Testgezinnen Skippy-Bike 'De Werf' 'Den Boogaard' 090008844 De Zonnebloem kleurt je wereld! Bent u één van de gelukkigen voor een nieuwe woning in of De Nr O in hypotheken Mike en Wendy van der Zanden Nederlands Kampioen Steunpunt voor I' vrijwilligerswerk bekencl! in de gemeente Oisterwijk Het is tijd voor de Rabobank. de Zonnebloem" van de Wouw buro76@planet.nl Neem contact op met Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk voor onze speciale projectrente. diefstal. De winnende gezinnen zijn: de fami lie Adams uit Moergestel, de familie van der Steen uit Oisterwijk en de familie Timmermans uit Helvoirt. Wilt u meer informatie over de Skippy-Bike neem dan contact op met fïetsfa- brikant Multicyle of met Schepens Tweewielers. Tijdens het NK zwemmen te Eindhoven zijn Mike en Wendy van der Zanden er in geslaagd om de titel te behalen. Mike deed dit op de 100m- en 200m vrijeslag en de 100m vlinderslag begin juni. Wendy pakte goud op de 200m rugslag halverwege juni. Voor Mike was het de dag van de waarheid. Kampioen worden was niet eens het doel. Het behalen van een ticket voor de WK (december Zuid-Afrika) stond op het spel. De 100m vlin derslag stond als eerste op het programma en het was meteen raak. Nog nooit was ik sneller met een tijd van 1.01.20, een Nederlands Record en geplaatst voor de WK. Ook op de 100m vrij eslag ging het goed, 0.57.32, wel geen PR, maar wel een kwalificatie voor de WK. Wendy verkeerd in eenzelfde situatie. “Ik ga niet naar de EK in Boedapest”. Na de ziekte van Pfeiffer zijn we weer rustig aan het opbouwen en zien we wel waar we komen. Ook mijn piek ligt niet op de NK, maar ook in Sheffield tij dens de Open Engelse Kampioenschappen, begin augustus”. Op de NK was daar weinig van te merken, haar 3e plaats op de 100m rugslag mocht er zijn. Ook op de 4xl00m vrijeslag was duidelijk te zien dat er nog geen snelheid in zit. Een 2e plaats met de estafette is mooi, maar niet goed genoeg. “We moeten met deze groep de le plaats kunnen halen”. Op de 4x1 OOm wisselslag moest Wendy de 100m rugslag zwemmen met het Jeugdteam en werd er een 7de plaats behaald. Op de 200m rugslag moest het dan maar eens gebeuren. Mijn le plaats is eigenlijk geen moment in gevaar geweest. Al vanaf de start kon ik een lengte voorsprong nemen en die heb ik kunnen vasthouden tot het eind. Met een tijd van 2.20.08 zat ik wel boven mijn beste tijd, maar deze gouden plak nemen ze me niet meer af. Nu nog een maand hard trai nen en dan naar Engeland voor mijn 1ste grote internationale wedstrijd”, althans sinds ik se nior ben. De 3 testgezinnen mogen tot 31 december de Skippy-Bike geheel kosteloos proberen. Dit houdt in dat gedurende deze periode reparaties en onderhoud geheel gratis zijn. Ook is deze handige fiets voor een veilig vervoer met kin deren gedurende de tijd gratis verzekerd tegen De winnende testgezinnen uit Moergestel, Oisterwijk en Helvoirt nemen de Skippy-Bike in ontvangst van Dion Schepens van Schepens Tweewielers. Zaterdag 24 juni jl. was het zover, 3 testgezinnen mochten de Skippy-Bike in ont vangst nemen. Gezien de vele reacties die er geweest zijn had Dion Schepens van Schepens Tweewielers uit Oisterwijk besloten om niet 1 maar 3 testgezinnen uit de leuke reacties te loten. Dit alles in samenwerking met fietsfabrikant Multicycle en Skippy-Bike Vacatures bij het steunpunt voor vrij willigerswerk: Activiteiten met oude ren Bijna elke week zijn er wel organisaties die een vacature naar het steunpunt voor vrijwilligers werk sturen omdat zij op zoek zijn naar vrijwil ligers. De vacatures in ons bestand zijn zo divers, dat er voor vrijwel iedere (nieuwe) vrij williger een leuke klus te vinden is. Deze keer lichten we het werken met ouderen eruit: De verschillende zorgcentra is de gemeente Oisterwijk kunnen zonder vrijwilligers vele activiteiten niet realiseren omdat ze gewoon niet genoeg manskracht hebben. De inzet van vrijwilligers is daarom van grote waarde voor de bewoners en organisatie van de zorgcentra. Maar ook om de bewoners iets extra’s te bieden waar de zorg niet in voorziet. Waar worden bijvoorbeeld vrijwilligers voor gezocht: - het verzorgen van een ritje door de vroegere woonomgeving van de bewoner - het ondersteunen van diverse activiteiten zoals kaarten, handwerken, bingo etc. - ondersteuning bieden tijdens maaltijden - een praatje maken met bewoners - het koffierondje doen Voor meer informatie over deze en overige vaca tures kunt u contact opnemen met Lisette de Kok, coördinator steunpunt voor vrijwilligers werk op telefoonnummer 528 4084 of per mail steunpuntvrijwilligerswerk@regio.twern.nl Ook is het totaalaanbod van vacatures te vin den op www.twern.nl/steunpuntvrijwilligers- werk (via de button Vacaturebank) Let op: In verband met vakantie is het steun punt gesloten van maandag 10 juli tot en met vrijdag 4 augustus. PAGINA 7 I DIT IS EEN GRATIS ADVERTENTIE X Rabobank Naar eigen wens en ontwerp Alle merken keukenapparatuur i Bezoek aan huis I Gratis offerte, geheel vrijblijvend Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk Tel. (013) 529 50 50. VOOR GOEDE DOELEN GEEN SPOED, WEL POLITIE NATIONALE VERENIGING MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 28 JUNI 2006 Bijna 40.000 Zonnebloemvrijwilligers brengen per jaar één miljoen bezoekjes aan mensen die ziek of gehandicapt zijn. Word lid. Bel 0900-5000 4000 of kijk op www.zonnebloem.nl Prinses Irenestraat 9 5066 BD Moergestel Tel /Fax (013) 513 0648 www.thijsvandewouwkeukens.nl

Weekblad Moergestels Nieuws | 2006 | | pagina 7