OPENBARE VERKOOP 1 XV ‘Crescendo’ feest en huldigt... GEBROEDERS JANSSEN AANNEMERSBEDRIJF B.V. Leden Rabobank verdelen 12.000,- Televersal gekozen tot “Best Telecom Distributor of the Year” Eigentijds en secuur... vV A Eigenaar Ed Hurkmans van Galerie De Verdieping neemt de cheque in ontvangst. Het bedrijfspand van Televersal in Oisterwijk. Inzet: directeur Pieter van Opbergen. bungalow- en villabouw fabrieksbouw woningbouw renovatie en nieuwbouw machinaal houtbewerking verkoop woningen vrijblijvend prijsopgave Oisterwijkseweg 30 5066 XD Moergestel Tel. 013-513 3604 www. gebrjanssen. nl BIJ INSCHRIJVING In een bomvolle zaal kwam afgelopen donder dag om 21.00 uur uiteindelijk de positieve uit slag van de verkiezing. ‘Een erkenning die geheel ten goede komt aan het personeel van Televersal welke elke dag weer met een over dosis aan inzet er voor zorgt dat alles op rolle tjes verloopt en de klant met een goed gevoel achter laat. Een bewijs dat we op de goede weg bezig zijn en we zullen dit zeker met dezelfde passie uitbouwen’, aldus ’n bijzonder gelukki ge Pieter van Opbergen. Hij ziet deze onder scheiding dan ook als dank en compliment aan alle mensen die hij voor dit bedrijf om zich heen heeft verzameld. Van harte proficiat allemaal! ledenraad en lokale afdelingen - vormen deze afdelingsvergaderingen het platform waar de leden direct kunnen communiceren met de bank. De vroegere taken van de ALV zijn over gegaan naar de ledenraad. Dat betekent dat de leden zelf invulling geven aan de afdelingsver gaderingen. De bank ondersteunt en facili- teert. De opkomst was uitstekend. Een kleine 500 leden meldden zich vooraf aan. Per vergadering schetste één lid een persoonlijk beeld van zijn of haar ervaringen in de ledenraad. Algemeen directeur Jeroen van den Ingh gaf een korte toe lichting op jaarcijfers. Met de komst van de en daarnaast zorgt ze ook nog eens voor ’n stuk gezelligheid. Althans, als we voorzitter Chris Kaal mogen geloven. En dat doen we! Hij ook mocht Nelleke het speldje opsteken wat bij het koperen lidmaatschap hoort. In het bezit van ook nog eens een boeket bloemen mocht Nelleke vervolgens de felicitaties in ontvangst nemen van het hele koor en de ‘Vrienden van Crescendo’ die ook trouw op deze avond wor den uitgenodigd. Wilt u trouwens ook toetre den tot de ‘Vrienden van Crescendo’, neem dan eens contact op met Chris Kaal, Oisterwijkse weg 16, tel. 513 2396. Hij zal u er graag alles van vertellen! Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk organi seerde de afgelopen maand 4 afdelingsvergade ringen. Een vergadering in een nieuwe stijl omdat ze voor het eerst geleid werden door de voorzitters van de afdelingscommissies. De afdelingscommissies van Moergestel, Hilvarenbeek, Diessen en Oisterwijk gaven met enthousiasme invulling aan hun nieuwe taken. Belangrijk agendapunt was de verkiezing van het maatschappelijk project. De bank doneerde maar liefst 12.000,- aan de lokale gemeenschap. Er was per afdeling 3.000 te verdelen. Ook werd er met een videopresenta tie teruggeblikt op de viering van het 100-jarig- bestaan van Rabobank Hilvarenbeek- Oisterwijk. Televersal, gevestigd in Oisterwijk aan de Nedervonder, levert aan de installerende dealer- markt alle producten en diensten die nodig zijn om een communicatieoplossing bij klan ten op de juiste wijze te implementeren. Een keer per jaar worden er in Nederland de Channel Awards uitgereikt in de Informatie- en Communicatiesector. Televersal was voor de tweede keer genomineerd voor de titel. Vorig jaar werd helaas naast de prijs gegre pen. De bekendmaking van de winnaar voor dit jaar vond afgelopen donderdag plaats in de Passengers Terminal in Amsterdam. Na een langdurige selectie op diverse criteria blijven er uiteindelijk per nominatie vijf bedrij ven over welke genomineerd zijn voor o.a. de titel: “Best Telecom Distributor of the Year“. In de laatste ronde bepalen uiteindelijk de dealers van Nederland wie de beste ‘Value Added distributeur’ is van Nederland. Daarbij wordt gemeten op basis van: snelle leveringen; commerciële ondersteuning; tech nische know how; bereikbaarheid; oplossings- gerichtheid; nakomen van afspraken etc. Winnaars “Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk besteedt jaarlijks een deel van haar winst aan de lokale gemeenschap”, vertelt manager Coöperatie Frans van der Poel. Nu de bank werkt met ledenafdelingen zijn er 4 winnaars gekozen”. De léden kozen, uit de drie genomineerden, in Diessen voor Peuterspeelzaal De Houtrakkers, in Moergestel voor Galerie de Verdieping, in Hilvarenbeek voor Stichting Platvorm Gehandicapten Beleid en in Oisterwijk voor Bijzonder Jeugdwerk Brabant. Zij gingen naar huis met een cheque van 1.500,-. De overi ge projecten wonnen 750.-. Zondag 26 november 2006 Vogelvoederdag voor het hele gezin In de winter kunnen pimpelmezen, rood borstjes en andere vogels vaak een extra verwennerij gebruiken. Daarom besteedt Natuurmonumenten op 26 november een hele dag aan allerlei activiteiten rondom vogels in de winter. Tussen 11.00 tot 15.00 kun je starten met de activiteiten. Vooraf aanmelden is niet nodig. Kosten per kind: 3, - voor leden van Natuurmonumenten, 5, - voor niet-leden. Allerlei vogel-activiteiten Op deze vogelvoederdag kun je aan een heleboel activiteiten deelnemen en veel leren over wintervogels. Maak bijvoorbeeld een pindaslinger, een vetbol of een pinda- snack. Kijk naar een van onze vogelfilms, neus eens even in de boeken over vogels die we hebben. Geniet ondertussen van een lekker warm kopje chocolademelk of kijk eens of vogels op onze vogelvoedertafel aan het smullen zijn. Ook kun je in het bezoekerscentrum vogel- voederspullen kopen zoals mezenbollen, zaden, voederplanken en vogelhuisjes, leuk voor in je eigen tuin! Lekker naar buiten met een speurtocht Behalve dq,georganiseerde activiteiten kun je ook zelf op onderzoek uit in het bos. Voor kinderen tot 12 jaar zijn er verschillende speurtochten. Voor Zangvereniging ‘Crescendo’ stond afge lopen vrijdag de jaarlijkse feestavond op het pro gramma. Deze feestavond vormt meestal het sluitstuk van het normale kalenderjaar. Na het laatste concert van het jaar gebeurt dat dan. Noodgedwongen heeft men dit jaar echter de rollen enigszins omgedraaid, want zaterdag middag pas sloot men het muzikale jaar af met een concert in Huize Stanislaus en gefeest werd er zoals gezegd op vrijdagavond. Traditiegetrouw worden dan ook de jubileren de leden in het zonnetje gezet vanwege hun trouwe lidmaatschap. Dit jaar betrof dat slechts één persoon: Nelleke Beiten-Neggers. 12,5 Jaar lang zingt Nelleke al trouw wekelijks in het koor “Raad en daad van onze onderneming en onze klanten. Een tiptop ondernemer die een uitstekend team rond zich verzameld heeft” “Ontzettend goede service “Staat altijd klaar voor ondersteuning “Goede service, vriéndelijke telefonistes met veel kennis van hun producten, 24 uur per dag bereik baar, en er wordt altijd een oplossing gezocht Moergestelnaar Pieter van Opbergen in de prijzen Het bedrijf Televersal van Pieter van Opbergen (woonachtig aan de Heiligenboom) is in Amsterdam afgelopen donderdag gekozen tot “Best Telecom Distributor of the Year”. Televersal is een distributeur voor de gehele ICT-markt in Nederland en België, met vestigingen in Oisterwijk en Turnhout en binnenkort ook in Brussel. ft 7-1 tnei de: “Televersal heeft met z’n team de ware betekenis van Value Add laten.zien aan de gehele telecommuni catiemarkt” INSCHRIJVING: Dit kan d.m.v. het inleveren van het inschrijf- biljet vóór vrijdag 5 januari 2007 om 16.00 uur, bij De Hair - Vrijdag - Maris Notarissen aan de Balbian Versterlaan 6 te Oisterwijk. T: 0411 - 623152 E mail@scopo.nl 2 ruime bouwkavels in Moergestel van 1000 m2 en 781 m2. Gelegen aan de Tilburgseweg 42 te Moergestel. Aan de rand van de bebouwde kom, grenzend aan het buitengebied en in de directe nabijheid van de Oisterwijkse bossen en vennen. ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 22 NOVEMBER 2006 Voor verdere inlichtingen en het opvragen van de inschrijvingsstukken kunt u contact opnemen met sfe)Fo projea-ontwtelwg PAGINA 9 PK I WL.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2006 | | pagina 9