Jan Miezels 12 en KortW-’” 124,95 84,95 “Cantate Domino” viert Ceciliafeest en eert jubilaris - -^ï.?A_Kp_RTING «o«en dekbed van Te* mét garantie ■MC"1 Personeel trakteerde op helikoptervlucht Frans en Riet van Velthoven-S molders Moergestelse bevolking massaal achter initiatief Trees Verhoeven Moergestel kalender komt er weer aan! Lits-jumeaux 240x200 148,50 2-Persoons 200x200 1-Persoons 140x200 www.woninginrichting-janmichiels.nl HAAREN MOERGESTEL DRUNEN Van 139,95 Van 184,95 Van 230,95 Ook andere maten leverbaar. Texel 4- Tegen inlevering', T bii aanXoop bo„ Texel 4.qa.- an een i - - S®"oene’’-<iekbed 50 jaar gelukkig getrouwd. Pastor Theo te Wierik speldt Sjan de versierselen behorende bij de onderscheiding op. voor voor voor Om 12.00 uur is de Heilige Mis in de R.K. Kerk St. Jans Onthoofding te Moergestel. Van 13-30 tot 15.30 uur is er gelegenheid tot feliciteren in Partyboerderij ‘t Draaiboompje, Hild 1 te Moergestel. Van Rijckevorsellaan 19 5066 BR Moergestel Zondag 26 november 2006 zijn onze ouders Jacques en Brigitte, Fleur, Stefanie, Max Mieke en Henk Jan, Roderik, Jasper Bart en Monique, Floris, Rolf, Noortje Greet en Edo, Mark, Erik, Niels weer voorhanden heeft. Na deze huldiging wer den Sjan en haar man Frans door alle aanwe zigen persoonlijk gefeliciteerd. Kerkstraat 18 5076 AW Haaren 'De complete woninginrichter Tei. (04i 1) 621217 Rootven 36 5066 AX Moergestel Tel. (013)513 12 34 Grotestraat 278 5151 BS Drunen Tel. (0416) 37 84 69 s Van de kandidaten wordt verwacht dat zij over een behoorlijke dosis ervaring en des kundigheid beschikken op het gebied van financieel management, organisatie of juri- disch-fiscale aangelegenheden. Verder heb ben zij bij voorkeur een behoorlijke affiniteit met het Moergestelse verenigingsleven. PM. gebeuren aangezien het initiatief om breder te onderzoeken welke de beste aanpak zou zijn voor Den Boogaard, afkomstig is van de politiek. PAGINA 3 C. Selectie en benoeming van een beheerder, die verantwoordelijk wordt voor de dagelijk se leiding. Aangezien bij het besturen en beheren van een dergelijke veelomvattende exploitatie allerlei disciplines dienen te zijn vertegenwoordigd, verzoeken wij gegadigden zich te melden bij mevrouw Trees Verhoeven-Gianottenf tel. 5131814) of Peter Mariën (tel.5131600). U kunt uw interesse voor een bestuursfunctie even eens kenbaar maken bij de heer Victor Theeuwes, verantwoordelijk ambtenaar voor realisatie van den Boogaard.(Tel. 5291261 of 5132187) Aannemersbedrijf Op ‘t Hoog viert dit jaar zijn 35-jarig bestaan. En dat wilde het personeel niet zomaar voorbij laten gaan. Het was echter niet de makkelijkste klus om voor de directeuren, Bernard en Jan op ’t Hoog, een leuk cadeau te verzinnen. Uiteindelijk werd het ‘n helikoptervlucht incl. ’n proefvliegles. Afgelopen vrijdagmiddag was het zover om de ‘helikopterdoop’ te ondergaan, ’n Origineel cadeau waar beide met plezier op terugkijken! Oproep aan mogelijke kandidaten om zitting te nemen in een eventueel te formeren stich tingsbestuur voor Den Boogaard Aangezien er reeds veel tijd verstreken is en de voltooiing gestaag vordert is het zaak dat er zo spoedig mogelijk een stichtingsbestuur wordt aangesteld, die op haar beurt de toekomstige beheerder zal moeten selecteren en aanstellen, zodat zowel het bestuur als de te benoemen beheerder in een vroegtijdig stadium kunnen worden betrokken bij de organisatie. Per slot van rekening worden zij samen straks verant woordelijk voor een rendabele exploitatie. Benoeming en selectie ervan zal plaatsvinden in 3 fasen: A. De te formeren stuurgroep zal in een tijds bestek van 2 maanden onderzoeken en adviseren aan de raad voor welke van de 3 genoemde opties zal worden gekozen B. Nadat het besluit voor deze keuze is geno men, zal in het geval dat gekozen wordt voor een apart stichtingsbestuur voor Den Boogaard, een bestuur moeten worden gefor meerd in dit geval door de huidige directeur van de Tiliander, mevrouw Van Seters, met één opmer king van “dat zal vanaf nu afgelopen zijn”zijn afge daan. Wij hopen dat naar aanleiding van deze actie onder de Moergestelse bevolking de ogen van B&W zul len worden geopend en wij vertrouwen erop dat B&W aan ons verzoek gehoor zal geven. Wij gaan er van uit dat deze zaak, die veel beroe ring en boosheid onder de Moergestelse bevolking heeft te weeg gebracht, de nodige aandacht krijgt. Door dit initiatief is van de zijde van B&W door wethouder van den Bosch de deur op een kier gezet en werden ter plaatse belanghebbenden uitgenodigd om zittting te nemen in een stuur groep die zich gaat buigen over een drietal mogelijkheden voor de nieuwe Den Boogaard: 1. Exploitatie den Boogaard onder Tiliander- bestuur 2. Volledige uitbesteding aan een commercieel bedrijf 3. Exploitatie via een aparte stichting en bestuur Voorwaarde voor het oprichten van deze stuurgroep is wel dat de commissie inwo- nerszaken, die is samengesteld uit leden van de diverse politieke groeperingen in de gemeente Oisterwijk zich volgende week donderdag uitspreekt voor genoemde aan pak. De verwachting bestaat wel dat dit zal ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 22 NOVEMBER 2006 Vervolg van pag. 1 Namens hen nodigen wij u van harte uit dit gouden jubileum samen te vieren. Zaterdagmiddag 25 november zullen de leden van muziekvereniging Prinses Juliana weer langs de deuren gaan voor de verkoop van de 31e Moergestel kalender. Natuurlijk zijn in deze editie weer diverse mooie foto’s té zien uit het Moergestel van van daag. De kalender is (zoals alle 30 voorgaande trouwens) door Buro ’76 ontworpen en samen gesteld met foto’s gemaakt door Louis van den Meijdenberg. Uiteraard komen wij graag bij u langs zodat u de 31e uitgave van deze kalender aan uw ver zameling toe kan voegen. Mocht u door omstan digheden een jaargang missen in uw collectie kunt u deze bij Rien van de Wouw, Raamacker- straat 1 completeren. De opbrengst komt ten goede aan Muziek vereniging Prinses Juliana. De vastgestelde ver koopprijs bedraagt 4,=. Mocht u aanstaande zaterdag niet thuis zijn en de leden van muziekvereniging Prinses Juliana gemist hebben, kunt u op onderstaan de adressen de kalender toch in uw bezit krij gen: Slijterij In den Koremaaier, Drogisterij Kemps, Jumbo supermarkt, Novy van Wezel en Nico Smits, Kruysackerstraat 20. Namens Muziekvereniging Prinses Juliana alvast bedankt voor uw steun. Afgelopen zaterdag heeft het kerkkoor “Cantate Domino” weer haar jaarlijks Ceciliafeest gevierd. En het feest was weer een gezellig feest met veel muziek, creativiteit, lekker eten en drinken. Het comité had er alles aangedaan om er weer een leuke middag en avond van te maken, en het is daar volledig in geslaagd. In verband met haar 25-jarig koorjubileum ont ving Sjan Poppelaars de zilveren onderschei ding met speld en oorkonde van de Gregorius- vereniging. Sjan werd door pastor Theo te Wierik en de voorzitter gewaardeerd voor haar trouwe lidmaatschap en de bijzondere gezellig heid die zij inbrengt met de verhalen die ze altijd Tijdens deze bijeenkomst op maandagavond kwamen de volgende zaken aan de orde: a. Stand van zaken inzake de bouw; deze blijkt op schema te zitten voor een geplande inge bruikname medio 2007 toegelicht door wet houder van den Bosch. b. Presentatie door architect Marinus Wolfs van onder meer een animatiefilm van de grote zaal in het nieuwe gebouwwaardoor een goed beeld ontstond van hoe de Boogaard er straks uit komt te zien. Bovendien presen teerde betrokkene een aantal ideeën voor het interieur. c. Door Victor Theeuwes werd een uiteenzet ting gegeven van de stand van zaken met betrekking tot het feit welke potentiële huur ders zich tot nu toe hebben gemeld. De bezet tingsgraad is op dit moment nog onvoldoen de voor een rendabele exploitatie. Dat bete kent onder meer dat het Moergestelse ver enigingsleven zich nog massaler zal moeten melden. Een uitgebreid verslag van deze bijeenkomst zal op korte termijn van de heer Theeuwes ter beschikking komen. De volgende gebruikers- overeenkomsten zijn gepland in maart en juni van het volgend jaar. 'nK0Piek0XS“en attïidvoor u te

Weekblad Moergestels Nieuws | 2006 | | pagina 3