest zal met dirigent Arthur Verhofstad beginnen met een zeer serieus pro gramma waarbij het bekende La Gazza Ladra en Robin Hood Prince of Thieves gespeeld zul len worden. Voor de korte pauze zal ook La Leyenda del Beso (de legende van de kus) uit gevoerd worden. In het tweede gedeelte van het concert zal het harmonieorkest u meer up tempo muziek voor schotelen. De blazers en slagwerkers van muziekvereniging Prinses Juliana zullen samen met enkele gastspelers op gitaar en keyboard dit gedeelte invullen. Met muziek van Earth, Wind Fire en Phil Collins zal dit zeker lukken. Natuurlijk zal de avond afgesloten worden met een echte uitsmijter. Een meer dan leuk programma in Tennishal Stokeind op zaterdag 13 januari. Wij hopen u dan ook te mogen verwelkomen vanaf 20.00 uur. Categorie “sfeermaker van het Jaar 2006”: Bart van Laak 24%, Manou Antonis 22%, Jurgen Snelders 19%, Gebroeders van der Aa 18% en Mark Janssen 16%. Categorie “Team van het Jaar 2006”: Audacia 3 23%, Softbaldames Roef 23%, ’t Allegaartje 18% handbaldames Al Roef 18% en Audacia 1 18%. Categorie “Prins van het Jaar 2006”: Kees van Dijk 18%, Jan van Esch 16%, Stef Habraken 16%, Peter Swinkels 15%, William Kastelijn 10%, Willem-Alexander 9%, Bobby Prins 8% en Bart van Baardwijk 6%. Categorie“Artiest van het Jaar 2006”: Frank Bertens 38%, Coen Hessels 36%, Jan Smitl2%, Marco Borsato 12% en Ali B 1%. Bij de laatste categorie, “Meest sexy vrouw van het Jaar 2006”, zijn de genomineerden Top Secret!!! En is er dus ook geen peiling. Voor vragen en/of opmerkingen met betrek king tot de awarduitreiking en de genomineer den kunt u terecht bij Baja Entertainment via het mailadres: Baja-Entertainment@hot- mail.com PAGINA 17 www.rabobank.nl Onze kantoren zijn tijdens de kerstdagen gesloten. Maar uw dagelijkse bankzaken regelt u 24 uur per dag via: www.rabobank.nl Rabofoon 0900 0909 0,10/min): saldo, overboeken, betalen Rabolijn 0900 0907 (lokaal tarief): advies, direct afsluiten MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 20 DECEMBER 2006

Weekblad Moergestels Nieuws | 2006 | | pagina 17