Van Heesewijk Muziekdiploma’s uitgereikt tijdens Pleinconcert Klassieke toprijders en machines in Moergestel Flink gelogen onder het fietsen... br RF/VIAK FRANS VAN VELTHOVEN 50 JAAR'. iale Onze kinderen pakken uit! Wederom Vlooienmarkt in Moergestel eradg sfec,“Z. T Bel Jos van Dijk RIOLERINGSWERKEN Vooskerbos 25, Moergestel RE/MAX yiciciï Nel Timmermans heeft als vertelster een geïnteresseerd publiek nabij de Heilige Eik. De sensatie van home cinema Ons zelfstandig vanaf 999,- ondernemerschap garandeert u: De geautoriseerde BOSE dealer De belevenis van een "live" muziekuitvoering Tijdens misviering 20 augustus De door de Stichting Moergestel Fietsdorp georganiseerde Leugenbèngskes Fietsroute is een groot succes geworden. Vorige week zondag kozen honderden fietsliefhebbers uit de regio-Tilburg en zelfs uit België Moergestel als vertrekpunt voor een fietstocht. Dat is precies wat deze stichting beoogt. Op vijf bankjes zaten vertellers sterke verhalen te vertellen. Het laatste bankje was bezet door de Moergestelnaren Ron van der Sanden en Corrie Laurenssen die een hilarische ‘biechtact’ opvoerden. Mede dank zij het goede weer, maar vooral dank zij de cre atieve opzet van dit initiatief en de uitwerking daarvan, heeft Moergestel zijn naam als fietsdorp weer alle eer aan gedaan. De stichting zal nog vaker van zich laten horen. Wegens groot succes vorig jaar, en naar tevredenheid van de kraamhouders, organiseert C.V. de Dorstvlegels voor de 2e maal een Vlooienmarkt in Moergestel en wel zondag 3 september op het St. Jansplein. Inschrijven kan nu al. ren toegestaan. De vlooienmarkt is geopend van 09.00-16.00 uur en de entree is 1,00. BAERDIJK 20 5061 GG OISTERWIJK TELEFOON 013 - 528 68 47 FAX 013 - 521 65 11 E-MAIL notaris@vanheesewijk.knb.nl Is uw riolering verstopt? Tel. Fax (013) 513 3136 Mobiel: 06 - 239 79 071 Ook voor het vernieuwen van uw rioleringen! Voor verdere inlichtingen: S. Weytmans tel. 06-43001283; T. Moorman tel. 513 3732. Graag bellen na 17.30 uur. Vision Makelaardij Schoolstraat 7 - Moergestel - Telefoon 013-513 1245 Voor informatie kunt u terecht bij Jeannine van der Aa, tel. 513 2188 of per e-mail: le- den@julianamoergestel.nl Natuurlijk kunt u ook via onze website www.julianamoergestel.nl veel informatie over onze vereniging, en lid worden, terugvin den. Alle geslaagden, nogmaals van harte gefelici teerd, met het behalen van jullie diploma. Ook het komende schooljaar zullen weer vele leden van onze muziekvereniging lessen volgen aan het Factorium voor muziek, op de locatie Oisterwijk en Moergestel. De opgave voor nieuwe leden moet vóór 1 juli gebeuren. Dus wil jij, of uw kind, een blaasins trument of slagwerk (drums) leren bespelen, neem dan snel contact op met muziekvereni ging Prinses Juliana. Zondag 2 juli circuit Molenakker machines, MV Agusta en Benelli viercilinders te zien, en vooral te horen, zijn. Het evene ment begint op zondag 2 juli om 10.00 uur. Uit eigen regio komen aan de start: Jan op 't Hoog Moergestel Yamaha TZ250; Frans Rooth Spoordonk Yamaha TZ250; Mike van der Kruijs Oisterwijk Honda RS125 en Yama- haTD3 in de 250cc klasse; Louis van Rooij Oisterwijk 500cc BMW; Harrie Spoormakers Oisterwijk Yamaha TZ35O en Alex Brusselers Boxtel op Yamaha TZ350. Actuele informatie met de bijgewerkte deelne merslijsten zijn te vinden op www.classic- racing.nl Home cinema uit slechts twee zichtbare luidsprekers, nu een nog grotere belevenis voor oog en oor Het BOSE’ 3-2-1 DVD home entertainment-systeem Zien we nu overal tassen en vlaggen hangen van geslaagden, ook bij muziek vereniging Prinses Juliana, was het afgelopen dinsdag feest. Zondag 2 juli moet in de agenda van iedere liefhebber van klassieke wegracers dik rood omcirkeld worden. Dan wordt, helemaal in de tijdsgeest van de gouden jaren van de motorsport de tiende klassieke Grand Prix in Moergestel verreden. Voor het A-diploma slaagden: Mare Bierkens en Mark Burgers, beide slagwerk. Luuk van de Ven en Yvonne Vriens, trompet. Kelly Pijnenburg dwarsfluit en Ilse van Roessel en Josi Klomp voor klarinet. De B-diploma’s werden uitgereikt aan Martijn Vriens, slagwerk, Petra Bekkers en Paulien Bogaers, beide dwarsfluit. Margot Hermus kla rinet en Peter Bogaers saxofoon. Marjan Trompenaars behaalde het C-diploma voor klarinet. Zondag 20 augustus 2006 om 10.00 uur ver tellen de kinderen over hun vakantieerva- ringen. Natuurlijk hopen wij ook dat er weer een fijn schooljaar volgt. Daar moe ten we samen aan werken maar willen ook God vragen om te helpen. Om dit te mogen beleven zijn jullie van harte uitgenodigd op zondag 20 augustus 2006 om 10.00 uur in onze parochiekerk. Ons kinderkoor de St. Janszangertjes die recent de 2e prijs hebben behaald op het nationaal korenfestival luisteren live deze viering op. Dat betekent een werkelijke unieke gelegenheid om, mooi dicht bij huis, wereldkampioenen mét hun machine in actie te zien. Omdat de nestor van de klassieke wegrace, Ferry Brouwer, zich ingezet heeft voor de jubileumwedstrijd staan namen als Phil Read, Luigi Taveri en Kent Andersson staan nu al vast, naast die van veel Nederlandse Grand Prix rijders als Kees van der Kruijs. Jos Schurgers, Theo Bult en Lous van Rijswijk. Er wordt gereden in de klas sieke 125, 250, 350 en 500 cc klassen met als bonus een spectaculaire NSU klasse met niet minder dan 25 machines op het startveld. Verder zullen er zeer bijzondere Yamaha fabrieks- Wie dus pas opruiming heeft gehouden of graag oude spullen kwijt wil, kan terecht op de Vlooienmarkt. Een mooie gelegenheid dus om een kraam te huren. De huur van een marktkraam bedraagt 17,50. Op onze markt zijn uitsluitend tweedehands goede- Tijdens het pleinconcert werden enkele leden in het zonnetje gezet, met het behalen van hun muziekdiploma van muziekschool Factorium. Voor dertien leden van muziekvereniging Prinses Juliana was het dinsdag een feestelijk concert op het speelveldje in de Oostelvoortjes. Afgelopen weken hebben zijn met succes het examen aan het Factorium in Oisterwijk afge legd, en kregen zij' tijdens het concert het ver diende diploma uitgereikt. Op weg naar UJ j Ss* module niet afgebeeld Kwaliteitsadvies Installatie service After sales service Product gereed voor demonstratie Direct uit voorraad leverbaar Overtuig uzelf. Vraag nu om een demonstratie. makelaars o.g. Pieter Burgers Erik Welten NOTARIS Gilzerbaan 34 5037 KV Tilburg Telefoon (013) 592 0080 Telefax (013) 468 8259 Deskundige voorlichting, prima service, alleen topmerken, uitstekende garantie en volop parkeerruimte, daarvoor gaat u naar ELEKTRO TECHNISCH BURO Better sound through research» PAGINA 5 ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 28 JUNI 2006 1. Maximale service. 2. Hoge kwaliteit van dienstverlening. 3. Geen 9-5 mentaliteit. 4. Enthousiaste makelaars. 5. Betrokkenheid met onze opdrachtgevers. Kijk voor ons actuele huizenaanbod op: www.remax.nl/vision e-mail: vision@remax.nl V." *1

Weekblad Moergestels Nieuws | 2006 | | pagina 5