s VERLOREN TE KOOP FRANS BECX TWNMACF OkVO Griete Veldeke 37 te Moergestel ONDERDELEN VAN INKLAPBARE ROLSTOEL Avontuurlijke kids gezocht! Kinderboekenweek 2006 Nog een keer Toer-Mee 2006 Kees Bergman in Galerie De Verdieping Nordic Walking ook voor senioren RUGLEUNING: lichtblauw, gebogen, 35 x 45 x 3 cm ZITTING: lichtblauw, 45 x 55 x 5 cm Rootven, in omgeving Jumbo op dinsdag 26 sept. jl. INFORMATIE: bel s.v.p. 06 20 9593 02 of 013 534 1812 Chauffeur I Servicemonteur Ben jij tussen de 6 en 10 jaar oud, en houd je wel van een beetje avontuur, dan is de Esta’s misschien wel iets voor jou! Esta’s zijn kinderen bij de Scouting van 6 tot 10 jaar oud en komen iedere zaterdag van half 11 tot half 1 bij elkaar om te spelen, te knutselen, te koken, en nog heel veel meer. Lijkt het je leuk om een keer te komen kijken, neem dan contact op met Moniek Jonkers tel. 513 3620. Ook voor informatie kun je hier terecht. Hopelijk tot ziens! Inloopspreekuur dierenarts 11 oktober 2006 Wil je weten of je hamster een mannetje of een vrouwtje is? Heb je vragen over de verzorging van je lieve lingsdier? Of wil je iets meer weten over het beroep die renarts? Pak je kans en maak een afspraak voor het “kin derboekenweek-spreekuur” van de dierenarts in de bibliotheek. Dierenarts van Gils van Dierenartsenpraktijk Moergestel zal op woens dag 11 oktober van 2 uur tot 3 uur in de bibli otheek aanwezig zijn. Kinderen die vragen hebben kunnen samen met hun huisdier op “het spreekuur” komen. Verkoop- en baliemedewerker Monteur I Leerlingmonteur Tuin- park- en bosbouwmachines Het “kinderboekenweek-spreekuur is alleen voor kleine huisdieren. Grote/gevaarlijke en zieke dieren kunnen we niet ontvangen. Heb je belangstelling meld je even aan voor het spreekuur. Vul een briefje in met je naam, je huisdier -I- je vraag en lever dit in bij de bibli otheek - Schoolstraat 37. Mailen mag ook: e- mail: moergestel@obtmb.nl Doe het snel, want het aantal plaatsen is beperkt. Stichting Welzijn Ouderen In de gemeente olat e r wl| k KVO-nieuws Bingo-avond bij ‘t Draaiboompje! Maandag 9 oktober a.s., aanvang 20.00 uur. Breng gerust uw buren, vrienden en kennissen mee! De kos ten bedragen 5,00 per kaart en 3,00 voor consumpties van niet-leden. Vraagprijs: 539.500,- Vrijstaande woning op een perceel van ca 450 m2 met inhoud ca 645 m3. De woning beschikt o.a. over een ruime woonkamer (ca 60m2), speelkamer, woonkeuken, 4 slaapkamers en vrijstaande garage. Voor nadere inlichtingen: 06-46248546 Wat kost het Na de aanmelding (keuze uit maandag-, dins dag- of zaterdagmorgen), krijgt u bericht wan neer u kunt starten. U koopt dan een kaart van 10 (lessen) x 7,50 per les. Aanmelden bij Corry de Jong. Deze lessen zijn inclusief recreatief zwemmen in de Leye (geldig tijdens de duur van de cur sus). U kunt tijdens de gehele cursus gebruik maken van onze Nordic Walking-wandelstok- ken. Interesse? Neem even contact op met coördinator activi teiten Corry de Jong, Past. Jansenstraat 22, Moergestel, tel. 513 3295. Het werk van Kees valt op door het rijke kleur gebruik en is mede daardoor een lust voor het oog. Hij exposeerde eerder met veel succes in Oisterwijk en Moergestel. Een kijkje op deze expositie, eventueel in combinatie met een bezoekje aan onze filmzaal met vanaf 15.00 uur weer een filmklassieker van de bovenste plank, maken een gewone grijze zondagmiddag tot een gezellig middagje uit in eigen dorp. De expositie is de hele maand oktober geopend op zaterdag van 13.00 tot 17.00 uur en op zon dag van 11.00 tot 17.00 uur. U vindt galerie De Verdieping aan de Industrieweg 16 te Moergestel. Wilt u meer informatie over deze of komende exposities of de programmering van filmzaal Negentien-toen, ga dan naar www.gale- riedeverdieping.nl Stapelwaer Willie van der Straaten-Dona en Ans Arts, bei den waren docent creatieve vakken, kwamen rondneuzend in allerlei tijdschriften op het idee om mooi vormgegeven serviesgoed een tweede kans te geven, door het te stapelen, te lijmen en te gebruiken als etagère. Ze zijn dan voor allerlei verschillende doelein den bruikbaar. Zoals voor hartige of zoete hap jes, traktaties, koffie en theezakjes met suiker en melkstaafjes. Ze zijn zo mooi en sfeervol dat het eigenlijk zonde is om ze te gebruiken. Ze zijn te zien in de bibliotheek Moergestel in de maand oktober, tijdens de openingsuren. De bibliotheek viert feest In samenwerking met Factorium Oisterwijk bieden de Bibliotheken van Oisterwijk de leerlingen van de basisscholen en van de brugklassen van het voortgezet onderwijs 2 verhaalconcerten aan. Kinderen en volwassenen van Factorium Oisterwijk en het CKV Uden die allerlei blok fluiten bespelen brengen 2 verschillende ver haalconcerten. Met als thema “dieren”. Op zaterdag 7 oktober om 11 uur klinkt muziek in de theaterzaal van Tiliander! Allerlei verklede dieren op stoelen met muziek standaards voor zich en mooie blokfluiten in hun handen, een vertelster en een dirigent die al deze dieren tot een prachtig dierenorkest maakt Je hoort Nelly de olifant voorbij stam pen, een koekoek die het hoogste lied zingt, een waterratjespolka maar ook een liedje over een poes die niet in de regen wil lopen omdat haar mooie vachtje nat wordt! De voorstelling duurt tot ongeveer 12 uur. De tweede voorstelling, getiteld Peter en de wolf begint in de theaterzaal van Tiliander om 13.30 uur. Veel mensen kennen dit beroemde verhaal al maar deze keer wordt het uitgevoerd door een groot blokfluitorkest. Peter, de wolf, opa, de eend, de jagers, het vogeltje, de kat hoe zal het ze vanmiddag vergaan???? Muzikanten met blokfluiten in alle soorten en maten, misschien zijn er bij die je nog nooit gezien hebt, zorgen voor een uur prachtige muziek! Een kaartje voor een voorstelling kost 1.50 maar als je lid bent van de bibliotheek betaal je maar 1.00. Voor, na en tussen de voorstellingen kun je worden geschminkt door cursisten van Janine Vriens. In de terugblik op de 26ste Toer-Mee die enke le weken geleden in Moergestel Nieuws werd gepubliceerd, werd gemeld dat de opbrengst de 8.000,— zou benaderen. Nu het financiële gedeelte bijna is afgewerkt kunnen wij berich ten dat voor de straatkinderen in Bolivia 8.500,— aan Theo Raaijmakers zal worden overhandigd. Ten onrechte werd in het vorige stukje gemeld dat er ruim 2.000,bij collecte is opgehaald. Dit bedrag werd echter gesponsord door diver se sponsors. Ook werd vergeten om muziekgroep Julia te bedanken. Julia heeft met hun enthousiasme voor een zeer gezellige sfeer gezorgd op post 4 en verdient zeker een bedankje. Bedankt. M.O.V.-groep Moergestel In de maand oktober exposeert de Oister- wijkse schilder Kees Bergman (1946) zijn nieuwste olieverfschilderijen in Galerie de Verdieping. Kees, die autodidact is, schilder de in zijn beginperiode, vanaf 1975, voorna melijk landschappen. Op dit moment is hij daarnaast vooral bezig met stadsgezichten en stillevens met bloemen. De afgelopen twee jaar heeft Nordic Walking in Nederland bewezen dat het een manier van bewegen in de buitenlucht is die aan te beve len is voor jong en oud, met of zonder een licha- melijke beperking en ongeacht het fitheid niveau. Voor de senioren van Moergestel bestaat de mogelijkheid met een beginnersgroep deze sport te gaan beoefenen. Ook voor gevorder den bestaat de mogelijkheid. Deze cursus zal voornamelijk bestaan uit tochten en opbouw van de conditie. Bij voldoende deelname (minimaal 10 personen per groep) kunnen we speciaal voor Moergestel een cursus starten. Beginners kunnen inschrij ven voor de cursus op maandag- en dinsdagoch tend (09.15-10.30 uur) en op zaterdagmorgen van 09.30-10.45 uur. De les voor gevorderden zal op zaterdagmorgen zijn van 10.45 -12.00 uur. Een aantal voordelen van Nordic Walking op een rijtje: Ook op een laag inspanningsniveau geeft Nordic Walking grote fysieke effecten De stokken bieden goede steun en stabiliteit, .waardoor er minder belasting is op de spie ren en gewrichten in knieën en enkels Schouders, armen, buik, rug en benen wor den versterkt Er wordt meer zuurstof door het lichaam gepompt Het uithoudingsvermogen, de kracht, de beweeglijkheid en de coördinatie worden bevorderd Nordic Walking kan door iedereen beoefend worden, van 8 tot 88 jaar Bij Nordic Walking blijft er genoeg tijd en adem over voor een gezellig praatje met mede- wandelaars. Les Nordic Walking onder deskundige bege leiding. Verantwoord bezig zijn met uw lijf en gezond heid en natuurlijk. K.B.O. AFDELING MOERGESTEL 1 Wij verwachten van de kandidaat: - Een relevante opleiding. - Goede contactuele eigenschappen. - In bezit van rijbewijs C Wij verwachten van de kandidaat: - Een relevante opleiding. - Goede contactuele eigenschappen. Tot je taken behoren onder meer: - Het afleveren en ophalen van machines - Het verrichten van kleine reparaties op locatie Voor meer informatie over deze vacatures kun je contact opnemen met dhr. Jan Lemmens tel: 013-4582275 Sollicitaties kun je schriftelijk of per e-mail binnen 10 dagen richten aan: Frans Becx Tuinmachines B.V., De Sonman 35,5066 GJ Moergestel, ter attentie van Jan Lemmens of e-mail: jan.lemmens@fransbecx.nl Vanwege de toenemende groei zijn wij momenteel op zoek naar een Tot je taken behoren onder meer: -Verkoop en advisering van tuin- en parkmachines, tuingereedschap en toebehoren. - Alle voorkomende baliewerkzaamheden. Tot je taken" behoren onder meer: - Het repareren en onderhouden van tuin- park en bosbouwmachines, met zowel 2- als 4-takt en evt. diesel motoren. - Het keuren van (elektrische) handgereedschappen en machines. Wij verwachten van de kandidaat: - Je brengt verkoopcapaciteiten mee. - Je bent gemotiveerd, flexibel, pikt nieuwe dingen snel op en kunt goed samenwerken in een team. - Een relevante technische opleiding. - Administratieve kennis. - Een goede kennis van Word en Excel is gewenst. Frans Becx Tuinmachines B.V. in Moergestel is een snelgroeiende onderneming die zich met name richt op verkoop, reparatie en ver huur van tuin- en parkmachines. Tot onze klantenkring behoren golfclubs, campings, overheidsinstellingen, hoveniersbedrijven en parti culieren. Wij zijn dealer van diverse gerenommeerde merken zoals ISEKI, STIGA, WOLF en STIHL, en importeur van COUP ECO aan- bouwheggenscharen, BELOS werktuigdragers, en K VAGNEN aanhangwagens. Tevens zijn wij aangesteld als regionaal servicecentrum voor HONDA in de provincie Noord-Brabant Sinds juni 2005 zijn wij gevestigd in een nieuw bedrijfspand op een aantrekkelijke zichtlocatie langs de snelweg Eindhoven-Tilburg. Het totaal aantal medewerkers bedraagt momenteel 21. PAGINA 3 ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 4 OKTOBER 2006 MOtRCtSTEl (013)5131140 WWW.FBAHSBta.Ht VERKOOP SERVICE VERHUUR

Weekblad Moergestels Nieuws | 2006 | | pagina 3