GEZIEN IN GEJJEL o Concert Russisch Trio in Petruskerk Hilvarenbeek Rabobank organiseert fietstocht Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk bestaat dit jaar 100 jaar en organiseert nog één grootse activiteit voor alle inwoners uit Diessen, Hilvarenbeek, Moergestel en Oisterwijk. Op 24 september organiseert zij een prachtige fietstocht, door het groene hart van Brabant. Deelname is voor iedereen gratis. Beste mensen van Moergestel en omstreken, Bekijk het productieproces en doe inspiratie op in de ruime showroom met kunststof kozijnen, ramen en deuren. Zaterdag 2 september van 10.00 - 17.00 uur in Moergestel Showroom en fabriek: Theo samen met pastor Van den Broek. Theo Raaijmakers Industrieweg 20 Industrieterrein "Stokeind" 5066 XJ Moergestel Tel.: (013) 513 36 15 er al vijf achter elkaar. Er lijkt ’n wildgroei te zijn ontstaan aan zgn. ‘sandwich borden’ in ons dorp, ‘n Veelheid aan reclameobjecten in de vorm van vaak voor de helft losgelaten of verregende affiches van allerlei evenementen (die bui ten ons dorp plaatsvinden) in evenzovele formaten. Of de aankondiging van 'n verkoopplaats op het St. Janspiein... Zoals eerder gezegd: het valt écht niet meer alleen óns op... ’n Veelgebruikte uitdrukking weliswaar, maar zeker van toepassing op dit plaat je: ’t moet niet gekker worden... ’n Mening die, na het checken ervan, menij “Het 100-jarig bestaan vieren we het hele jaar door met allerlei activiteiten voor diverse doel- RE/MAX goede doel. Veel dank daarvoor en voor het vele werk dat jullie gisteren hebben verricht! Veel dank natuurlijk ook aan alle sponsors, aan iedereen die heeft meegewerkt of geholpen om deze ToerMee tot een succes te maken!! Ik bedank uiteraard ook graag alle mensen die hebben meegefietst, die het erop gewaagd heb ben ondanks de weervoorspellingen, en die weer een mooi resultaat hebben neergezet in deze 26e ToerMee! Wij zijn daar enorm blij mee, want zonder die financiële steun zouden wij niet zoveel kunnen, en het is ook erg belang- rijk voor mij om te weten dat de mensen hier meeleven met de mensen daar: ik heb gisteren weer eens met eigen ogen kunnen zien dat ik er niet alleen voorsta. Veel dank aan iedereen en de allerbeste wen sen! groepen. Zo zijn we in januari begonnen met de geweldige Rabolympische dorpen in Hilvarenbeek en Oisterwijk met een heuse ski baan” zegt Jeroen van den Ingh, algemeen directeur van Rabobank Hilvarenbeek- Oisterwijk. In maart bezocht de bank de ver zorgingstehuizen en in mei overtrof zij alle verwachtingen van leden en klanten met de Goed voor Talent show. “We sluiten het af door nogmaals voor iedereen, van jong tot oud, een activiteit te organiseren. Een fietstocht door het werkgebied van de bank is daar een perfecte invulling voor. Ik hoop dan ook dat zoveel mogelijk mensen op 24 september de fiets pak ken en met ons meefietsen.” Aldus een enthou siaste Jeroen van den Ingh, algemeen direc teur. in Engeland. De hoboïst van het gezelschap Vladimir Skliarenko studeerde aan het beroem de conservatorium van Moskou terwijl de ande re leden, Ludmilla Maximova(cello) en Elena Lelchuk (piano) aan het Conservatorium te Saratov studeerden. Het trio brengt een pro gramma van Barok tot Piazzolla. Aan dit con cert werken tevens mee Ad van Sleuwen (orgel) en Fien van Dingenen (blokfluit). De toegang voor dit concert is gratis, na afloop wordt een collecte gehouden. Gisteren is de 26e ToerMee geweest en deze keer kon ik er zelfbij zijn! Ik ben voornamelijk op post no. 1 geweest en bij de finish en heb daar door een goede indruk kunnen krijgen van het hele gebeuren, en ook heel veel mensen kun nen zien en ook kunnen spreken. Het werd daardoor voor mij weer eens duidelijk hoezeer de ToerMee leeft in de gemeenschap en hoeveel mensen er-zich voor inzetten en er aan deelne men. Het weer was niet geweldig zondag, er zijn wel wat buien geweest en er dreigde nog veel meer te vallen, maar er is desondanks toch nog een groot aantal deelnemers op komen dagen, velen die gewoon al elk jaar meedoen en die op het einde ook zeiden, "tot volgend jaar"! Ik heb in deze paar dagen ook kunnen zien hoe veel er georganiseerd moet worden en hoe de mensen zich inzetten om alles op tijd klaar te krijgen, zodat het allemaal mooi en leuk kan verlopen. Vooral de mensen van de M.O.V.- groep zijn natuurlijk al lange tijd bezig om alles te regelen en die zijn ook na de ToerMee nog dagen bezig om alles op te ruimen en te eva lueren. Voor de mense van de M.O.V.-groep dan ook van harte een groot "dank-je-wel!!" voor hun inzet voor deze aflevering van de ToerMee en voor het vele andere werk dat ze doen voor onze kinderen en jeugd in Bolivia en voor andere doelen!! Veel dank ook aan alle medewerkers en vrij willigers/- sters van de ToerMee: ik heb giste ren een aantal van hen ontmoet en ik zie ook daar mensen die er elk jaar weer bij zijn en een deel van hun vrije tijd opofferen voor dit A. op 't Hoog B.V. Er zijn vier verschillende opstartpunten op zondag 24 september. Fietsliefhebbers kunnen vanaf elk kantoor tussen 11.00 en 13.00 vertrek ken. Aanmelden is niet nodig. Enkel op de dag zelf dient men zich te melden bij het secreta riaat, voor het ontvangst van de routekaart. Iedere deelnemer ontvangt daarnaast twee con- sumptiebonnen. De route is ongeveer 30 km lang, laat de mooiste plekjes zien en heeft een gezellig rustpunt. De bank ontvangt uiteinde lijk alle deelnemers op het eindpunt bij kano- boerderij De Reusel in Moergestel, waar ver maak voor jong en oud is. Zo is er een lucht kussen, muziek, gratis popcorn, schminck en nog veel meer. X^***vx Niet pandgericht, maar klantgericht! Persoonlijk contact, nauwe betrokkenheid en uiterst professionele aanpak! Op vrijdagavond 8 september vindt in de Petruskerk te Hilvarenbeek een bijzonder con cert plaats. Om 20.00 uur treedt op een Russisch trio bestaande uit hobo, cello en piano. Dit Trio met de naam Trio Sonata wordt gevormd door solisten die verbonden zijn aan de Philharmonic in Saratov. In Rusland spelen ze gemiddeld honderd concerten per seizoen, en spelen ‘s-zomers in west Europa. Dit jaar worden concerten gegeven in Amsterdam, Gouda, Breda en ook is het ensemble te horen www.opthoog.nl PAGINA 5 OPEN HUIS Moergestel - Eindhoven - ‘s-Hertogenbosch - Breda - Gemert - Utrecht ,S_ makelaars o.g. Pieter Burgers Erik Welten Vision Makelaardij Gilzerbaan 34 5037 KV Tilburg Telefoon (013) 592 0080 Telefax (013)468 8259 Oisterwijkseweg 43, Moergestel Tel. (013) 513 2268 ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 30 AUGUSTUS 2006 RAMENFABRIE Kijk voor ons actuele huizenaanbod op: www.remax.nl/vision e-mail: vision@remax.nl Aankoop- en verkoopbegeleiding; 24 uur per dag, 7 dagen per week! «Pt K

Weekblad Moergestels Nieuws | 2006 | | pagina 5