20 jaar vast!* Massaal op de fiets met de Rabobank Het is tijd voor Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk. Al lijs van de Wouw RE/MAX MAXIM uitzendbureau Oisterwijk is verhuisd! Niet pandgericht, maar klantgericht! J fc-SIzendbureau ft Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk, kantoren in Diessen, Hilvarenbeek, Moergestel en Oisterwijk, telefoonnummer (013) 529 50 50. speciaal Rabobank vlaggetje aan zijn fiets gekre gen. Fantastisch om ons 100-jarig bestaan met zoveel mensen te kunnen vieren!” Er waren twee verschillende routes; Oisterwijk- Moergestel en Diessen-Hilvarenbeek. De tocht was professioneel opgezet met speciale route kaarten en twee rustpunten waar allerlei extra’s voor de broodnodige energie werd uitgereikt. Alles deelnemers kwamen uiteindelijk samen op Kanoboerderij De Reusel. Het was daar een gezellig samenzijn met komen en gaan van mensen. De kinderen genoten zichtbaar. Er was gratis popcorn, luchtkussens, een clown en ze konden geschminkt worden. De volwasse- Rabobank r nen werden vermaakt door het optreden van een troubadour. “Een geweldig leuke en mooie tocht, de bank moet dit ieder jaar organise ren”, aldus een enthousiaste deelnemer. Op 14 en 21 oktober sluit Rabobank Hilvaren beek-Oisterwijk met hockeyclinics een reeks van 100 jaar activiteiten af. Jeroen van den Ingh: “We hebben de activiteiten rondom ons eeuwfeest zo ingestoken dat we allerlei doelgroe pen zouden bereiken. Ik ben ervan overtuigd dat dat met de Rabolympics, het bezoek aan de verzorgingstehuizen, het Goed voor Talent weekend, de fietstocht én de hockeyclinics zeker gelukt is.” meldden zich echter al ruim voor 11.00 uur. Omdat het de eerste keer was dat de bank een dergelijke tocht organiseerde, wisten de mede werkers van de bank niet wat ze konden ver wachten. Het overtrof uiteindelijk alle ver wachtingen. Algemeen directeur Jeroen van den Ingh: “Geweldig om zoveel fietsers te zien, wetende dat die met de Rabobank fietstocht meedoen. Iedere deelnemer had namelijk een 'S AVONDS TUSSEN 17.00 EN 19.00 UUR ZIJN WE NIET BEREIKBAAR. I Zondag 24 september organiseerde Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk een fietstocht voor alle inwoners uit Diessen, Hilvarenbeek, Moergestel en Oisterwijk. Met bijna 1.500 deelnemers was deze laatste activiteit, ter gelegenheid van het 100-jarig bestaan van de bank, meer dan geslaagd. Deelnemers konden vanaf elk kantoor tussen 11.00 en 13.00 vertrekken. De eerste deelnemers Vanaf vrijdag 1 september jl. heeft Maxim haar nieuwe locatie in gebruik genomen aan de Burgemeester Verwielstraat 15 in Oisterwijk. Maxim bestaat als uitzendorganisatie al sinds 1970. Momenteel met 4 vestigingen in Brabant: Oisterwijk, Raamsdonksveer, Tilburg en Waalwijk. We spraken met Liesbeth Verhoeven officema nager en Estella van de Ven intermediair van Maxim in Oisterwijk, een gekwalificeerd team, dat slagvaardig te werk gaat. Maxim stelt persoonlijk contact erg op prijs, zowel met opdrachtgevers als uitzendkrachten waardoor een optimale dienstverlening kan worden geboden. Voor functies op ieder niveau en in alle branches kunnen werkgevers en werk zoekenden bij Maxim terecht. Naast het opleiden van het vaste personeel op de vestigingen, zorgt Maxim er ook voor dat uit zendkrachten bepaalde cursussen kunnen vol gen, zoals vele monteurs die op kosten van Maxim het VCA diploma hebben behaald. Mede vanwege het ABU-lidmaatschap is Maxim een uitzendorganisatie die gecontroleerd wordt door diverse instanties. Als voorbeeld: de Stichting VRO (Vereniging Registratie Onder nemingen) bekijkt of Maxim aan al haar ver plichtingen heeft voldaan, zoals de afdrachten aan LB, BTW en het UWV. Als inlenend bedrijf loop je daardoor geen enkel risico op eventu ele claims en dat is wel héél belangrijk. Maxim is elke werkdag geopend van 8.30 uur tot 17.30 uur. Inschrijven kan de gehele dag, zon der afspraak vooraf. Gewoon even binnenlopen aan de Burgemeester Verwielstraat 15 in Oisterwijk. Maxim zorgt voor een ontspannen sfeer, een lekker kopje koffie of thee of een glaasje fris en je vindt een gewillig oor voor je wensen. Meer informatie vindt u op de site www.maximjob.nl T PAGINA 5 €129.000 Redactie 'Moergestel-Nieuws' en Buro '76 V' F Is uw hypotheek wel up-to-date? Wat u aan maandlasten betaalt hangt onder meer af van de hoogte van de hypotheek en de gekozen looptijd. In het rekenvoorbeeld ziet u hoeveel u moet betalen bij een lening van 100.000 en een rente van 4,3% voor 20 jaar vast. makelaars o.g. Pieter Burgers Erik Welten Naar eigen wens en ontwerp Alle merken keukenapparatuur j Bezoek aan huis 1 Gratis offerte, geheel vrijblijvend Op basis van NHG. Tarief per 2 oktober 2006. Rentewijzigingen voorbehouden. Actieperiode loopt tot 15 november 2006 en geldt alleen bij Rabobanken in Diessen, Hilvarenbeek, Moergestel en Oisterwijk. De lening betreft een niet-doorlopend krediet. De woning geldt als onderpand. Vóór de afloop van de rentevastperiode krijgt u van de bank een aanbod voor de volgende rentevastperiode. U kunt dan een keuze maken uit de door de bank aangeboden rentetypes tegen het dan geldende rentetarief voor Aflossingsvrije Hypotheken. Deze tarieven kunnen hoger danwel lager zijn dan de hiervoor vermelde rente. Prinses Irenestraat 9 5066 BD Moergestel Tel./Fax (013) 513 0648 www.thijsvandewouwkeukens.nl Vision Makelaardij Gilzerbaan 34 5037 KV Tilburg Telefoon (013) 592 0080 Telefax (013) 468 8259 X Totale prijs 1 De effectieve rente op jaarbasis is een prijsaanduiding voor het krediet. Dit zijn alle kosten van het krediet, waaronder de afsluitprovisie. 2 In de berekening is ervan uitgegaan dat de rente voor een periode van 30 jaar gelijk blijft. Dit komt echter niet voor. Het vermelde bedrag is dus een indicatie. Hoofdsom Effectieve rente op jaarbasis1 Looptijd2 Maandlast 100.000 4,5% 30Jaar 358,33 F 4-3% ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 4 OKTOBER 2006 Kijk voor ons actuele huizenaanbod op: www.remax.nl/vision e-mail: vision@remax.nl Persoonlijk contact, nauwe betrokkenheid en uiterst professionele aanpak! Aankoop- en verkc 24 uur per dag, y 7 dagen per week!

Weekblad Moergestels Nieuws | 2006 | | pagina 5