rom® moorman Zó helder... en zó dichtbij. BRILLEN - ZONNEBRILLEN - CONTACTLENZEN E.H.B.O. huldigt geslaagden en jubilarissen verkoopster Pleinconcert jeugdleden Prinses Juliana nimco house0 Massale vissterfte op het Blekven! ’Moergestel-Nieuws’ en de vakantie... Schoenwinkel Ligtvoet Nimco OPTIEK Nieuw in de huisartsenpraktijk. Met ingang van 1 juni zal Hanneke van Eert- van Laarhoven het team in onze huisart senpraktijk als prak- tijkondersteuner (PO) komen versterken. Moergestelse dartcompetitie 2006 de huisartsen wij zoeken een spontane en gemotiveerde AUTOMOBIELBEDRIJF Onderhoud en reparatie van alle merken. Verkoop van nieuwe en gebruikte auto’s ZATERDAG NA 12.00 UUR GESLOTEN! KONINGSVISSEN We moeten door de omstandigheden op het Blekven voor het Koningsvissen uitwijken naar de Zandput. Op zondag 25 juni wordt daar om de titel gevist. Opgave kan uitsluitend telefoni sch tot daags voor de wedstrijd bijJan Rokven 513 3122 of Hans van Esch 0499-571189. OPENINGSTIJDEN: dindsdag t/m donderdag: 09.00-12.15 13.15-18.00 uur vrijdag: 09.00-12.15 13.15-20.00 uur zaterdag: 09.00-16.00 uur Rootven 5, 5066 AT Moergestel Tel. 013 - 5130691 zeKerneia zeggen, aai net geneie Kapitale vis bestand van dit ven dood is. Ondanks snel ingrijpen van de plaatselijke brandweer, waar voor onze hartelijke dank, moeten wij deze trieste balans opmaken. We hebben geconsta teerd dat het zuurstofgehalte, wat we zelf kun nen meten, niet met het leven verenigbaar was. Normaal tussen de 80 -100%, nu tussen de 20- 30%. Het waterschap stelt een nader onder zoek in. U kunt zich voorstellen dat we door deze gebeurtenis als vereniging ernstig gedu peerd zijn. Veerkes A-Tijm’sss 3A 7 - 5; One hundred and Epi-Triple One II7 - 5; Triple One I-Koekoek 7- 5; ‘t Centrum-Veerkes J 7 - 5. Stand na speelweek 7:1. Plok 7 - 66; 2. Veerkes J 6 - 53; 3. ‘t Centrum 7 - 42; 4.One hundred and Epi 7 - 415. Veerkes A 7- 416. Triple One IK 6 - 39; 7. Koekoek 6 - 37; 8. Tijm’sss 3A 6 - 35; 9. Triple One II 6 - 31; 10. Veerkes BZ 6 -22; Trib 20 6- 13 Hoge finishes: 1. Dorus de Laat (Tijm’sss 3A) 150; 2.Arthur Mansveld (‘t Centrum) 147; 3. Wout Huijben (Veerkes J) 97. 180 scores: 1. Wendy van Dal (Trib 20) lx; 2. Maarten Traa (One hundred and Epi) lx; 3. Peter Geerts (Veerkes A) lx De jeugdleden van muziekvereniging Prinses Juliana zullen dinsdag 27 juni een concert geven op het speelveldje in de Oostelvoortjes, tegen over bejaardenhuis Reuselhof. Het Opstaporkest zal samen met het Opleidingsorkest enkele vro lijke nummers ten gehore brengen, de aanvang van het concert is 19.15 uur. Onder begeleiding van het harmonieorkest zul len de jeugdige muzikanten van het centrum van Moergestel vertrekken naar het speelveld je aan het Mispelbos. Hier zullen zij rond de klok van 19.15 uur aankomen, en kan het con cert beginnen. De te spelen werken zullen voor al goed in het gehoor liggen, en er zullen zeker nog enkele muziekstukken van het Walt Disney concert gespeeld gaan worden. Natuurlijk is er deze avond ook de mogelijk heid om je op te geven als nieuw lid van de har monie. Dus kom eens kijken en luisteren hoe leuk het is om samen muziek te maken. Als het concert van de jeugdleden ten einde is, zal er een exercitietraining voor alle leden van harmonie Prinses Juliana zijn. Dit houdt in dat onze tamboer-maitre, Bas Hessels, uitleg gaat geven over het hoe, en wat je moet doen tijdens het marcheren met het straatorkest. Leuk om te zien en te horen, je zal de harmo nie dan ook door de straten van Moergestel zien lopen. Dus dinsdagavond 27 juni weer een leuk idee, om kennis te maken met muziekvereniging Prinses Juliana, tijdens het pleinconcert op het speelveldje aan het Mispelbos in de Oostelvoortjes. Aanvang 19.15 uur. 'Wedstrijden van deze week: donderdag 22 juni: Veerkes BZ - Koekoek; Veerkes J - Veerkes A; Tijm’sss 3 A - One hund red and Epi; Trib 20 - Triple One I; Triple One II - Plok. Speelronde 7 is gespeeld. Plok staat er goed voor met nog 4 wedstrijden door de boeg. Veerkes J kan nog wel dichtbij komen, maar voor de rest van de teams zal het toch moeilijk worden. Zeker met het niveau van Plok wat behaald is tijdens hun kwarfinale wedstrijd 2 weken geleden. Verder heeft Kees vd Bruggen (Triple One I) een 96 uitworp gegooid en Maarten Boon (Tijm’sss 3A) een 88 uitworp. Uitslagen speelweek 7Plok-Veerkes BZ 9-3; shoes Op donderdag 15 juni jl. zijn in Café-Restaurant De Brouwer de diploma's uitgereikt aan tien geslaagde cursisten van E.H.B.O. St. Christoffel Moergestel. De geslaagden zijn: Elly Boemaars, Lilian van Boxtel, Hanneke de Brouwer- Boemaars, Mariëlle Haans, Marie-Anne Kuus- van de Wouw, Toon Moorman, Hubert Picokrie, Bouke Smit, Danielle de Vries-Aarts en Gerard van de Wouw. Tevens werden op deze avond de jubilarissen gehuldigd: Toon van lersel 10 jaar lid, Annemarie Tekath 15 jaar lid, Sonja de Wit 15 jaar lid Jan Rijnen 30 jaar lid. Jan Rijnen kreeg vanwege zijn bijzondere inzet voor de ver eniging de bronzen speld van verdienste opge speld door de heer C. Hommel (voorzitter EHBO-vereniging Noord-Brabant). Daarnaast waren aanwezig burgemeester Kortmann en echtgenote, kaderinstructeur Will van Rooy met echtgenote en Lotus-slachtoffer Angelique de Jong. H.S. V. De Rietvoorn ernstig gedupeerd Waarom een praktijkon- dersteuner? De inzet van een praktijkondersteuner (PO) heeft als doel een ondersteuning voor de huis artsen te zijn als het gaat om de zorg voor men sen met langdurige chronische aandoeningen. We beogen hiermee vooral een kwaliteitsverbe tering in de zorg. Wie is de praktijkondersteuner? Hanneke van Eert is verpleegkundige en momenteel volgt zij de post-HBO opleiding: Leergang Praktijkondersteuner in Nijmegen. In november 2006 rond zij deze opleiding af. Hanneke heeft een ruime werkervaring in de zorg, zij werkte eerder als verpleegkundige in het Ignatius Ziekenhuis Breda, als wijkver pleegkundige bij Thebe Thuiszorg en momen teel werkt zij parttime als praktijkondersteuner in Tilburg. Vanaf juni gaat ze haar functie van praktijkondersteuner in Tilburg combineren met de functie van praktijkondersteuner in Moergestel. Welke taken heeft de praktijkondersteuner? In overleg met de huisartsen zal de praktijkon dersteuner (PO) een aantal aanvullende taken verrichten. De praktijkondersteuner zal zich daarbij richten op de zorg rondom mensen met Astma/COPD en mensen met Hart- en Vaatziekten. De praktijkondersteuner houdt een eigen spreekuur in de huisartsenpraktijk. Zij zal tijdens het spreekuur ingaan op o.a. informatie over het ziektebeeld, voorlichting ter bevordering van een gezonde leefstijl en voor lichting ter bevordering van zelfmanagement. Verder heeft de praktijkondersteuner ook de taak contacten te onderhouden met andere zorgverleners (bijvoorbeeld de thuiszorg) en legt zij huisbezoeken af in overleg met de huis artsen. Wekelijks vindt patiëntenoverleg plaats tussen de praktijkondersteuner en de huisartsen. De huisartsen blijven eindverantwoordelijke in de zorg. Hoe komt u bij de praktijkondersteuner? De huisarts verwijst u door naar het spreekuur van de praktijkondersteuner. De praktijkassis- tentes kunnen voor u een afspraak maken. Het kan voorkomen dat de praktijkondersteuner zelf contact met u opneemt, dit gebeurt dan in opdracht van de huisarts. Hanneke houdt haar spreekuur op dinsdag en donderdag van 8.00 tot 17.30 uur. Kortom... Samen willen wij de zorg aan u zo optimaal mogelijk maken. Tot ziens in onze praktijk! Paul Terwindt en Nel Blessing-van Luijt, Gertruud Terwindt en Wilma de Groot, praktijkassistentes Hanneke van Eert-van Laarhoven, praktijkondersteuner Afgelopen week hebben duizenden vissen het PAGINA 7 3 Wij willen ons verkoopteam uitbreiden. 1 f Wat is gewenst? goede omgang met kinderen Traditiegetrouw houdt ook ‘Moergestel-Nieuws’ dit jaar weer haar zomer vakantie. Dat betekent dat de krant NIET verschijnt in de weken 29, 30 en 31. De laatste krant vóór de vakantie mag u verwachten op woensdag 12 juli. Woensdag 9 augustus verschijnt dan weer het eerste nummer na de vakantie. De redactie Wat kun je verwachten? flexibele werkuren, gemiddeld 15 uur per week een leuk verkoopteam een boeiende wipkeljob een interne opleiding een goede beloning Industrieweg 9a - Tel. 013 - 513 1611 www.ambm.nl Heb je zin in een leuke job met leuke collega's, schrijf dan naar: Raadhuisstraat 15, 5066 AP Moergestel, tel. 013-5131867 wil je meer informatie, bel dan even en vraag naar Peter of Maaike Ligtvoet. ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 21 JUNI 2006 -A. moehi STEL s- jr

Weekblad Moergestels Nieuws | 2006 | | pagina 7