Jazz in de Tennishal ‘Ons Genoegen’ Van den Meijdenberg GEALAN Audacia- nieuws Loopgroep Rico Salvetti weer aanwezig in Hart van Brabantloop KPJ Moergestel bedankt de volgende personen/bedrijven voor hun bijdrage aan het Touwtrekweekend 2006 J eugdschaakclub Moergestel Audacia stelt publiek teleur Sportvereniging ’’ROEF!” 12.30 Zondagmiddag 1 oktober 17.00 - 19.00 uur ...Aanw. 13.30 .Vertrek 13.45 oude stijl jazz genootschap Wij hopen u te ontmoeten op 1 oktober in de tennishal. Tenniscentrum Stokeind Stokeind 11,5066 XA Moergestel, Tel. 013 - 5133451 ‘Ons Genoegen’ bekend in de wijde omgeving, gaat de tennishal opluisteren met wat ook wel genoemd wordt: de oude zwarte jazz. .2-0 .5-1 .3-0 .5-0 .3-2 .4-7 .3-8 ...Aanw. 13.30 .Vertrek 11.15 ...Aanw. 12.00 .Vertrek 13.00 ...Vertrek 8.45 Aanw. 8.30 Aanw. 8.30 ...Vertrek 8.15 ...Vertrek 9.15 .Vertrek 10.00 ...Vertrek 9.00 ...Aanw. 10.30 14.30 12.00 10.30 10.00 12.00 11.15 10.00 ROEF KORFBAL SENIOREN ZOEKEN VERSTERKING Senioren 1 is een team van 10 meiden in de leef tijd van 16 tot 25 jaar. Door werk en persoon lijke omstandigheden blijkt telkens weer dat dit aantal te gering is om elke week over een vol ledig team met reserves te kunnen beschikken. Enkele speelsters meer is dan ook noodzakelijk. Dus.wie helpt onze senioren zodat we kun nen blijven spelen. Uitslagen: Pup. Boskant E - Roef! E 2 - 2 Pup. Roefl D - Kraanvogels D 3 - 1 Pup. Roef! E - Concordia E 11-1. BOUWBEDRIJF //WW// ROEF HANDBAL Dames-senioren spelen a.s. zondag hun Kampioenswedstrijd! Afgelopen zondag won nen onze dames met 16-3 van Blauwwit. Daardoor zijn ze op een gedeelde le plaats gekomen met Groene Ster. Veel succes! Uitslagen afgelopen weekend: GDJ Avanti- Roef 4-0; MCJ Avanti-Roef 1 10-2; MCJ Wh.Demons 2-Roef 2 8-8; GCJ Blauwwit-Roef 12-3; MBJ Blauwwit-Roef 21-9; JBJ Blauwwit- Roef 18-11; DS Roef-Blauwwit 2 16-3; DAJ Wh.Demons-Roef 21-11. Volgende zondag is dus de kampioenswedstrijd van de dames. Tijd en plaats is nu nog niet bekend, maar we hopen wel op veel belang stelling en aanmoediging, want Groene Ster is een zware dobber. Kijk op onze site hv.roef.nl wanneer de wedstrijd gespeeld gaat worden. In het weekend van 8 oktober begint de zaal- competitie. Handbal is altijd raak!! rend toegesproken worden. Ook het vervoer van de finishers naar elders moet weer geregeld zijn. Ook dit jaar ligt dit belangrijke organisa torische aspect weer in de vertrouwde handen van Leo Boogaers en Piet van de Schoot. Toos Swinkels valt de eer te beurt om het bal voor de Moergestelnaren bij het Mariazieken- huis te openen en achtereenvolgens zullen tot de herstart bij Vidar Ad Oerlemans, Sjef van Gastel, Anne Jonkers, Hans van Gils en Ad Kolen letterlijk hun beste beentje voorzetten. Jan Jonkers, Ad Heijkants, Suzanne van den Berg leiden het team na de rust en vanaf Oirschot is het aan Jan de Jong, Bert Kaptijn, Corrie Timmer en Koos Guijt de taak te trach ten zo snel mogelijk de afstand naar het Longa terrein te overbruggen. Daar zal dan weer om 17.19 het startschot klinken om de dames te laten vertrekken naar het centrum van Tilburg. Esther Jonkers zal op dit traject de Moergestelse belangen verdedigen, terwijl kort voor 17.30 Maarten van Gils zich opmaakt om zich naar de fmishplaats te spoeden. Hij heeft de eervol le taak om na een lange dag deze sportieve mega-manifestatie af te sluiten. Tussen 15.00 en 16.00 uur doet het circuit Moergestel aan. In de nabijheid van de Waterhoefstraat zal het een drukte van belang zijn om de dameslopers, afkomstig uit Oisterwijk, te laten finishen, waarna de man nen het van hen overnemen en in de richting van de Pierenberg snellen om bij het Longa- terrein te eindigen. Het is natuurlijk onnodig om te vermelden dat luide toejuichingen aldaar voor uw plaatsgenoten van grote waarde zullen zijn. Programma 30-9-2006: Pup. WO D2 - Roef! Dl vertr. 9.00 Pup. Tilburg E2 - Roef! Elvertr. 8.45 Programma 1-10-2006: Sen. Kraanvogels 1 - Roef! 1 vertr. 10.15 De trainingen van Roef! korfbal zijn op de maandagavond vanaf 18.30 uur op ons sport park naast sporthal Stokeind. Lijkt deze sport je wel wat of wil je het gewoon eens een keer proberen kom langs. De eerste zes trainingen ma^ je geheel vrijblijvend mee doen. Meer informatie nodig vraag naar Corrie Schilders (5132326) of Peter Vrijhoeven (5133455). Nieuwe jeugdschaaklessen starten na de herfstvakantie. Nieuwelingen zijn welkom. Vanaf het begin van het seizoen speelden de jeugdschakers van JSC Moergestel op maandag avond allerlei onderlinge toernooitjes. De vol gende toernooivormen kwamen al aan bod: doorgeef-, estafette-, stratego- en snelschaaktoer- nooi. Bij het snelschaaktoernooi van afgelopen maandagavond waren er twee winnaars die alle bei de perfecte score haalden van vier uit vier: De 6 jaar jonge Lucas Steevens en de 8 jaar jonge Mark van Engeland, allebei leerling van De Bienekebolders. Vóórdat de schaaklessen beginnen worden er nog twee van zulke toernooitjes gehouden. Aanstaande maandag een dobbelsteenschaak toernooi. Na de herfstvakantie beginnen dus de schaak lessen. JSC Moergestel kunnen nog nieuwe schaakleerlingen plaatsen. De schaaklessen zijn geschikt voor basisschoolleerlingen vanaf groep 3. Iedereen krijgt schaakles op zijn eigen “niveau”, in feite dus: individuele “schaakles op maat”. Op maandagavond van 18.30 tot 20 uur in het Estalokaal van Scoutinggebouw “Den Donk”. Inlichtingen/aanmeldingen gelieve per e-mail: t.leermakers@planet.nl Taxandria - Audacia 2-0 Heel wat fietsen moesten buiten de stalling worden weggezet want die was vol. Beide ploe gen waren nog ongeslagen en Audacia had een overwinning meer. Voor Audacia was dat een competitiestart waarvoor van te voren gete kend zou zijn. Taxandria wil een rol van bete kenis spelen en Audacia natuurlijk ook, maar heeft lijfsbehoud als debutant als eerste prio riteit. De uitslagen in de vierde klasse G van het afgelopen weekend geven aan dat de ploegen aan elkaar gewaagd zijn en iedereen van iedereen kan winnen. Audacia moet daarbij opboksen tegen fysiek sterkere tegenstanders en Taxandria behoort tot die categorie. Tegen een ervaren keeper als Alex van Roessel (eens Audacia) en vier stevige verdedigers voor hem is het voor Audacia moeilijk voetballen en is het zaak ach ter de nul vast te houden en hopen op de kans jes die zich altijd wel voordoen. Dat was er in deze wedstrijd maar eentje in de derde minuut van de wedstrijd toen van Roessel maar net met zijn voet kon redden. Audacia kiest voor de zorgvuldige opbouw en Taxandria hanteert de lange bal, dat een hoog percentage van niet aankomen kent, maar wat wel aankomt gevaarlijk is. Zonder fouten valt dat goed te verdedigen, echter die fouten kwa men er wel. In de zesde minuut ging de uitlo pende keeper Noël Op ’t Hoog in de fout en Weer zullen dit jaar de Moergestelse lopers hun uiterste best doen om de estafetteloop door Brabants Midden zo goed mogelijk af te ron den. In het geweld van 110 deelnemende ploe gen hebben zij niet de illusie in de kop van het klassement te eindigen. Sedert enkele jaren heeft de loopgroep ook niet meer als belangrijk ste doel om in de voorhoede te eindigen. Het oogmerk is enigszins bijgesteld; de dag geza menlijk sportief en recreatief doorbrengen, waarbij, ondanks de gezelligheid, een ieder zijn best zal doen om zo goed mogelijk te presteren. De Hart van Brabantloop is een loop waarbij 15 leden (10 mannen en 5 vrouwen) van elk team het estafettestokje aan elkaar overhandi gen om gezamenlijk bijna 100 kilometer door het Brabantse land rond Tilburg te lopen. Tussen start en fmishplaats Tilburg wordt natuurlijk Moergestel aangedaan. Vanaf het begin om 7.30 uur bij het Twee Stedenziekenhuis tot het eind op het Heuvel- plein in Tilburg uur zijn 3 herstarts ingepland om het gehele veld niet te ver uit elkaar te slaan. Tumultueuze toestanden dus op de her- startplaatsen bij roeivereniging Vidar in Hilvarenbeek, de markt in Oirschot en het Longaterrein in Tilburg. Niet alleen op de Moergestelse lopers wordt een enorm beroep gedaan, ook aan de begeleiders en coördinatoren van het team worden hoge eisen gesteld. Zo wordt elke loper steeds bege leid door een of twee fietsers. De atleten en hun begeleiders, die een deel van het parcours voor hun rekening nemen, moeten naar de plaatsen gebracht worden waar het estafettestok je overgegeven wordt; de gefinishten moeten opgevangen en ongeacht de prestatie, waarde- Koen Hendriks kreeg een leeg doel voor zich: 1 - 0. Tot aan de rust bleef die stand gehand haafd. Na rust ging Audacia driftig op zoek naar min stens de gelijkmaker. Al in de derde minuut werd die drift fataal. Bij corners en vrije trap pen stuurt Audacia kopsterke verdedigers naar voren en worden hun posities door anderen ingenomen. Niet zorgvuldig genoeg blijkbaar want de afvallende bal bij de corner ging met een lange trap snel naar voren en deze counter kon door dezelfde Hendriks met een treffer worden beloond: 2-0. Audacia bleef vechten voor een beter resultaat maar er was geen door komen aan. Zondag maar revanche nemen Tegen Nevelo (zondag in Moergestel) maar revanche nemen en de schade is weer hersteld. De vierde plaats is de moeite waard om te ver dedigen. Uitslagen zondag 24 september 2006 Taxandria 1 - Audacia 1 Audacia 2 - WSJ 2 Gestel 2 - Audacia 3 Audacia 4 - NOAD 6 Audacia 5 - Oirschot Vooruit 7 Audacia 6 - Jong Brabant 9 OHC/ORKA 6 - Audacia 7 Programma zondag 1 oktober 2006 Audacia 1 - Nevelo 1 Vlijmense Boys 3 - Audacia 2 Audacia 3 - Wilhelmina Boys 3 Taxandria 4 - Audacia 4 Hapert 3 - Audacia 5 Viola 7 - Audacia 6 Audacia 7 - Heusden 3 Dames Audacia - Merlijn AUDACIA JEUGD Zaterdag 30 September Audacia Al Nevelo A2 Dongen A3 - Audacia A2 Audacia BI Vrij Audacia B2 - Hilvaria B3 Sab Cl - Audacia Cl Audacia C2 - SV Triborgh Cl EDN ’56 Cl - Audacia C3 Audacia Dl - Jong Brabant Dl ....Aanw. 8.15 Audacia D2 - Jong Brabant D2 ....Aanw. 8.15 Were Di D3 - Audacia D3Vertrek8.15 GSBW D4 - Audacia D4 Audacia El - Spoord.Boys El Audacia E2 - Hilvaria E3 Hilvaria E5 - Audacia E3 SC Olympus E3 - Audacia E4. GSBW E5-Audacia E5 SC ’t Zand F2 - Audacia F1 Audacia F2 - GSBW F2 Tuldania F2 - Audacia F3Vertrek 8.45 Audacia F4 - SV Triborgh F12 ...Aanw. 10.30 Audacia F5 - SC ‘t Zand F14 Aanw. 10.30 Audacia F6 - Helvoirt F5Aanw. 10.30 PAGINA 7 13013 Fam. Wolfs Gilde St. Catrien Café 't Draaiboompje Moergestel Fam. Van de Wouw Buurtbewoners van de Heuvelstraat Café den Bartel, Haaren Café/cafetaria Kerkzicht, Diessen Café/cafetaria de Hoeve Middelbeers Boerenbond Udenhout Kees van Haaren Broeders Fourage Westgeest Olie John van Poppel lichtmasten Buro '76 Martien Oerlemans Swinkels All-round Reiniging EHBO Moergestel Frans van Oort tentenverhuur Magie Sound drive-in show Slagerij Ketelaars Slagerij van Zon Marktkramenverhuur van Dijk Loon- en transportbedrijf Bruurs Wim van Alphen openhaardhout Scouting Moergestel Fam. Meurs Heuvelstraat Van Zon Timmerwerken Alle leden en personeel KPJ Moergestel Orto Biest-Houtakker Lenneke Bloem Moergestel Fam C. Bierkens EmTeVe Moergestel Bouw- en onderhoudswerken - Ramen - kozijnen in kunststof en hout Hild 20, Moergestel Tel. (013) 513 2172 (b.g.g. bellen na 17.00 uur) Lijstenmakerij voor alle inlijstwerk Restauratie-atelier Heusdensebaan 27, 5061 PM Oisterwijk tel. (013) 5284856 Open: donderdag 13.00-18.00; vrijdag 10.00-18.00; zaterdag 10.00-15.00 brengt kunststof in vorm 'MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 27 SEPTEMBER 2006

Weekblad Moergestels Nieuws | 2006 | | pagina 7