Sint verrast ‘winkelende’ kinderen Aphrodite Peter Hoffmans eist derde plaats op Gratis kennismakingsmaaltijd voor ouderen in Moergestel Wild Rik Concours in ’t Stokske 5 chiCderw ertsen ‘Moergestel-Nieuws’ rond de kerst... Gilde St. Joris heeft tweede meezingavond Het Gilde St. Joris heeft weer de handen uit de mouwen gestoken om de tweede meezingavond te organiseren. F vooral de kinderen met cadeautjes en uiteraard wat lekkers, zoals op bijgaande foto te zien is. De start bij de Masters met Henk Baars en Peter Hoffmans. Doorkomst net na de finish bij de amateurs. Mirjam Melchers lost het startschot bij de categorie Vrouwen. Kerkstraat 21, Oisterwijk, tel. 5217326 info schepenstweewielers.nl www. schepenstweew ielers.nl HATHA YOGA MOERGESTEL Ook voor Zwangerschapsyoga lijke 6e plaats reed. Deze categorie werd gewon nen door de favoriet Ton van Korven evenals uit Diessen gevolgd door Frans Willems Oost- West Middelbeers. Peter Hoffmans uit Moergestel liet met een derde plaats zien dat hij op de weg terug is. uit Emmen en Come van Kessel uit Veldoven. Daan Meijers uit Tilburg behaalde een knap pe 6e plaats. Bij de categorie junioren ontbrak helaas de Nederlandse selectie wegens een inge laste trainingskamp. Des-ondanks kwamen nog 30 renners aan start. Jordi van Erp uit Berghem werd knap eerste in deze categorie. Voor Jasper Ockeloen uit Dordrecht en Stefan Limburg Witte Paarden. Tel. 013-513 1474 Henk Baars wordt verdienstelijk zesde men komen nu vijf dagen in de week langs, vooral omdat zij samen eten leuker en gezelli ger vinden. De mensen die hier eten voelen zich thuis en komen graag. De kwaliteit van het eten vinden de deelnemers heel goed. Er is een drie-gangen keuzemenu voor 5,35. Met diëten houden we natuurlijk ook rekening. Door nog meer aandacht te beste den aan de bediening, hopen we de maaltijden extra meerwaarde te geven. Vaak zie je dat men sen na de maaltijd nog een bakje koffie drin ken en lekker nakletsen. Omdat zorgcentrum Stanislaus een uitgebrei de welzijnsfunctie heeft, bieden wij voor alle ouderen van Moergestel, op dinsdag 9 januari een gratis kennismakingsmaaltijd aan. Geïnteresseerde inwoners van Moergestel kun nen zich aanmelden bij zorgcentrum Stanislaus, telefoon 513 9320. Dit moet echter wel voor 20 december. Bij de elite barstte de strijd echt los, maar niet om de eerste plaats. Eddy IJzerdoorn reed onbe twist naar de eindzege. Om de tweede en derde plaats vond een titanenstrijd plaats tussen Jean- Pierre Leijten en Boy van Poppel, die eindelijk in het voordeel van Jean-Pierre Leijten uit Bladel werd beslecht. Bart Dirkx uit Reusel werd keurig vijfde, Patrick van Leeuwen acht ste en Roel van Houtum eindigde met een negende plaats bij de eerste tien. In week 52 van dit jaar en week 1 van het nieuwe jaar zal ‘Moergestel- Nieuws’ NIET verschijnen. Dat betekent dat ons Kerstnummer ver schijnt op woensdag 20 december. Alle kopij daarvoor dient het weekend van 16 december binnen te zijn (teksten uiter lijk zaterdag om 12.00 uur; advertenties kunnen ingeleverd worden tot en met maandag 18 december). De eerste krant in het nieuwe jaar ver schijnt dan weer op woensdag 10 januari. De redactie Op maandagavond 18 december 2006 is het de tweede Kerst-meezingavond, die wordt gehouden in het gildenhuis partyboerderij ’t Draaiboompje. Op deze avond is iedereen welkom om kerst liederen te zingen onder begeleiding van enke le muziekinstrumenten.Er wordt voor mee- zingboeken gezorgd zodat iedereen mee kan zin gen met ook de minder bekende kerstliederen. De avond begint om 20.00 uur en de toegang is gratis. Dit is een avond die je mee moet maken om de sfeer van kerstmis al te proeven. Iedereen is welkom. Moergestel heeft sinds 18 september het “Eetpunt" in Stanislaus, een maaltijdservi- ce voor ouderen waarbij de KBO, SWO en De Runne samenwerken. Deze maaltijdservice geldt voor alle ouderen uit Moergestel en bewoners van Zorgcentrum Stanislaus. Voorheen gebruikten de bewoners van zorgcen trum Stanislaus hun maaltijden op de eigen kamer maar nu heeft men ook de mogelijk heid om samen te eten. We willen voorkomen dat ouderen vereenzamen en dit is een van de mogelijkheden en een mooie gelegenheid om daar iets aan te doen. Het gaat allereerst om soci aal contact en zien eten doet eten. De sfeer eromheen is vaak net zo belangrijk als het eten zelf. Onze bewoners en andere ouderen uit het dorp Moergestel kunnen van maandag tot en met vrijdag vanaf 12.15 uur gebruik maken van het “eetpunt”. Een van de vrijwilligers is Jacqueline Vis. Ook Jacqueline is enthousiast over deze service/com- binatie. De mensen die eerst drie dagen kwa- Op vrijdag 8 december organiseert het gilde St. Sebastiaan Barbara voor de vierde ach tereenvolgende keer een Wild Rik Concours. Gezelligheid staat bij dit rikconcours voorop. Het rikconcours wordt gehouden in de sfeer vol verbouwde schietbaan van het gilde naast het café-restaurant ’t Stokske aan de Zandstraat. Bij voldoende deelnemers (sters) kan er ook wor den gejokerd. Deelname staat natuurlijk open voor alle gil- debroeders en zusters van onze bevriende gil den uit Moergestel, Oisterwijk en de regio. Maar ook andere rikkers en riksters uit Moergestel en Oisterwijk en de regio zijn van harte welkom. Het rikconcours begint om 20.00 uur en de deelnemers krijgen bij binnenkomst een kopje koffie gratis aangeboden. De inleg bedraagt per persoon slechts 2,50. Er zijn vele en mooie prijzen te verdienen met als hoofdprijzen onder meer haas, eend en fazant. Dus tot vrijdag 8 december in het schiethuis van het gilde St. Sebastiaan Barbara bij café-res taurant ‘t Stokske. Op zondag 3 december werd onder grote belang stelling en een record aantal deelnemers wel zeer spannende wedstrijden verreden. Jammer dat de weergoden verstek lieten gaan, aanvankelijk zag het er nog goed uit maar na twee uur veld rijden werd het parcours zeer zwaar door de regen. Edwin Raats uit Helmond werd bij de amateurs knap eerste gevolgd door Wilfred Veldkamp uit Woerden en Robert van Erp Oss. Bij de Masters kwam als prominent Henk Baars uit Diessen aan start die naar een verdienste- De vrouwen werden weggeschoten door Mirjam Melchers. Daphny van dan Brand, op het laat ste moment bijgeschreven, en dus in achterhoe de van start gegaan, liet zien dat zij in vorm was om een goed EK in Huijbergen te rijden. Met grote voorsprong won ze in deze categorie gevolgd door Arenda Grimberg uit Almelo en Anouk Kesseleer uit Heeswijk Dinther. Linda Dirkx uit Reusel behaalde een verdienstelijke 9e plaats. Bij de nieuwelingen gingen de ereprijzen naar Lars van de Haar uit Woudenberg, Tijmen Eising Afgelopen zaterdag waren Sint Nicolaas en zijn zwarte pieten wederom te gast in Moergestel op uitnodiging van de Moergestelse winkeliers. Kinderen die met vader en/of moeder gingen win kelen in het dorp hadden dus geluk. Op en rond het St. Jansplein verrasten Sint en de Pieten Huidverzorgingsinstituut Lr, Weekblad voor Moergestel WOENSDAG 6 DECEMBER 2006 - 31e JAARGANG - Nr. 1405 Uitgave en redactie: Buro '76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel Tel. (013)513 2268, Fax (013)5132871, E-mail buro76@planef.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail: uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot en met maandagavond. INFO: Martje Blankers Tel.: 013 - 5132680 e-mail: m.blankers@home.nl T/. W Hans en Will Bax-Habraken Huysackerstraat 27, 5066 XP Moergestel tel.: 06-53514397 of 06-22997569 e-mail: baxha@home.nl L’/ Schoolstraat 5 MOERGESTEL j|| [jt AL RUIM 80 JAAR F1ETSPLEZ1ER 'j :SCHEPEN$'> lï 22 rieinFt a

Weekblad Moergestels Nieuws | 2006 | | pagina 1