Laag inkomen? Oisterwijk Gemeente biedt goedkope verzekering! Rommelmarkt in De Reuselhof Pieregeblèr 2007, dees paast me wel! VIDO RE/MAX Niet pandgericht, maar klantgericht! Sinterklaas- voorleeshalfuurtje op woensdag 29 november Het is bijna de verjaardag van Sinterklaas, daar om staat het voorleeshalfuurtje in de bibliotheek van Moergestel, in het teken van Sinterklaas en zijn Pieterbazen. U betaalt per maand (netto) Annelies, Jaap, Margriet en Sjef U kunt geen rechten ontlenen aan deze advertentie. bi De gemeente Oisterwijk biedt inwoners met een laag inkomen de mogelijkheid om vanaf 1 januari 2007 over te stappen naar een collectieve ziektekostenverzekering. Dit is een voordelig en uitgebreid pakket dat veel ziektekosten vergoed. Wat deze collectieve ziektekostenverzekering inhoudt en of u hiervoor in aanmerking komt, leest u hier. Geen bijzondere bijstand sommige kosten Vanaf 1 januari 2007 vergoeden CZ en VGZ dan bepaalde kosten, waarvoor u normaal gesproken bijzondere bijstand aan zou kunnen vragen bij de gemeente. Voor deze kosten kunt u vanaf 1 januari dus rechtstreeks bij de verzekeraar terecht en niet meer bij de gemeente. Ook als u niet wenst deel te nemen aan deze collectieve ziektekostenverzekering vergoedt de gemeente deze kosten niet meer. Info aanvragen/aanmelden Als u mee wilt doen aan deze collectieve verzekering, kunt u een formulier aanvragen bij de gemeente Oisterwijk. U kunt daar ook een informatiefolder aanvragen en de folders yan de CZ en VGZ waarin de vergoedingen staan. Meer info: Gemeente Oisterwijk, tel: (013) 5291288 (ma. t/m vr. van 9.00 tot 17.00 uur) VGZ, tel.: (0900) 0750 (ma. t/m vr. van 8:00 - 20:00 uur) CZ OZ, tel.: (013) 5949949 ma. t/m vr van 8.30 -17.00 uur) LET OP: aanmelden kan tot 10 december 2006 Info in de wijk Op onderstaande tijd en plaats is de gemeente bij u in de buurt. U bent van harte uitgenodigd hier (individueel) uw vragen te stellen over de collectieve ziektekostenverzekering. Woensdag 29 november, 9.30 uur tot 10.30 uur Ouderensoos De Roozendries,Prinses Margrietstraat 1, Moergestel Woensdag 29 november, 15.30 tot 16.30 uur Wijkcentrum De Pannenschuur,Lavendel 9, Oisterwijk (Vrouwen in de overgang) Iedere eerste en derde woensdag van de maand kun je bij ons binnenlopen voor informatie over wat wij voor u kunnen betekenen. Hebt u behoefte aan een luisterend oor kom dan even langs. Ook bestaat er dan de mogelijkheid om je op te geven voor een gespreksgroep, 12 keer voor 40 euro. De komende inloopochtend is woensdag 29 november van 9.30 tot 10.30 uur. Je wordt verwacht in buurthuis Loven/Besterd, Koestraat 164, 5014 EG Tilburg, ingang park de Horion. Voor informatie 06 - 48316923, of per e-mail vidotilburg@planet.nl Je kunt ook onze website bekijken www.vidotilburg.nl VGZ 106,66 Beter en goedkoper verzekerd U kunt kiezen tussen een verzekering van CZ en VGZ. Beide bieden 1 uitgebreid verzekeringspakket aan (basispakket uitgebreid aanvullend pakket). U kunt deze verzekering voor zowel uzelf als uw partner aanvragen. (Kinderen tot 18 jaar zijn automatisch meeverzekerd.) Zaterdag 25 november a.s. Verkoop van goede tweedehands en nieuwe spullen, maar ook artikelen gemaakt door de bewoners zelf. B.v. kerstkaarten, poppenkle ren, gebreide knuffelpoppen. Er is voor elk wat wils: voor de kinderen een grabbelton, koffie met een versgebakken wafel, etc. Stel onze bewoners en vrijwilligers niet teleur. Kom kij ken (en kopen). Maak een praatje met de bewo ners onder het genot van een consumptie. Alle opbrengsten komen tem goede aan de bewo ners. Entree 0,50. Kinderen tot 12 jaar gra tis. De markt vindt plaats van 10.00-15.00 uur. Wat is mijn voordeel? Als u deelneemt aan de collectieve ziektekostenverzekering dan krijgt u 6% korting van de verzekeraar €7,70 vergoeding van de gemeente CZ 106,09 Het carnavalsseizoen is weer begonnen en dat betekent dat het Pieregeblèr er ook weer aan komt! Zaterdag 10 februari 2007 gaan we samen voor de 12e keer het Pieregeblèr vieren. Verschillende groepen gaan weer strijden om de muzikaliteitsprijs en om de Cees van Esch- wisselbokaal voor de presentatie. Men zal er alles aan doen om de grote winnaar van vorig jaar "t Allegaartje’ te verslaan en om er een gezel lige en mooie avond van te maken. Afgelopen jaar hebben Denis Jansen, Guus Hurkmans en Ad op ’t Hoog het Pieregeblèr voor de laatste keer mee georganiseerd. De commissie bestond toen dus nog uit zes leden, ‘we’ bleven dus nog met zijn drieën over. Met knikkende knietjes zijn we toch begonnen met de organisatie en in Jaap van den Hurk hebben we een gedreven nieuw commissielid gevonden. Langs deze weg willen we Ad, Denis en Guus hartelijk bedanken voor alles wat zij de afgelo pen jaren hebben gedaan voor het Pieregeblèr. Heren Wij, als nieuwe commissie, gaan op zijn minst proberen jullie te evenaren en zullen daarbij nog wel eens gebruik maken van jullie kennis! Het Pieregeblèr 2007 wordt dus voorbereid door de Pieregeblèrcommissie: Annelies, Jaap, Margriet en Sjef. Vier enthousiaste leden die over de samenstelling van deze commissie zei den: “Dees paast me wel!”. Een perfect motto om een evenement als dit onder te organiseren! Vorig jaar hebben we met zijn allen een gran dioos feest gevierd in Sportcentrum Stokeind en dat zijn we komend jaar absoluut weer van plan, want die formule ‘paaste ons wel!’. De spil van het Pieregeblèr is natuurlijk de deelnemers. Alles draait die avond om hen en zij maken het Pieregeblèr. De deelnemers strij den onderling las het ware om het beste carna valslied 2007 van Moergestel. En daarom doen wij nu een oproep aan u, beste lezer! Heb je een leuk en creatief idee? Geeft het motto je spon taan een ingeving voor het Pieregeblèr? Kun je gewoon goed zingen en leuk dansen? Of kun je dat helemaal niet, maar heb je reuze zin om eens deel uit te maken van dit keigezellige eve nement en ook een gooi te doen naar die twee mooie bekers? Aarzel dan niet en schrijf je zo snel mogelijk in voor het Pieregeblèr 2007! Je kunt voor inschrijvingen en vragen rondom deelname terecht bij Annelies (06-42125069) en Margriet (06-43540810). Je kunt voor dit alles ook mailen naar ons spiksplinternieuwe e-mail- adres pieregebler2007@hotmail.com. Tot slot mogen wij natuurlijk het publiek niet vergeten. Zonder publiek, geen Pieregeblèr. We hopen dat iedereen er vertrouwen in heeft dat we er wederom een giga- gigantisch- mega- fantastisch- gaaf- gezellig feest van maken. Want dat gaan we doen! Dus beste lezer, als je je niet gaat inschrijven als deelnemer voor het komende jaar, zorg dan in ieder geval dat je de datum gemarkeerd in je agenda schrijft (ja, nu dus..anders vergeet je het misschien), zodat je het niet gaat missen. Dus voor de laatste keer Zaterdag 10 februari 2007 gaan we allemaal naar het 12e Pieregeblèr in Sportcentrum Stokeind! Tot dan! Er worden énkele leuke verhalen voorgelezen, waarin Sinterklaas en natuurlijk zijn hulppie- ten een rol spelen. Na het voorlezen is er voor alle peuters en kleuters nog een lekkere traktatie en een mooie kleurplaat. Kom je ook? Het voorleeshalfuurtje is op woensdag van 3 uur tot half 4, voor kinderen van 3 t/m 6 jaar. Voor wie? U mag alleen deelnemen aan de collectieve ziektekostenverzekering als uw inkomen lager is dan 120% van het sociale minimum. Dat betekent dat u mag deelnemen als u: een uitkering ontvangt van de gemeente Oisterwijk óf een netto maandinkomen heeft dat niet hoger is dan echtpaar jonger dan 65 jaar echtpaar ouder dan 65 jaar alleenstaande ouder alleenstaande jonger dan 65 jaar alleenstaande ouder dan 65 jaar alleenstaande in een inrichting Daarbij mag uw vermogen niet groter zijn dan: echtparen of samenwonenden één-ouder gezinnen alleenstaanden 1.378,46 (excl. vakantiegeld) 1.449,22 (excl. vakantiegeld) 1.240,62 (excl. vakantiegeld) 964,93 (excl. vakantiegeld) 1.048,33 (excl. vakantiegeld) 306,33 (excl. vakantiegeld) 10.360,- 10.360,- 5.180,- MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 22 NOVEMBER 2006 o o o o o o makelaars o.g. Pieter Burgers Erik Welten Vision Makelaardij Gilzerbaan 34 5037 KV Tilburg Telefoon (013) 592 0080 Telefax (013)468 8259 gemeente Kijk voor ons actuele huizenaanbod op: www.remax.nl/vision e-mail: vision@remax.nl PAGINA 5 Persoonlijk contact, nauwe betrokkenheid en uiterst professionele aanpak! Aankoop- en verkoopbegeleiding; 24 uur per dag, 7 dagen per week!

Weekblad Moergestels Nieuws | 2006 | | pagina 5