Wederom zeer geslaagde speelgoedmarkt gi Leden die willen meepraten, zijn van harte welkom. 1 1 2 l. y si J eugdschaakclub Moergestel I Afdelingsvergaderingen Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk Alarmnummer Geduldig wachtend op kopers. Tien minuten voordat de deur openging. - voor als het écht nodig is... In alle andere gevallen: 0900 - 8844 Het heeft onze hoop weer overtroffen. De twee de editie van onze speelgoedmarkt, afgelopen zondag, was wederom een zeer geslaagde hap pening. Uiteraard kunnen we dit niet alleen. Bij deze bedanken we eenieder die meegeholpen heeft aan het welslagen van dit marktevene- ment. Het heeft ons nu, voordat we bijgekomen zijn van de vermoeidheid van deze markt, alweer veel energie gegeven om dit niet de laatste keer te laten zijn. Onze verwachtingen waren hoog gespannen en we zijn hierin niet teleurgesteld. Ook zijn we zeer blij dat de Moergestelse media, Moergestel-Nieuws en EmTeVe-radio, erg grote belangstelling getoond hebben voor ons evenement. Wij hopen u allen weer te ontmoeten of ten dien ste te zijn op de voorjaarsmarkt die we op 15 april 2007 weer gaan houden. Zet de datum maar vast in uw agenda. Bijgaande foto’s geven u een indruk van onze markt. Tot ziens. Marktcommissie Scouting Sint Jan Nieuwe jeugdschaaklessen, geschikt voor kinderen van 6 tot 14 jaar Na de herfstvakantie start Jeugdschaakclub Moergestel met nieuwe jeugdschaaklessen. “Spelenderwijs en zelfontdekkend leren scha ken” zal het motto zijn. Er is nog volop plaats voor nieuwe geïnteresseerde kinderen. De schaaklessen zijn geschikt voor basisschool leerlingen vanaf groep 3. De kinderen krijgen op hun eigen “niveau” schaakles, vanaf begin neling tot ver gevorderd. Er wordt o.a. ingedeeld naar leeftijd en/of talent en/of motivatie. De schaaklessen worden gegeven door een gediplo meerde schaakleraar. Waar en wanneer Op maandagavond van 18.30 tot 20 uur in het Estalokaal van Scoutinggebouw “Den Donk” aan de Bosstraat. Inlichtingen/aanmeldingen gelieve per e-mail: t.leermakers@planet.nl Eenmaal binnen verdeelden de kooplustigen zich vanzelf over de liefst vier vertrekken waarin het speel goed werd aangeboden. WM PAGINA 9 ’MOERGESTEL NIEUWS' - WOENSDAG 11 OKTOBER 2006 De afdelingscommissies Hiernaast vindt u de verkorte agenda: Coöperatieve Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk U.A. gevestigd te Oisterwijk I Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk nodigt haar leden van harte uit voor haar lokale afdelingsvergaderingen. Hét moment voor de leden om op de hoogte te worden gebracht en mee te denken over ontwikkelingen. Er is bij iedere vergadering speciale aandacht voor de verkiezing van het maatschappelijk project! 23 oktober 26 oktober 31 oktober 6 november De vergaderingen vinden plaats op: afdeling Moergestel in Partyboerderij 't Draaiboompje te Moergestel. afdeling Hilvarenbeek in Gasterij De Posthoorn te Hilvarenbeek. afdeling Diessen in Partycentrum Hercules te Diessen. afdeling Oisterwijk op Landgoed de Rosep te Oisterwijk. U bent vanaf 19.30 uur welkom, het programma begint om 20.00 uur. De volledige agenda en de overige stukken kunnen de leden van de afdeling vanaf vandaag inzien op onze kantoren. Het wordt een interessante, maar tevens ook gezellige en ontspannende vergadering. Absoluut de moeite waard om te komen dus. Opening Ontwikkelingen ledenraad en bank Verkiezing maatschappelijk project Mededelingen en rondvraag A 57" 1B O.-

Weekblad Moergestels Nieuws | 2006 | | pagina 9