Krijtestraat ‘heeft iets’ met water... Als je van zingen houdt.... Ron Oosterwijk nieuwe wijkagent voor Moergestel Muzikale zege naar ‘De Buskes i HOOFDPRIJS 135,- TELEVISIEBINGO Donderdag 26 oktober 19.00 uur Herfstkleurentocht Boxtel Voor tweede achtereenvolgende jaar 5 Kaarten a 1,25 te koop op diverse plaatsen in Moergestel (zie advertentie elders in dit blad) even hoog lagen als het trottoir. De straat schijnt trouwens tóch ‘iets te hebben’ met water.Bij hevige regenval is de Krijtestraat de eerste straat in Moergestel waar het water niet vol doende weg kan en nu had men dit weer. jaren durende succes van het Blaoskapellen- festival. De organiserende commissie mag zich ook nu weer op de schouders kloppen en we zijn héél benieuwd wat er uit hun hoed komt in ver band met het naderende vijfde lustrum in 2007. Het kan niet anders of de 25e editie van dit muzikale feest wordt er een om reikhalzend naar uit te kijken! Waarschijnlijk ’n gesprongen waterleiding was er de oorzaak van dat de straatstenen in de Krijtestraat maandag aan het eind van de mid dag hier en daar omhoog kwamen. Het lever de ’n verrassend effect op. In het midden waren de stenen zelfs zo veel omhooggekomen dat ze Zondag 29 oktober organiseren De Keistampers weer hun traditionele Herfstkleurenwandeling. Start: Jacob Roelandslyceum, Grote Beemd 3 Boxtel. De route naar het startbureau is aange geven met pijlen. Met de trein stapt u uit in Boxtel en neem dan de uitgang centrum, ook vanaf hier pijlen, loopafstand plm. 7 min. De kosten zijn: 2.30 p.p. met sticker en leden van erkende wandelbonden genieten een kor ting van 0.50 op vertoon van de ledenpas. Op alle afstanden zijn een of meerdere rustplaat sen aanwezig. Afstanden en starttijden: 30 km. tussen 9.00 en 10.00 uur; 20 km. tussen 9.00 en 12.00 uur; 7 en 12 km. tussen 9.00 en 14.00 uur. De uitslagen: Categorie Muzikaliteit: 1. De Buskes Tilburg; 2. Zuutjes Aon Tilburg; 3. She’s Showband Udenhout. Categorie Presentatie: 1. De Krieltjes Oisterwijk; 2. Play It Again Sam Eindhoven; 3. Gèf Hard Hank. zodoende betrokken bij de opleiding van jonge agenten. Voorlopig tot 1 februari 2007 blijft Ron als wijkagent werkzaam voor Moergestel. Vanaf die datum nl. vindt er weer een landelijke reor ganisatie plaats en moeten we dus even afwach ten of Ron deze taak wel mag behouden. Een en ander is afhankelijk van het feit of de poli tiepost Oisterwijk wel blijft bestaan of dat het wordt overgeplaatst naar Tilburg-Noord. Ron Oosterwijk is telefonisch te bereiken op het bekende nummer 0900-8844 of via e-mail: ron.oosterwijk@mw-brabant.politie.nl Blaasorkest ‘De Buskes’ uit Tilburg hebben voor de tweede opeenvolgende keer de muzi- kaliteitsprijs gewonnen bij het Blaoskapellen- festival afgelopen zondag. Het evenement werd voor de 24e keer georganiseerd door de Blaoskapellenfestivalcommissie van C.V ‘De Pierewaaiers’. Het 24 jaar geleden opgezette evenement heeft nog helemaal niets aan kwa liteit ingeboet. Integendeel: de kwaliteit van de deelnemende kapellen is doorgaans van een bijzonder hoog gehalte. Neem daarbij de afwis seling van hoe diverse kapellen zich presente ren en je beleeft een knotsgezellig feest! Dat lij ken de simpele ingrediënten van het al zoveel Dan zoek je een leuk koor..... Je gaat eens kijken en luisteren op een repeti tie.... Wie zijn er allemaal bij dat koor.... Zijn er ook begeleidingsintrumenten.... Hoe gaat zo’n repetitie eigenlijk.... Wat voor repertoire wordt er gezongen.... Is er aandacht voor stem vorming.... Moet je noten kunnen lezen.... Zijn er ook optredens.... Heeft het koor een eigen website met informa tie.... Is het een goed georganiseerde club.... Wat kost het lidmaatschap.... Zijn er ook andere activiteiten.... Is het een gezellige groep.... Hoe liggen de leeftijden.... Ben je te oud voor een kinderkoor.... Ben je te jong voor een volwassenenkoor.... Ik kan best zingen maar ben geen ster.... Zingen in een koor lijkt me toch wel leuk.... Zal ik eens op de website kijken.... Zal ik eens een keer naar een repetitie gaan Als je van zingen houdt: Dan is Jongerenkoor Polyfonie misschien wel het koor waarnaar jij op zoek bent! Kijk maar eens op de website: www.polyfonie.nl.nu Of bel voor nog meer informatie met Toos: 521 9589. Je bent welkom op een repetitie-avond in de Levenskerk te Oisterwijk. De repetitie duurt van 20.00-22.00 uur. Voorlopig tot 1 februari 2007 Ron Oosterwijk is onlangs benoemd tot nieu we wijkagent voor Moergestel. Hij wordt als zodanig de opvolger van Frans van Kempen die jarenlang deze functie voor ons dorp bekleed de. Frans heeft elders in de regio ’n nieuwe functie aanvaard. Ron Oosterwijk is gehuwd en vader van twee kinderen. Hij voltooide zijn politie-opleiding aan de politieschool Heerlen in 1988. Daarna kreeg hij ‘n aanstelling in het politieteam van Dongen en vervolgens Oisterwijk. Uit de begin periode kent hij zelfs nog het politiebureau in Moergestel. Naast zijn normale werk bij de politie is Ron ook nog actief als taakdocent en - - PAGINA 7 MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 25 OKTOBER 2006 L L ,-X

Weekblad Moergestels Nieuws | 2006 | | pagina 7