B GEZIEIMGEKEL H J HI JIN ^decó^ HOME J DE KREKUL creatieve en culturele vorming Terugblik op de Toer-Mee van 2006 J G M. van der Wijst BV buiten akue IMS RE/MAX Familiesoftbal- toernooi Muziekvereniging Prinses Juliana speelt met vuur ^ouwR'l tof van de Wouw M.O.V-groep Moergestel wkerts Kies voor een professioneel resultaat beschikbaar stelden voor de posten, voor hun gastvrijheid. Tenslotte bedanken we de particuliere spon sors en het bedrijfsleven voor hun gulle mede werking. Alle deelnemers bedankt dat zij zich door de regen niet hebben laten weerhouden, maar toch de tocht hebben gereden. Van veel deel nemers kwam een complimentje omdat het een prachtige route was. Voor volgend jaar staat er week een Toer-Mee gepland op zondag 26 augustus. Houdt u deze datum dus vrij!!! Afgelopen zondag vond de 10e Dweildag plaats in Hoogeloon. Elk jaar de eer ste zondag van september treedt daar ’n aantal orkesten op, vergelijkbaar met het hier bekende Blaoskapellenfestival. Liefst 32 orkesten waren er te zien en horen en onder hen ook onze eigen Moergestelse Julia. We zagen en hoorden ze bezig op het Kerkplein. Hun muzikale resultaat van deze middag is ons niet bekend, maar ongetwijfeld zullen ze zelf ’n plezierige dag hebben beleefd, en dat is natuurlijk ook belangrijk... 0 VERF- EN BEHANGSPECIAALZAAK Op zondag 27 augustus j.l. werd voor de 26ste keer de Toer-Mee georganiseerd door de werkgroep M.O.V. Deze sponsorfietstocht van 25 of 40 km. voert langs de mooiste plaatsen in de omgeving van Moergestel. De opbrengst van de fietstocht is voor Theo Raaijmakers, die in Bolivia in de stad Cochabamba een tehuis voor straatkinderen runt. Op zondag 8 oktober wordt er op de velden van Roef! in Moergestel weer als afsluiting van het seizoen een familietoernooi softbal gehouden. Je kunt een team opgeven voor de volgende klassen: gevorderden, half gevorderden, begin ners. Een team moet minimaal uit 9 spelers bestaan, dit mogen collega’s, vrienden, buren, familie zijn het maakt niet uit. Het is een toer nooi wat vooral voor de gezelligheid wordt gespeeld. Je kunt je opgeven voor donderdag 28 september bij: Ruud Hekker liefst per e-mail: Lhekker@home.nl of via een briefje in de bus bij Burg. Poortstraat 22, 5066GG Moergestel. Dat dit alles spectaculair zal worden is nu al zeker bij diegenen die nauw betrokken zijn bij de organisatie. U als toeschouwer zal ook zeker ogen en oren te kort komen tijdens dit unieke concert. De entree is zoals u gewoon bent van Muziekvereniging Prinses Juliana gratis. Het mag duidelijk zijn dat een dergelijk concert grote kosten met zich meebrengt, denk eens aan het vuurwerk, verlichting, podium en geluids apparatuur. Om een bijdrage aan dit geheel te brengen bieden wij u de mogelijkheid aan om een VIP kaart te kopen. Met deze VIP kaart bent u verzekerd van een echt avondje uit. Behalve een perfecte zitplaats, bieden wij u tijdens het gehele concert onbeperkt drank, en natuurlijk exclusieve hapjes aan. De kosten van een VIP arrangement bedragen slechts 27,50. De VIP kaarten zijn vanaf 10 september te koop bij Jumbo, Super De Boer en Slijterij in den Korenmaaier. Natuurlijk zijn ze ook te bestellen via onze website: www.julianamoer- gestel.nl Zaterdagavond 30 september vanaf 20.15 uur staat er weer wat te gebeuren in Moergestel. Op deze avond organiseert Muziekvereniging Prinses Juliana een vuurwerkconcert op het St.-Jansplein. Dit in de regio nog niet eerder vertoonde spektakel zal een samensmelting zijn van prima muziek en professioneel vuur werk. De muziekvereniging is de laatste jaren vernieu wend in hun keuze van themaconcerten. Was er enkele maanden terug nog een geweldig Walt Disney concert, komt men nu met een nog grotere uitdaging. Het Vuurwerkconcert Moergestel, een project waarbij de muziek van de muziekvereniging centraal zal staan, maar waarbij het echte Beko- vuurwerk een perfecte ondersteuning van deze muziek zal zijn. Het mag duidelijk zijn dat de muziekkeuze dan ook alles met vuur te maken heeft. Het St. Jansplein in Moergestel blijkt een zeer geschikte locatie voor een vuurwerkconcert. Door de indeling van het langgerekte plein is het mogelijk om een daadwerkelijke samen smelting van vuurwerk en concert te verkrij gen. Op het St. Jansplein zal een groot podium gebouwd worden en zal het professioneel uit gelicht worden. Ook wordt de muziek uitver sterkt zodat de klanken duidelijk over het gehe le plein zullen klinken. De dag begon met een bewolkte hemel en de weersvoorspellingen waren ook niet al te goed. Het bleek ook al aan de start om 1 l.OOu. Een stevige regenbui vertraagde de start met 15 minuten. Ook onderweg kregen de fietsers nog enkele buien te verwerken. Toch bleek het enthousiasme niet onder het slechte weer te lijden. Bijna 400 fietsers trot seerden de regen en gingen op pad. Hiervan reden 112 mensen de korte route van 20-25 km. Onderweg kwamen zij op diverse plaatsen een stempelpost tegen, waar tegen betaling van een klein bedrag een kop koffie of thee gedron ken, een kop soep en een broodje gegeten en een glaasje fris gedronken kon worden. Op post 1 kon men een praatje maken met Pater Theo die een tentoonstelling van foto’s van zijn werkgebied had meegebracht. Veel mensen hebben van de gelegenheid gebruik gemaakt om iets meer te weten te komen over het werk dat hij doet in Bolivia. De opbrengst van de 26ste Toer-Mee zal de 8.000 benaderen. Ruim 4.200 aan start - gelden en de opbrengsten van de verschillen de posten. Ruim 2.000 is bij de collecte opgehaald en er zijn nog door diverse mensen bedragen toe gezegd die op de bank binnenkomen. De M.O.V-groep wil graag de vrijwilligers bedanken die ervoor zorgden dat de kramen en de overige spullen op tijd op de posten waren, de vrijwilligers die zorgden dat de deelnemers op de gevaarlijke punten veilig konden over steken, en de vrijwilligers die de slagzin op de kaarten invulden bij de posten, de appels uit deelden, de broodjes smeerden, de soep in schepten en de koffie, thee en frisdrank schon ken. En ook Janneke en Guido voor hun gezel lige spelletjes en leuke prijsjes. We bedanken ook de families in Biest- Houtakker2x, Esbeek en Diessen, die hun plaats AANBIEDING Menu september voor 2 pers.: Elke zaterdag Lopend buffet €io.so pp. zx***Kxv Niet pandgericht, maar klantgericht! Persoonlijk contact, nauwe betrokkenheid en uiterst professionele aanpak! Chinees-lndisch Restaurant YUENG SHING V) I decoreren met polytex taalcursus Spaans taalcursus Frans wijnkennis en wijnproeven jongerencursus: algemene oriëntatie jongerencursus: solderen jongerencursus: boetseren jongerencursus: tekenen en schilderen E-mailadres 'Moergestel Nieuws' buro76@planet.nl Programma verkrijgbaar in de bibliotheek Oisterwijk Voor inlichtingen: tel. 013-5902340 (na 19.00 uur) www.krekul.nl makelaars o.g. Pieter Burgers Erik Welten u tx* buéten tê stlirldete*» heett, muren. Isoeijnen boedeteo el <Jeu*en. kies voor de verl wmi de vafe <rw De pruhessoneie vert »Offt voor <-wi diHf'fiM resulted er» opnmalt* besclterming Naar eigen wens en ontwerp Alle merken keukenapparatuur i Bezoek aan huis H Gratis offerte, geheel vrijblijvend Kerkstraat 106, 5061 EL Oisterwijk Tel. (013) 5282162 Vision Makelaardij Gilzerbaan 34 5037 KV Tilburg Telefoon (013) 592 0080 Telefax (013) 468 8259 ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 6 SEPTEMBER 2006 De Open Dag van de Krekul op zondag 20 augustus j.l. was weer een enorm succes. De belangstelling was zelfs nog aanmerkelijker groter dan andere jaren. Voor snelle beslissers zijn er echter nog mogelijkheden voor inschrijving bij de volgende cursussen: PAGINA 5 Kroepoek, blokjesvlees en groenten met noten, ajam pangang (kip), foe yong hal, j~ E babi ball (vlees), witte rijst, (i.p.v. rijst met nasi of bami 1,- toeslag) Afnaaiprijs: IOD v ACTIE SCHOTEL VOOR 1 PERS. Foe yong hai en tjap tjoy 7.00 (met witte rijst) incl. soep, hapjes, warm buffet en vruchten reserveren gewenst! Aankoop- en verkoopbegeleiding; 24 uur per dag, 7 dagen per week! Kijk voor ons actuele huizenaanbod op: www.remax.nl/vision e-mail: vision@remax.nl Wij bezorgen ook buffet aan huis! Rootven 37 Moergestel telefoon 013-5131163./ Sr** i± Prinses Irenestraat 9 5066 BD Moergestel Tel /Fax (013) 513 0648 www.thijsvandewouwkeukens.nl

Weekblad Moergestels Nieuws | 2006 | | pagina 5