Bokspringen in Moergestel Poirters L;' Tom en Guido winnen TV-bingo Modehuis Snertrit 2006 Motorclub Moergestel Rommelmarkt in De Reuselhof De Zonnebloem organiseert ook dit jaar weer de actie “Zon in de Schoorsteen” Hartelijk gefeliciteerd Dankbetuiging Dit knappe stel is zaterdag 4 november 40 jaar getrouwd '•.Tl I Ruime keus in vlotte sportieve klassieke mode voor zowel dames en heren Een speciaal woord van dank gaat uit naar het verplegend en verzorgend personeel van het St.-Elisabethziekenhuis en van Verzorgingstehuis Stanislaus. In mijn dank wil ik ook pastor Herman van den Broek betrekken voor de begeleiding en ingetogen eucharistieviering bij haar afscheid en ook aan Will Pellis voor zijn persoonlijke en stijlvolle uitvaartverzorging. Het oude kinderspelletje bokspringen kent iedereen. Stichting WieKentKunst uit Moergestel haalde er dit jaar zelfs menig voorpagina mee. Nu organiseert de Moergestelse horeca ook weer een middagje bokspringen, maar dan in een vol wassen variant. Langs deze weg wil ik eenieder dankzeggen voor het betoonde medeleven tijdens het ziekbed en het overlijden van mijn lieve zus Jo. Uw steun, op welke manier dan ook, heeft mij enorm goed gedaan. Zoveel vrienden van ons Jo hebben door hun aanwezigheid mijn grote verdriet enigszins kunnen verlichten. Leen Smits Huize Stanislaus, kamer 118 Telefoon: 013-5139303 Kloosterdreef 3 5066 AA Moergestel Plant NU rozen! Rozen bedrijf de Vorst Raadhuisstraat 17 - 5066 AP Moergestel bekend kon maken wat er aan de hand was geweest. De feitelijke ’bingo’ viel ook nog eens laat in het programma waardoor het allemaal wat verder uitliep dan de bedoeling was. De beide broers Tom en Guido (de ene had de kaart betaald en de ander zat ermee te kijken) kwamen, vergezeld van vader Gerard, de prijs en een prachtig boeket bloemen in ontvangst nemen uit handen van Rinus Denissen. Die namelijk was uitgenodigd om de bingoballetjes te komen trekken. Het hoeven beslist geen dure cadeaus te zijn. Het gaat om het gebaar, om een aardige atten tie, liefst wat feestelijk verpakt en zo mogelijk vergezeld van een rijmpje, briefje of tekening. De Zonnebloem hoopt dat ook dit jaar weer veel mensen een pakje willen maken. Iedereen kan aan de actie deelnemen. Als u iemand met een pakje wil verrassen kunt u contact opnemen met: Petra Verheyen, tel: 513 2351 ofMiny Selten, tel: 513 0053. U krijgt dan informatie over de verdere gang van zaken. U kunt zich aanmelden tot 7 november. Als u om 18.00 uur belt hebt u de meeste kans dat we thuis zijn. Mocht u iemand kennen die in aanmerking komt voor een sinterklaaspakketje van de Zonnebloem dan kunt u dit ook aan mij door geven. Ik hoop dat er veel reacties komen. Petra Verheyen De extra prijzen die getrokken werden zijn voor de volgende kaartnummers: 75,189,323, 562,812,815,827,1125,1250 en 1525. Deze prij zen (en ook de gewonnen geldprijzen) zijn af te halen bij Hans op ’t Hoog, Stokeind 9, Moergestel (bij voorkeur ’s avonds tussen 18.00 en 20.00 uur). Op zondag 12 november 2006 wordt weer de traditionele snertrit gereden. Ditmaal een tocht van ongeveer 200 km. welke ons enke le mooie stukjes van West Brabant laat zien. Natuurlijk hopen we op mooi weer maar ook als het ‘snert’-weer wordt gaat de snert rit natuurlijk toch door. Want zoals al lang bekend is de slogan: Weer of geen Weer de snertrit gaat altijd door. Onderweg is een pauzeplaats ingepland waar we lekker over dekt en verwarmd van de ontberingen kun nen bijkomen met een bakje koffie met apfelstrudel of een lekkere pannenkoek. Aan het eindpunt staat dan weer onvolprezen snert van Bart klaar met een broodje. Met deze snertrit komt er weer een einde aan het motorseizoen 2006 van Motorclub Moergestel. Inschrijfgeld bedraagt 6,- Hiervoor krijgt u koffie bij de start en soep met broodjes aan het eindpunt. We starten tussen 10.30 en 11.00 uur vanuit café 't Centrum. Graag van tevoren inschrijven voor de rit bij: Pieter van der Steen, Oostelvoortjes 12, 5066 CE Moergestel. Tel. 513197 of via e- mail: p.vdsteen@zonnet.nl Het laatste nieuws is te vinden op onze web site: WWW.home.zonnet.nl/p.vdsteen VERKOOP BINGOLOTEN Afgelopen zaterdag zijn leden van de buurtver eniging weer met nieuwe kaarten aan de deur geweest voor de volgende trekking (donder dag 2 november 19.00 uur). Mocht u nog geen kaarten hebben dan kunt u nog terecht bij Slijterij ‘In den Korenmaaier’, Jumbo Super markt, Novy Van Wezel, Slagerij Ketelaars, Slagerij J. van Zon en Cafetaria Epi. Loten kosten 1,25 per stuk en de hoofdprijs bedraagt iedere uitzending 135,-. Totaal prij zengeld per uitzending 400,-. Daarnaast wordt aan het einde van elke uitzending nog ’n aan tal extra prijzen verloot onder de deelnemers. Die extra prijzen worden getrokken aan de hand van de kaartnummers. Houd het dus in de gaten: donderdagen 2 en 9 november, telkens om 19.00 uur telebingo via EmTeVe. U doet toch ook mee??? hapje valt er voor iedereen die van een Bourgondische sfeer houdt wel wat te beleven. Voor de bokbierdrinkers is er nog een aardig heidje: een volledig afgestempelde strippen kaart kunt u bij elk van de deelnemende cafés inleveren, waardoor u ook nog eens gratis mee dingt in een loterij waarbij u uw eigen lichaams gewicht in bokbier kunt winnen! Vanaf 13.00 uur kunt u in de deelnemende cafés terecht voor een overheerlijk bokbiertje. De deelnemende cafés zijn: Epi, De Schouw, De Brouwer, De Kloare, De Aanbeveling, Het Centrum, De Man, De Tijm’s, De Veerkes, ’t Draaiboompje en ’t Stokske. Op deze adressen kunt u vanaf heden uw strippenkaart in de voorverkoop aanschaffen. Graag tot zondag! In zorgcentrum De Reuselhof wordt zaterdag 25 november a.s. een rommelmarkt gehouden. Naast het snuffelen in de vele kraampjes, kun nen bezoekers ook kerstkaarten en gebreide poppen en poppenkleren kopen, gemaakt door de hobbygroep. Stel onze bewoners niet teleur. Kom kijken, een praatje maken met de bewo ners en genieten van de koffie met een warme wafel. Voor de kinderen is er een grabbelton.De opbrengst van deze dag komt ten goede aan de bewoners. Toegangsprijs 0,50. Kinderen tot 12 jaar gratis. Dit keer ligt de nadruk niet op het springen, maar op de ‘bok’. Bokbier welteverstaan. Op zondag 5 november hebben alle 11 Moergestelse cafés minimaal één bokbier op de tap. In ieder café kunt u een ander bokbier proeven. Nog leuker is het echter om een strip penkaart te kopen voor de prijs van 11,-. Met deze strippenkaart krijgt u in elk café een proef- glaasje (inhoud 15 cl.) bokbier van de tap. Maar dat is nog niet alles: met deze strippen kaart wordt u ook gratis vervoerd in een origi nele Engelse dubbeldekker die op deze dag zal pendelen van café-cafetaria Epi tot ’t Stokske, met tussenstops bij De Schouw, het, St. Jansplein en ’t Draaiboompje. Natuurlijk zijn ook mensen die niet van bok bier houden van harte welkom. De sfeer in de verschillende cafés zal ongetwijfeld erg gezel lig zijn, waardoor het er ook prettig toeven is met een ander drankje. Onder het genot van een leuk stukje muziek en hier en daar een lekker Het is al weer heel vlug 5 december. De Zonnebloem is daarom ook al weer gestart met de voorbereidingen voor de sinterklaasactie. Wij vragen hiervoor ook uw medewerking. Misschien hebt u nog even tijd om een verras sing te maken voor een langdurig zieke, een lichamelijk gehandicapte of een hulpbehoe vende oudere. Of voor iemand die wat extra aan dacht nodig heeft. Soms gaat het Sinterklaasfeest voor hen onge merkt voorbij. Bedoeling van “Zon in de Schoorsteen” is die mensen te laten merken dat ze er ook bij horen, dat ze niet vergeten wor den. Het is natuurlijk ook heel goed mogelijk om samen met uw kinderen een surprise te maken. En als ze al wat groter zijn kunnen ze het misschien al helemaal zelfstandig. Rinus Denissen (die de balletjes trok), Guido, Tom en Gerard Oerlemans. Tom en Guido Oerlemans, D’n Duyp 19, mochten afgelopen donderdag de 135 euro in ontvangst nemen als winnaars van de tweede televisiebingo. Die tweede trekking had trouwens nogal wat voeten in de aarde, want door een technische onvolkomenheid kon de uitzending pas bijna drie kwartier later beginnen. Oorzaak was een kabelprobleem in Oisterwijk waardoor doorgave van het beeld niet mogelijk was. Men kon zelfs via het televisiebeeld niet laten zien dat er een storing was. Veel mensen, die hun telefoon nog geprogrammeerd hadden van de vorige uitzending, belden verontrust naar de studio. Zo’n storing was tot dan toe ook nog nooit voorgekomen, maar, zo werd in de stu dio gezegd: ‘je moet alles ’n keer meemaken’. En dat is nu dus gebeurd. Het was bijna kwart vóór acht toen presentator Martien Oerlemans Donderdag 2 november derde trekking PAGINA 3 1»' IC* Ruim 300 soorten tuinrozen op voorraad. Zondag 5 november open van 10.30 tot 16.30 uur Particuliere verkoop dinsdag, vrijdag en zaterdag Kapelweg 57 A, Boxtel, 0411-672225 www.rozendevorst.nl MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 1 NOVEMBER 2006

Weekblad Moergestels Nieuws | 2006 | | pagina 3