fl Beneluxtour de Veerkes I I J eugdvakantieweek weer voorbij xmxa H Kies voor je eigen levensstijl... ZOEKERTJES’ SCHRIFTELIJK OPGEVEN! I ...samen met Hypotheek Visie ZOEKERTJES ZOEKERTJES J BON I HYPOTHEEK VISIE Zonder onze onvolprezen Stichting Teut en Techniek (het blauwe team) kunnen wij niet draaien. Achter de schermen nemen zij de orga nisatie veel uit handen waarvoor zij alle lof ver dienen. Fijn dat we op jullie kunnen rekenen: Riky, Jo, Veronique, Frans, J an en Renske, Els, Lian, Wilma. Ondanks het feit dat het weer niet hele maal heeft meegewerkt, kunnen we terugkijken op een geslaagde jeugdva- kantieweek. Dit jaar hebben 377 kinderen meegedaan, 104 kleuters, 157 kinderen in het B-programma en 116 kinderen uit groep 6-7-8. De kinderen zijn verdeeld geweest in 41 groepen, met daarop een 90-tal leid(st)ers, 24 hulpen, 9 STT-ers en 13 man/vrouw organisatie. In totaal zijn zeker 513 mensen actief geweest tijdens de jeugdva- kantieweek. Rest ons niets anders dan iedereen hartelijk te bedanken voor de inzet en het enthousias me. Hopelijk kunnen we weer op iedereen rekenen tijdens de jeugdvakantieweek van 2007, die gehouden zal worden van 6 tot en met 10 augustus, in de laatste week van de zomervakantie. Helaas hebben we dit jaar afscheid genomen van ons grote opperhoofd Kees van de Loo. Jarenlang heeft hij zich ingezet voor het wel slagen van de jeugdvakantieweek. Tijdens de disco hebben we hem hiervoor bedankt, maar op deze manier willen we hem nog eens extra in het zonnetje zetten. Kees enorm bedankt, niet alleen namens de organisatie, maar zeker namens iedereen die op wat voor manier dan ook ooit eens betrokken is geweest bij de jeugd vakantieweek. F Leiding hartstikke bedankt en hopelijk tot vol gend jaar. Zonder jullie kan de organisatie niets beginnen. Bedankt: Marloes, Christel en Inge, Nicole en Angelique, Lotte en Anne, Kelly en Manon, Kees, Nicole en Yola, Jasper en Gijs, Nicole en Marie, Tonny en Resy, Evy, Maaike en Yvonne, Edith en Lisette, Simone en Anouk, Laura en Danique, Rianne met haar club, Nicole en Marga, Nina en Tess, Iris en Sofie, Joni en Judith, Jet, Angeliek en Kimberley, Koen en Mike, Rick en Ralph, Danique en Anne, Marloes en Aniek, Hanneke en Linda, Josi en Mireille, Nick en Alex, Brynn en Jelmer, Bo en Marlon, Renée en Joost, Noortje en Judith, Joost en Nea, Daniëlle en Perry, Tessa, Johan en Willem, Bjorn en Ettiënne, Graard en Hylke, Raoul en Rachel, Harm en Niels, Lotte en Ilona, Robin en Jody, Paul en Mark, Lynn en Wesley, Claartje en Aukje, Pauline en Leonie. Familie Moorman bedankt voor een prima locatie als uitvalsbasis voor het avondprogram ma. Ook op de medewerking van verenigingen uit Moergestel kunnen wij altijd rekenen. Bedankt Scouting St. Jan, Roef, en Vision. De organisatie: Gees je, Jessica, Ruud, Maureen, Hein, Jurgen, Marcel, Jack, Corrie, Dré, Yvonne, Dion en Denise Natuurlijk kunnen we ook niet zonder mensen die hun (beperkte) tijd in dienst stellen van de jeugdvakantieweek als spelleiding, hulp of bri gadier, aanmeldadres, opslagadres of op wat voor manier dan ook. Bedankt: Dennis, Robbert, Madeleine, Vicky nichtje, Marian en Frank, Ans, Stijn, Wilma, Leen, Leonie, Toos, Ad, Kees, Nellie, Frank, Harriët, Jeanne, Rowena, Hennie en Tessa, Yvonne, Walter, Jan, Annet en Henk, Martha en Piet, brandweer Moergestel, Wim van Haaren, Claudia en Jeroen, Gerard Antonis, familie van de Sande, Graaf van Ursel, dj Nick Brabers. Ook degenen die ingesprongen zijn zonder dat ze hiervoor van tevoren gevraagd zijn, en mis schien niet in deze opsomming vernoemd wor den: bedankt! Startplaats, finishplaats, negen fietsers en twee volgauto’s. Dat zijn de basisin grediënten voor een fietstochtje. In dit geval fungeert De Veerkes als startplaats en Moulin de Bockholtz (Camping Berkel) in Luxemburg als finishplaats. De negen fietsers komen allemaal uit Moergestel en luisteren bijna altijd naar de namen Jore en Yannic Wesel, Ard, Wouter en Johan Burgers, Dirk van Abeelen, Bertje van Ganzewinkel, Niek Op ’t Hoog en Stephan van der Aa, ikzelf. Zaterdag 29 juli 2006 om 5:45 uur vertrekken we goedmoedig uit ons mooie dorp voor een tocht van bijna 240 kilometer via Belgische steden als Hasselt, Luik, Sprimont en Houffalize. Veel mensen zullen de laatste drie steden ongetwijfeld kennen uit de klassieker Luik-Bastenaken-Luik. Dit geeft meteen aan dat het parcours er niet om liegt. Tijdens de vlakke aanloop naar Luik zijn er wei nig problemen en heeft het bijna iets weg van een zondagsrit. Eenmaal Luik voorbij komen we er snel achter dat het toch echt zaterdag is. Geen meter is nog vlak en vooral op de meer dan 30 kilometer lange klim tussen Aywaille en Baraque de Fraiture wordt het een ware slijta geslag. Gelukkig herstelt iedereen op weg naar Houffalize voldoende om het laatste en onge twijfeld mooiste deel van de Tour te volbren gen. Sommigen overschrijden nu letterlijk twee grenzen: die van Luxemburg en van zichzelf. De schitterende klim in Wiltz is vervolgens het toetje van deze prachtige en misschien wel de enige echte Beneluxtour. En wat is er beter dan drie kilometer afdalen? De laatste drie kilometer afdalen. Een echte topprestatie dus van “Onze Negen’ en wellicht een inspiratiebron voor anderen. Volgend jaar weer. Stephan van der Aa Een heleboel bedrijven in Moergestel, maar ook daarbuiten, verlenen steun aan de jeugd vakantieweek. Dit in de vorm van sponsoring (financieel en materieel), door belangeloos ruimte beschikbaar te stellen en/of daarover mee te denken, of op wat voor een manier ook (zie advertentie). Natuurlijk blijft er na de jeugdvakantieweek altijd wel iets liggen. Gevonden voorwerpen kunnen tot 1 september afgehaald worden bij de familie Mallens, Korenstraat 6. Tussen 17.00 en 19.00 uur zijn zij bereikbaar (tel. 513 3368). I J 1 --- I I I Zoekertjes’ UITSLUITEND schriftelijk opgeven en samen met hel verschuldigde bedrag in de hus stoppen... 'ipHl Si W. Wolfs Woonplaats Telefoon Hypotheek Visie. Besterdring 2215014 HK Tilburg, tel. (013) 581 18 66 Kijk ook eens op hypotheekvisie.nl Lekker genieten van het leven, de dingen doen die u belangrijk vindt... en onder tussen uw financiële zaken samen met Hypotheek Visie goed geregeld hebben. Want wij staan u bij keuzes te maken die u de kwaliteit van leven geven die u wenst. Dus loop eens binnen voor een persoonlijk en uitgebreid advies, of bel voor een afspraak. U ontvangt dan tevens het exclusieve boek 'Visie op levensstijl'’! Zolang de voorraad strekt t/m 6 regels 3,00 t/m 10 regels 4,50 2 o' Noveen St. Clara! Belangrijk: vraag alleen positieve dingen. Bid 9 dagen het Weesge groet bij een brandende kaars, ook als u er geen zin in hebt. Vraag 2 dingen die haast on mogelijk lijken om verhoord te worden en iets wat u erg tér harte gaat. Laat de 9de dag de kaars geheel opbranden en publiceer dit be richt. U krijgt wat u vroeg. Iets te vieren in cafésfeer: www.deaanbe- veling.nl tel. 513 22 23 Unieke sieraden uit eigen atelier. Persoon lijke ontwerpen en veranderingen. Alle repara ties en restauraties van sieraden. Kees Ketelaars, Tilburgseweg 11, Moergestel. 013- 513 3168. Zat. 19 aug. De Corona Beach Party in De Veerkes! Zonnige muziek, zand en cocktails! 'n Mooie afsluiting van de vakantie... Geboortekaartjes? Een meer dan bijzon dere keus vindt u bij ons! Buro 76, Oister- wijkseweg 43. Waar anders? Tel. 513 2268. kosten, bij 'normale' grootte €3,00; anders €4,50 p.stuk en worden alleen geplaatst bij CONTANTE betaling! Anoniem aangeboden Zoekertjes worden NIET geplaatst! Degelijk schoorsteen vegen; riool ont stoppen met hogedruk en alle voorkomende werkzaamheden: 'De Klusjesman', Langven- nen-Oost 27, Oisterwijk, tel. 013 - 5283937. Zat. 19 aug De Corona Beach Party in De Veerkes! Zonnige muziek, zand en cocktails! 'n Mooie afsluiting van de vakantie... ■w ww. kinderschoene nkopenn I VU-RIO, riolering ontstoppen en vernieu wen. Frans van Vught, Berkel-Enschot, 013- 5333864. Bezoek ook eens onze web-site: www. schepenstweewielers.nl Schepens Tweewie- lers, Kerkstraat 21Oisterwijk, Tel. 5217326. BUFFET voor feesten en partijen bezorgen 8.50 p.p. bij Chinees Restaurant ‘Yueng ShingBel 5131163. PAGINA 6 I I I I - I I - I I - I I -- I I I I I- Onderstaand gedeelte ook invullen. Naam *Straat Uw ’Zoekertjes’ kunt u uitsluitend schriftelijk tegen contante betaling inleveren op ons redactie-adres. Schrijf wel duidelijk a.u.b. of gebruik onderstaande bon! Achter elk woord een hokje openlaten; elke punt of komma is ook een hokje. Voor brieven onder nummer betaalt u 1,40 extra. U kunt uitsluitend contant betalen! De bon kunt u in een envelop met daarbij het te betalen bedrag in de bus stoppen op ons adres: Q Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel. I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 16 AUGUSTUS 2006

Weekblad Moergestels Nieuws | 2006 | | pagina 6