om 19.00 uur Donderdag 19 en 26 oktober en 2 en 9 november I wU» 135 Euro aan prijxen! Jeugdwielrenners succesvol emteve Leden die willen meepraten, zijn van harte welkom. Afdelingsvergaderingen Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk Rabobank Op de foto links: Jasper de Laat met de overwinning in Velden Hoofdpri|s: Tijdens de wedstrijden in Geldrop, Maassluis en Velden behaalden alle renners een overwin ning of podiumplaats waarbij zij lieten zien nog steeds bij de nationale top te behoren. Gert Jan Dhondt is in de vakantieperiode begonnen met wielrennen en wekelijks met de andere Moergestelse renners gaan trainen, heeft aan een drietal wedstrijden deelgenomen en met succes uitgereden. Verkoop bingoloten: Slijterij 'In den Korenmaaier', Jumbo Supermarkt, Novy Van Wezel, Slagerij Ketelaars, Slagerij J. van Zon en Cafetaria Epi. In Oisterwijk bij: Schepens Tweewielers en Schoenmakerij Van Spaandonk Samen met Buurtvereniging 'De Vurhaai i.v.m. het 50-jarig bestaan De behaalde resultaten 20 aug. Geldrop: categorie 2 Bram Welten 1; categorie 4 Kars Welten 1categorie 5 Jasper de Laat 3; categorie 7 Kay Welten 1; Gert Jan d’Hondt 11. 26 aug. Maassluis: Bram 1; Kars 1; Kay 1. 27 aug. Velden: Bram 1; Kars 1; Jasper 1; Kay 1; Gert Jan 9. De Moergestelse jeugdrenners domineerden de wedstrijden in de laatste perio de van het wedstrijdseizoen en behaalden gezamenlijk 17 overwinningen. Veldritseizoen weer van start 3 sept. Munstergeleen klimcriterium: Bram 1; Kars 5; Jasper 6; Kay 1. 10 sept. Neer: Bram 1; Kars 1; Jasper 3; Kay 3. 17sept. Uden: Bram 2; Kars 1; Kay 7. 24 sept. Heerlen klimcriterium: Bram 2; Kars 1; Kay 13. 1 okt. Oosterhout: Jasper 7; Kay 1; Gert Jan 21. Na het wegseizoen wordt er weer deelgenomen aan de veldritten. Als hoogtepunten de wedstrijd in Moergestel op zaterdag 2 december en het Nederlands kampioenschap op 20 januari in het plaatsje Zeeland Het programma voor de komende weken: 14 okt. Yerseke selectiewedstrijd NK; 22 okt. Deurne; 28 okt. Breda; 4 nov. Dordrecht; 5 nov. Schaijk; 11 nov. Driebergen; 18 nov. Ossendrecht selectiewedstrijd NK. X x 1 n PAGINA 7 ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 18 OKTOBER 2006 De afdelingscommissies Hiernaast vindt u de verkorte agenda: Coöperatieve Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk U.A. gevestigd te Oisterwijk TELEVISIEBINGO Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk nodigt haar leden van harte uit voor haar lokale afdelingsvergaderingen. Hét moment voor de leden om op de hoogte te worden gebracht en mee te denken over ontwikkelingen. Er is bij iedere vergadering speciale aandacht voor de verkiezing van het maatschappelijk project! afdeling Moergestel in Partyboerderij 't Draaiboompje te Moergestel. afdeling Hilvarenbeek in Gasterij De Posthoorn te Hilvarenbeek. afdeling Diessen in Partycentrum Hercules te Diessen. afdeling Oisterwijk op Landgoed de Rosep te Oisterwijk. U bent vanaf 19.30 uur welkom, het programma begint om 20.00 uur. De volledige agenda en de overige stukken kunnen de leden van de afdeling vanaf vandaag inzien op onze kantoren. Het wordt een interessante, maar tevens ook gezellige en ontspannende vergadering. Absoluut de moeite waard om te komen dus. De vergaderingen vinden plaats op: 23 oktober 26 oktober 31 oktober 6 november Opening Ontwikkelingen ledenraad en bank Verkiezing maatschappelijk project Mededelingen en rondvraag Buurtvereniging i'oeVurhöai' vin*OJ™ ^’„gingen

Weekblad Moergestels Nieuws | 2006 | | pagina 7