ii Succes op het korenfestival! ZOEKERTJES’ SCHRIFTELIJK OPGEVEN! COMPUTERTYPEN ZOEKERTJES LET OP! ...samen met Hypotheek Visie Kies voor je eigen levensstijl... Geslaagd Walt Disney concert Ballonenwedstrijd Koninginnedag eq J J We gaan weer beginnen!!!! Vanaf groep 6. Aanvang augustus 2006. Opgaves: Typebureau van der Pluijm Op maandag met drie groepen 013-5133793 E-mail: info@typebureau.nl Site: www.typebureau.nl Let op! Beperkte plaatsen. HYPOTHEEKVISIE jL UjdoaJ (jrw te. l^usn-l Hypotheek Visie BON De winnaars van dit jaar zijn: Eerste prijs: Joep van de Sanden. Zijn ballon is 246 km ver geko men, tot in Useldingen in Luxemburg. Tweede en derde prijs: Onno en Nienke van Dal. Hun ballonnen zijn gevonden in Bourcy/Bastogne, in België, tegen de Luxemburgse grens aan, 203 km. De vierde prijs is gewonnen door Marlou van Noesel: Haar ballon is 117 km ver geko men in België en wel in Hannut. Al deze winnaars hebben hun prijs op vrijdag 16 juni in ontvangst mogen nemen. Ze moch ten voor een mooi geldbedrag zelf een cadeau uitzoeken bij Novy van Wezel. Proficiat alle maal! Wat een dag. We waren al vroeg op en op weg naar Rijsbergen. Daar was het een drukte van belang: honderden jongeren verzamelden zich in de St. Bavo. Er werd met een mis begonnen waarbij volop gezongen werd. Dat duurde wel een beetje lang. Na de mis werd er geloot om de volgorde van optreden. En we moesten als laatste. Het was spannend. We dachten steeds: ”Oei, die zijn beter!” of:” Zo goed zijn wij ook wel”. Er was ook nog pauze. Toen aten we buiten onze lunch op. Het was heet buiten. Maar een groep zangertjes ging in de gloeiende zon meedoen met streetdance en hoe!Er was ook een spring kussen.En bezweet moesten we zingen. We waren zenuwachtig maar het was ook erg leuk. En zoals jullie al weten, was het zweten voor ons geen probleem: we werden tweede. Het wachten op de uitslag van de jury was erg spannend. Er kwam iemand zeggen dat er nog vergaderd moest worden over één-tiende punt (dus eigenlijk hadden we ook wel eerste kun- Ook dit jaar zijn er weer veel ballonnen de lucht in gegaan Het is en blijft een mooi gezicht. Ballonnen met gewoon één kaartje, maar ook ballonnen aan elkaar vast gemaakt. Wat is nou de juiste tactiek? We zijn afhankelijk van weer en wind, maar ook van alle aardige mensen die de moeite nemen om het kaartje terug te stu ren. We hebben weer veel kaartjes terug mogen ontvangen. De meeste zijn uiteindelijk geland in België, maar de winnaar van dit jaar is hele maal naar Luxemburg gevlogen. Een paar meisjes uit België hebben een leuk briefje gestuurd aan Eva Elringu. Ze vragen of ze ook een prijs gewonnen heeft, dat is helaas niet het geval. Al staat ze nu wel in de krant! In een goed gevulde Tennishal was afgelopen zaterdag het Walt Disney van muziekvereniging Prinses Juliana een groot succes. De muziek, de ambiance van Fakibolo, de presentatie van Mario van Erp en het enthousiaste publiek zorgden voor een geslaagde avond. Ruim driehonderd bezoekers wisten de weg naar de tennishal te vinden, waaronder heel veel kinderen. Dat het een succes zou worden was voor de leden van muziekvereniging Prinses Juliana vooraf al wel duidelijk, met een goed programma zowel muzikaal als in show kon men vanaf het begin tot het einde de bezoekers boeien. Dat de temperatuur in de hal door het massaal opgekomen publiek behoorlijk was opgelopen, was voor de muzikanten een extra handicap, maar eenieder wist zich hier toch goed door heen te slaan, waardoor de muziek door het publiek goed ontvangen werd. De avond werd ondersteund door Mario van Erp, een getalenteerd man, zo bleek, in het entertainen van het jeugdige publiek. Met zijn verkleedpartijen, veranderde hij van het ene moment in de gebochelde Klokkenluider, naar de mooie Belle, uit Belle en het Beest. De quiz die door hem gepresenteerd werd, kende alleen maar winnaars, omdat alle kinde ren door de manier van vraagstelling wel in de prijzen moesten vallen. De kinderen die hun kleurplaat ingeleverd hebben, en in de prijzen vielen, zullen deze prijzen binnenkort kunnen ontvangen. Dat het concert verlopen is zoals muziekver- enging Prinses Juliana had gehoopt is, is voor de muzikanten natuurlijk geweldig. Nog belangrijker is dat zich naar aanleiding van dit concert diverse nieuwe jeugdleden zich hebben aangemeld. Was je zelf niet in de gelegenheid om aanwezig te zijn, maar lijkt het je leuk om samen met anderen muziek te maken, kijk dan eens op onze site www.julianamoergestel.nl of kom dinsdag 27 juni om 19.15 uur naar het pleinconcert op het speelveldje aan het Mispelbos. 1 - Naam nen worden). De bisschop kwam ook en we mochten hem vragen stellen. Zo schoot de tijd toch nog op. En toen kwam de jury.,.. Tweede! We juichten zo hard dat we voorlopig niet kun nen zingen. Wij hebben al gewonnen. Nu het Nederlands elftal nog. Wat een dag! De St. Janszangertjes Zoekertjes' UIISUJIIEND schriftelijk opgeven en samen met het verschuldigde bedrag in de bus stoppen». 11 ■ft <1 'iffi ft Zoekertjes kosten 3,00 voor 120 letter tekens incl. leestekens en spaties. Bij meerdere tekens kosten ze 4,50. Gebruik daarom zoveel mogelijk de bon die we wekelijks afdrukken. Daarin staat pre cies het aantal vakjes ingegeven. Zoekertjes die niet volledig betaald zijn (lees: meer dan 120 letters voor 3,-) worden NIET meer geplaatst! En tot slot: Zoekertjes moeten contant bij opgave betaald zijn! Woonplaats Telefoon Uw ’Zoekertjes’ kunt u uitsluitend schriftelijk tegen contante betaling inleveren op ons redactie-adres. Schrijf wel duidelijk a.u.b. of gebruik onderstaande bon! Achter elk woord een hokje openlaten; elke punt of komma is ook een hokje. Voor brieven onder nummer betaalt u 1,40 extra. U kunt uitsluitend contant betalen! De bon kunt u in een envelop met daarbij het te betalen bedrag in de bus stoppen op ons adres: Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel. I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I -I t/m 6 regels 3,00 t/m 10 regels 4,50 Besterdring 221, 5014 HK Tilburg tel. (013)581 18 66 Kijk ook eens op hypotheekvisie.nl BUFFET voor feesten en partijen bezorgen 8.50 p.p. bij Chinees Restaurant ‘Yueng Shing’ Bel 5131163. Koken op kinderfeestjes! Leuk lekker. In overleg maekn we er een smulmoment van: T 06 16232865 of E syleworks@yahoo.com. Iets te vieren in cafésfeer: www.deaanbe- veling.nl tel. 513 22 23 a.s. Vrijdag in de Veerkes Pokertoernooi! Aanvang 20.30 uur. Inschrijven aan de bar t/m donderdag. Kosten 5,-. Let’s play poker.!! VU RIO, riolering ontstoppen en vernieu wen. Frans van Vught, Berkel-Enschot, 013- 5333864. kosten, bij ’normale’ grootte €3,00; anders €4,50 p.stuk en worden alleen geplaatst bij CONTANTE betaling! Anoniem aangeboden Zoekertjes worden NIET geplaatst! Degelijk schoorsteen vegen; riool ont stoppen met hogedruk en alle voorkomende werkzaamheden: 'De Klusjesman’, Langven- nen-Oost 27, Oisterwijk, tel. 013 - 5283937. Geboortekaartjes? Een meer dan bijzon dere keus vindt u bij ons! Buro '76, Oister wijkseweg 43. Waar anders? Tel. 513 2268. www.kinderschoenenkopen.nl Bezoek ook eens onze web-site: www. schepenstweewielers.nl Schepens Tweewie- lers, Kerkstraat 21, Oisterwijk, Tel. 5217326. a.s. Vrijdag in de Veerkes Pokertoernooi! Aanvang 20.30 uur. Inschrijven aan de bar t/m donderdag. Kosten 5,-. Let’s play poker.!! Noveen St. Clara! Belangrijk: vraag alleen positieve dingen. Bid 9 dagen het Weesge groet bij een brandende kaars, ook als u er geen zin in hebt. Vraag 2 dingen die haast on mogelijk lijken om verhoord te worden en iets wat u erg ter harte gaat. Laat de 9de dag de kaars geheel opbranden en publiceer, dit be- richt. U krijgt wat u vroeg. Computertypen 013-5133793. Haal een écht typediploma! PAGINA 6 I I I I I I I I I I- I I- I I I I I- I Onderstaand gedeelte ook invullen. Straat Loop eens binnen of bel voor een afspraak. U benf W.J.J Wolfs van harte welkom! MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 21 JUNI 2006 4 4

Weekblad Moergestels Nieuws | 2006 | | pagina 6