De Runne Thebe® 'W n uw project 1.500,- gebruiken? Het is tijd voor de Rabobank, Stadswandeling Oisterwijk Rabobank doneert 12.000 aan lokale gemeenschap rjMUjijs van de Wouw Verzorgenden/helpenden (M/V) RE/MAX Rabobank Op zondag 9 juli a.s. is er een cultuurhistori sche stadswandeling door het centrum van Oisterwijk o.l.v van een gids van de Heem kundekring "De Kleine Meijerij". Er wordt er om 10.30 uur gestart vanaf Tiliander, ingang Lindeplein. Gids is Nico Haneveld. De wandeling duurt ongeveer 2 uur en eindigt met een kopje koffie/thee. Kosten 3,00 per deelnemer (incl. koffie/thee). Ons zelfstandig ondernemerschap garandeert u: Leden van Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk beslissen in de afdelingsvergaderingen van oktober welke maatschappelijke projecten een donatie van de bank verdienen. Per afdelings- vergadering, vier in totaal, is 3.000 te verde len. De winnaar verdient 1.500, de twee ove rige projecten ontvangen ieder 750. Projecten aanmelden Frans van der Poel: “Met advertenties en brie ven wijzen we verenigingen en stichtingen op de mogelijkheid om projecten in te dienen. Het project moet wel aan een aantal voorwaar den voldoen. Zo moet het een maatschappelijk doel dienen en geen winstoogmerk hebben En het moet een project zijn waar de lokale gemeen schap beter van wordt”. Tot 1 september kun nen projecten aangemeld worden. Verenigingen en stichtingen kunnen dit doen door een omschrijving van het project, met een duide lijke schriftelijke toelichting, op te sturen naar Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk, afdeling Communicatie. Hr w. b r o b 0 Eén winnaar per ledenafdeling “Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk besteedt jaarlijks een deel van haar winst aan de lokale gemeenschap”, vertelt manager Coöperatie Frans van der Poel. Voorheen kozen de leden tijdens de algemene vergadering de winnaar uit drie genomineerde projecten. Nu werkt de bank met ledenafdelingen in Diessen, Hilvarenbeek, Moergestel en Oisterwijk. “En dit jaar gaan we per ledenafdeling drie maat schappelijke projecten nomineren. De leden kiezen vervolgens in de afdelingsvergadering welk project met welke bijdrage naar huis gaat. De bank doneert dus in totaal 12.000. Hiermee laten we zien dat wij de lokale gemeenschap een warm hart toedragen”, aldus Van der Poel. X PAGINA 5 ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 5 JULI 2006 Voor de kern Oisterwijk, locatie De Vloet, zijn wij op zoek naar In de vier plaatsen, Goirle, Hilvarenbeek, Moergestel en Oisterwijk werken De Runne en Thebe samen onder de naam De Runne/Thebe op het terrein van huishoudelijke zorg, verpleging, verzorging en dagverzorging. De Runne/Thebe verleent deze zorg aan zowel de bewoners van de zorgcentra (De Clossenborch in Hilvarenbeek, De Schakel en Elisabeth in Goirle, De Reuselhof en Stanislaus in Moergestel en De Vloet in Oisterwijk) als aan de klanten thuis. Om dit mogelijk te maken werken we met geïntegreerde teams. De medewerkers van deze teams kunnen ingezet wor den in zowel de zorgcentra als in de thuissituatie. Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk besteedt jaarlijks een deel van haar winst aan de lokale gemeenschap. Bent u betrokken bij een maatschap pelijk project dat wel wat ondersteuning kan gebruiken? Of heeft u een goed idee waar de plaatselijke gemeenschap beter van wordt? Dan heeft u nu de kans om daar 1.500 voor te winnen. Inlichtingen en sollicitatie Voor meer inhoudelijke informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer R. Ansems en mevrouw C. op 't Hoog, teammanagers, telefoon 013 -523 87 00. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u zenden naar Stichting De Runne, Postbus 38, 5050 AA Goirle, t.a.v. de afdeling Werving en Selectie of emailen naar wervingenselectie@derunne.nl. Meer informatie over onze organisatie en vacatures vindt u op de site van www.brabantzorg.net Wat doet de verzorgendelhelpende? U verzorgt en begeleidt de bewoners. Functie-eisen U bent in het bezit van het diploma ziekenverzorgende, verzorgende niveau 3 of helpende en bent flexibel inzetbaar. Wat heeft De Runne/Thebe u te bieden? Een salaris conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. De hoogte van het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring. makelaars o.g. Pieter Burgers Erik Welten Oisterwijkseweg 43, Moergestel Tel. (013)513 2268 Tijdens de afdelingsvergaderingen in oktober kiezen leden van de bank uit drie genomineerde projecten de winnaar die 1.500 verdient. De twee overige projecten ontvangen een donatie van 750. Bij De Runne/Thebe werken ruim 1.500 medewerkers en is een groot aantal vrijwilligers actief. Medewerkers kunnen gebruik maken van verschillende vormen van kinderopvang, zoals dagopvang, naschoolse en buitenschoolse opvang. Hoe komt uw project in aanmerking? Het project moet aan een aantal voorwaarden voldoen. Zo moet het een maatschappelijk doel dienen en geen winstoogmerk hebben. Wilt u meedoen? Stuur een omschrijving van uw project, met een duidelijke schriftelijke toelichting, vóór 1 september 2006 aan Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk, afdeling Communicatie. Heeft u nog vragen? Bel dan (013) 529 53 60. (op oproepbasis) Vision Makelaardij Gilzerbaan 34 5037 KV Tilburg Telefoon (013) 592 0080 Telefax (013)468 8259 Naar eigen wens en ontwerp Alle merken keukenapparatuur i Bezoek aan huis I Gratis offerte, geheel vrijblijvend 1. Maximale service. 2. Hoge kwaliteit van dienstverlening. 3. Geen 9-5 mentaliteit. 4. Enthousiaste makelaars. 5. Betrokkenheid met onze opdrachtgevers. Kijk voor ons actuele huizenaanbod op: www.remax.nl/vision e-mail: vision@remax.nl Prinses Irenestraat 9 I 5066 BD Moergestel TeL/Fax (013) 513 0648 www.thijsvandewouwkeukens.nl

Weekblad Moergestels Nieuws | 2006 | | pagina 5