I Lis; 20 21 23 26 28 29 <1 iJs»*' ‘-Zi. PAGINA 13 MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 20 DECEMBER 2006 17. Op maandag 8 mei was het de beurt aan Jan en Cor Wolfs om hun 50-jarige echtverbintenis te vieren. 18. Zondag 21 mei maakte het eerste elftal van Audacia het waar: door 'n 2-0 zege op Boeimeer dwongen zij promotie af naar de 4e klasse! 19. Na 40 jaar als leerkracht te hebben gewerkt nam juffrouw Mansueta van Hest-Hoondert op vrijdag 16 juni afscheid van de Graaf van Urselschool. 20. Donderdag 15 juni huldigde EHBO-vereniging St. Christoffel naar goed jaarlijks gebruik haar geslaagden en jubilarissen. 21. Zondag 25 juni organiseerde WieKentKunst Gèèsel Spuls'. Tijdens dat evenement werd een record 'Bokspringen' neergezet. 22. Vrijdag 23 juni mocht de werkgroep Scouting St. Jan de Vrij will igersprijs in ontvangst nemen. Riky Bergman, Wilma van de Wouw, Annie van den Meijdenberg, Jan Jonkers, Henk van Oort en Peter van de Wouw om precies te zijn. 23. Zondag 20 augustus vierden Koos en Cor van de Ven hun gouden bruiloft. 24. Zondag 27 augustus werd de 26e Toer Mee verreden. De opbrengst daarvan gaat jaarlijks naar pater Theo Raaijmakers. Na vier jaar was deze weer voor even terug in Moergestel en kon hij er op de dag van de Toer Mee zelf bij zijn om een van de posten te bemannen. 25. Colette Wind kreeg op vrijdag 15 september op 2College Durendael de Bronzen Award met oorkonde uitgereikt in het kader van de International Award for Young People. 26. Woensdag 25 oktober presenteerde Moergestel-Nieuws Ron Oosterwijk als nieuwe wijkagent voor Moergestel, 'n Functie die hij voorlo pig tot 1 februari 2007 bekleedt. 27. n Bijzondere gebeurtenis vond plaats op zondag 29 oktober van dit jaar. Jos en Joke de Kort vierden in goede gezondheid hun diamanten huwelijksfeest! 28. Zondag 22 oktober herdacht Moergestel op waardige wijze het feit dat het 62 jaar geleden was bevrijd. 29. Donderdag 26 oktober mocht Gerard Oerlemans de eerste prijs bij de televisiebingo van De Vurhaai op komen halen, niet wetende dat hij n week later precies hetzelfde nóg eens mocht komen doen... 30. De rubriek 'Gezien in Géssel' leverde afgelopen jaar weer leuke plaatjes op. Héél bijzonder was wel het feit dat dit hertje enkele weken dagelijks gesignaleerd werd tussen de Moergestelse koeien in de wei... 31. Woensdag 15 november publiceerden we het bijzondere verhaal van Letchimi de Laat die in samenwerking met Tros Vermist haar biolo gische moeder in Sri Lanka wist terug te vinden... 32. Zaterdag 11 november werd de nieuwe Stadsprins van Moergestel bekendgemaakt: Bas Hessels, ofwel Prins Bas d'n Urste zal de komende carnaval de scepter over het Pierewaaiersrijk zwaaien. 33. Het laatste gouden paar dat we in Moergestel-Nieuws dit jaar tegenkwamen bestond uit Frans en Riet van Velthoven. Zondag 26 novem ber vierden zij hun gouden feest. 34. We eindigen deze terugblik ook met goud: Janus (in de volksmond Jaon) Wolfs werd zaterdag 25 november gehuldigd vanwege zijn 50-jarige lidmaatschap van Gilde St. Catharina. i. «Sr

Weekblad Moergestels Nieuws | 2006 | | pagina 13