'DE SCHOUW' DINERBON van Brasserij De Schouw Cadeau voor Sinterklaas Kerst 2006 Nieuwe Stadsprins: Bas d’n Urste! Jan van de Wouw exposeert in Stanislaus Hoort wie klopt daar....!!!!! CDA: Duidelijk lokaal Open 17+ en 35 tennistoernooi van MTV Stokeind Niet pandgericht, jtf/VW maar klantgericht! Bas Hessels: Stadsprins Moergestel 2006-2007 Guus Mulders, CDA-bestuursvoorzitter Tijdig reserveren gewenst. Rootven 43, Moergestel Tel. 513 1405 Dinsdag sluitingsdag 'n Feestje te vieren? Ook dit verzorgen wij tot in de puntjes.... in onze in huiskamer sfeervolle zaal. Geïnteresseerd? Kijk eens op www.tapbrasdeschouw.nl of bel vrijblijvend. Ledenvergadering Op 23 oktober heeft het CDA haar algemene ledenvergadering gehouden. Eén van de agen dapunten was de stemming over de provincia le CDA-kandidatenlijst. Opvallend daarop is dat ondergetekende, Guus Mulders, op een ver kiesbare plaats 21e staat. TAPPERIJ BRASSERIJ -moment nog een verrassing in petto, Theo Moorman stond breed lachend de mensen aan te kijken en stapte daarna opzij voor De nieuwe stadsprins van Moergestel Bas d’n Urste, in het dagelijks leven Bas Hessels, een jonge Prins die het helemaal gaat maken samen met zijn hofhouding. algemene steun hiervoor. Het ledenbestand telt immers weinig ‘jongeren’ en omdat er nau welijks nieuwe leden bijkomen, daalt het leden aantal. Bent u nog niet benaderd en wilt u ook CDA- lid worden, neem dan contact op met onder getekende (513 3546, g.mulders@planet.nl) het schilderen van Piërre Wolfs waar hij een tijd lang mee op trok. Samen gingen zij er op uit om in de vrije natuur te kunnen zitten tekenen of schilderen. Meestal waren zij samen wel te vin den in de polders en weidse uitzichten rond om Gouda en riviertje deVlist. Jan van de Wouw exposeert van 5 november tot 2 januari 2007 in de wandelgang van Zorgcentrum Stanislaus aan de Kloosterdreef. Hier bent u van harte welkom, dus loop gerust eens binnen. Dagelijks geopend van 10.00 tot 17.00 uur. Kijk ook eens op http://members.home.nl/schilderjan RE/MAX Fractie-agenda per e-mail Bijna 40 CDA-leden willen per e-mail de frac- tie-agenda ontvangen. Zo blijft men op de hoogte, de drempel om eens te komen luiste ren en mee te praten is veel lager en de fractie stelt inbreng van buiten zeer op prijs. Alle nieuwe leden ontvangen uiteraard ook de frac- tie-agenda. Alle leden bedankt voor jullie tijd en medewerking! Categorie 5: 1. Paula Soons Yvonne Koppelmans; 2. Karlijn Hagoort Lincy Vennix Categorie 6:1. Saskia von der Fuhr Maroesja Vosters; 2. Noortje Denissen Pascal de Kort Categorie 7f 1. Ilse Coehorst Suzanne van Kollenburg; 2. Natascha Kolsteren Iris Heuts Herendubbel: Categorie 4: 1. Pim Laarhoven Sjoerd van Gastel; 2. Rolf Pijnenburg Amoud Nieuwland Categorie 5:1. Michael van den Berg Dirk Frouws; 2. Joris Kroot Pieter Michielsen Categorie 6: 1. Wouter Boot Mark Berkers; 2. Casper van Harenberg Niels Musters Categorie 7: 1. Dirk van Abeelen Mare Derksen; 2. Waker Hermans Chris van Raak Uitslagen 35+ leeftijdscategorie: Gemend dubbel: Categorie 5: 1. Corrine Damen Kees van Bergeijk; 2. Marleen Willems Jack Reijnen Categorie 6: 1. Hanneke van Alphen Bud Broeken; 2. José Verhoeven Marcel van de Wiel Categorie 7: 1. Angelique Ligtvoet Paul Roozen; 2. Leny van de Loo Peter van de Loo Damesdubbel: Categorie 5:1. Corrine Damen Susan Koster; 2. Chantal Baecke Karien van Nunen Categorie 6:1. Ellie van Dal Bep de Bruyn; 2. Annie Hekker Angelique Ligtvoet Categorie 7: 1. Bianca de Leyer Rianne Heuvelmans; 2. Karin van lersel Anke Berendhuysen Herendubbel: Categorie 5: 1. Marcel van den Aker Peter van Kerkoerle; 2. Eric Denissen Jan van Kerkoerle Categorie 6: 1. Nard Michielsen Albert Smeekens; 2. Ton van de Wouw Peter Janssens Categorie 7: 1. Wil van Turnhout Jac de Beer; 2. Frans van de Loo John Verkooijen Ook dit jaar zou het Prinsenbal van C.V. De Pierewaaiers weer een enorm spektakel worden met de verkiezing van de nieuwe stadsprins. Vooraf en ook nog deze avond werd door iedereen aanwezig veel gespeculeerd wie de nieu we stadsprins zou gaan worden. Hevige discussies ontstonden en vele namen werden genoemd. Het was vroeg in de avond, dat er al een gezellige sfeer hing in de zaal en het café, het was druk. Jong en oud, Dorstvlegels, Durdraaiers, de Eregarde en het resi dentieorkest d’Ambiejans wilden getui ge zijn van de onthulling van de nieu we stadsprins. En zoals altijd zijn er weddenschappen afgesloten over wie er prins zou gaan worden. Mark van Daelen is steeds met stip genoemd, maar ook Hans op ’t Hoog, Mark Janssen en Wim op ’t Hoog (omdat de kleur rood een belangrijke rol zou spelen) Elf over elf was het eindelijk zover, met een prachtige rode sportwagen kwam de nieuwe prins voorgereden. Vele coureurs met helm begeleiden de nieuwe prins. Eenmaal op het podium, in de pitsbox zou het gaan gebeuren, de nieuwe prins werd getoond. Het werd stil in de zaal van Café De Brouwer, was dit de nieu we prins? De prinsencommissie had tot het laatste Ook dit jaar serveren wij een heerlijk 5-gangen wVl keuzemenu op 1e en 2de Kerstdag, voor 32,50 euro p.p. om 14.00 uur en 19.00 uur. VjSLl Ledenwerven Conclusie was ook dat het nu het moment is, om nieuwe leden te werven. Het CDA doet het goed in de peilingen. Niet zomaar. Het gevoer de beleid in de afgelopen periode werpt immers zijn vruchten af. Mensen komen er voor uit dat men kiest voor het CDA, ook jongeren. Ik heb mede daarom in de afgelopen weken vrij wel alle leden gebeld met de vraag om 1 nieuw lid te werven. Zeer verheugend is daarbij de Van 26 oktober t/m 5 november jl. is het Storvatt Open 17+ en 35+ tennistoernooi gehouden van MTV Stokeind. Hierbij is er gespeeld in de damesdubbel, herendubbel en gemengd dubbel in de categorieën 4, 5,6 en 7. Dit jaar deden er een record aantal deelnemers mee (uit de wijde omgeving van Moergestel), mede doordat er reeds op donderdag met het toernooi begonnen is en doordat we nu 2 extra tennisbanen ter beschikking hebben. Toch moesten er ook dit jaar weer een aantal koppels teleurgesteld worden door het grote aantal inschijvingen dat de technische commis sie te verwerken kreeg. Ook dit jaar waren de weersomstandigheden weer zeer goed (toch altijd een gok in deze tijde van het jaar) en kunnen we dan ook terugzien op een zeer geslaagd toernooi, mede dankzij de inzet van de leden van de technische commis sie, de complexcommissie en de paviljoencom- missie. Natuurlijk alle winnaars gefeliciteerd met de overwinning! Uitslagen 17+ leeftijdscategorie: Gemend dubbel: Categorie 4: 1. Renate Boers Sjoerd van Gastel; 2. Miriam van Hastenberg Bart le Mair Categorie 5: 1. Nicole Schipper Eric van Kappel; 2. Imke Denissen Peter van Kerkoerle Categorie 6: 1. Esther Linders Pieter Michielsen; 2. Elies Fouchier Niels Fouchier Categorie 7: 1. Iris Heuts Juan Barba; 2. Lonneke de Rooij Maarten Doornen Damesdubbel: Categorie 4:1. Renate Boers Anoek Leijten; 2. Imke Denissen Fenke van Abeelen Jan leeft zich uit als autodidact in klassiek geïnspireerde olieverfcomposities. Hij heeft al diverse exposities op zijn naam staan. Eerder was o.a. zijn werk te bezichtigen tijdens Moergestel Kreatief in Galerie de Verdieping. De eenmanstentoonstelling deed Jan destijds in het gemeentehuis in Moergestel. Met zijn schilderijen heeft Jan in het tijd schrift Teken en Palet een tweede prijs in ontvangst mogen nemen. Jan was lid van de Tilburgse tekenclub De Kunstvrienden waar hij toen regelmatig tekenles kreeg van Jan Asselberg en Frans Remmers. Ook leerde Jan 'n 'I Stichting Sint Nicolaas Comité Moergestel In het bijzonder: Rabobank de Hilver, Ondernemend Moergestel, 'Horeca Moergestel, Partyboerderij 't Draaiboompje, Cafe 't Centrum, Cees van Dijk Partyverhuur, Harmonie Prinses Juliana, B&E Groenten, Kadoshop Novy, Glashandel Hans Verheijen, Gebroeders Janssen, Chris van den Bijgaart, Electrotechnisch Installatiebedrijf van Velthoven, Verbakel Schildersbedrijf, EmTeVe, Buro '76, Ad Bakker en allen, die we vergeten zijn. Het Sint Nicolaas Comité wil hierbij iedereen bedanken voor hun bijdragen en financiële steun. Hierdoor is het ieder jaar opnieuw mogelijk om van de Sint Nicolaas intocht een waar kinderfeest te maken. Met name de 50 collectanten willen we hartelijk danken voor hun belangelo ze inzet en hopen ook volgend jaar een beroep op hen te mogen doen. Ook willen we alle sponsoren bedanken voor hun bijdrage, in financiële of andere zin. Dat waren de collectanten voor de Sint Nicolaasbijdrage, die afgelopen weken bij u aan de deur zijn geweest. Ook dit jaar werden ze door de Moergestelse bevolking niet teleurgesteld. Mocht u de collectant gemist hebben of wilt u alsnog een bijdrage geven, u kunt deze storten op bankrekening 13.45.05.905 ten name van Stichting Sint Nicolaas Comité Moergestel. makelaars o.g. Pieter Burgers Erik Wel ten Vision Makelaardij Gilzerbaan 34 5037 KV Tilburg Telefoon (013) 592 0080 Telefax (013) 468 8259 Persoonlijk contact, nauwe betrokkenheid en uiterst professionele aanpak! Aankoop- en verkoopbegeleiding; 24 uur per dag, 7 dagen per week! Kijk voor ons actuele huizenaanbod op: www.remax.nl/vision e-mail: vision@remax.nl ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 15 NOVEMBER 2006 PAGINA 5

Weekblad Moergestels Nieuws | 2006 | | pagina 5