Okvo TE HUUR Jeugdschaatsles “De Vennen” Seizoen begint met bekervoetbal Audacia- nieuws Moergestel, Regenbeemdeke 22a ’De Vurhaai’ 50-jaar! Moergestelse dartcompetitie 2006 MTV Bingo gaat weer draaien! Kopij alleen nog digitaal aanleveren RE/MAX Vision Makelaardij Te huur de gehele begane grond van een vrijstaande woning. VBO MAKELAAR Aanw. 8.30 Vertrek 10.00 .Aanw. 11.00 .Aanw. 11.00 .Aanw. 11.00 Vertrek 9.00 Vervolg van voorpagina Indeling: Ruime woonkamer, eigen keuken, eigen badkamer en toilet, twee slaapkamers, extra werk/hobbyruimte (voormalige garage), ruime eigen achtertuin met achterom. Voor informatie en/of een bezichtiging kunt u contact opnemen met ons kantoor (Erik Welten). .2-1 ....Aanw. 13.30 Vertrek 13.45 ....Aanw. 13.30 ....Aanw. 13.30 ..Vertrek 11.45 ....Aanw. 12.15 ..Vertrek 12.00 Aanw. 8.45 ..Vertrek 11.45 Aanw. 8.45 ....Vertrek 8.45 Plok heeft na een overtuigende over winning de leiding overgenomen in poule A. Triple One I zit er kort achter met vier punten minder. In poule B staat ’t Centrum op de eerste plaats, maar staat maar 4 punten voor op One hund red and Epi die een wedstrijd minder heeft gespeeld. Erwin Sterken (Veerkes A) gooide afgelopen week een 106 uit worp. Inhaalwedstrijden komende week: Maandag 21 augustus: Plok - Koekoek Woensdag 23 augustus: Veerkes A - Triple One I; Veerkes BZ - One hundred and Epi Donderdag 24 augustus: One hundred and Epi - Triple One II; Trib 20 - Tijm’sss 3 A; ‘t Centrum - Veerkes BZ ...Vertrek 9.00 .Vertrek 10.45 .Vertrek 10.45 ...Vertrek 9.00 .Vertrek 12.30 Najaarsvergadering bij ’t Draaiboompje op 18 september a.s., aanvang 20.00 uur. Voor aanmelding en nadere informatie kan contact worden opgenomen met secretaris John Schepens, telefoon 513 2027. AUDACIA JEUGD Zaterdag 26 augustus Audacia Al - Riel Al Hilvaria A2 - Audacia A2... Audacia Bl-RKDSV BI Audacia B2 - Hilvaria B2 RKDSV Cl-Audacia Cl... Audacia C2 - Voab C2 Viola C3 - Audacia C3 Audacia Dl - RKDSV DL. Riel D2 - Audacia D2 Audacia D3 - Willem 11 D5 Nevelo D4 - Audacia D4 Audacia El Vrij Audacia E2 - SVG E2 SVG E3 - Audacia E3 Uitslagen speelweek 1 (Poules) Poule A: Plok-Veerkes A 12 - 0; Triple One I- Veerkes J 10 - 2 Poule B: One hundred and Epi-Trib 20 10 - 2; Tijm’sss 3A-‘t Centrum 5 - 7 Stand na speelweek 1 (Poules) Poule A: 1. Plok 1 - 17; 2. Triple One 11 -136; 3. Veerkes J 2 -13; 4. Veerkes A 2 - 6; Koekoek 0-2 Poule B: 1. ’t Centrum 2 - 20; 2. One hundred and Epi 1 -16; 3. Tijm’sss 3A 2 - 15; 4. Triple One II 1 - 9; 5. Trib 20 2 - 8; 6. Veerkes BZ 0 -1 Hoge finishes: 1. Dorus de Laat (Tijm’sss 3A) 150; 2.Arthur Mansveld (‘t Centrum) 147; 3. Steven van den Elzen (Plok) 115. 180 scores: 1. Wendy van Dal (Trib 20) lx; 2. Maarten Traa (One hundred and Epi) lx; 3. Peter Geerts (Veerkes A) lx. Gilzerbaan 34 Tilburg 013-5920080 e-mail vision@remax.nl www.remax.nl/vision FEESTWEEKEND Officieel wordt het 50-jarig jubileum begonnen met een H. Mis, opgedragen aan alle overleden mensen uit de buurt van ‘De Vurhaai’. Deze vie ring vindt plaats op zaterdag 9 juni 2007. Precies ’n week later, zaterdag 16 juni, begint het feest programma rond de middag. Dat wordt ’n hele middag speciaal voor de kinderen uit de jarige buurtvereniging. Kinderen worden actief betrokken in een programma speciaal voor hen georganiseerd. ’s Avonds staat de 50-jarige reünie op het pro gramma. Tien en vijftien jaar geleden waren dat dé hoogtepunten in het toenmalige feestpro- gramma. Ook nu worden huidige en oud-bewo- ners uitgenodigd naar de feesthal te komen voor een reuzengezellige avond. Dat kunnen we nu alvast verzekeren. Tot ergens in het vroege uur van de zondag kan men er herinneringen ophalen en tussendoor dansen op de tonen van een heerlijk orkest van eigen bodem... Er komen weer vier bingo-uitzendingen op MTV Op de donderdagen 19 en 26 okto ber en 2 en 9 november. De bingomolen draait die avonden voor buurtvereniging ‘De Vurhaai’ die in het jaar 2007 haar vijf tigjarig bestaan gaat vieren. Een van de onderdelen van dat feest is het nieuwe evenement: Moergestelse Record- pogingen. Een evenement dat moet uit groeien tot een jaarlijkse gebeurtenis waar bij de gehele Moergestelse gemeenschap (via verenigingen en buurten) wordt betrokken. Op opbrengst van de bingo- avonden wordt o.a.voor dat doel gebruikt. Het Moergestelse Recordevenement vindt plaats op zondag 17 juni 2007. De geves tigde records worden officieel bijgeschre ven in het Ermelindis Boek van Gèèselse Records. Let op dus voor de komende publicaties: MTV Bingo op 19, 26 oktober en 2 en 9 november a.s. om 19.00 uur! Uitslagen zondag 20 augustus 2006 Audacia 1 - Gloria UC (beker) Audacia 2 - SET 2 (beker) ZONDAG 17 JUNI 2007 De zondag wordt een heel bijzondere. Naast het ochtendprogramma wordt het de middag van de Moergestelse Recordpogingen. Verenigingen, buurten, vriendenclubs, families enz. enz. wor den uitgenodigd om deel te nemen aan de recordwedstrijden. Records die door henzelf kunnen worden aangedragen, maar ook de organisatie zal records op touw zetten. Alle die middag officieel gevestigde records worden bij geschreven in het boek van Gèèselse Records. Binnenkort volgt hier nog veel meer informa tie over in deze krant! De bedoeling is van dit evenement een jaarlijks terugkerende gebeur tenis te maken. Tot zover een eerste artikel gewijd aan het gou den jubileum van Buurtvereniging ‘De Vurhaai’. Er zullen er nog vele volgen tot aan het tijdstip van het feest in de zomer van 2007. Ook zijn er volop activiteiten voor de gehele Moergestelse gemeenschap want heel Moergestel mag het feest met ons meevieren. ‘De Vurhaai’ staat immers ook al vele jaren lang voor gastvrijheid in de breedste zin van het woord. De jubileum commissie doet er alles aan om een onvergete lijk feest neer te zetten! U bent nu alvast van harte uitgenodigd! Maar eerst... gaan we samen met MTV de televisiebingo spelen op de donderdagen 19 en 26 oktober en 2 en 9 november. M.O. Op zondag 3 september begint voor Audacia de competitie. Voorafgaande aan deze competitie is er voor het eerste en tweede team de start van het bekertoernooi. De ploegen zijn daartoe ingedeeld in poules van vier, die onderling niet meer dan een klasse verschillen. Alleen de win naar bekert verder in een vrije loting, waarin ook hoger geplaatste ploegen kunnen worden getroffen. Het winnen van de poule is best leuk, maar de meeste ploegen vinden de wedstrijden een fijn oefenprogramma. Audacia heeft in het verleden geproefd dat verder komen interessan te wedstrijden kunnen opleveren en gaan er dus voor. Vanwege haar openingsweekend krijgt Audacia traditiegetrouw thuiswedstrijden toebedeeld: Audacia 1 - Gloria UC 1 en Audacia 2 - SET 2. Beide ploegen wonnen met respectievelijk 2 -1 en 5 -1. Gezien de vele doelrijpe kansen had den beide zeges hoger moeten uitvallen. Op dinsdag 22 augustus volgen dan uitwedstrij den. Waarvan de uitslagen volgende week in deze krant verschijnen. Op zondag 27 augus tus heeft Audacia 1 een leuke loting tegen Hilvaria in Hilvarenbeek. HISTORIE Wat historie betreft heeft ‘De Vurhaai’ al wel het nodige in Moergestels annalen bijgeschre ven. De niet geringste gebeurtenissen hebben er zich de afgelopen tientallen jaren afgespeeld. Gebeurtenissen die niet zelden hebben uitge mond in het ontstaan van tot de verbeelding spreken verenigingen of clubs. Wat te denken van ‘De Pierewaaiers’, ‘De Klomp’, de Alpenjagers... Allemaal vonden ze hun oor sprong op de Oisterwijkseweg! Voor de eigen bewoners is er een reisvereniging geweest. Enkele tientallen jaren ging die ver eniging, met degenen uit ‘De Vurhaai’ die er lid van waren, jaarlijks ’n dagje uit. Een van de voor trekkers wat dat betreft .was Piet Rommen. De laatste jaren van het bestaan van deze vereni ging speelden zich af begin jaren ’70. ‘De Vurhaai’ komt dus zeker uit geen vreemd nest. Hier kent men het klappen van de zweep, zou je zonder schroom kunnen zeggen... Nog ’n enkele keer komt het voor dat we teksten op papier krijgen aange leverd. Vaak betreft het zelfs afdruk ken van de computer die, uitgeprint weliswaar, dan opgevouwen in onze brievenbus terechtkomen. Dat past echter niet meer in een tijd waar in vrijwel ieder huisgezien de beschikking heeft over een computer. Vandaar ook dit bericht dat we vanaf nu geen kopij meer kunnen verwerken die niet via e-mail, dis kette of CD is aangeleverd (terugsturen hiervan is geen probleem, maar dan even aangeven a.u.b. samen met uw adres). Teksten van verenigingen, clubs, activitei ten dus enkel nog digitaal. Ons e-mail- adres: buro76@planet.nl Audacia E4 - Zigo E6 Audacia E5 - Zigo E7 Audacia Fl - SVG F1 SVG F2 - Audacia F2 Audacia F3 vrij SVG F3 - Audacia F4 Zigo F5 - Audacia F5 Zigo F6 - Audacia F6 Zondag 27 augustus Audacia El toernooi bij Riel Audacia F3 toernooi bij Riel Op maandag 28 augustus komen alle trainin gen voor de pupillen en junioren te vervallen in verband met bekerwedstrijden. Op een speelse wijze leren schaatsen bij “De Vennen” Schaatsen is een oude Nederlandse traditie. Vroeger leerde men tijdens de lange winters op natuurijs schaatsen. De winters met een lange natuurijsperiode wor den echter steeds zeldzamer en ook korter. Hierdoor is het bijna onmogelijk geworden om alleen op natuurijs te leren schaatsen. Steeds meer mensen kiezen er daarom voor om de techniek van het schaatsen op kunstijs te leren, zodat zij bij natuurijs meteen goed beslagen ten ijs komen. Speciaal voor de jeugd van 6 t/m 12 jaar verzorgt Schaatsclub “De Vennen” schaatslessen op zaterdagmiddag van 16.15 tot 17.15 uur op de kunstijsbaan in Eindhoven. Op zes verschillen de niveaus krijgen de kinderen de grondbe ginselen van het schaatsen op een speelse wijze bijgebracht. Het lesseizoen wordt afgesloten met een schaatstest, waarbij de deelnemertjes een heuse schaatsdiploma kunnen verdienen. De kosten voor een heel seizoen (medio okto ber 2006 tot medio maart 2007) bedragen slechts 40,- (inclusief entree ijsbaan). Dit bedrag is bovendien inclusief het lidmaatschap van Schaatsclub “De Vennen” op basis waarvan ook gratis kan worden deelgenomen aan aller lei leuke activiteiten. Ook voor senioren en jeugdleden ouder dan 12 jaar heeft Schaatsclub “De Vennen” een moge lijkheid om de schaatstechniek aan te leren of te verbeteren. In drie niveaugroepen wordt op zaterdag van 17.00 tot 18.15 uur training gege ven op de 400 meter baan in Eindhoven. Waar bij de jeugdles alle soorten schaatsen zijn toe gestaan, is de training op de 400 meter baan uit sluitend voor rijders op Noorse schaatsen. Het nieuwe lesseizoen begint weer in oktober. Belangstellenden worden echter geadviseerd zich snel aan te melden. Voor de schaatslessen kan namelijk slechts een maximaal aantal deel nemers worden toegelaten. Envol is vol! Programma zondag 27 augustus 2006 Hilvaria 1 - Audacia 1 (beker) 14.30 WSJ 2 - Audacia 2 (beker)11.00 L .5-1 PAGINA 7 MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 23 AUGUSTUS 2006 DE 'URHAAI

Weekblad Moergestels Nieuws | 2006 | | pagina 7