3+1 GRATIS family L I Brief veen Theo Jduma. Familie Van den Heuvel wint laatste bingo! /is/nrfHair Modehuis POIftOFS Rode Kruis hobbymiddagen Creations Bel Jos van Dijk Sten cate Collecte groot succes Traplift nu officieel in gebruik ,/j ...it s a special moment 013-5134669 06-18760198 Is uw riolering verstopt? Tel. Fax (013) 513 3136 Mobiel: 06 - 239 79 071 Steunpunt voor vrijwilligerswerk in de gemeente Oisterwijk Vrijwilligerswerk: ook iets voor u? Raadhuisstraat 17 - 5066 AP Moergestel Cochabamba, 9 november 2006 Behandeling op afspraak Ruymheuvel 16 5066 EL Moergestel Presentator Martien Oerlemans overhandigt Corrie van den Heuvel de bloemen. deuren en gelukkig werd er goed gegeven. Daar wil ik, mede namens de brandwondenslacht- offers, iedereen in deze regio heel hartelijk voor danken!’ Dankzij de collecte kan de Nederlandse Brandwonden Stichting haar activiteiten voort zetten. De opbrengst in Moergestel bedroeg dit jaar 947,99. Hartelijk dank! Annika Op ’t Hoog en Tim de Groot voordat ze de prijzen gaan trekken. E-mailadres 'Moergestel Nieuws' buro76@planet.nl RIOLERINGSWERKEN Vooskerbos 25, Moergestel Ook voor het vernieuwen van uw rioleringen! Namens de Brandwonden Stichting, Bedankt! In de week van 8 tot en met 14 oktober collec teerden in heel Nederland meer dan 50.000 vrijwilligers voor de Nederlandse Brandwonden Stichting. Ook in deze regio gingen de collec tanten langs de deuren. En met succes! Vol enthousiasme gingen de collectanten op pad. ‘Het ging lekker, dit jaar’, meldt de collec- teorganisator van de Brandwonden Stichting. ‘De collectanten kregen leuke reacties aan de De winnende bingo viel wel héél laat. De tra ditie zette zich wat dat betreft voort. Alle vier de uitzendingen moest meer dan het gemiddel de aantal balletjes getrokken worden om tot een winnaar te komen. Waar dat aan ligt? We zul len het spel wat dat betreft nooit kunnen door gronden. En dat is trouwens maar goed ook. Aan het einde van de uitzending kwamen twee wel heel jeugdige bewoners van ‘De Vurhaai’ nog eens elf personen gelukkig maken met een mooie prijs. Ze deden dat heel netjes: de 5-jari- ge Annika Op ’t Hoog en de even jonge Tim de Groot. Vechtend tegen de slaap (in de stu dio kan immers de temperatuur aardig oplopen) stonden ze op het eind toch fris en monter voor de camera’s. Goed gedaan! Tot slot willen we graag alle deelnemers bedan ken die met ons mee hebben gespeeld, en wie weet.komen we in het voorjaar van 2007 weer met ’n nieuwe serie bingo-uitzendingen. We houden u op de hoogte! Binnen de Rode Kruis afdeling Oisterwijk- Haaren, die zich inzet voor de inwoners van Oisterwijk, Heukelom, Moergestel, Haaren, Helvoirt, Biezenmortel en Esch, wordt al geruim anderhalf jaar de mogelijkheid geboden deel te nemen aan middagen voor ontspanning en contact. Tijdens deze middagen, die tweemaal per maand worden gehouden op de woensdag middag van 13.30 tot 16.00 uur, bestaat de gele genheid om gezellig samen te zijn onder het genot van koffie en thee. Daarnaast kan er afhankelijk van de interessen en voorkeur actief worden deel genomen aan eenvoudige handwerken en het ontplooien van creatieve ideeën, zoals het maken van presen tjes en zelf ingebrachte vaardigheden. Voor wie zijn deze middagen bestemd? Voornamelijk voor senioren en mensen met een fysieke beper king, om te ontspannen en om er eens tussen uit te zijn in een andere sfeer. Plaats van samen komst is het Rode Kruis gebouw Blokshekken 6 te Oisterwijk. Wilt U meer weten en eens een middag meemaken, neem dan contact op met Jose van de Ven, tel: 0411 622066. 7 Er zijn activiteiten op het gebied van kinder werk, jongerenwerk, in de sport, de zorg, het ouderenwerk en tal van andere activiteiten. Lijkt u dit wat? Voor meer informatie over vrijwilligerswerk en vacatures kunt u contact opnemen met Li sette de Kok, coördinator steunpunt voor vrij willigerswerk op telefoon 528 4080 of per mail steunpuntvrijwilligerswerk@regio.twern.nl Ook is het totaalaanbod van vacatures te vin den op www.twern.nl/steunpuntvrijwilligers- werk (via de button Vacaturebank). In de gemeente Oisterwijk zijn veel organisa ties en verenigingen op zoek naar vrijwilligers. Meer dan 50 van de organisaties hebben hun vacatures aangemeld bij de vacaturebank van het Steunpunt voor Vrijwilligerswerk. Daar zijn dan ook tal van klussen te vinden. Voor iedereen die wat tijd overheeft, en zich zou willen inzetten voor een ander of de Oisterwijkse samenleving, is wel een leuke, passende klus te bedenken. Dit hoeft niet altijd veel tijd te kosten, soms is een uurtje per week al genoeg. Beste mensen van Moergestel en omstreken, Ja, de reis zit er weer op: Holanda naar Bolivia, en het is een hele lange en vermoeiende reis geweest, met heel erg veel oponthoud; uiteindelijk stonden er zaterdag 4 november om 11.30 uur 's avonds wel meer dan 25 mensen op me te wachten op het vlieg veld en dat gaf me toch het idee dat ik welkom was, en ook weer 'thuisIk was thuis in Nederland en dan vooral in Moergestel, maar hier ben ik natuur lijk ook zeker thuis. Intussen hebben we er alweer een aantal dagen opzitten en langzaamaan begin ik een klein beetje in het ritme te komen; we hebben al een aantal vergaderingen gehad en er komen er nog een aantal, en over een tijdje zal het allemaal weer gewoon zijn, net of ik nooit ben weggeweest.... Voordat dat gebeurt wil ik daarom eerst even schrij ven naar jullie allemaal om jullie van harte te dan ken voor de geweldige manier waarop ik daar ben ontvangen en voor alles wat jullie weer hebben gedaan; speciale vermelding verdienen de mensen van de MOV-groep, die altijd maar weer klaarstaan om zich in te zetten!! Ik ben ook blij dat ik in de parochie ben geweest, en ook op Stanislaus en de Reuselhof; natuurlijk was het ook fijn een aantal mensen te kunnen ontmoeten na de vieringen in de parochiekerk en wat te kunnen vertellen over ons werk; en in het begin van mijn vakantie was er al de Toermee, waar ik ook veel mensen heb kunnen zien. Maar het was vaak ook het kontakt van elke dag, het ontmoeten van mensen op straat, in de win kel, allemaal mensen die wilden weten hoe het gaat en die vragen hadden over ons werk; het heeft me alles bijeen weer eens heel duidelijk laten zien dat ik er niet alleen voorsta, maar dat er veel mensen achter me staan en meeleven met de mensen hier en met mij. Daarvoor heel veel dank en ook voor de gulle giften die ik heb mogen ontvangen!! Óver een tijdje komt alweer het eind van het jaar, en tegen die tijd zal het hier weer wat rustiger zijn denk ik, en dan zal ik weer eens wat meer vertellen over hoe het hier gaat. Ik wilde nu alleen even schrij ven om iedereen van harte te bedanken voor alles!! Helaas heb ik niet iedereen kunnen zien die ik wilde zien, mijn excuses daarvoor, maar uiteindelijk was er dan toch nog niet voldoende tijd om alles te doen.... Ik hoop dat dat een volgende keer beter mag luk ken. Heel veel groeten en de allerbeste wensen!! Theo Raaijmakers, Casilla 2431, Cochabamba, Bolivia theojgmr@yahoo.es Bij aankoop van 3 producten, het 4’ grabs Combineren uit verschillende ten Cate collectie* mogelijk Laagst geprijsde product is gratis Ondermeer met de steun van Ondernemend Moergestel, Rabobank Hilvarenbeek- Oisterwijk en particuliere gevers beschikt galerie de Verdieping sinds kort over een traplift. Nog meer mensen zijn nu in de gelegenheid om de galerie, filmzaal Negentien-Toen en de studio van Moergestel-TV te bezoeken. MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 15 NOVEMBER 2006 PAGINA 3 Corrie en Jos van den Heuvel, Oisterwijkseweg 57 hebben afgelopen donderdag de laatste TV-bingo gewonnen. De eerste prijs van 135 euro werd overhandigd door Thom Roovers, de penningmeester van buurtvereniging ‘De Vurhaai’ die de bingoserie organiseerde. ral

Weekblad Moergestels Nieuws | 2006 | | pagina 3