Moergestel herdacht waardig Eerste TV-bingo voor Mieke Habraken I I Feest van de Lange Nacht! JrW TELEVISIEBINGO Rode Kruis collecte opbrengst 2006 UITNODIGING Prinsenbal bij C.V. De Dorstvlegels Donderdag 26 oktober tweede trekking i C.V. De Dorstvlegels M.O.V.-groep Moergestel Houd het dus in de gaten: donderdagen 26 oktober, 2 en 9 november, telkens om 19.00 uur telebingo via EmTeVe. U doet toch ook mee??? Donderdag 26 oktober 19.00 uur Kaarten a 1,25 te koop op diverse plaatsen in Moergestel (zie advertentie elders in dit blad) HOOFDPRIJS 135,- Vervolg van pag. 1 Ze zitten er nog fris en monter bij. Als we vra gen hoe het gaat vergeleken bij 1996 zegt Joke eigenlijk alleen maar ‘dat ze tien jaar ouder zijn geworden’. Voor de rest doen ze het rustig aan. Er lijkt ook eigenlijk niet veel veranderd. Ze kaarten nog ’n avondje in de week, lezen wat en kijken wat TV De collectecampagne van het Nederlandse Rode Kruis had dit jaar als thema:' “uw gift is zijn vakantie”, waarmee als doel chronisch zieken en gehandicapten een aangepaste geheel ver zorgde vakantie van deze opbrengst te kunnen bieden. Rode Kruis afdeling Oisterwijk- Haaren hield, evenals in voornoemde plaatsen, een deur aan deur collecte in de kernen Helvoirt, Biezenmortel, Moergestel en Esch met als totaal een opbrengst van 3000 euro, dit dankzij de inzet van ruim dertig collectanten. De gehele opbrengst van donaties, giften en schenkingen zijn momenteel over het gehele jaar nog niet bekend. Het Rode Kruis dankt allen, die haar activiteiten ondersteunen en een warm hart toedragen, zowel door middel van een financië le bijdrage alsook een vrijwillige bijdrage door middel van persoonlijke inzet en ondersteuning. Let op: dit jaar zijn er voor het eerst ook kaarten verkrijgbaar in de voor verkoop! Ze zijn te koop voor 7,- bij de volgende voorverkoopadressen: Partyboerderij ’t Draaiboompje Moergestel, Café Den Bartel Haaren, Kerkzicht Diessen, Boerenbond Udenhout, Pizzeria/Grill Café De 4 Linden. Kaarten zijn ook bij de tent te koop voor 8,-. Dus wacht niet langer en haal alvast je kaarten, tot ziens!!! Zaterdag 28 oktober... Feest van de Lange Nacht 20.00 uur... Draaiboompje... HAVENZANGERS... ONE TWO TRIO... Met een viering in onze parochiekerk en een gedenken nabij het monument van Generaal Barber aan de Reusel werd de 61e bevrijdingsdag van Moergestel afgelopen zondag op waardi ge wijze herdacht. In de kerk waren er toespraken van de voorzitter van de Werkgroep Herdenking Oorlog Bevrijding van pastoraal werker Theo Schepens. Bij het monument werd o.a. het woord gevoerd door loco-burgemeester Joop van Hezik. Vervolgens werden er kransen bij het monu ment gelegd. Aan de herdenking werd muzikaal meegewerkt door Marij Pijnenburg, Sonia van Sprang, het opleidingsorkest van muziekvereniging Prinses Juliana en de Clan Lamont Pipe Band. FIETS EN AUTO Of ze trekken er met de auto nog eens op uit met, nog steeds, Jos zelf als chauffeur. Het gaat hem nog steeds goed af, al vermijden ze wel de grote afstanden. Zolang het maar in Brabant blijft toeren ze nog graag wat rond. En makke lijk is het natuurlijk ook: de auto staat nog steeds naast de deur! Jos blijkt echter ook nog fit genoeg om van tijd-tot-tijd de fiets te pakken. Elke drie tot vier weken rijdt hij met de fiets naar de fabriek van Campina aan de Jules Verneweg in Tilburg om er kaas te gaan halen. Jawel, Jos, die de laat ste achttien jaren van zijn werkzame leven bij de CTM (latere Campina) werkte, mag er om die reden nog steeds naar de personeelswinkel om er kaas te kopen en hij doet dat tochtje stee vast op de fiets: negentien kilometer op-en- neer! Hij weet het precies te vertellen. Zoals u wellicht weet is Pater Theo Raaij- makers tot begin november in Nederland. Het is voor hem natuurlijk niet mogelijk om alle mensen die hem steunen persoonlijk te bezoeken. Daarom heeft de M.O.V.-groep van Moergestel een ontmoetingsbijeenkomst georganiseerd voor alle mensen die hem een warm hart toedragen. Deze bijeenkomst wordt gehouden op zon dag 29 oktober a.s. van 11.00 tot 12.30 uur in het parochiecentrum. Het is de bedoeling dat het een informele bij eenkomst wordt, zodat u gelegenheid krijgt om Pater Theo persoonlijk te begroeten. Hij zal met behulp van een powerpointpre- sentatie zelf een en ander vertellen over zijn werk in Bolivia. Als u Pater Theo de hand wilt schudden, of meer te weten wilt komen over het werk dat hij in Bolivia doet, bent u van harte wel kom. Mieke Habraken, woonachtig aan De Werft, is de winnares van de eerste televisiebingo die afgelopen donderdag werd uitgezonden. Leuk detail was het feit dat zij de kaarten aanvanke lijk zondag had gekocht en weer doorgegeven, waarna haar op maandag andere kaarten wer den bezorgd. Daarbij bleek dus de winnende kaart te zitten... Mieke stond trouwens ook zelf mede aan de wieg van de televisie-bingo’s in Moergestel. In 1989 werd namelijk die eer ste serie uitgezonden bij gelegenheid van het 50-jarig bestaan van Zangvereniging ‘Crescendo’. Mieke maakte deel uit van de com missie die dat feest, en dus ook de bingo, orga niseerde. Ze kreeg de eerste prijs, 135 euro con tant, overhandigd door zwager Mark van Daelen, voorzitter van buurtvereniging ‘De Vurhaai’; de vereniging die de bingo nu orga niseert. De extra prijzen die getrokken werden zijn voor de volgende kaartnummers: 299,306,332, FEEST Komend weekend wordt het diamanten feest gevierd. Dochter Maria, die woonachtig is in Frankrijk, is inmiddels al overgekomen. Haar man en kinderen volgen in de loop van dit weekend omdat de boerderij hen natuurlijk niet zo lang kan missen. Komende zondag 29 oktober wordt het dia manten paar herdacht tijdens de H. Mis om 10.00 uur in onze parochiekerk. Daarna begeeft het gezelschap van familie en vrienden zich naar Tapperij ‘De Schouw’ aan het Rootven waar het feest die dag wordt gevierd. Graag wensen we Jos en Joke namens ‘Moer- gestel-Nieuws’ alvast van harte proficiat met deze prachtige mijlpaal. Daarbij hopen we dat ze ’n heel plezierige dag mogen beleven en nog heel veel fijne jaren daarna in een goede gezond heid! M.O. Ook dit jaar zullen de Dorstvlegels als eerste een nieuwe Prins bekend maken voor het carnavals seizoen 2006/ 2007. Dit zal gebeuren tijdens ons Prinsenbal op zaterdag 4 november in Café ’t Centrum vanaf 20.30 uur. Om ca. 21.30 uur zullen we afscheid nemen van Prins Cornelis den Irste, die ons de afgelopen twee jaar uitste kend vertegenwoordigd heeft. Om elf minuten over elf zal op de originele Dorstvlegel manier de nieuwe Prins aan iedereen worden voorge steld. Natuurlijk bent u hierbij van harte wel kom. Want bent u ook niet nieuwsgierig wie de nieuwe Prins wordt? We zien u graag op 4 november! VERKOOP BINGOLOTEN Afgelopen zaterdag zijn leden van de buurtver eniging weer met nieuwe kaarten aan de deur geweest voor de volgende trekking (donderdag 26 oktober 19.00 uur). Mocht u nog geen kaar ten hebben dan kunt u nog terecht bij Slijterij ‘In den Korenmaaier’, Jumbo Supermarkt, Novy Van Wezel, Slagerij Ketelaars, Slagerij J. van Zon en Cafetaria Epi. 476,644,943,963, 1115 en 1568. Deze prijzen zijn af te halen bij Hans op ’t Hoog, Stokeind 9, Moergestel (bij voorkeur ’s avonds tussen 18.00 en 20.00 uur). Zaterdag 28 oktober a.s. Het begin van de wintertijd komt er weer aan en dat betekent voor car navalsvereniging De Durdraaiers het organiseren van het Feest van de Lange Nacht. Ook dit jaar belooft het weer een groot feest te worden! Op zaterdag 28 oktober a.s. is het zover. Vanaf 20.00 uur is de tent aan de Oirschotseweg tegenover Partyboerderij ’t Draaiboompje “the place to be”. De Havenzangers en One Two Trio zorgen op deze avond voor spetterende optredens. Magie Sound Drive-in zorgt voor de verdere muzikale omlijs ting, en verzorgen tevens een spectaculaire laser-show! Samen staan zij garant voor de unieke feestsfeer waar Het Feest van de Lange Nacht tot ver in de regio om bekend staat. Loten kosten 1,25 per stuk en de hoofdprijs bedraagt iedere uitzending 135,-. Totaal prij zengeld per uitzending 400,-. Daarnaast wordt aan het einde van elke uitzending nog ’n aantal extra prijzen verloot onder de deelne mers. Die extra prijzen worden getrokken aan de hand van de kaartnummers. /öTTL ITWOl Ij- - PAGINA 3 MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 25 OKTOBER 2006 -

Weekblad Moergestels Nieuws | 2006 | | pagina 3