Kemps Abraham Zwarte Pieten vieren jubileum in Moergestel Kemps www.d66.nl Chris Kemps ziet 19 november a.s. Open Kerkweekend rustig verlopen Bedankt aan iedereen! W 31 S9NH ÏÏ33M 3Z3G WO 930N39 N3N303H SM 0 ik laa ven jooa afjoope^ >ine{ uag Moergestelnaren: Den Boogaard Uw Eigen Drogist De jubilarissen Dino (links) en Trapadoelie. Rootven 8 5066 AW Moergestel Tel. 513 1281 0 ik denk genuanceerd 0 ik wil beter onderwijs 0 ik ben eigenzinnig 0 ik wil meer kansen voor i i' Ji rs 0 ik wil zi 0 ik wil mei 0 ik gun andei eigen cultuur 0 ik wil duurzame economische groei 0 ik stem D66 op 22 november Naam. Adres H3SIAI3AON 92 u>/> 02 KVA H33MXS33J aiz) lesui uazfiid ejeA 5ou ua -‘ooi 3 'a-m-j uejjesppd -sbuifiioziQApmq ‘enoeqjreq ‘uoijaufipui sjpoz ‘shid uaa do sue^ firrej uefipp 9 pfppui jirepi aiepoi %0S ONI1MOM 13I/M 'aiq %0S pusdofdo ONI1MOM 131AI suinpred ’aiq Vul dit strookje in en doe het bij mij in de bus of stuur het op naar bovenvermeld adres. U kunt dit natuurlijk ook anoniem doen door alleen uw handtekening te zetten. Ik hoop dat er vele komen en mij niet met lege handen laat staan. Als we nu dit niet doen kun nen we het niet meer terugdraaien. Trees Verhoeven-Gianotten INGEZONDEN MEDEDELING Op maandag 20 november om 19.30 uur in café-restaurant De Brouwer is er weer een informatieavond over Den Boogaard. Zoals het er nu uit ziet willen ze Den Boogaard hetzelfde bestuur en directeur geven als het Tiliander. Maar dat zijn allemaal Oisterwijkse mensen en daar zijn we natuurlijk niet blij mee. Ik wil, en ik hoop velen met mij, dat er een Moergestels bestuur komt en ook een Moergestelse directie. Daarom vraag ik u, als u het met mij eens bent, om onderstaand strookje in te vullen en het bij mij in de bus te doen of het naar mij te stu ren. En ik hoop ook dat de Moergestelse poli tiek hier ook iets aan gaat doen. Dus mensen vul het strookje in voor het te laat is, ik wil dan alles 20 november mee nemen naar die informatieavond en het aanbieden aan de wethouder. Hallo jongens en meisjes van Moergestel, Zaterdag 18 en zondag 19 november zullen wij weer een bezoek brengen aan Moergestel. Op zaterdag komen wij via de Reusel aan bij het bejaardenhuis Reuselhof en zullen daarna in een optocht door het dorp trekken. De kinderen die een kaartje hebben gekregen mogen naar ’t Draaiboompje komen. De Zwarte Pieten vinden het altijd erg fijn om mee naar de kinderen in Moergestel te gaan. Er zijn dit jaar zelfs twee Pieten die een feestje vie ren omdat ze al erg lang in Moergestel komen. Dino zal er voor de twintigste keer bij zijn en Trapadoelie komt zelfs al voor de vijfendertig ste keer in Moergestel. Dit is erg lang, want dat betekent dat veel van jullie ouders al peperno ten van deze Zwarte Pieten kregen toen zij even oud waren als jullie nu. Wij denken dat Dino en Trapadoelie het erg leuk zullen vin den als jullie een mooie tekening voor hen mee naar ’t Draaiboompje brengen. Sint en Pieten Natuurlijk wilt u weten wie ik ben, ik ben van geboorte wel geen echte Moergestelnaar, maar ik ben in de bijna 40 jaar dat ik hier woon toch een Moergestelnaar geworden. Ik zou hier nooit meer weg willen en wil het verenigingsleven hiermee steunen, ik heb al in vele verenigingen gezeten en, al zeg ik het zelf, samen met mijn man veel voor de Moergestelse verenigingen gedaan. Nu wilt u natuurlijk weten wie ik ben? Trees Verhoeven- Gianotten, Burg. Maeijerstraat 21, Moergestel, tel. 513 f814. Het open kerkweekend is met een bescheiden aantal geïnteresseerde rustig verlopen. De kerk was zaterdag en zondag voor iedereen toegan kelijk, met sfeervolle muziek afgewisseld met orgelspel en informatie over de kerk die daar behoefte aan hadden. In de kerk lagen ook de gebedskaarten die door het bisdom aangebo den waren,en er was ook de mogelijkheid voor een gastvrij kopje koffie, ‘n 15-Tal wandelaars heeft genoten van een korte herfstwandeling door de tuinen en de begraafplaats van de zus ters van Stanislaus. De parochie is al de vrijwilligers en Huize Stanislaus zeer dankbaar voor hun hulpbereid heid. 0 ik wil meebeslisp^fikde k en milieu PAGINA 9 Uw Eigen Drogist Graag willen we nog eens onze dank overbrengen aan iedereen die mee geholpen heeft aan het welslagen van de televisiebingo van Buurtvereniging 'De Vurhaai' in de afgelopen weken, zoals o.a. de volgende bedrijven: Florus Bloemsierkunst Slijterij In den Korenmaaier Jumbo Supermarkt Novy Van Wezel Slagerij J. van Zon Slagerij Ketelaars Cafetaria Epi Schepens Tweewielers Schoenmakerij Van Spaandonk Van Zon Interieur en Timmerwerken Drogisterij Kemps Café-Restaurant De Brouwer Frans van Velthoven Twinkeltje Sportoutlet Moergestel Frans Becx Tuinmachines Thijs van de Wouw Keukens en natuurlijk ook bedankt alle mensen die de afgelopen weken loten hebben gekocht. I I ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 15 NOVEMBER 2006

Weekblad Moergestels Nieuws | 2006 | | pagina 9